Starity

David Tennant

100 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 28. 16:51 #1841
- törölt felhasználó -    
Egy újabb édes történet a United forgatásáról. A férj reggel fél 6-kor odamegy Davidhez, a forgatási helyszínre és kéri őt, a gyerekeinek videóüzenetben kívánjon boldog karácsonyt és megtette. smileeee.gif Elmondta mennyire jó színésznek tartja, jó Doki volt, nélküle nem ugyanaz a sorozat stb stb. Elkészül a videó, megszólal a férj, hogy a felesége Google Earth-en kereste ki, hogy David hol forgat, hogy tudja őt aznap követni és tudjon autogrammot kérni tőle. David azt válaszolta az autogramm rész oké, de azért követni őt .. Azért csak jobbra nézett, a biztonság kedvéért, ijedt szemekkel, néha bal oldalra is lesett beszélgetés közben aztán feltűnt neki, hogy a férj röhög, mint a tejbetök. Utána leesett neki, hogy a csóka csak hülyült vele, rátette a kezét a vállára és azt mondta neki, hogy (idézek):
'Oh men, I have only one heart by now, don't get started, don't do this to me'

nevet2.gif nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning, Sally Sparrow
2010. december 29. 07:40 #1842
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.28. 16:51)
Egy újabb édes történet a United forgatásáról. A férj reggel fél 6-kor odamegy Davidhez, a forgatási helyszínre és kéri őt, a gyerekeinek videóüzenetben kívánjon boldog karácsonyt és megtette.  smileeee.gif Elmondta mennyire jó színésznek tartja, jó Doki volt, nélküle nem ugyanaz a sorozat stb stb. Elkészül a videó, megszólal a férj, hogy a felesége Google Earth-en kereste ki, hogy David hol forgat, hogy tudja őt aznap követni és tudjon autogrammot kérni tőle. David azt válaszolta az autogramm rész oké, de azért követni őt .. Azért csak jobbra nézett, a biztonság kedvéért, ijedt szemekkel, néha bal oldalra is lesett beszélgetés közben aztán feltűnt neki, hogy a férj röhög, mint a tejbetök. Utána leesett neki, hogy a csóka csak hülyült vele, rátette a kezét a vállára és azt mondta neki, hogy (idézek):
'Oh men, I have only one heart by now, don't get started, don't do this to me' 
nevet2.gif nevet2.gif


Ez ismét egy nagyon édes történet! Néha már kezdem sajnálni ezt az embert! _nevet.gif

Ha még nem unjátok, ismét postolom a szokásos fangirl ikont. (Amíg Kate nem szól, hogy már nem kell, addig nyomom. rohog.gif )

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 29. 08:01 #1843
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.29. 07:40)

Ha még nem unjátok, ismét postolom a szokásos fangirl ikont. (Amíg Kate nem szól, hogy már nem kell, addig nyomom.  rohog.gif )
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif



Én nem unom de azért kérdezd meg a többieket is biggrin.gif

Nagy hét elé nézünk. Tegnap az új-zélandi kormány megadta az engedélyt 40 'külföldi' színésznek, hogy átlépjék a határt Hobbit forgatás miatt. Érdekes, a színészek között csak 40 lesz nem új-zélandi... na mindegy, a törpék és társaik Januárban repülnek ki képzésre. Egy hónapos törpeképzés vár rájuk, James Nesbitt szerint tanulnak lovagolni, íjászatot stb. . Ahhoz képes már elég közel járunk az induláshoz, ha jól tudom, még 13 színész maradt, nemsokára megerősítik azok nevét is.

Napi haj biggrin.gif
2010. december 29. 09:19 #1844
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 08:01)
Én nem unom de azért kérdezd meg a többieket is  biggrin.gif 
Nagy hét elé nézünk. Tegnap az új-zélandi kormány megadta az engedélyt 40 'külföldi' színésznek, hogy átlépjék a határt Hobbit forgatás miatt. Érdekes, a színészek között csak 40 lesz nem új-zélandi... na mindegy, a törpék és társaik Januárban repülnek ki képzésre. Egy hónapos törpeképzés vár rájuk, James Nesbitt szerint tanulnak lovagolni, íjászatot stb. . Ahhoz képes már elég közel járunk az induláshoz, ha jól tudom, még 13 színész maradt, nemsokára megerősítik azok nevét is. 
Napi haj biggrin.gif


Szóval még mindig nincs megerősítve, hogy szerepelni fog-e vagy sem? blink.gif (_nevet.gif Egy hónapos törpeképzés... _nevet.gif )
A napi haj zseniális, bár a nő mosolya némileg félelmetes. rolleyes.gif biggrin.gif
Ó, és kedveseim, Bessie, Sally, és drága Diablám akarjátok-é, hogy továbbra is postoljam a fangirl avatart minden új oldalra? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 29. 10:06 #1845
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 08:01)
Én nem unom de azért kérdezd meg a többieket is  biggrin.gif 
Nagy hét elé nézünk. Tegnap az új-zélandi kormány megadta az engedélyt 40 'külföldi' színésznek, hogy átlépjék a határt Hobbit forgatás miatt. Érdekes, a színészek között csak 40 lesz nem új-zélandi... na mindegy, a törpék és társaik Januárban repülnek ki képzésre. Egy hónapos törpeképzés vár rájuk, James Nesbitt szerint tanulnak lovagolni, íjászatot stb. . Ahhoz képes már elég közel járunk az induláshoz, ha jól tudom, még 13 színész maradt, nemsokára megerősítik azok nevét is. 
Napi haj biggrin.gif


biggrin.gif _nevet.gif
Nem értem mire föl ez a titkolózás, mondják meg kerek perec, hogy most benne lesz-e vagy sem, mert már ez az egész történet egy latin-amerikai szappanoperára kezd hasonlítani. (szerintem nem lesz benne..)

Grace: nekem tetszik az avatar, felőlem jöhet holnap is és azután is és azután is thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 29. 10:22 #1846
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.29. 09:19)

Ó, és kedveseim, Bessie, Sally, és drága Diablám akarjátok-é, hogy továbbra is postoljam a fangirl avatart minden új oldalra?  smileeee.gif

Imádom, szóval jöhet. biggrin.gif Nekem is mondhatná ugyanezt. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2010. december 29. 11:00 #1847
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.29. 10:06)
biggrin.gif  _nevet.gif 
Nem értem mire föl ez a titkolózás, mondják meg kerek perec, hogy most benne lesz-e vagy sem, mert már ez az egész történet egy latin-amerikai szappanoperára kezd hasonlítani. (szerintem nem lesz benne..)


David gyakran visszatartatja az információt az ügynökségén keresztül. De most lehet, hogy direkt az ügynökség tartja vissza az infót mert így David neve ismertebb lesz. Marketing fogás. Szerintem nem lesz benne, de lelkem legmélyén még mindig azt szeretném, ha mehetne az Emma Thopson féle My fair lady musicalbe.
Egy casting biztosan volt neki, de nem biztos, hogy visszahívták. Ráadásul az IMDB oldala szerint csak a 2012-es részben lesz, nem vagyok szakértője a dolognak, de azt hallotam, hogy Stephen Fryt vagy Bill Nighyt nézték ki egy szerepre, ami filmen csak audió formájában jelenik majd meg. Elképzelésem sincs kiről vagy miről van szó, gondolom ez is hülye pletyka biggrin.gif


Idézet (Bessie @ 2010.12.29. 10:22)
Imádom, szóval jöhet. biggrin.gif Nekem is mondhatná ugyanezt. rohog.gif


Mégis mit mondanál neki ha odaállna eléd és ezt mondaná neked?
Are you brave enough to follow that fella? rohog.gif
2010. december 29. 11:17 #1848
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 11:00)
David gyakran visszatartatja az információt az ügynökségén keresztül. De most lehet, hogy direkt az ügynökség tartja vissza az infót mert így David neve ismertebb lesz. Marketing fogás. Szerintem nem lesz benne, de lelkem legmélyén még mindig azt szeretném, ha mehetne az Emma Thopson féle My fair lady musicalbe.
Egy casting biztosan volt neki, de nem biztos, hogy visszahívták. Ráadásul az IMDB oldala szerint csak a 2012-es részben lesz, nem vagyok szakértője a dolognak, de azt hallotam, hogy Stephen Fryt vagy Bill Nighyt nézték ki egy szerepre, ami filmen csak audió formájában jelenik majd meg. Elképzelésem sincs kiről vagy miről van szó, gondolom ez is hülye pletyka  biggrin.gif 
Mégis mit mondanál neki ha odaállna eléd és ezt mondaná neked?
Are you brave enough to follow that fella?  rohog.gif


Hát én csak remélni tudom, hogy nem lesz benne. David március közepén tartózkodjék Londonban, ezt szeretném. thumbsup.gif Utána oda megy, ahová csak akar. De addig is olyan jó lenne magam "bebiztosítani"... A párom évekkel ezelőtt John Cleese-zel futott össze, beszélgettek és kapott autogramot is. Én is hasonlóképpen szeretném... Csak mondjuk Daviddel... blush.gif (De Christ, Catherine-t, Billie-t, és Rowant sem zavarnám el... rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 29. 11:18 #1849
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Grace, fangörl avatar jöhet minden mennyiségben. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Bessie
2010. december 29. 11:25 #1850
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Sally, drága! Érdekel Chris adatlapja? Neked adom, ha kell. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 11:28 #1851
- törölt felhasználó -    
Napi ajándék biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. december 29. 11:34 #1852
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.12.29. 11:25)
Sally, drága! Érdekel Chris adatlapja? Neked adom, ha kell. biggrin.gif


w00t.gif ohmy.gif Hogy jutottál hozzá? w00t.gif

Egyébként elfogadom... blush.gif wub.gif

Köszönöm! meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 29. 11:34 #1853
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 11:28)


Szipp...azt hittem valami kép, vagy gif, de most így várhatok vele estig. Esetleg holnap reggelig... sad.gif
Renden, lányok, akkor megszavaztátok, ezentúl is postolom minden új oldalra az avatart. Mert egy új oldal sem létezhet nélküle. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2010. december 29. 11:39 #1854
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.29. 11:34)
w00t.gif  ohmy.gif Hogy jutottál hozzá?  w00t.gif
Egyébként elfogadom...  blush.gif  wub.gif 
Köszönöm!  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Pár perc és lemondok róla, de előbb még meg kell tennem valamit, de szólok ha kész vagyok és felveheted. Nehogy valaki megelőzzön. Egyébként megnéztem tegnapelőtt az adatlapját és a szerkesztője 6 hónapja nem frissítette. biggrin.gif Ez volt a szerencsém. Írtam is ToTonak. wub.gif Másnap áttette hozzám. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 11:41 #1855
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.29. 11:34)
Szipp...azt hittem valami kép, vagy gif, de most így várhatok vele estig. Esetleg holnap reggelig...  sad.gif 
Renden, lányok, akkor megszavaztátok, ezentúl is postolom minden új oldalra az avatart. Mert egy új oldal sem létezhet nélküle.  biggrin.gif


Pedig igen, ezt hallani is kell. De ha akarsz most röhögni egy jót, tekerj bele. DT rózsaszín tütüben nevet2.gif

Amúgy! Sally megkapta Chris adatlapját, éljen, mindenki boldog. Ünnepeljünk egy fanvideóval. Billie Piper videóklip Day n Night Billievel, Chris, DT ( és persze 10.2 rohog.gif mert 1 10-ik Dokinál csak 2 10-ik Doki jobb biggrin.gif )

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 11:54 #1856
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 11:41)
Pedig igen, ezt hallani is kell. De ha akarsz most röhögni egy jót, tekerj bele. DT rózsaszín tütüben nevet2.gif
Amúgy! Sally megkapta Chris adatlapját, éljen, mindenki boldog. Ünnepeljünk egy fanvideóval. Billie Piper videóklip Day n Night Billievel, Chris, DT ( és persze 10.2  rohog.gif mert 1 10-ik Dokinál csak 2 10-ik Doki jobb biggrin.gif  )


Köszönöm! biggrin.gif
Ez a videó egyébként nagyon ott van a szeren... Milyen jól összevágták... biggrin.gif És nekem duplán tetszik, mert a 3 kedvencem van benne. biggrin.gif Chris, Billie és David... Annyira jók voltak ők... Hiányoznak... blush.gif wub.gif rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. december 29. 12:03 #1857
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Na vagyok, és készen állok! Sally itt vagy még? Akkor lemondok gyorsan az adatlapról, ha válaszolsz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 12:04 #1858
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.12.29. 12:03)
Na vagyok, és készen állok! Sally itt vagy még? Akkor lemondok gyorsan az adatlapról, ha válaszolsz. biggrin.gif


Vagyok. smileeee.gif
2010. december 29. 12:06 #1859
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.29. 12:04)
Vagyok. smileeee.gif

Tessék gyorsan felvenni! fatcat.gif szuper, nálad van. Megnyugodtam. Most már mehetek mosni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. december 29. 12:08 #1860
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.12.29. 12:06)
Tessék gyorsan felvenni! fatcat.gif


Jelentem, Christopher megérkezett Sallyhez! biggrin.gif

Köszönet érte még1x! meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
100 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok