Starity

David Tennant

100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. december 31. 09:44 #1901
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.31. 09:15)
_nevet.gif  _nevet.gif A vörös dögös!  _nevet.gif  _nevet.gif 
Oké, visszatértem. Nem gondolkoztam sokat a kéréseden. Ezt a képet már postoltam, de még mindig megvan a gépemen, mert nagyon tetszik. David  blush.gif


Igen, a vörös dögös. Oh la la la. biggrin.gif
Jó kép, én valami újra számítottam, de sebaj, olyan cuki a képen, mindegy hányszor nézem biggrin.gif
Nos, drágaságaim, tegnapi és mai ajándék itt
és itt. Zárjuk az évet egy kis ökörködéssel (David the dalek) és egy szép őszinte, make up free mosollyal csak mert biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 31. 10:05 #1902
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 09:44)
Igen, a vörös dögös. Oh la la la.  biggrin.gif 
Jó kép, én valami újra számítottam, de sebaj, olyan cuki a képen, mindegy hányszor nézem  biggrin.gif 
Nos, drágaságaim, tegnapi és mai ajándék itt
és itt. Zárjuk az évet egy kis ökörködéssel (David the dalek) és egy szép őszinte, make up free mosollyal csak mert  biggrin.gif


Szóval valami újra számítottál. Bocs, ha csalódást okoztam, de tényleg ez a kedvenc képem róla. Viszont jelenleg ez is nagyon bejön. blush.gif Jó, nem csak ő van a képen, de olyan kedves a mosolya itt is. Meg az a tágra nyílt tekintet... blush.gif
Gigalájk az ajándékoknak! thumbsup.gif meghajolo.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2010. december 31. 10:27 #1903
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.31. 10:05)
Szóval valami újra számítottál. Bocs, ha csalódást okoztam, de tényleg ez a kedvenc képem róla. Viszont jelenleg ez is nagyon bejön.  blush.gif Jó, nem csak ő van a képen, de olyan kedves a mosolya itt is. Meg az a tágra nyílt tekintet...  blush.gif 
Gigalájk az ajándékoknak!  thumbsup.gif  meghajolo.gif


Nem volt csalódás. Jó mindig látni ezt a képet, főleg hogy tudom, charity. smileeee.gif Davidet anno Arabella Weir komikus színésznő fogta szárnyai alá és adott neki szállást. Ez a kép abban az iskolában készült, ahol Arabella nagy adományozó.
2010. december 31. 11:13 #1904
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 10:27)
Nem volt csalódás. Jó mindig látni ezt a képet, főleg hogy tudom, charity.  smileeee.gif Davidet anno Arabella Weir komikus színésznő fogta szárnyai alá és adott neki szállást. Ez a kép abban az iskolában készült, ahol Arabella nagy adományozó.


Ezen a képen látszik, hogy jól érzi magát. Mi több. Boldogság sugárzik az arcáról, meg valami megfoghatatlan gyengédség. Azt hiszem ezért ez a kedvencem. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 31. 11:17 #1905
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 08:41)
Ez így van rendjén.  biggrin.gif 
A régi szép idők a HMV-ben. Egyesek szerint. Azóta vége a jó világnak. Matt csak aláír de nem beszélget, nem nyitott mint David, de még így is jobb, mint Karen kisasszomy aki állandóan morcosan érkezik minenhová. Nem beszélgetős kedvükben voltak, és most idén, azt hiszem meg is határozták, hogy 12 éven felüliek csak akkor kaphattak autogrammot ha onnan vették a DVD Boxsetet, 70 Ł-ért.  blink.gif


Bezony, újonnan 70 font. Ezért szoktam én 1 évvel később (legalább) beszerezni a dolgokat. Utána már csak 35, 20, 12... biggrin.gif

A HMV pedig remek találmány. Órákig el lehet nézelődni... Nekem veszélyes oda betévednem, de sosem ússza meg a párom. Szegény már nagyon menne, de én még mindig tudok valamit, amit keresni akarok, van-e... rohog.gif

Amúgy ez az autogramos dolog tényleg nem szimpatikus. Az még bocsánatos dolog, ha az embernek 1x-1x olykor rossz napja van, de akkor is, még ha nem is csacsog, legalább írja alá azt a papírt vagy akármit, és ne kelljen otthagyni 70 fontot... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 31. 11:23 #1906
- törölt felhasználó -    
Kezdjünk 'bulizni' emberek. biggrin.gif

Bemelegítésnek, csak azért mert vicces:



_nevet.gif _nevet.gif

És a legnagyobb videó of 2010
Tessék végignézni biggrin.gif biggrin.gif

3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
2010. december 31. 11:25 #1907
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Aktuális cuki(k) címén én is beszúrok pár kedvenc képet Davidről. De azt nagyon fontos tudnotok, hogy nekem sok kedvenc képem van róla, kiemelni 1-et, 2-őt nem igazán tudok. Sőt, van róla olyan kedvenc is, amit be sem tudok pl. szúrni, mert nem jelennek meg. (Tudjátok, Tom Baker sál shoot biggrin.gif )

1 David 2 David 3 David 4 David
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2010. december 31. 11:35 #1908
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 11:23)
Kezdjünk 'bulizni' emberek. biggrin.gif Bemelegítésnek, csak azért mert vicces:


OMG. Right said Fred után szabadon..? rohog.gif _nevet.gif Fogtam a fejem, komolyan... Micsoda pihent agyúak vannak a világon... tongue.gif Tényleg jópofa, egy dolgot leszámítva... A Rose-féle jelenetet. Azon én mindig bőgök, de minimum megkönnyezem. Az nem is vicces... smileeee.gif

Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 11:23)
_nevet.gif _nevet.gif És a legnagyobb videó of 2010 Tessék végignézni  biggrin.gif  biggrin.gif


Ezt már láttam és nagyon állat! thumbsup.gif meghajolo.gif Thanks Kate! thumbsup.gif
2010. december 31. 11:45 #1909
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyébként B.Ú.É.K. mindenkinek! Nem nagyon leszek ma már... unsure.gif
2010. december 31. 11:54 #1910
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.31. 11:25)
Aktuális cuki(k) címén én is beszúrok pár kedvenc képet Davidről. De azt nagyon fontos tudnotok, hogy nekem sok kedvenc képem van róla, kiemelni 1-et, 2-őt nem igazán tudok. Sőt, van róla olyan kedvenc is, amit be sem tudok pl. szúrni, mert nem jelennek meg. (Tudjátok, Tom Baker sál shoot biggrin.gif )
1 David 2 David 3 David 4 David


Nagyon örülök hogy mind olyan képet választotok amin szép a mosolya és természetesek.
Nagyon jók vagytok, mindannyian, viccesek és komolyak, akikkel a hülye DT fanokkal ellentétben normálisan el lehet dumálni. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 31. 12:32 #1911
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.31. 11:17)
Bezony, újonnan 70 font. Ezért szoktam én 1 évvel később (legalább) beszerezni a dolgokat. Utána már csak 35, 20, 12... biggrin.gif
A HMV pedig remek találmány. Órákig el lehet nézelődni... Nekem veszélyes oda betévednem, de sosem ússza meg a párom. Szegény már nagyon menne, de én még mindig tudok valamit, amit keresni akarok, van-e...  rohog.gif
Amúgy ez az autogramos dolog tényleg nem szimpatikus. Az még bocsánatos dolog, ha az embernek 1x-1x olykor rossz napja van, de akkor is, még ha nem is csacsog, legalább írja alá azt a papírt vagy akármit, és ne kelljen otthagyni 70 fontot...  blink.gif


Na én ezért választom az alternatív megoldást, a borítót és egyéb dolgokat - ha vannak - fotóminőségben kinyomtatom, berakom egy tokba és senki nem mondja meg, hogy nem eredeti. Aki meg nekifog nagyítóval kukacoskodni annak rácsapok a kíváncsi nózijára egy összehajtott újságpapírral biggrin.gif

Nem akarom védeni Mattet, de nem biztos, hogy az ő heppje ez az autogram dolog. Sokszor maga a produkció korlátozza ennyire be a sztárjait a szerencsétlen rajongók mégjobban történő anyagi lehúzása érdekében.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. december 31. 13:15 #1912
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.31. 12:32)

Nem akarom védeni Mattet, de nem biztos, hogy az ő heppje ez az autogram dolog. Sokszor maga a produkció korlátozza ennyire be a sztárjait a szerencsétlen rajongók mégjobban történő anyagi lehúzása érdekében.


Igen? Nos, nekem azt diktálja az ész, ha valaki a Doktort játssza, legyen kedves legalább a gyerekekkel. Elvégre a Doktorról van szó. Az, hogy Karennek nem tetszik, az más dolog, itt a Dokiról van szó és ha Matt alakítja a Dokit, akkor igen is legyen barátságos a gyerekekkel, ha már a sorozat is átmegy szörnyecskés ijesztgetős rém gyerekmesébe.

Én is összegyűjtöttem néhány kedvenc képemet. biggrin.gif
David 1 (ezért meg fogtok ölni, de nekem akkor is tetszik ez a kép. A szemei és ami abból árad .. unsure.gif ), 2 és 3 mert ezek remekül mutatják a természetes szépségét. Valamint ez és ez.

(Ez is egy jó kép amit nem tudok megunni, ahogyan a Come here fangirl avatart sem rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 31. 13:16 #1913
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2010.12.31. 12:32)
Na én ezért választom az alternatív megoldást, a borítót és egyéb dolgokat - ha vannak - fotóminőségben kinyomtatom, berakom egy tokba és senki nem mondja meg, hogy nem eredeti. Aki meg nekifog nagyítóval kukacoskodni annak rácsapok a kíváncsi nózijára egy összehajtott újságpapírral  biggrin.gif


Ez az, amire az utóbbi időben nagyon kényes vagyok. Inkább várok egy évet, de ami jó, az eredetiben kell... Mondjuk az is, ami kevésbé jó, ott is megvárom az abszolút leárazásokat... Vettem én már vadonatúj, fóliás DVD-ket 100-200-300-400 forintokért is. biggrin.gif Bár néha nagyon nehéz megállni, hogy ne vegyem meg... sad.gif
2010. december 31. 13:19 #1914
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.31. 13:15)
Én is összegyűjtöttem néhány kedvenc képemet.  biggrin.gif 
David 1 (ezért meg fogtok ölni, de nekem akkor is tetszik ez a kép. A szemei és ami abból árad ..  unsure.gif ), 2 és 3 mert ezek remekül mutatják a természetes szépségét. Valamint ez és ez.
(Ez is egy jó kép amit nem tudok megunni, ahogyan a Come here fangirl avatart sem  rohog.gif )


Zsír, betetted a további kedvenc képeim egy részét... biggrin.gif thumbsup.gif A szemüvegeset én is imádom nagyon, meg az a fenyőfás is nagyon édes. Többek között... rolleyes.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 31. 13:22 #1915
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Visszatérve a lemezekhez. Ma már nem is írok ki semmit lemezre, nem gyártok nem eredetiből eredetinek kinéző tokot meg minden. Eleve feltalálták az USB portos lejátszókat. Még kiírni sem kell. biggrin.gif De mint mondottam, én próbálom originál formában is begyűjteni a filmeket. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Karina197
2010. december 31. 15:12 #1916
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.31. 13:22)
Visszatérve a lemezekhez. Ma már nem is írok ki semmit lemezre, nem gyártok nem eredetiből eredetinek kinéző tokot meg minden. Eleve feltalálták az USB portos lejátszókat. Még kiírni sem kell. biggrin.gif De mint mondottam, én próbálom originál formában is begyűjteni a filmeket.  biggrin.gif


Az archiválás módja lényegtelen. DVD/USB mindegy csak legyen archiválva. biggrin.gif SS-ből és Blackpoolból nekem 2 van. Egy DVD+harddriveon
2 felhasználónak tetszik: LaDiabla, Sally Sparrow
2010. december 31. 15:15 #1917
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.31. 13:22)
Visszatérve a lemezekhez. Ma már nem is írok ki semmit lemezre, nem gyártok nem eredetiből eredetinek kinéző tokot meg minden. Eleve feltalálták az USB portos lejátszókat. Még kiírni sem kell. biggrin.gif De mint mondottam, én próbálom originál formában is begyűjteni a filmeket.  biggrin.gif


Én a saját szórakoztatásomra régebben csináltam (mostanában nem, mert tönkrement a nyomtatóm, s még nem vettem újat, mert igazából másra nem használom, nincs szükségem rá), na meg jól mutat a polcon biggrin.gif Dísznek hót hulla mindegy fake-e vagy sem wink.gif

Szerk.: kedvenc fanvideom thumbsup.gif rohog.gif

2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 01. 08:53 #1918
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Boldog Új Évet Mindenkinek! thumbsup.gif
Az új év első napjának reggelén felfedeztem egy photoshootot, amit ti már valószínűleg unásig ismertek, de nekem totálisan új volt és ráadásul tetszetős is. thumbsup.gif Szóval B.Ú.É.K! Ez a kép fotós szemmel nézve nagyon ott van, de amúgy ez a kedvencem. meghajolo.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 01. 11:29 #1919
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Még egyszer B.Ú.É.K!

Kinek hogy telt a Szilveszter? Én rádiókabarét hallgattam közben pedig BBC-t néztem. biggrin.gif
Plusz a párommal beszélgettünk, ápolgattuk a kutyája lelkét (be volt sz*rva szegény a durrogásoktól), meg terveztük a márciusi Londont... blush.gif

Ne feledjétek, ma este 19-től a BBC-n Smith & Jones! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 01. 14:05 #1920
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.01. 08:53)
Boldog Új Évet Mindenkinek!  thumbsup.gif 
Az új év első napjának reggelén felfedeztem egy photoshootot, amit ti már valószínűleg unásig ismertek, de nekem totálisan új volt és ráadásul tetszetős is.  thumbsup.gif Szóval B.Ú.É.K! Ez a kép fotós szemmel nézve nagyon ott van, de amúgy ez a kedvencem.  meghajolo.gif  blush.gif


Nekem ez a photoshoot nem tetszik valamiért unsure.gif
Nem a szín, nem tudom miért, de elismerem, hogy tényleg jó. biggrin.gif
Bár 1994-ből van és a Takin Over The Asylumhoz másféle promoshootot képzeltem el de sebaj. Ha már TOTA, láttuk már David castingolós videóját? rolleyes.gif
100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok