Starity

David Tennant

100 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 16. 13:35 #1741
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 13:31)
(Álmomban kérdezhettem egyet Davidtől a Friday Night Projectben, de nem volt előre megbeszélt dolog, az első kérdésem, ami kiesett a számon, az az volt, hogy beletúrhatok-e a hajába. Forgatta a szemeit és meglepődött, de persze igent mondott. Elvoltam mint a befőtt, mondta a műsorvezető, hogy köszönjük Kate, de én nem tudtam vagy akartam abbahagyni, és megjelent néhány biztonsági őr a hátam mögött, hogy kidobjanak az épületből. Nem igazán érdekeltek egészen addig amíg fel nem tűnt Jeff. Jeff David egyik karaktere volt, egy színházi darabban, biztonsági őr. Nagyon mérgesen nézett rám és kiabált, elindultak felém, hogy elkapjanak, Jeffnél bilincs is volt, de valamiért nem akartam túl gyorsan futni előtte XD Hagytam hogy elkapjon, megvártam míg kiparancsolt az épületből, mondta a magáét, én pedig végig csak röhögtem. Kimentünk egy ajtón és nem tudom hogy ott mi történt, mert felébredtem. Gondolom, hogy levette a bilicset a kezemről és mehettem haza haha)


Jézusom! Miket nem álmodsz! nevet2.gif Remélem élvezted! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 16. 13:40 #1742
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.16. 13:35)
Jézusom! Miket nem álmodsz! nevet2.gif Remélem élvezted!  biggrin.gif


Nem igazán. Emlékszem, hogy ziháltam a futás miatt és a közönség is röhögött rajtam, ami nem esett túl jól, pedig megérdemeltem. Mikor Davidhez beszéltem, elvörösödtem és a kezem is remegett, szóval szerintem annyira nem blink.gif
Lehet hogy kívülről viccesnek hangzik, de tényleg nem volt annyira vicces rolleyes.gif mellow.gif
2010. december 16. 13:44 #1743
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 13:40)
Nem igazán. Emlékszem, hogy ziháltam a futás miatt és a közönség is röhögött rajtam, ami nem esett túl jól, pedig megérdemeltem. Mikor Davidhez beszéltem, elvörösödtem és a kezem is remegett, szóval szerintem annyira nem  blink.gif 
Lehet hogy kívülről viccesnek hangzik, de tényleg nem volt annyira vicces  rolleyes.gif  mellow.gif


Tényleg egy kicsit olyan nem egészséges fangörl álom. rolleyes.gif Főleg ha ennyire életszerű volt és főként a negatívumait érezted valósághűen. Lehet, hogy túladagolásod van. biggrin.gif
2010. december 16. 13:49 #1744
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.16. 13:44)
Tényleg egy kicsit olyan nem egészséges fangörl álom.  rolleyes.gif Főleg ha ennyire életszerű volt és főként a negatívumait érezted valósághűen. Lehet, hogy túladagolásod van.  biggrin.gif


Nem egészséges? Akkor mi lett volna egészséges? Ha 10inchről kérdezek és mikor megjelenik Jeff, akkor ott állok egy helyben hogy tartóztass le és vigyél be abba a sötét szobába? biggrin.gif rohog.gif
Szerintem ez sem egészséges rohog.gif
Nálam már régóta overload van, de most mit csináljak? Az élet túl rövid, nem iszom, nem cigizek, nem drogozom, mindenkinek kijár valami kis boldogság, nem? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 16. 14:14 #1745
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 13:49)
Nem egészséges? Akkor mi lett volna egészséges? Ha 10inchről kérdezek és mikor megjelenik Jeff, akkor ott állok egy helyben hogy tartóztass le és vigyél be abba a sötét szobába?  biggrin.gif  rohog.gif 
Szerintem ez sem egészséges  rohog.gif 
Nálam már régóta overload van, de most mit csináljak? Az élet túl rövid, nem iszom, nem cigizek, nem drogozom, mindenkinek kijár valami kis boldogság, nem?  biggrin.gif


Úgy értettem, hogy nem egészséges, mert nem volt kellemes. Egy egészséges fangörl álom jó szokott lenni. biggrin.gif
Egyébként totál igazad van. Valami kis boldogság jár mindenkinek!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 16. 17:47 #1746
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.16. 14:14)
Úgy értettem, hogy nem egészséges, mert nem volt kellemes. Egy egészséges fangörl álom jó szokott lenni.  biggrin.gif 
Egyébként totál igazad van. Valami kis boldogság jár mindenkinek!


Már hónapok óta vagy nem álmodom semmit, vagy csak rosszat. Nem poén látni magadat amint 23 évesen meghalsz. Ahhoz képes még ez is igazán üdítő élmény. Kiröhögtettem magam mindenki előtt és meg is bilicseltek pedig nem érdemeltem volna meg, de annyira nem tiltakoztam ellene, úgy tűnt nem viselt meg rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/LH2.jpg
2010. december 17. 06:31 #1747
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 17:47)
Már hónapok óta vagy nem álmodom semmit, vagy csak rosszat. Nem poén látni magadat amint 23 évesen meghalsz. Ahhoz képes még ez is igazán üdítő élmény. Kiröhögtettem magam mindenki előtt és meg is bilicseltek pedig nem érdemeltem volna meg, de annyira nem tiltakoztam ellene, úgy tűnt nem viselt meg rohog.gif


De így utólag visszaemlékezve mégsem volt olyan jó. Legalábbis azt mondod. Mindenesetre valóban jobb, mint látni magadat meghalni és egyébk pocsékságok. Én is mindig rosszakat álmodok. Jókat sose. Stressz.
Azért, hogy a témánál maradjak és ne OFFoljam szét a topikot, ímé az avatarod!
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 17. 07:24 #1748
- törölt felhasználó -    
Mivel ma és holnap nem leszek ? még most belinkelem az ajándékokat és a napi hajakat. biggrin.gif
Osszátok be rohog.gif

Napi haj biggrin.gif

holNAPI haj biggrin.gif

Ajándék tegnapról: Rex is not your lawyer pilot kép Csak ilyen kicsiben van, igen. Tessék örülni ennek a méretnek is. Aki kiszivárogtatta a videót, ügyelhetett volna arra, hogy HQ minőségben tegye de most már teljesen mindegy biggrin.gif

Mai ajándék: DT lie detector rohog.gif
Absolute Radio DT hazugságvizsgáló, még 2009-ből. Amikor anno kérdezték, hogy mivel ökörködjenek a műsorban, azt javasoltuk szívassanak vele héliumot de a hazugságvizsgáló maradt. biggrin.gif Még abból az időkből való interjú, mikor még nem volt biztos a Hamlet DVD-s verziója. Pletykák már voltak, Christian hülye becsapós kérdésekkel próbálta meg Davidből kiszedni a választ.
"Who writes the script? RTD?"
"Made by Shakespeare. Script is already written."

_nevet.gif _nevet.gif

Holnapi ajándék: Copacobana

David Lola a showgirl ezt látni és hallani kell kérem szépen, no komment. Éljen a Tütü és a rózsaszín boa _nevet.gif _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning, Sally Sparrow
2010. december 18. 19:09 #1749
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ahogy látom, nem csak én tűntem el. Kár, hogyha mi nem vagyunk, ez a topik is elcsendesül. sad.gif

Rám hétfőig ne nagyon számítsatok. Vizsgám lesz, arra készülök. Vagyis próbálok...

Amúgy képzeljétek, jövő évadban a színházunkban egy londoni rendező (Globe) fog rendezni nálunk egy Shakespeare darabot !!! thumbsup.gif Ki nem hagyom majd... biggrin.gif wub.gif

Aktuális cuki.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2010. december 19. 12:07 #1750
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.18. 19:09)
Ahogy látom, nem csak én tűntem el. Kár, hogyha mi nem vagyunk, ez a topik is elcsendesül.  sad.gif 
Rám hétfőig ne nagyon számítsatok. Vizsgám lesz, arra készülök. Vagyis próbálok...
Amúgy képzeljétek, jövő évadban a színházunkban egy londoni rendező (Globe) fog rendezni nálunk egy Shakespeare darabot !!!  thumbsup.gif Ki nem hagyom majd...  biggrin.gif  wub.gif 
Aktuális cuki.


Sok sikert a vizsgádhoz Sally smileeee.gif
Köszönjük a képet. biggrin.gif Being Considered, 2003. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 19. 17:54 #1751
- törölt felhasználó -    
Ajándék biggrin.gif

_nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. december 20. 08:18 #1752
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.18. 19:09)

Rám hétfőig ne nagyon számítsatok. Vizsgám lesz, arra készülök. Vagyis próbálok...
Amúgy képzeljétek, jövő évadban a színházunkban egy londoni rendező (Globe) fog rendezni nálunk egy Shakespeare darabot !!!  thumbsup.gif Ki nem hagyom majd...  biggrin.gif  wub.gif 
Aktuális cuki.


Sok sikert a vizsgádhoz, Sally! És köszi az aktuális cukit! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 20. 08:42 #1753
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.19. 17:54)


nevet2.gif Ez hatalmas! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 20. 08:54 #1754
- törölt felhasználó -    
Jól van gyerekek, idén karácsonykor sem maradunk DT nélkül. Karácsonytól új évig 111 ismétlem 111 DT jelenlét lesz a tévében és rádióban (ismétlésekkel együtt) blink.gif biggrin.gif Tennantmas FTW rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 20. 08:56 #1755
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.20. 08:54)
Jól van gyerekek, idén karácsonykor sem maradunk DT nélkül. Karácsonytól új évig 111 ismétlem 111 DT jelenlét lesz a tévében és rádióban (ismétlésekkel együtt) blink.gif  biggrin.gif Tennantmas FTW  rohog.gif


rohog.gif DT nélkül nincs karácsony! Én akkor fogom megnézni a Secret Smile-t. Úgy érzem felkészültem a dologra. Két ünnep között ez lesz a menü, addig meg edzek. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. december 20. 09:00 #1756
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.20. 08:56)
rohog.gif DT nélkül nincs karácsony! Én akkor fogom megnézni a Secret Smile-t. Úgy érzem felkészültem a dologra. Két ünnep között ez lesz a menü, addig meg edzek.  biggrin.gif


Bölcs döntés. biggrin.gif
Trailer:
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 20. 09:02 #1757
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.20. 09:00)
Bölcs döntés.  biggrin.gif 
Trailer:


Huhh, így hang nélkül is elé ijesztő volt a trailer. Tényleg fel kell rá készülnöm. Egyébként melyik a bölcs döntés? Az, hogy meg fogom nézni, vagy az, hogy edzek rá? rolleyes.gif
2010. december 20. 09:09 #1758
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.20. 09:02)
Huhh, így hang nélkül is elé ijesztő volt a trailer. Tényleg fel kell rá készülnöm. Egyébként melyik a bölcs döntés? Az, hogy meg fogom nézni, vagy az, hogy edzek rá?  rolleyes.gif


A Secret Smile ijesztő. Akármennyire is helyes a pasas, ijesztő. Különösen akkor, ha egy irányba néz, szemek kigubbadnak és hallod torka szakadtából kiabálni. Davidnek van egy fajta mérges nézése, ezért nem is szívesen lennék vele egy légtérben, mikor igazán mérges. Én már rájöttem, hogy tudnak azok a barna szemek nagyon ijesztőek is lenni. blink.gif
Az bölcs döntés, hogy megnézed. Szerintem neked tetszeni fog, lehet, hogy nem annyira mint nekünk, de utána legalább te is tudsz majd értelmeset hozzászólni. Te szét tudod választani a karaktert a színésztől és ez már fél siker a filmmel kapcsolatban. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 20. 09:12 #1759
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.20. 09:09)
A Secret Smile ijesztő. Akármennyire is helyes a pasas, ijesztő. Különösen akkor, ha egy irányba néz, szemek kigubbadnak és hallod torka szakadtából kiabálni. Davidnek van egy fajta mérges nézése, ezért nem is szívesen lennék vele egy légtérben, mikor igazán mérges. Én már rájöttem, hogy tudnak azok a barna szemek nagyon ijesztőek is lenni.  blink.gif 
Az bölcs döntés, hogy megnézed. Szerintem neked tetszeni fog, lehet, hogy nem annyira mint nekünk, de utána legalább te is tudsz majd értelmeset hozzászólni. Te szét tudod választani a karaktert a színésztől és ez már fél siker a filmmel kapcsolatban.  biggrin.gif


Szerintem már megismertél annyira, hogy tudd, ez a film biztosan az én műfajom. Vagy legalábbis amit eddig tudok róla, abból erre következtetek. David Tennant pedig nekem már most garancia arra, hogy legalább egy dolgot élvezni fogok a filmben. Az ő játékát. Remélem, hogy a sztori kivitelezése is van olyan színvonalas, mint várom. Ha igen, akkor imádni fogom a filmet.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 20. 10:24 #1760
- törölt felhasználó -    
Ma Sally vizsgázik, úgy hogy Blackpool napot tartunk rohog.gif és a pasijáért áhítozunk, csak mert _nevet.gif
Napi haj a la Peter módra, ami egyben lehetne napi szexi is biggrin.gif
Ez pedig tegNAPI haj, again, a la Peter, again rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok