Starity

David Tennant

100 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 15. 08:16 #1721
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.15. 08:13)
At night I dreamed with Brendan baby and kateblock too. Hmmm...  rohog.gif  biggrin.gif


Do I want to 'hear' it? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 15. 08:16 #1722
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 08:10)

Ajándék. 
 

Ez a videó a DW Specials Box Set extrájából van, fél perc nem hosszú, 2008 Április DT és CT ült be Jonathan Ross helyett a műsorába és ott volt David kedvenc csapata, a Proclaimers is. 
Örülök, hogy bátran megmutatja mindenkinek, hogy Proclaimers fan, és nem a tömegtermékesített zenéket szereti de énekelni nem tud, talán jobb is, ha hang nélkül nézitek  _nevet.gif  _nevet.gif


Ahogy javasoltad, megnéztem hang nélkül! _nevet.gif Így is vicces volt és imádtam, ahogy beleélte magát. Főleg a végén. Mint egy gyerek. Bármennyire szörnyű legyen is, ezt muszáj lesz megnéznem majd hanggal is. meghajolo.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. december 15. 08:41 #1723
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.15. 08:16)
és imádtam, ahogy beleélte magát. Főleg a végén. Mint egy gyerek.


Amit mondtál, arról eszembe jutott ez:

http://img196.imageshack.us/img196/5337/jumping.gif

_nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, Bessie
2010. december 15. 09:24 #1724
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 08:41)
Amit mondtál, arról eszembe jutott ez:
http://img196.imageshack.us/img196/5337/jumping.gif
_nevet.gif  _nevet.gif


Nagyon aranyos!! _nevet.gif blush.gif
Hoztam én is valami aranyosat. Úgy látszik nem tudok leszállni erről a képsorozatról. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, Bessie
2010. december 15. 09:31 #1725
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Aktuális cuki. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 15. 09:34 #1726
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.15. 09:31)


nevet2.gif Kész vagyok! Feladtam! Ezt nem lehet túlszárnyalni! Leborulok előtted, mester! meghajolo.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. december 15. 10:25 #1727
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.15. 09:31)


A cím félreveztő. Ez a Friday Night Projectben volt, Rosie-nak öltözött be. Az amit ők írtak, az a Rab C. Nesbitt sorozat volt, és az egyik részben nőt játszott, barna, hullámos hajút. És az a szoknya _nevet.gif
2010. december 15. 13:02 #1728
- törölt felhasználó -    
David neve még mindig fent van a kétséges Hobbit szereplők listáján. Az már biztos, hogy valami köze van a filmhez, lehet, hogy csak a casting erejéig, lehet hogy benne is lesz, lehet hogy nem fog összejönni, de a pletykák igazak.
Úgy látom, hogy az IMDB adatlapjára (ahová ugye akárki írhat [!]) már az van kiírva, hogy az első részben lesz benne, talán kisebb szerep lesz, mint gondoltuk volna.
Én el tudom képzelni, hogy nem tetszik neki az egy éves ausztráliai forgatás, ezért talán másik szerepre castingolt vagy úgy próbálják meg összehozni, hogy összeférjen egy másik projekttel.
Van egy ötletem, fogadjunk biggrin.gif Mindenki írjon egy igen-t vagy nem-et, és ha elindul a forgatás, visszajövünk erre a lapra és megnézzük kinek volt igaza _nevet.gif _nevet.gif

ETA: A másik nagy kedvencem, Laura Fraser is megy ki Amerikába. Oh dear. Mondjuk ez még csak egy pilot. Legalább nem valami hülye agyzsibbasztós poénokkal teli amerikai comedy.
2010. december 15. 17:33 #1729
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én még tippelni sem tudok, annyira fogalmam sincs... sad.gif
2010. december 15. 17:36 #1730
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.15. 17:33)
Én még tippelni sem tudok, annyira fogalmam sincs...  sad.gif


Érdekes beszélgetést folytatunk a DW topikban. Mekhi Phifer megy a TW-ba Ianto pótléknak blink.gif
2010. december 15. 22:04 #1731
- törölt felhasználó -    
Elindult a szokásos évente megrendezésre kerülő SFX szavazás. Ez fontos állomás lesz, egy versenyben, több kategóriában is jelölték Davidet Mattel szemben. Már elnézést kérek, de egy kategóriában jelölni Davidet az End of time part 2-ben és Mattet is ugyanebben az epizódban nyújtott másfél perces produkciójért? blink.gif
Ez valami rossz vicc? Regenerálódott, sikongatott, megnézte meg van-e mindkét lába, szemek, orr, beletúrt a hajába (I'm a girl? I'm still not ginger) lecsulálja az interiort, odébb húzódik, hogy ne találja el egy TARDIS darab, felnéz és elkiabálja magát, hogy Gerinimo? Ezt hogy lehet egy kalap alá venni azzal, amit David szó szerint végig szenvedett ebben a részben plusz a regeneráció? ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 16. 08:23 #1732
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 17:36)
Érdekes beszélgetést folytatunk a DW topikban. Mekhi Phifer megy a TW-ba Ianto pótléknak  blink.gif


Láttam, olvastam. Nekem az egész amerikai TW gondolata nem tetszik, úgyhogy ebből a szempontból mindegy is. MP meg nekem Pratt (Prett?) marad 'mindig'... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 16. 08:25 #1733
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 22:04)
Egy kategóriában jelölni Davidet az End of time part 2-ben és Mattet is ugyanebben az epizódban nyújtott másfél perces produkciójért?  blink.gif


dry.gif

Erre mit lehet mondani? Azt, hogy no comment, és: You have right...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 16. 08:39 #1734
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.16. 08:25)
dry.gif
Erre mit lehet mondani? Azt, hogy no comment, és: You have right...


És tudod mi a legnagyobb gond? Az, hogy szerintem nem David fog nyerni mellow.gif Az ötödik évadot és Mattet nyomatják mindenkinek, mindenhová. Ne is beszéljünk arról, hogy Amerikában a nézőközönség szabályosan bele van zúgva Mattbe (?). Nem akarok kárörvendő lenni, de akkor inkább egyikük se nyerjen, ha David nem nyerhet, akkor nyerjen inkább valaki más mellow.gif 10 regenerációja egy kategóriában van Rory halálával is. WTF? Rory halála is szomorú, de azért nem lehet összevetni 10 regenerációjával dry.gif

Arra leszek kíváncsi, hogy ki nyeri meg a Legszexisebb színész díjat, mert hogy ott is egymás ellen vannak blink.gif 3 másik jelölttel, of course. Lehet, hogy David fellélegez majd, ha Matt nyer blink.gif és beletörődik abba, hogy ez így megy. Mindig azt mondta, hogy senki nem fog belehalni abba, hogy ő elment és hogy a DW a változásokról szól. Én megértem, hogy ő a Doktor meg aranyos meg minden, de legszexibb pasi? Legszexibb pasi? Matt? Akkor már inkább voksoljanak Davidre, vagy ha nem, egy harmadik személyre, könyörgöm.

Általában nem szoktak érdekelni a szavazások, de erről David is tudni fog és nem szeretném ha azt gondolná, hogy 11 jobb mint 10. Akár mit is mond, a kicsi lelkét akkor is bántaná, hogy az emberek már nem értékelik azt amit ő gyerekes imádattal belevitt a műsorba mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. december 16. 08:44 #1735
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem David tisztában van azzal, hogy mi van a "legszexisebb" szavazások mögött. Sőt, ha jól tudom, nem is rajong azért, hogy jó pasinak tartják, annak ellenére, hogy biztosan jól esik neki. Szerintem David többre értékeli azt, hogy a munkáját ismerik el és nem a külsejét. Neki az igazi rajongók nem a sikítozó kiscsajok, akik "maguk alá csinálnak" a gyönyörűségtől, ha meglátják, hanem pl. az olyan kisfiú, aki felajánlja neki a takaróját, hogy ne fázzon a forgatáson, vagy az olyan kislány, aki arra kéri, játsszon vele DW-sat és írja alá a képeit... Úgyhogy annyira szerintem nem viseli majd meg annyira a dolog. Hiszen annyi kis apró visszajelzést kap innen-onnan a Doki szerepével kapcsolatban, annyi szeretetet, hogy nem fogja érdekelni Matt bohóckodása... Vagy tévedek?
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Bessie
2010. december 16. 08:57 #1736
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Bár a témához érdemben nem igazán tudok hozzászólni, hiszen DW téren igencsak anafalbéta vagyok, de azt hiszem Sallynek igaza van. David az ilyen rajongókat sokkal többre értékeli.
És ha már új oldal, teljesítem a feladatom is. biggrin.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2010. december 16. 09:01 #1737
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.16. 08:44)
Szerintem David tisztában van azzal, hogy mi van a "legszexisebb" szavazások mögött. Sőt, ha jól tudom, nem is rajong azért, hogy jó pasinak tartják, annak ellenére, hogy biztosan jól esik neki. Szerintem David többre értékeli azt, hogy a munkáját ismerik el és nem a külsejét. Neki az igazi rajongók nem a sikítozó kiscsajok, akik "maguk alá csinálnak" a gyönyörűségtől, ha meglátják, hanem pl. az olyan kisfiú, aki felajánlja neki a takaróját, hogy ne fázzon a forgatáson, vagy az olyan kislány, aki arra kéri, játsszon vele DW-sat és írja alá a képeit... Úgyhogy annyira szerintem nem viseli majd meg annyira a dolog. Hiszen annyi kis apró visszajelzést kap innen-onnan a Doki szerepével kapcsolatban, annyi szeretetet, hogy nem fogja érdekelni Matt bohóckodása... Vagy tévedek?


Egyetértek az általad leírt dolgokkal de David különösen allergiás a DW elismerésekre, ezt nem mondja, de egy BAFTA vagy egy NTA díjjal a kezében nem mosolyog akkorát, mint egy DW elismeréssel. Mindet nézők döntik el, de ha engem kérdezel, a DWM Best Doctor eva díjnak örült a legjobban, a képek alapján. Egy szekrényben gyűjti a díjakat, a DW díjakat szemmagasságban. Mint mondtam, igazad van mindenben, de mind tudjuk, hogy ha most Matt nyerni fog, az nem azért lesz, mert 'szexi' (Isten bocsásson meg nekem amiért ezt írtam LOL) hanem azért mert menő dolog DW-t nézni és most pont 11-ik Doctor van a képernyőn.

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/elevenwalk.gif

http://img693.imageshack.us/img693/6606/omgi.gif

biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 16. 13:06 #1738
- törölt felhasználó -    
Napi haj biggrin.gif

(Epic hair it is. Kíváncsi vagyok mennyi zselé van a haján haha. Ezzel kapcsolatban álmodtam valamit nemrég, hell yeah!!!)
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. december 16. 13:11 #1739
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 13:06)
Napi haj  biggrin.gif
(Epic hair it is. Kíváncsi vagyok mennyi zselé van a haján haha. Ezzel kapcsolatban álmodtam valamit nemrég, hell yeah!!!)


Végre! A napi hajat vártam! No, mesélj, mit álmodtál? biggrin.gif
2010. december 16. 13:31 #1740
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.16. 13:11)
Végre! A napi hajat vártam! No, mesélj, mit álmodtál?  biggrin.gif


(Álmomban kérdezhettem egyet Davidtől a Friday Night Projectben, de nem volt előre megbeszélt dolog, az első kérdésem, ami kiesett a számon, az az volt, hogy beletúrhatok-e a hajába. Forgatta a szemeit és meglepődött, de persze igent mondott. Elvoltam mint a befőtt, mondta a műsorvezető, hogy köszönjük Kate, de én nem tudtam vagy akartam abbahagyni, és megjelent néhány biztonsági őr a hátam mögött, hogy kidobjanak az épületből. Nem igazán érdekeltek egészen addig amíg fel nem tűnt Jeff. Jeff David egyik karaktere volt, egy színházi darabban, biztonsági őr. Nagyon mérgesen nézett rám és kiabált, elindultak felém, hogy elkapjanak, Jeffnél bilincs is volt, de valamiért nem akartam túl gyorsan futni előtte XD Hagytam hogy elkapjon, megvártam míg kiparancsolt az épületből, mondta a magáét, én pedig végig csak röhögtem. Kimentünk egy ajtón és nem tudom hogy ott mi történt, mert felébredtem. Gondolom, hogy levette a bilicset a kezemről és mehettem haza haha)
100 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok