Starity

Oldallal kapcsolatos tudnivalók, tippek, ötletek

19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 01. 13:36 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2010.10.24. 21:58)
Ugyanez a helyzet nálam is. Megköszönném ha valaki tudna segíteni.  meghajolo.gif

Idézet (xxxddd @ 2010.10.24. 15:34)
Sziasztok! Köszi nagyon a segítséget (énis ilyen gonddal szembesültem)de amikor rákattintok a 'rendben'-re nem hoz ki semmit. vagyis ugyanaz az ablak marad előttem. Ebben tudna valaki segíteni?  unsure.gif 
Előre is köszönöm  meghajolo.gif  meghajolo.gif

hát nem tudom. nekem egyszer volt ilyen.. amikor nem jól másoltam be a HTML kódot.. de lehet a Net fajtától is függ.. biggrin.gif chrome-al remekül működik biggrin.gif
2010. november 01. 15:29 #142
Bessie
Bessie
funkcionális ♑

Státusz❤ 15 év Supernatural ❤
  Csoport: Moderátor
Hozzászólás: 15377
Csatolások: 65307
Azonosító: 27941
Idézet (Bessie @ 2010.07.12. 16:28)
Sokan még most sem tudják, hogy az adatlapokon mit is kell kitölteni. Természetesen a kötelező adatokon kívül ki kell tölteni még: 
- amit tudni kell róla
- életrajza
- diszkográfia
- filmográfia.
Az életrajzot minden esetben ki kell tölteni! Kezdhetjük a sztár gyermekkorától egészen a jelenlegi munkásságáig (vagy ha meghalt, a haláláig).
A diszkográfiát akkor kell kitölteni, ha zenei produkcióban részt vett, és lemezt is készült. 
A filmográfiához írjuk a színész, rendező, producer, stb... munkáit. Ide írhatunk televíziós, illetve filmes munkákat.

Kicsit megváltozott a sztárok adatlapjainak szerkesztése. Íme egy kis képes segítség:
1. alapadatok:
Itt a sztárral kapcsolatos alapadatokat találhatjátok illetve itt csatolhatjátok a profilképet. A képnek profilképnek kell lennie. Vagyis olyan arcképnek, ami szemtől szembe látható. Csakis színes képet lehet feltölteni!
Kivétel: olyan sztár, akinek csak fekete-fehér képei vannak csak. Ne tölts fel egész- vagy félalakos képeket!
Ha kész vagy az adatokkal és a fénykép feltöltéssel, akkor a szerkesztem gombbal mentheted el a munkádat.

2-3. életrajzi adatok:
Ide a sztár életrajza kerül, illetve a diszkográfia és/vagy filmográfia. Ha kész vagy, akkor a szerkesztem gombbal mentheted el a munkádat.

4-5. évről évre:
Ide képeket tölthettek fel a sztárról, ami az adott évben a legjellemzőbb rá. Legalább 3 képet kell feltöltened. Ha végeztél a képek feltöltésével, akkor a vissza az adatlapra gombbal mentheted el. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Ditty, Riley13
2010. november 05. 18:25 #143
Nikíí.Ł
Nikíí.Ł
visszatérő vendég

Státusz...porque no hay garantía de que la vida sea fácil...♥
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 135996
oké, én értem, hogy idegesítőek azok a dolgok, amiket mondtatok a zöldfülűekkel kapcsolatban...de szerintem természetes és elfogadható dolog az, hogy, ha valaki regisztrál az oldalra, minél hamarabb szeretne tovább lépni, és nem akar örökre zöldfülű maradni...
na most azt mondjátok meg, hogy mégis hogy tudna valaki tovább lépni, ha nem tenné azokat a dolgokat, amire panaszkodtok??

Ha valakinél azt látod, hogy 1234 hozzászólást írt, és 56 adatlapot szerkesztett, akkor Ő milyen menő...de ha ennek az embernek csak az egyik hozzászólását látod az 1234 közül (pl: egy véleményét egy sztárról), akkor azt mondod, hogy húú, mennyire nyomul...-.-

Szóval akkor azt magyarázzátok el nekem légyszíves, hogy, ha nem "nyomulhatunk", akkor, hogy lépjünk tovább, hogy mi is olyan nagyok lehessünk, mint ti...
2010. november 05. 18:57 #144
Christo
Christo

StátuszQuot libros, quam breve tempus.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Idézet (Nikíí.Ł @ 2010.11.05. 18:25)
oké, én értem, hogy idegesítőek azok a dolgok, amiket mondtatok a zöldfülűekkel kapcsolatban...de szerintem természetes és elfogadható dolog az, hogy, ha valaki regisztrál az oldalra, minél hamarabb szeretne tovább lépni, és nem akar örökre zöldfülű maradni...
na most azt mondjátok meg, hogy mégis hogy tudna valaki tovább lépni, ha nem tenné azokat a dolgokat, amire panaszkodtok??
Ha valakinél azt látod, hogy 1234 hozzászólást írt, és 56 adatlapot szerkesztett, akkor Ő milyen menő...de ha ennek az embernek csak az egyik hozzászólását látod az 1234 közül (pl: egy véleményét egy sztárról), akkor azt mondod, hogy húú, mennyire nyomul...-.-
Szóval akkor azt magyarázzátok el nekem légyszíves, hogy, ha nem "nyomulhatunk", akkor, hogy lépjünk tovább, hogy mi is olyan nagyok lehessünk, mint ti...

Akkor felvilágosítanám a zöldfülűeket: SENKIT nem érdekel, hogy mi a titulusod, ha az oldalnak hasznos, értelmes és szimpatikus tagja vagy. Mi sem floodoltunk és nyitottuk esztelenül a topikokat, hogy úgymond tovább léphessünk...
Könyörgöm, ne ez legyen a cél. Így NEM fog egyik zöldfülű sem fejlődni, NEM fog gyarapodni a hszeinek száma. A moderátorok gondoskodnak róla.
17 felhasználónak tetszik: wannascream, Grace Benning, Gabor28, Beba13, Tamás2.0, Bessie, bambii, Vikici, Pandus, Fuller, Mia, Ditty, Pixie Buue, twilightgirl0910, Twilight6, DiscoDiva, Black Hearth2
2010. november 06. 16:59 #145
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nikíí.Ł @ 2010.11.05. 18:25)

Itt nem az olyanokra gondolnak, akik egy napon 20, legalább 2 mondatos hsz-t írnak, hanem azokra akik mindezt úgy teszik, hogy a hsz-ainak a fel smiley-ból áll. A vélemény meg nem abból áll, hogy imádom 80 'o' betűvel, hanem szépen megfogalmazott, kerek egész véleményből.
1 felhasználónak tetszik: Pixie Buue
2010. november 07. 17:14 #146
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Egy olyan problémám volna, hogy találtam nemrégen 6 darab nagyméretű képet, egy jótékonysági eseményen készültek. Még nincsen feltöltve az oldalra. Szerettem volna megosztani, de egyszerűen nem tudom csatolni, mert bár a képek fellelhetőek a gépemen, a képek feltöltése gombra kattintva egyszerűen nincsenek a kiválasztható képek között!

Megnéztem a formátumot, hogy esetleg nincs-e ott valami probléma, de minden rendben.

Ilyenkor mi a teendő?
2010. november 07. 17:16 #147
Vikici
Vikici
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 313
Azonosító: 126670
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.07. 17:14)
Sziasztok!
Egy olyan problémám volna, hogy találtam nemrégen 6 darab nagyméretű képet, egy jótékonysági eseményen készültek. Még nincsen feltöltve az oldalra. Szerettem volna megosztani, de egyszerűen nem tudom csatolni, mert bár a képek fellelhetőek a gépemen, a képek feltöltése gombra kattintva egyszerűen nincsenek a kiválasztható képek között!
Megnéztem a formátumot, hogy esetleg nincs-e ott valami probléma, de minden rendben.
Ilyenkor mi a teendő?

Ezt már én is tapasztaltam, de azt hittem, hogy az én gépemmel van a probléma...
2010. november 07. 21:11 #148
Bessie
Bessie
funkcionális ♑

Státusz❤ 15 év Supernatural ❤
Hozzászólás: 15377
Csatolások: 65307
Azonosító: 27941
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.07. 17:14)

Ilyenkor mi a teendő?

Ha a kiterjesztés is jó (jpg, gif) akkor lehet, hogy a mérettel van gond? unsure.gif Lehet, hogy túl nagy.
2010. november 07. 23:11 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.07. 21:11)
Ha a kiterjesztés is jó (jpg, gif) akkor lehet, hogy a mérettel van gond? unsure.gif Lehet, hogy túl nagy.

Biztos, hogy nem nagyobb a fájlméret 4 MB-nál, a legnagyobb 960 KB. Maga a képméret meg az összesnél 1536x1024
2010. november 08. 09:44 #150
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.07. 23:11)
Biztos, hogy nem nagyobb a fájlméret 4 MB-nál, a legnagyobb 960 KB. Maga a képméret meg az összesnél 1536x1024

Akkor lehet mégis a formátummal lesz gond. Nekem pl. a png és a jpeg formátumú képeket nem engedi feltölteni, esetleg még ha bmp-s. Ilyenkor át szoktam konvertálni jpg formátumra.
2 felhasználónak tetszik: Levente1991, Ditty
2010. november 08. 15:15 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2010.11.08. 09:44)
Akkor lehet mégis a formátummal lesz gond. Nekem pl. a png és a jpeg formátumú képeket nem engedi feltölteni, esetleg még ha bmp-s. Ilyenkor át szoktam konvertálni jpg formátumra.

Köszi a segítséget, így már sikerült! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2010. november 08. 15:40 #152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.08. 15:15)
Köszi a segítséget, így már sikerült! meghajolo.gif

Nincs mit, örülök, hogy segíthettem smileeee.gif
2010. november 10. 10:43 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (RachelWillows @ 2010.07.15. 12:02)
Képes témaindítás esetén a cím helyesen:
[Sztár neve] - [Hol, mikor készült vagy fotósorozat neve]
(Attól, hogy a sztár adatlapja csatolva van, a neve nem jelenik meg automatikusan a címben)
+ Női sztárokat a nőkhöz, férfi sztárokat a férfiakhoz kéne tenni  rolleyes.gif

Mi van akkor, ha férfi és nő is van a képen? Akkor a női sztárokhoz vagy a férfi sztárokhoz tegyem? Velem párszor előfordult, de nem tudtam hová tenni, inkább fel sem tettem a képeket, vagy az egyikhez csatoltam, de a címbe mind kettő név benne volt. Remélem érthetően írtam le blush.gif
2010. november 10. 10:49 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (Csinibaba @ 2010.11.10. 10:43)
Mi van akkor, ha férfi és nő is van a képen? Akkor a női sztárokhoz vagy a férfi sztárokhoz tegyem? Velem párszor előfordult, de nem tudtam hová tenni, inkább fel sem tettem a képeket, vagy az egyikhez csatoltam, de a címbe mind kettő név benne volt. Remélem érthetően írtam le blush.gif

Szerintem ilyenkor attól függ, melyik van rajta több képen, vagy melyik az ismertebb. Én pl. azokat a képeket, amin Thalía és a férje (Tommy Mottola) van, nyilván a nőkhöz teszem.
5 felhasználónak tetszik: Levente1991, Csinibaba, Beba13, Lindsay019, Ditty
2010. november 10. 11:03 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.11.10. 10:49)
Szerintem ilyenkor attól függ, melyik van rajta több képen, vagy melyik az ismertebb. Én pl. azokat a képeket, amin Thalía és a férje (Tommy Mottola) van, nyilván a nőkhöz teszem.

Rendben, köszönöm a választ meghajolo.gif
2010. november 10. 11:43 #156
- törölt felhasználó -    
Még az jutott eszembe, hogy ha valaki kiemelt tag, ez jelent valamit, mármint csak egy "megtisztelés" vagy valami ilyesmit szolgál, vagy az oldalon nekik is van valami külön teendőjük, mint például a moderátoroknak? Pár tagnál láttam ezt, mint Bessie, Coco Selly.. smileeee.gif
2010. november 10. 12:13 #157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Csinibaba @ 2010.11.10. 11:43)
Még az jutott eszembe, hogy ha valaki kiemelt tag, ez jelent valamit, mármint csak egy "megtisztelés" vagy valami ilyesmit szolgál, vagy az oldalon nekik is van valami külön teendőjük, mint például a moderátoroknak? Pár tagnál láttam ezt, mint Bessie, Coco Selly.. smileeee.gif

Az előbbi. Semmi pluszt nem jelent a "tag"-hoz képest, csak egy megmaradt "státusz" a régi HQP-ről (úgy tudom, a HQP-n jártak még vele pluszjogosultságok, hogy pontosan mi, azt én sem tudom), szóval akinek ez volt a csoportja a HQP-n, hozta magával.
1 felhasználónak tetszik: Csinibaba
2010. november 10. 12:21 #158
- törölt felhasználó -    
Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy képeket tartalmazó topik létrehozásakor kell-e csatolni hozzá azt a személyt, akihez kapcsolódik ugyan, de a képeken nem szerepel? Esetemben ez annyit jelent, hogy mintegy információként benne van az illető neve a fotósorozat címében, de a képeken nincs rajta.

Ilyenkor mi a teendő?
2010. november 10. 12:25 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.10. 12:21)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy képeket tartalmazó topik létrehozásakor kell-e csatolni hozzá azt a személyt, akihez kapcsolódik ugyan, de a képeken nem szerepel? Esetemben ez annyit jelent, hogy mintegy információként benne van az illető neve a fotósorozat címében, de a képeken nincs rajta.
Ilyenkor mi a teendő?

Szerintem az a mérvadó, hogy a képen valójában ki van, nem a címe. Pl. volt már olyan, hogy az amerikai fotós baromságot írt be képleírásnak, mert nem ismerte fel a képen lévő latin sztárt, szóval a kép címe gyakorlatilag semmit nem jelent.
1 felhasználónak tetszik: Levente1991
2010. november 10. 12:30 #160
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.11.10. 12:25)
Szerintem az a mérvadó, hogy a képen valójában ki van, nem a címe. Pl. volt már olyan, hogy az amerikai fotós baromságot írt be képleírásnak, mert nem ismerte fel a képen lévő latin sztárt, szóval a kép címe gyakorlatilag semmit nem jelent.

Végülis nem csatoltam Chantal Andere adatlapját, de hogy őszinte legyek, elég érdekesnek találom a képek címét, így amellett, hogy nem szerepel a képeken, azzal kapcsolatosan is kétségeim vannak, hogy igaz, ami a képekhez volt írva...

Köszi a segítséget! beer.gif
19 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!