Starity

Volt olyan hogy nem adták ki egy cikkedet?

5 oldal 1 2 3 4 5
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. július 30. 18:04 #1
Vikici
Vikici
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 313
Azonosító: 126670
Offline offline
Nekem volt,pedig annyit dolgoztam rajta,volt hogy 3-cikket nem adtak ki :/
2010. július 30. 18:49 #2
Emili97
Emili97
 
Státuszszavazz és jelölj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1684
Csatolások: 1583
Azonosító: 123939
Offline offline
Igen volt de téged nagyon sajnállak mert tudom milyen az ha sokat dolgozol és meg sem jelenik meg
2010. július 30. 18:51 #3
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Nekem si volt megirtam 3-4 cikket egy rakat szenvedéssel(volt közte egy interjú is) azt nem adták ki mad.gif De ez anynira idegesítő!
2010. július 30. 18:51 #4
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
Egyszer volt, de akkor azért mert valaki hamarabb megírta azt a cikket :'D Ugyanarról a témáról. w00t.gif mad.gif
2010. július 30. 18:52 #5
Csilla19
Csilla19
*Crazy Girl*
 
Státuszáhh. szerelmes vagyok az uj Csabi & Tomi klippbe/számba ♥ ♥ ♥ :DDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 53
Azonosító: 123941
Offline offline
Jah igen! Utána emg láttam pár nappal rá h másét meg kiadták mad.gif
2010. július 30. 18:57 #6
Borbély Miranda
Borbély Miranda
Walking Dead is my drug™
 
Státusz"Look at me now I was a virgin.Look at me now grew up to be a whore. "- MM
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.25.
Hozzászólás: 3724
Csatolások: 403
Azonosító: 123509
Offline offline
Nekem szerintem már kék rangom lenne ha betették volna a cikkeimet! mad.gif
2010. július 30. 18:59 #7
- törölt felhasználó -    
nekem épp az előbb volt dry.gif
2010. július 30. 19:02 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vikici @ 2010.07.30. 18:04)
Nekem volt,pedig annyit dolgoztam rajta,volt hogy 3-cikket nem adtak ki :/


Nem panaszkodni kellene, hanem gondolkozni, hogy miért nem. Ha ilyen helyesírással írtad, akkor ne csodálkozz. A központozási jelek (vessző, pont, kettőspont stb.) után ugyanis illik szóközt tenni...

Idézet (Emili97 @ 2010.07.30. 18:49)
Igen volt de téged nagyon sajnállak mert tudom milyen az ha sokat dolgozol és meg sem jelenik meg


Lásd az előző válaszom.

Megjegyzem, amelyeket megjelentetnek, még azok is tele vannak helyesírási hibákkal (tisztelet egy-két kivételnek), szóval el tudom képzelni, milyen lehet az a cikk, amelyet nem jelentetnek meg.
20 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, RachelWillows, Fuller, cocoselly, xBlondie, ventura, amira17, .KT., DemiLovato2010, wannascream, Pandus, EszterLondon, Karina197, Lady Suzy, Eszty Morgan, Dancsy, Ditty, Twilight6, Sharpie, Luckie
2010. július 30. 19:07 #9
- törölt felhasználó -    
Biztos volt vele valami gond ha nem adták ki, úgyhogy ennek a topiknak semmi értelme mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: xBlondie, Pandus, EszterLondon, Karina197, Lady Suzy, Luckie
2010. július 30. 19:33 #10
- törölt felhasználó -    
Nekem még nem volt. Habár nem sok cikket írtam,inkább csak néhányat régebben,mostanság nem azzal foglalkozom,de majd később...
Az ok hogy nem fogadják el lehet a helyesírás,rossz megfogalmazás,volt már a cikk,értelmetlen,kamu,stb.
A moderátoroknál kell érdeklődni
2010. július 30. 19:35 #11
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
persze aszt hiszem 7 és ebből volt kettő olyan amit másnak elfogattak pedig kb ugyan az volt jó szar érzés
2010. július 30. 19:50 #12
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Cheryl Cole fan @ 2010.07.30. 19:35)
persze aszt hiszem 7 és ebből volt kettő olyan amit másnak elfogattak pedig kb ugyan az volt jó szar érzés

Lehet, hogy pont azért nem fogadták el, mert másiknak elfogadták. Itt most hiába írunk bármit is, konkrétumot csak a moderátorok tudnak mondani.
Legfontosabb dolog, hogy a minimális követelményeket mindenki betartsa. Ha nem tudjátok miről beszélek, itt megtaláljátok sárgával kiemelve: http://starity.hu/magazin/uj-cikk/
A hír szövege alatt szintén a tudnivalókat találjátok. wink.gif

Egyébként a legfontosabb: ha valamit nem tudtok, inkább kérdezzetek. Abból baj nem lehet. beer.gif
5 felhasználónak tetszik: xBlondie, amira17, .KT., Pandus, Luckie
2010. július 30. 19:56 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nekem eddig egy cikkem nem jelent meg eddig, de annak tuti, hogy nem volt semmi baja, maximum annyi, hogy akiről szólt, az (egyelőre) még nem olyan ismert emberke... Pont ezért akartam írni róla, hogy többen megismerhessék + egy kis reklám az adatlapjának, hogy már neki is van... De nem jelent meg a cikkem.

Írtam egy moderátornak. Választ nem kaptam, de egy nappal később, hajnalban "megjelent" ezt követően. VISZONT (!) a magazinba nem került be. Rajtam kívül szerintem egy árva lélek nem olvasta el... Ennyit a reklámról, meg a minőségről... Nagyon bosszantó, hogy csak azért nem jelentetnek meg egy cikket, mert nem ismerik olyan hűdesokan az illetőt (kérdem én, akkor mire való a cikkírás, ha nem arra, hogy felhívjuk a figyelmet valakire, aki mondjuk tényleg tehetséges is, nem csak valami kis mondvacsinált semmitmondó "sztárocska") és mert nem arról szól, hogy segreesett, tetoválást csináltatott, vagy hogy narancsbőre van... mad.gif reklamalo.gif
11 felhasználónak tetszik: Bessie, El Mexicano, cocoselly, amira17, Dancsy, .KT., Pandus, Eszty Morgan, Twilight6, TheHypooo75, Luckie
2010. július 30. 20:02 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.30. 19:56)
Nekem eddig egy cikkem nem jelent meg eddig, de annak tuti, hogy nem volt semmi baja, maximum annyi, hogy akiről szólt, az (egyelőre) még nem olyan ismert emberke... Pont ezért akartam írni róla, hogy többen megismerhessék + egy kis reklám az adatlapjának, hogy már neki is van... De nem jelent meg a cikkem.
Írtam egy moderátornak. Választ nem kaptam, de egy nappal később, hajnalban "megjelent" ezt követően. VISZONT (!) a magazinba nem került be. Rajtam kívül szerintem egy árva lélek nem olvasta el... Ennyit a reklámról, meg a minőségről... Nagyon bosszantó, hogy csak azért nem jelentetnek meg egy cikket, mert nem ismerik olyan hűdesokan az illetőt (kérdem én, akkor mire való a cikkírás, ha nem arra, hogy felhívjuk a figyelmet valakire, aki mondjuk tényleg tehetséges is, nem csak valami kis mondvacsinált semmitmondó "sztárocska") és mert nem arról szól, hogy segreesett, tetoválást csináltatott, vagy hogy narancsbőre van...  mad.gif  reklamalo.gif

Valószínűleg azért történhetett ez, mert a moderátorok sincsenek mindig fent. Ha valaki feljön, az átnézi a cikkeket és akkor az összes cikk szinte egyszerre jelenik meg. Így van olyan, ami ki sem kerül a főoldalra.
Mostanában divat lett a cikkírás, így ez sajnos megtörténhet. Valaki javasolta, hogy időnként váltani kéne a főoldali cikkeket, így a többi hírnek is lenne esélye.
Szerintem ez jó ötlet lenne, ha megoldható lenne. blush.gif
2010. július 30. 20:06 #15
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem biztos nem ez volt az oka. Egyrészt, mert az én cikkem után írt cikkek később sorra megjelentek, kivéve az enyémet. Akkor kérdeztem rá, és akkor nem jött válasz, csak egy engedélyezés, viszont a MAGAZINban NEM SZEREPEL a cikkem. Csak sima fórumtémaként. Ami megjelenik a főoldalon (akár csak apróban), azt vissza lehet nézni a Magazin menüpont alatt, és az én cikkem nem volt ott és most sincs ott... mad.gif
2010. július 30. 20:09 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.30. 20:06)
Szerintem biztos nem ez volt az oka. Egyrészt, mert az én cikkem után írt cikkek később sorra megjelentek, kivéve az enyémet. Akkor kérdeztem rá, és akkor nem jött válasz, csak egy engedélyezés, viszont a MAGAZINban NEM SZEREPEL a cikkem. Csak sima fórumtémaként. Ami megjelenik a főoldalon (akár csak apróban), azt vissza lehet nézni a Magazin menüpont alatt, és az én cikkem nem volt ott és most sincs ott...  mad.gif

blink.gif Fórumtémaként jelentették meg? Hol? És miért? blink.gif blink.gif Ilyet még nem hallottam. ohmy.gif
2010. július 30. 20:14 #17
Lyssi
Lyssi
 
StátuszhallucinációóÓ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 420
Azonosító: 130134
Offline offline
Nekem is volt amit nem adtak ki, nem tudom hogy miért sad.gif Mondjuk biztos hogy nem felelt meg. Nem baj mindjárt írok még egyet! thumbsup.gif w00t.gif
2010. július 30. 20:18 #18
ancsa13
ancsa13
Glambert
 
StátuszNyugodjon békében Debreczeni Szevér :'( A mindig dilis és vidám Szevér.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.30.
Hozzászólás: 2090
Csatolások: 1504
Azonosító: 118918
Offline offline
Nekem is votl olyan hogy később jelentették meg, de az még nem zavar annyira, de én itt eddig írtam vagy 15 cikket abból 9 jelent meg. És ha nagynehezen meglesz a 10 nem is írok többet mert felesleges. De velem már volt olyan is hogy megírtam egy cikket amivel elég sokat dolgoztam, és valaki más is megírta, később mint én, plusz láttam benne pár helyesírási hibát is és a fogalmazása sem volt valami jó és azt jelentették meg. De azt viszont látom, hogy előszeretettel írják meg a Justinos és Selenás cikkeket, még akkor is ha semmi értelme sincs, vagy a mai Kanye West a Twitteren, szinte minden sztárnak van Twittere, ez nam hír.
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, Eszty Morgan
2010. július 30. 20:20 #19
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én ezekhez nagyon nem tudok hozzászólni, mert eddig minden cikkem megjelent. Mondjuk nem azon vagyok, hogy minden napra egy cikk - annak túl sok értelme nem lenne, hisz ennyire nem izgat az írás. blush.gif Én csak arról írok, amit fontosnak találok. Mondjuk amiről azt gondolom, hogy nincs fent, vagy mást is érdekelhet. Bíberről, Selenáról, meg Májliról biztos nem fogok, mert nem ismerem őket és nem is izgat mi van velük. biggrin.gif
Én inkább a filmes témákra összpontosítok. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. július 30. 22:16 #20
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Ha bárki is elolvasta volna a cikkírás oldalának elején, hogy mik a követelmények, akkor szerintem naponta 1-2 cikk érkezne be maximum. Nem hinném, hogy mindenki újságírónak született. Attól, hogy egy blogot tud valaki vezetni, még nem biztos, hogy cikkeket is tud írni.

Akinek nem jelent meg a cikke, az nem felelt meg a követelményeknek. Ez ilyen egyszerű. Így is a cikkek 90%-át javítani, korrigálni kell több szempontból is.

Ha valaki más oldalról másol, az nyilván (remélem!) nem fog itt felszólalni, úgyhogy ezt most nem is említeném. Mindenesetre az sem cikk, hogy fogja valaki és a neonról vagy a velvetről átmásolja a cikket, majd minden harmadik szóra keres egy szinonímát, illetve felét kihagyja. Így persze az eredeti szépen megfogalmazott cikkből lesz egy félinformációkkal teli írás konyhanyelven, valami semmitmondó címmel és persze a másik oldal által lefordított és elferdített nyilatkozatokkal. Ez pedig semmi.
Aki legalább arra nem képes, hogy bekezdésekbe szedje a mondandóját és ne üssön minden mondat után entert vagy ne fejezzen be minden mondatot három felkiáltójellel, az ne csodálkozzon egy percet sem.

Naponta 20-30 cikk érkezik be, így csak a legjobbakat tudjuk megjeleníteni. Ha megnézitek még így is nagyon sok "béna" cikk is megjelenik.
A másik dolog, ha egymás után valakiről 3-4 cikk megjelenik, akkor szintén nem tudjuk kirakni, mert akkor róla szólna az egész oldal.

Amennyire az időnk engedi mindig megpróbáljuk a kevés hibával rendelkező cikkeket publikálható formába önteni. Vannak viszont olyanok, amikkel nem érdemes kínlódni, mert sehogy sem lehet belőle elfogadható cikket faragni. Ezt meg kell értenetek, ha cikkeket szeretnétek írni. Sajnos ez nem olyan dolog, hogy mindenkinek sikerül. A cikkírással járó elismertséget, illetve az ezért járó kitüntetéseket valóban ki kell érdemelni.
15 felhasználónak tetszik: RachelWillows, El Mexicano, Fuller, cocoselly, xBlondie, Bessie, ventura, amira17, bestiak, Dancsy, Brittany20, .KT., Pandus, Naura5, Luckie
5 oldal 1 2 3 4 5
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!