Starity

A Muse már bánja a Twilight filmzenét

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 19. 14:14 #101
zsanata
zsanata
muse.

StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Miért szakadnának két táborra? Ez hülyeség. Akármi lesz is, én a Muse-t és az Alkonyatot is szeretni fogom. smileeee.gif
2012. március 15. 22:45 #102
Lacey
Lacey
új tag
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 171311
Mielőtt bárki rámfogná, nem utálom a Twilightot. Igaz, hogy igénytelennek tartom, és úgy gondolom, hogy alaptalanul istenítik annyira olyan sokan, de most próbálom nem belevinni az érzéseimet ebbe a hozzászólásba...
A Muse-ról tudni kell, hogy a kedvenc együttesem, és nagyon sajnálom, hogy sokan csak a Twilight miatt ismerték meg. Azzal viszont nem értek egyet, hogy sokak szerint Ők csak emiatt a film miatt váltak híressé. Azt azért illene tudni, mielőtt ilyeneket írtok, hogy mikor a Twilight még kósza gondolatocska sem volt az írónő fejében, a Muse már világhírű volt, a fél világot bejárta, és több millió rajongója volt...példa erre a 2007-es Wembley koncert.
Az, hogy Magyarországon kevésbé voltak ismertek a Twilight előtt, szerintem csak annak tudható be, hogy errefelé nem nagyon jártak, a magyar média nem kapta fel őket, és hivatalosan itthon nem is jelentek meg a lemezeik. Plusz még azért sem futottak be Magyarországon, mert hogy a Muse ugyebár rockegyüttes, a mai fiatalság igénye pedig inkább a popzene felé hajlik, és más stílusokra nem is nagyon nyitott, pláne ha nem tolják a képükbe őket. Ami a Muse esetében nem történt meg.
Annyit szerettem volna még mondani, hogy azért örülök, ha az együttes tagjai így vélekednek a filmről, és ki merik mondani, azt, amit gondolnak, ami azért nagy szó, mivel a nevüket adták hozzá végülis...
2012. november 21. 21:52 #103
Naomi01
Naomi01
visszatérő vendég

StátuszHaaahhhaaahhahhahahhahaa
Hozzászólás: 368
Azonosító: 184462
szerintem a Twilight az nem egy összehasonlítható dolog a Muse-zal. Valljuk azért be, hogy a Muse mögött egy kicsit több munka van, és én is a Twilight miatt ismertem meg őket, viszont azóta meg tökre szeretem a zenéjüket, szóval van ebben rossz is meg jó is:)
2012. november 23. 19:13 #104
Mirjána
Mirjána
fantaszta

StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Én nagyon szerettem az első részben a zenéjüket, sokáig a csengő hangom is volt. biggrin.gif
2015. június 16. 22:49 #105
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég

StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
Hozzászólás: 200
Azonosító: 195614
én is megbánnám XD nem is emlékeztem milyen zenék voltak a filmben senki sem mondhatja, hogy csak innen ismerem őket smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok