Starity

John Simm/David Tennant/Philip Glenister - Speaking in tongues

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 09. 15:03 #1
- törölt felhasználó -    
Sok jó ember kis helyen is elfér. John Simm a Speaking in tongues színházi darabja utáni afterpartyn Daviddel és Philip Glenisterrel (Gene a Life On Mars sorozatban) a brit sztárok egyik kedvenc éttermében - 2009

John jól néz ki, David, borotválkozz meg az Isten szerelmére rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. július 09. 19:43 #2
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Melyik ez az étterem..? cool.gif biggrin.gif

Amúgy ez a kis borosta szerintem még belefér. smileeee.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.09. 15:03)
Sok jó ember kis helyen is elfér. John Simm a Speaking in tongues színházi darabja utáni afterpartyn Daviddel és Philip Glenisterrel (Gene a Life On Mars sorozatban) a brit sztárok egyik kedvenc éttermében - 2009
John jól néz ki, David, borotválkozz meg az Isten szerelmére  rolleyes.gif
2010. július 09. 20:04 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Szerintem is elfér. Bár anélkül sokkal jobb. biggrin.gif
Viszont fogalmam sincs ki az a Philip. unsure.gif
2010. július 10. 00:13 #4
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.07.09. 20:04)

Viszont fogalmam sincs ki az a Philip.  unsure.gif

de jó, akkor nem én vagyok a hülye rohog.gif

John tényleg jól néz ki, viszont David kicsit fura...nem egészen természetes a mosolya egy-két képen unsure.gif
2010. július 10. 12:23 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.10. 00:13)
de jó, akkor nem én vagyok a hülye  rohog.gif 
John tényleg jól néz ki, viszont David kicsit fura...nem egészen természetes a mosolya egy-két képen  unsure.gif


Philip a Life On Mars sorozatban Gene-t alakítja. John Simm pedig Sam-et. A DW és a TW után a legjobb biggrin.gif
Szóval nemcsak nekem tűnt fel a mosoly dolog. David gyakran erőtlenül mosolyog, ez az ember olyan mint egy busz, egyfolytában megy, dolgozik, és ezt értsd szó szerint. Ez a kép Novemberben készült, akkor vezetett 3 napon keresztül egy reggeli műsort egy rádiónál, kiment Amerika forgatni és a DW-t promótálta. Nem tudom tudod-e de kint nagyon nagy ügy lett belőle, hogy November-December hónapban 170!!!! ismétlem 170 megjelenése volt Davidnek a médiában, a tévében, rádióban (interjúk, filmek, audiok stb). Ha ezt elosztod kettővel, szerintem te sem mosolyognál természetesen ennyi munka után. Munkamániás ember, aki ráadásul álmatlanságban is szenved, ami nem jó kombináció sad.gif
2010. július 10. 20:18 #6
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.07.10. 12:23)
Philip a Life On Mars sorozatban Gene-t alakítja. John Simm pedig Sam-et. A DW és a TW után a legjobb  biggrin.gif 
Szóval nemcsak nekem tűnt fel a mosoly dolog. David gyakran erőtlenül mosolyog, ez az ember olyan mint egy busz, egyfolytában megy, dolgozik, és ezt értsd szó szerint. Ez a kép Novemberben készült, akkor vezetett 3 napon keresztül egy reggeli műsort egy rádiónál, kiment Amerika forgatni és a DW-t promótálta. Nem tudom tudod-e de kint nagyon nagy ügy lett belőle, hogy November-December hónapban 170!!!! ismétlem 170 megjelenése volt Davidnek a médiában, a tévében, rádióban (interjúk, filmek, audiok stb). Ha ezt elosztod kettővel, szerintem te sem mosolyognál természetesen ennyi munka után. Munkamániás ember, aki ráadásul álmatlanságban is szenved, ami nem jó kombináció  sad.gif


Hű az durva ohmy.gif hát persze, hogy ezek után nem természetes a mosolya, én igazából csak azt nem értem, hogy egyáltalán miért kell mosolyogni, ha nincs jó kedved? unsure.gif Mondjuk oké, hogy ez egy közszereplőnél úgymond "elvárás" , de hát én biztos nem fárasztanám magamat mű-vigyorral, az olyan nem őszinte, amúgy meg ilyenkor egy sima mosoly is megteszi, ha nem akar "bunkó" lenni.

Amúgy meg ezek után még inkább úgy gondolom, hogy David a legjobb Doktor, hisz igazából rá öntötték a szerepet.David is hiperaktív, meg a Doctor is tongue.gif
2010. július 11. 21:37 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.07.10. 20:18)
Hű az durva  ohmy.gif hát persze, hogy ezek után nem természetes a mosolya, én igazából csak azt nem értem, hogy egyáltalán miért kell mosolyogni, ha nincs jó kedved?  unsure.gif Mondjuk oké, hogy ez egy közszereplőnél úgymond "elvárás" , de hát én biztos nem fárasztanám magamat mű-vigyorral, az olyan nem őszinte, amúgy meg ilyenkor egy sima mosoly is megteszi, ha nem akar "bunkó" lenni.
Amúgy meg ezek után még inkább úgy gondolom, hogy David a legjobb Doktor, hisz igazából rá öntötték a szerepet.David is hiperaktív, meg a Doctor is  tongue.gif


Ezért is szeretjük Davidet, mosolyog agyba főbe, még akkoris, ha túl fáradt. David is egyfajta fan, imádja a Dokit, és régebben is gyűjtögetett DW cuccokat és autogrammokat a kedvenc Dokijaitól, szóval tudja hogy milyen érzés ez egy fannak. Mintha egyszer azt mondta volna, hogy 3 órát állt sorba hogy megkapja a 4-ik Doktor alakítójának, Tom Bakernek az autogrammját. Szerintem nem helyes hogy mosolyog agyba főbe, de végülis ő tudja. Ez csak egy tulajdonság, amiért mégjobban szeretem wub.gif
Fent említett indokok miatt nevezhetjük Davidet (most még) a legjobb Dokinak. Túl sok beleszólása ugyan nem volt a karakterbe, de a sajátmaga módján igenis sokat vitt a szerepbe. Nem érdekel, hogy azt állítják a fangirl típusú lányok azért szavazták meg a legjobbnak, mert jól néz ki. Nálam azért nyert, mert szerintem ő egyike volt a legjobb Dokiknak.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

John Simm John Simm 4456.