Starity

David Tennant

100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 03. 09:21 #1941
- törölt felhasználó -    
Reggelt mindenkinek!

Napi haj biggrin.gif


'wanna have badboys' hangulatban vagyok, szólok előre hogy ne lepődjetek meg egy esetleges Barty/Brendan piccspamen. Remélem nem bánjátok biggrin.gif Akinek fájna, az szóljon rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Sixy
2011. január 03. 09:24 #1942
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 09:21)
Reggelt mindenkinek!
Napi haj  biggrin.gif
'wanna have badboys' hangulatban vagyok, szólok előre hogy ne lepődjetek meg egy esetleges Barty/Brendan piccspamen. Remélem nem bánjátok  biggrin.gif Akinek fájna, az szóljon  rohog.gif


Imádom a napi hajat! biggrin.gif
Nem hiszem, hogy fájna ez nekünk. Ha te kitalálsz valamit, az csak jó lehet! thumbsup.gif Ha már rosszfiús hangulatod van, majd én is szolgálok neked valamivel. biggrin.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 09:26 #1943
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 09:24)
Imádom a napi hajat!  biggrin.gif 
Nem hiszem, hogy fájna ez nekünk. Ha te kitalálsz valamit, az csak jó lehet!  thumbsup.gif Ha már rosszfiús hangulatod van, majd én is szolgálok neked valamivel.  biggrin.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Remek, kösz. Gotta love badboyz. Brendan babyvel álmodtam és ez egészséges fangirl álom volt biggrin.gif De azért nem kötöm a pasim orrára ha ma megint megkérdezi, hogy mit álmodtam biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. január 03. 09:29 #1944
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Aktuális cukiK

1 David 2 David 3 David 4 David

wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Sixy
2011. január 03. 09:46 #1945
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 09:26)
Remek, kösz. Gotta love badboyz. Brendan babyvel álmodtam és ez egészséges fangirl álom volt  biggrin.gif De azért nem kötöm a pasim orrára ha ma megint megkérdezi, hogy mit álmodtam  biggrin.gif


És az én orromra esetleg kötnéd? biggrin.gif
2011. január 03. 09:56 #1946
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 09:26)
Remek, kösz. Gotta love badboyz. Brendan babyvel álmodtam és ez egészséges fangirl álom volt  biggrin.gif De azért nem kötöm a pasim orrára ha ma megint megkérdezi, hogy mit álmodtam  biggrin.gif


Peter nem volt benne véletlenül..? blush.gif
2011. január 03. 10:04 #1947
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.03. 09:29)
Aktuális cukiK
1 David 2 David 3 David 4 David
wub.gif


Rögtön 4 cuki? OMG mennyire imádom a geeket. Zselézett hajjal és szemcsivel a legjobb. Imádom és imádom. Nagyon smexy, bejövős biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 03. 10:21 #1948
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.03. 09:56)
Peter nem volt benne véletlenül..?  blush.gif


Nem, Peter nem. Csak Brendan baby smileeee.gif wub.gif
2011. január 03. 10:29 #1949
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Kate, drága, te a SB topikban általában előállsz kérdésekkel, kérésekkel. Most nekem is van kérésem. Szeretném elolvasni a kedvenc DT interjúdat, ha van ilyen. blush.gif
2011. január 03. 10:57 #1950
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 10:29)
Kate, drága, te a SB topikban általában előállsz kérdésekkel, kérésekkel. Most nekem is van kérésem. Szeretném elolvasni a kedvenc DT interjúdat, ha van ilyen.  blush.gif


Nem tudom eldönteni, hogy ez vagy ez.
2011. január 03. 11:20 #1951
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 10:57)
Nem tudom eldönteni, hogy ez vagy ez.


Wow! Mind a kettő jó hosszú és tartalmas! Kérek egy is időt a feldolgozásra. smileeee.gif Köszi! thumbsup.gif
2011. január 03. 11:45 #1952
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nos, a másodikon sikerült végigrágnom magam. biggrin.gif Az nagyon tetszett. Tetszett, hogy mások is megszólaltak benne, hogy igazából egy élethelyzetet mutatott be és mások is nyilatkoztak róla. Az viszont nagyon megütötte a szemem, hogy Cathrine Tate Hugh Laurie-hoz hasonlította Davidet. Nem hiszem, hogy Laurie-nak jót tett az amcsi hírnév. sad.gif Úgy értem oké, gazdagabb és ismertebb, de a House színvonala egyre romlik és ha ez kifúj, az amcsik továbbra is House-ként fogják kezelni. Ennyi lesz a nagy hollywoodi álom. Nem szeretném, ha David is így járna. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 03. 12:36 #1953
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 10:57)


David kétségkívül jót tett a Hamlet révén az ifjúsággal, sok gyerek elment a darabra a "Doctor" miatt, akik különben hozzá sem szagolnának Shakespeare-hez, s remélhetőleg azt követően a kezükbe is vették a művet.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 12:38 #1954
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jó lett ez a videjó... blush.gif

2011. január 03. 12:57 #1955
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezekben aztán minden benne van. Soxeretettel nektek. thumbsup.gif Aki bad boyt akar, nézzen bele, aki good boyt akar, az is. rohog.gif wub.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 13:42 #1956
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 11:45)
Nos, a másodikon sikerült végigrágnom magam.  biggrin.gif Az nagyon tetszett. Tetszett, hogy mások is megszólaltak benne, hogy igazából egy élethelyzetet mutatott be és mások is nyilatkoztak róla. Az viszont nagyon megütötte a szemem, hogy Cathrine Tate Hugh Laurie-hoz hasonlította Davidet. Nem hiszem, hogy Laurie-nak jót tett az amcsi hírnév.  sad.gif Úgy értem oké, gazdagabb és ismertebb, de a House színvonala egyre romlik és ha ez kifúj, az amcsik továbbra is House-ként fogják kezelni. Ennyi lesz a nagy hollywoodi álom. Nem szeretném, ha David is így járna.  sad.gif


Nos, tudod, Amerika ilyen. Aki egyszer bekerült a gépezetbe és nem száll ki belőle időben, az így jár. Hughnak is szép karrierje lehetett volna, ha Stephen Fry szinten megáll, de neki ez nem volt elég. Örökké House marad, erre azelőtt kellett volna gondolni, mielőtt aláírta a 7 évre szoló szerződést. Nme csak Catherine hasonlította Hughoz, amerikai lapok még most is hozzá hasonlítják, bár nem tudom, hogy David mit szól hozzá.
Nekem mindkettő tetszik, a Telegraphot nem szeressem de tök jó interjú lett, és átfogó képed David valódi, önbizalomhiányos énjéről. Olvastad hogy mennyire ideges volt a Hamlet miatt? Ez van. Talán pont attól ilyen színész, hogy előtte halálra izgulja magát és tud 100%-ot nyújtani. Az Observeres is tetszett, érdekes olvasni az örökké ráérős 'nem érdekel, hogy mennyi dolgod van, autogrammot akarok' fanokról, és hogy nem megy nyaralni, mert egyszer lefényképezték nyaralás közben.
Amit a legfurcsábbnak találok az a 'híres személy bemegy valahová' rész, most vagy ennyire zavarja hogy az ember így viselkednek vagy fél az emberektől blink.gif

Idézet (LaDiabla @ 2011.01.03. 12:36)
David kétségkívül jót tett a Hamlet révén az ifjúsággal, sok gyerek elment a darabra a "Doctor" miatt, akik különben hozzá sem szagolnának Shakespeare-hez, s remélhetőleg azt követően a kezükbe is vették a művet.


Valóban. De még mindig jobb a helyzet, mint a Jude féle rajongóknál. Több helyen is olvastam, hogy Jude előadásán embereket kellett küldeni mert mikor Jude kimutatott a tömegbe, páran beszóltak, hogy 'Oh, DR. Watson' és hasonlók. A DT/DW fanokban legalább volt annyi, hogy nem DW/DT pólókat vettek fel, ellentétben a Jude fanokkal, akik között volnt néhány őrültebb kinézetű. Tisztelet a kivételnek.
David egyébként semmilyen DW képet nem írhatott alá. Csakis Hamlet képet, belépőt, LLL alatt pedig csak is LLL képeket. És be is tartotta, ez látszik a fanmade videókon.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 03. 14:05 #1957
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
[quote=kateblock,2011.01.03. 13:42~1473354]Nos, tudod, Amerika ilyen. Aki egyszer bekerült a gépezetbe és nem száll ki belőle időben, az így jár. Hughnak is szép karrierje lehetett volna, ha Stephen Fry szinten megáll, de neki ez nem volt elég. Örökké House marad, erre azelőtt kellett volna gondolni, mielőtt aláírta a 7 évre szoló szerződést. Nme csak Catherine hasonlította Hughoz, amerikai lapok még most is hozzá hasonlítják, bár nem tudom, hogy David mit szól hozzá.
Nekem mindkettő tetszik, a Telegraphot nem szeressem de tök jó interjú lett, és átfogó képed David valódi, önbizalomhiányos énjéről. Olvastad hogy mennyire ideges volt a Hamlet miatt? Ez van. Talán pont attól ilyen színész, hogy előtte halálra izgulja magát és tud 100%-ot nyújtani. Az Observeres is tetszett, érdekes olvasni az örökké ráérős 'nem érdekel, hogy mennyi dolgod van, autogrammot akarok' fanokról, és hogy nem megy nyaralni, mert egyszer lefényképezték nyaralás közben.
Amit a legfurcsábbnak találok az a 'híres személy bemegy valahová' rész, most vagy ennyire zavarja hogy az ember így viselkednek vagy fél az emberektől blink.gif
/quote]

Na igen, ez csúnya dolog. Ő egy kedves, nyitott, vidám ember. Azért az gáz, hogy a saját rajongói képesek ilyen rossz érzéseket kiváltani belőle. A rajongóknak az a dolguk, hogy jó érzéseket keltsenek. sad.gif
2011. január 03. 14:16 #1958
- törölt felhasználó -    
[quote=Grace Benning,2011.01.03. 14:05~1473397][quote=kateblock,2011.01.03. 13:42~1473354]Nos, tudod, Amerika ilyen. Aki egyszer bekerült a gépezetbe és nem száll ki belőle időben, az így jár. Hughnak is szép karrierje lehetett volna, ha Stephen Fry szinten megáll, de neki ez nem volt elég. Örökké House marad, erre azelőtt kellett volna gondolni, mielőtt aláírta a 7 évre szoló szerződést. Nme csak Catherine hasonlította Hughoz, amerikai lapok még most is hozzá hasonlítják, bár nem tudom, hogy David mit szól hozzá.
Nekem mindkettő tetszik, a Telegraphot nem szeressem de tök jó interjú lett, és átfogó képed David valódi, önbizalomhiányos énjéről. Olvastad hogy mennyire ideges volt a Hamlet miatt? Ez van. Talán pont attól ilyen színész, hogy előtte halálra izgulja magát és tud 100%-ot nyújtani. Az Observeres is tetszett, érdekes olvasni az örökké ráérős 'nem érdekel, hogy mennyi dolgod van, autogrammot akarok' fanokról, és hogy nem megy nyaralni, mert egyszer lefényképezték nyaralás közben.
Amit a legfurcsábbnak találok az a 'híres személy bemegy valahová' rész, most vagy ennyire zavarja hogy az ember így viselkednek vagy fél az emberektől blink.gif
/quote]
Na igen, ez csúnya dolog. Ő egy kedves, nyitott, vidám ember. Azért az gáz, hogy a saját rajongói képesek ilyen rossz érzéseket kiváltani belőle. A rajongóknak az a dolguk, hogy jó érzéseket keltsenek. sad.gif[/quote]

És mi lesz majd idén, később és jövőre? Majd ő is fog kapni egy fenyegető levelet, mint Ewan McGregor? blink.gif dry.gif Vagy ebayen árulják majd a kukájából kihalászott fogkefét? Beülnek egy előadásra vagy Doktornak öltözve odamennek hozzá a darab után letámadni egy képért/autogrammért? unsure.gif
2011. január 03. 14:23 #1959
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 14:16)
És mi lesz majd idén, később és jövőre? Majd ő is fog kapni egy fenyegető levelet, mint Ewan McGregor?  blink.gif  dry.gif Vagy ebayen árulják majd a kukájából kihalászott fogkefét? Beülnek egy előadásra vagy Doktornak öltözve odamennek hozzá a darab után letámadni egy képért/autogrammért?  unsure.gif


Ez már olyan beteges. Miért nem lehet szépen rajongani? Szerintem pontosan emiatt ennyire kedves a gyerekekkel, mert azok még nem bántják a szép lelkét, nem taposnak bele. Az ő szeretetük még őszinte.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 03. 14:53 #1960
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 14:16)
És mi lesz majd idén, később és jövőre? Majd ő is fog kapni egy fenyegető levelet, mint Ewan McGregor?  blink.gif  dry.gif Vagy ebayen árulják majd a kukájából kihalászott fogkefét? Beülnek egy előadásra vagy Doktornak öltözve odamennek hozzá a darab után letámadni egy képért/autogrammért?  unsure.gif


Erről Kimi Raikkönen jutott eszembe aki köztudomásúlag nem nagyon ad autogramot, akkor is kedvetlenül. Történt egyszer, hogy az egyik rally futamon néhány kisgyerek órákig várt rá a sajtótáj után, mire ő odament hozzájuk fényképezkedni, beszélgetni stb., pár perc múlva megjelentek a sikítozó tinilányok és az illuminált állapotban lévő úriemberek, s ahelyett, hogy csendben kivárták volna a sorukat elkezdtek ocsmányságokat kiabálni neki, szidták a nemrég elhunyt nagymamáját csak hogy pár pillanatra rájuk nézzen. Mindezt önmagukat rajongóknak nevező egyének. Ezután nyilatkozta is a finn, hogy az ilyenek miatt utálja a felhajtást és kerüli az embereket.
100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok