Starity

Te milyen zenét szeretsz és miért?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 06. 17:17 #61
Kitti Mimi
Kitti Mimi
 
Státusz"Elindultunk, mi nem nyugszunk Rock and Roll te vagy a Himnuszunk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 20
Azonosító: 248600
Offline offline
Rock and metal, mert:
- A hangszerek valódi hangon szólnak,
- Az énekesnek VAN hangja és NEM nyávog,
- Változatosság,
- Rengeteg alműfaj,
- Van története,
- Valakiknek szól, ha nem is említik meg.
2 felhasználónak tetszik: Cintia99, rammievengeance
2015. december 13. 11:36 #62
- törölt felhasználó -    
Leginkább Fifth Harmony, Little Mix, Justin Bieber, One Direction wub.gif Nem tudom miért, nekem ezek jönnek be és kész biggrin.gif
2015. december 23. 17:31 #63
- törölt felhasználó -    
Főképpen rock zene , amit preferálok (rock , meltal , deathmetal , metalcore.. megtalálod a bemutatkozásomban). Emellett Hallgatok kpop-ot , jrock-ot (mint perpill is (The Gazette -The Invisible Wall)) , alternatív rockot , esetenként popot is , de az ritka , mint én fehér ruhában.
2015. december 23. 17:35 #64
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Szinte minden műfajban hallgatok zenét. Ha valami újdonságot keresek, akkor sem a műfajt veszem figyelembe, hanem más szempontokat.
2015. december 23. 21:30 #65
- törölt felhasználó -    
A zenei ízlésem olyan bonyolult akár a matek, fejből én se tudnám felsorolni azokat a műfajokat, amiket hallgatok. Mindent meghallgatok, ha:
- az nem RTM és társai... szerintem nem kell magyarázkodnom;
- az nem tucatzene.
Rengeteg mindent meghallgatok, de nagyon egyik műfaj mellett se határoztam el magamat. Értsd: nagyon szeretem a rockzenét, de nem vagyok rocker - szerintem erre ez a legtökéletesebb példa. Nem vagyok elfogult, nevetek a metál és dupstep zenét hallgatók örökös harcán. Meghallgatom a tuc-tuc zenét is akár, DE(!) csak abban az esetben (és egyébként ezt nemrég vettem észre magamon), ha az valamilyen sorozatból vagy filmből származik, előzetesből vagy YouTube videóból. Én se értem miért, de eddig a tuc-tuc betétdalok többsége inkább elnyerte a tetszésemet, mint a felkapottabb ávicsí és társai. Kedvenc műfajomat se tudnám megemlíteni, ugyanis nálam az sincs. Nálam még az se fordul elő, hogy időszakonként hallgatok ezt vagy azt. Filmzenéket/betétdalokat viszont nagyon sokat hallgatok, elképesztő hatással vannak rám. Talán így belegondolva ezekkel különlegesebb kapcsolatot ápolok. Műfajok közül azonban van pár "különlegesebb", amiket gyakran hallgatok. Ezek a: rock, az indie, a folk, az alternatív, a victorianindustrial (hah, jelen esetben csak egy előadó), az elektropop, az elvont pop, a synthpop, a klasszikus, a folktronika és a crossover. Meg persze néhány különlegesebb tuc-tuc alkotás. Pár rap zenét is szeretek, bár ez illetve a hiphop áll tőlem a legtávolabb, ugyanis Eminemnek is csak két számát bírom meghallgatni, pedig elismerem, hogy tehetséges előadó. A rapnek inkább szeretem a humorosabb változatát, ezt például sokáig el tudom hallgatni.
2016. január 29. 16:00 #66
- törölt felhasználó -    
A rock zenét szeretem, ezen belül is leginkább a metalt. Hogy miért, azt nem tudom, de nem is kell túlbonyolítani. Libabőrös vagyok tőle, a gitárok hangját pedig veszettül imádom, ahogy azt az életerőt, energiát, boldogságot és lázadást is, amit ez a műfaj közvetít.
1 felhasználónak tetszik: Narrybitch
2016. január 30. 21:10 #67
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
én a pop hip-hop zenéket szeretem igazából fogalmam sincs hogy miért:)
2016. január 30. 21:20 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2016.01.29. 16:00)
A rock zenét szeretem, ezen belül is leginkább a metalt. Hogy miért, azt nem tudom, de nem is kell túlbonyolítani. Libabőrös vagyok tőle, a gitárok hangját pedig veszettül imádom, ahogy azt az életerőt, energiát, boldogságot és lázadást is, amit ez a műfaj közvetít.

A szívemből szóltál. Ugyanígy vagyok vele én is
2016. január 30. 21:25 #69
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.01.29. 16:00)
A rock zenét szeretem, ezen belül is leginkább a metalt. Hogy miért, azt nem tudom, de nem is kell túlbonyolítani. Libabőrös vagyok tőle, a gitárok hangját pedig veszettül imádom, ahogy azt az életerőt, energiát, boldogságot és lázadást is, amit ez a műfaj közvetít.

Ugyan ez van velem is amit leírtál , viszont én nem csak rockot hallgatok , hanem hallagtok más előadokat is akik például pop műfajban gyakoriak.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!