Starity

David Tennant

100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 03. 15:00 #1961
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 14:23)
Ez már olyan beteges. Miért nem lehet szépen rajongani? Szerintem pontosan emiatt ennyire kedves a gyerekekkel, mert azok még nem bántják a szép lelkét, nem taposnak bele. Az ő szeretetük még őszinte.


Lehet hogy ebben van valami. Azért a felnőttek között is vannak normálisak of course, de egyre több bolond id van, úgy tűnik.

Tudtátok, hogy van egy Brendan Block nevű DJ a világon? Milyen kicsi a világ biggrin.gif Képeket keresnék de persze semmi új bezzeg erről a DJ-ről vannak biggrin.gif

Nos, nézzetek jó Brendan Block fanvideót a zene nem a legjobb de a videó a lényeg heart.gif

2011. január 03. 15:20 #1962
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 15:00)
Lehet hogy ebben van valami. Azért a felnőttek között is vannak normálisak of course, de egyre több bolond id van, úgy tűnik. 
Tudtátok, hogy van egy Brendan Block nevű DJ a világon? Milyen kicsi a világ  biggrin.gif Képeket keresnék de persze semmi új bezzeg erről a DJ-ről vannak biggrin.gif 
Nos, nézzetek jó Brendan Block fanvideót a zene nem a legjobb de a videó a lényeg heart.gif


Ez az igazán csúnya, hogy a gyerekek sokkal józanabb, kedvesebb rajongók, mint sok felnőtt. Főleg a nők. dry.gif
A videót majd otthon megnézem! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 15:23 #1963
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 15:20)
Ez az igazán csúnya, hogy a gyerekek sokkal józanabb, kedvesebb rajongók, mint sok felnőtt. Főleg a nők.  dry.gif 
A videót majd otthon megnézem!  biggrin.gif


Úgy láttam javasolták már neked a DW-t mint sorozatot. Fogod nézni? Csak szimpla kíváncsiság hogy felkeltettük-e szíves figyelmedet a showra vagy csak elnézegeted a Dokis képeket és lenyugtázod, hogy David jó Doki volt és kész?
2011. január 03. 15:30 #1964
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 15:20)
Ez az igazán csúnya, hogy a gyerekek sokkal józanabb, kedvesebb rajongók, mint sok felnőtt. Főleg a nők.  dry.gif 


Soha nem értettem és nem is fogom, hogy egyes embereket mi vezényel arra, hogy komplett hülyét csináljanak magukból "rajongásuk tárgya" előtt. Mondjuk felfigyelni felfigyel az illető rájuk, csak nem éppen úgy ahogyan ők szeretnék. Én soha nem álltam sorba autogramért, soha nem írtam még levelet sem, max. annyit csinálnék, hogy ha valahol találkoznék valamelyik kedvencemmel akkor elkapnám őt egy közös képre, de ezt is csak akkor, ha látom rajta, hogy szívesen pózol egy másodpercet, nem szájhúzva teszi azt, mert nem erőszak a disznótor. Én inkább maradok csendes, háttérben megbúvó rajongó/szurkoló, jó így nekem smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2011. január 03. 15:35 #1965
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.03. 15:30)
Soha nem értettem és nem is fogom, hogy egyes embereket mi vezényel arra, hogy komplett hülyét csináljanak magukból "rajongásuk tárgya" előtt. Mondjuk felfigyelni felfigyel az illető rájuk, csak nem éppen úgy ahogyan ők szeretnék. Én soha nem álltam sorba autogramért, soha nem írtam még levelet sem, max. annyit csinálnék, hogy ha valahol találkoznék valamelyik kedvencemmel akkor elkapnám őt egy közös képre, de ezt is csak akkor, ha látom rajta, hogy szívesen pózol egy másodpercet, nem szájhúzva teszi azt, mert nem erőszak a disznótor. Én inkább maradok csendes, háttérben megbúvó rajongó/szurkoló, jó így nekem  smileeee.gif


Ott a pont. A csendben megnyúvó rajongók a legjobbak. Én is egy vagyuk közülük, csak két személyreszóló autogrammal. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 03. 15:46 #1966
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Hát igen, nem mintha én még nem gondoltam volna arra, h megturkászom a haját -melyikünk ne gondolt volna rá blush.gif - de ha már szeretek valakit/rajongok érte, annyival megtisztelem, hogy nem erőszakolom meg a haját...(engedély nélkül rohog.gif blush.gif )

Aranyos videó... tongue.gif
Költői kérdés!Miért van az, hogy az angol filmeket/sorozatokat kevésbé fordítják le, mint pl az amerikaikat? unsure.gif ..ilyenkor sajnálom, hogy nem tudok angolul, nem tudok David-es filmeket nézni sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. január 03. 16:06 #1967
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2011.01.03. 15:46)

Költői kérdés!Miért van az, hogy az angol filmeket/sorozatokat kevésbé fordítják le, mint pl az amerikaikat? unsure.gif ..ilyenkor sajnálom, hogy nem tudok angolul, nem tudok David-es filmeket nézni sad.gif


Gondolom nincs rá igény. Úgy is csak az nézi meg, aki érti felirat nélkül vagy angol felirattal, aki pedig nem érti és még is megnézi .. az kivételes eset.
Én csináltam feliratot a Secret Smile mindkét részéhez, ma küldöm el annak aki kéri. Az első részért eddig csak Sally jelentkezett. Pedig közkívánatra kiírtam a csúnya szavakat is biggrin.gif Bezony! Még azt a BIZONYOS MONDATOT is az első epizódból rohog.gif
Olyan filmhez, sorozathoz amit kevesen néznek, nincs értelme feliratot készíteni. Ha van kivétel, az ritka. Én csináltam nektek, hogy meg tudjátok nézni. És 2 az 1-ben végre megy a SIX és S*X szó közötti különbség felismerése. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 03. 16:30 #1968
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 15:23)
Úgy láttam javasolták már neked a DW-t mint sorozatot. Fogod nézni? Csak szimpla kíváncsiság hogy felkeltettük-e szíves figyelmedet a showra vagy csak elnézegeted a Dokis képeket és lenyugtázod, hogy David jó Doki volt és kész?


Javasoltátok, tervben is van. Addig nem tudom nyugtázni, hogy ő jó doki volt-e vagy sem, amíg nem láttam. Ti szeretitek, ezzel tisztában vagyok, véleményt egyelőre nem tudok mondani. Tervben van tehát, de az a kérdés, mennyit értenék belőle, ha azokat az évadokat nézném meg, amiben ő volt? Láttam már DW-t egyébként, egy-két epizódot, de még a David előtti Dokival. Akkor tetszett, de különösebben nem fogott meg, ezért nem is folytattam a nézését. Jobban tetszett a Primeval. blush.gif Ne kövezzetek meg érte, légyszi! Szeretném én is ismerni a Doki jelenséget, szeretnék a része lenni valamilyen szinten, de az egész sorozatot nem akarnám végignézni. Csak a Davides évadokat. Ha úgy szerintetek van értelme, állok elébe! Akkor szerzem megfele és nézem. biggrin.gif (Ez már egyébként amúgy is meg akartam tőled kérdezni, Kate)
2011. január 03. 16:48 #1969
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 16:30)
Javasoltátok, tervben is van. Addig nem tudom nyugtázni, hogy ő jó doki volt-e vagy sem, amíg nem láttam. Ti szeretitek, ezzel tisztában vagyok, véleményt egyelőre nem tudok mondani. Tervben van tehát, de az a kérdés, mennyit értenék belőle, ha azokat az évadokat nézném meg, amiben ő volt? Láttam már DW-t egyébként, egy-két epizódot, de még a David előtti Dokival. Akkor tetszett, de különösebben nem fogott meg, ezért nem is folytattam a nézését. Jobban tetszett a Primeval.  blush.gif Ne kövezzetek meg érte, légyszi! Szeretném én is ismerni a Doki jelenséget, szeretnék a része lenni valamilyen szinten, de az egész sorozatot nem akarnám végignézni. Csak a Davides évadokat. Ha úgy szerintetek van értelme, állok elébe! Akkor szerzem megfele és nézem.  biggrin.gif (Ez már egyébként amúgy is meg akartam tőled kérdezni, Kate)


Persze, nem muszáj minden Dokit nézni, de igazából úgy van értelme. Nem igazán jellemző az előző Dokikra való utalás, akármikor be lehet kapcsolódni. Ha te csak a Davides részeket akarod nézni, ajánlani tudom, hátha utána megjön a kedved a többi Dokihoz is. Nem a 47 évnyire gondoltam, csak mondjuk a New Who-ra. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 03. 16:59 #1970
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 16:48)
Persze, nem muszáj minden Dokit nézni, de igazából úgy van értelme. Nem igazán jellemző az előző Dokikra való utalás, akármikor be lehet kapcsolódni. Ha te csak a Davides részeket akarod nézni, ajánlani tudom, hátha utána megjön a kedved a többi Dokihoz is. Nem a 47 évnyire gondoltam, csak mondjuk a New Who-ra.  rohog.gif


Na igen, engem is az a 47 évnyi DW mennyiség riasztott el igazából. blink.gif biggrin.gif De ha Davidnek sikerül velem megszerettetnie, talán arra is rávetem magam panasz nélkül. rohog.gif
2011. január 03. 17:15 #1971
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.03. 16:59)
Na igen, engem is az a 47 évnyi DW mennyiség riasztott el igazából.  blink.gif  biggrin.gif De ha Davidnek sikerül velem megszerettetnie, talán arra is rávetem magam panasz nélkül.  rohog.gif


47 év az sok idő, nekem is sok időbe telt, mire sikerült megnézni. Ha a New Whot is megnézed, az is tökéletes, az csak 5 évad (ha David után nem nézed). Abból egy évad volt Christopher Eccleston, 4 évad DT bár Matt Dokija is jó csak nem szexi 110.gif De ez a műsor nem erről szól, szóval Mattnek is jár egy esély annak ellenére, hogy kissé gyenge az ötödik évad, de jó.
A hatodik évadra nem tudok mit mondani unsure.gif A trailer alapján nem rossz, de majd meglátjuk rolleyes.gif
2011. január 03. 17:40 #1972
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 16:06)
Gondolom nincs rá igény. Úgy is csak az nézi meg, aki érti felirat nélkül vagy angol felirattal, aki pedig nem érti és még is megnézi .. az kivételes eset.


Hát én amúgy azon csodálkoztam, hogy a Misfits-et is pl olyan feliratozta, aki szerintem nem épp a legjobb angolos, mert még az én fülemnek is kitűnt, hogy nem a legjobb fordítás, és ezt nem csak én állítom, ha nem a jó angolos ismerőseim is, és nem hiszem el, hogy ne lenne rá igény meg jelentkező, aki jobban le tudná fordítani, elvégre a Misfits egyre népszerűbb lesz :/ na de off vége.

On
Akkor én is bejelentkeznék egy SS feliratra, bár még a filmet is be kéne szereznem blush.gif de majd sort kerítek rá, kíváncsi vagyok rá milyen benne David rolleyes.gif
2011. január 03. 17:49 #1973
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2011.01.03. 17:40)
Hát én amúgy azon csodálkoztam, hogy a Misfits-et is pl olyan feliratozta, aki szerintem nem épp a legjobb angolos, mert még az én fülemnek is kitűnt, hogy nem a legjobb fordítás, és ezt nem csak én állítom, ha nem a jó angolos ismerőseim is, és nem hiszem el, hogy ne lenne rá igény meg jelentkező, aki jobban le tudná fordítani, elvégre a Misfits egyre népszerűbb lesz :/ na de off vége.
On
Akkor én is bejelentkeznék egy SS feliratra, bár még a filmet is be kéne szereznem  blush.gif de majd sort kerítek rá, kíváncsi vagyok rá milyen benne David  rolleyes.gif


Grace nemrég megszerezte a filmet, kérd el tőle a linket biggrin.gif

Misfits. Az a sorozat, jogosan, egyre népszerűbb, de nem nálunk. Van egy kis csoport, akik szeretik, hiába nő a fanbase. Bele kell törődni, hogy amíg nem lesz House vagy Született feleségek méretű a dolog, nem foglalkoznak vele sokan.
2011. január 03. 19:14 #1974
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is kérném szépen a part two subtitle-t, please. meghajolo.gif

Ami a DW-t illeti, szerintem bűn kihagyni a New Who első évadát... Szerintem a Rose-zal való kapcsolat végett érdemes megnézni az első évadot... Plusz mert Chris F-A-N-T-A-S-T-I-C-! wub.gif (Sorry, elfogult vagyok. blush.gif )

SS. Ma nézegettem DT hivatalos oldalán a képeket belőle, igazi kincsesbánya. A sminkes képek meg érdekesek, kár, hogy csak 2 darab össz-vissz... unsure.gif

Holnap is lehet több aktuális cuki? Rájöttem, hogy egy cuki nem cuki... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 03. 19:51 #1975
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
OFF:
Elolvastam a hszeket, és egy dolog eszembe jutott hirtelen (na jó több is): az amerikai filmeket/sorozatokat valahogy "jobban" értem, mint az angol(brit) produkciókat. ohmy.gif Nem értem miért. mellow.gif Én egyébként jelentkezem a SS felirataira. Ha szabad. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 20:03 #1976
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.01.03. 19:51)
OFF:
Elolvastam a hszeket, és egy dolog eszembe jutott hirtelen (na jó több is): az amerikai filmeket/sorozatokat valahogy "jobban" értem, mint az angol(brit) produkciókat. ohmy.gif Nem értem miért. mellow.gif Én egyébként jelentkezem a SS felirataira. Ha szabad. blush.gif


off...ja van az angoloknak egy akcentusa biggrin.gif én például a Lie to me-ban voltam így egyszer Tim Roth-al, hogy az "I love you Em" -jét "I love you him" -nek értettem rohog.gif aztán egy csomószor visszapörgettem, mondom ez így nyelvtanilag helytelen biggrin.gif...aztán felvilágosítottak, hogy mit mond valójában blush.gif hát van egy kegyetlen akcentusa...mint pl a Misfits-ben Lauren Socha-nak rohog.gif de off vége blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2011. január 03. 20:13 #1977
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.01.03. 20:03)
off...ja van az angoloknak egy akcentusa biggrin.gif

Én egyébként imádom az angol akcentust - ha van felirat. _nevet.gif Anélkül viszont legtöbbször végem van. Lényeget megértem, de akkor is, úgy nézni egy produkciót nem igazán élvezhető. blush.gif
Úgy döntöttem rácuppanok az angol nyelvre. Nem az amerikaira. Ez így nem mehet tovább. rohog.gif
OFF vége. blush.gif

ON:
Képeket akarok Davidrőőőőőőől!! reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 20:24 #1978
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nem tudom, én inkább fordítva vagyok... Jobban értem az angol angolt, mint az amerikait... unsure.gif biggrin.gif
2011. január 03. 20:25 #1979
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Már 99. oldal? Jujj! *tenyeret dörzsöl* Mindjárt jön a 100. és költözhetünk... rohog.gif beer.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 03. 20:29 #1980
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.03. 20:24)
Nem tudom, én inkább fordítva vagyok... Jobban értem az angol angolt, mint az amerikait...  unsure.gif  biggrin.gif


Bár ha jobban belegondolok, amerikai angolt alig hallok, mert folyton csak a BBC-t nyomatom, meg az angol filmeket/sorikat... rock.gif biggrin.gif Lehet, hogy ezért... rolleyes.gif tongue.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
100 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok