Starity

X-Faktor: Kolosi Péter kiállt a műsor mellett

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 08. 12:50 #21
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.08. 09:49)
Nekem alapvetően sokkal szimpatikusabb az X-faktor zsűrije. Keresztes Ildikó nevét lehet a tinik nem ismerik sokan, de egy igen elismert énekesnő, és tetszik a stílusa. Geszti és Feró nagyon nagy arcok, és szerintem tökéletes zsűritagok. Maleknek pedig kifejezetten örülök, hogy ott ül, hiszen tényleg zenei szakember, ráadásul normális is.
Voltatok már egyébként ilyen tv felvételen? Vagy beleláttatok már egy ilyenbe? Szerintem nem. Mert akkor tudnátok, hogy NEM LEHET EZT ELŐRE MEGÍRNI! Nem is tudják. Spontán jönnek a dolgok és az egész napos meghallgatásokból vágják össze az a 1,5 - 2 órás adást.
Ráadásnak az X-faktorba ott van Balázs akit nagyon sokan szeretnek és iszonyat húzóerő. Engem a Megasztár zsűrije kifejezetten irritál. Ott egy ember van, akinek szerintem joga van ott ülni és az Presser.


Szerintem nem arra céloztak, hogy meg van írva nekik a szöveg, hogy kinek mit mondjanak, hanem a 'szerepek' vannak megírva. Ildikó az engedékeny, lágyszívű, Feró a kritikus beszólógató. Geszti objektív és megmondja a frankót, Malek pedig a zeneértő, kritikus.
De ez a másik műsorra is levetíthető, szóval nem értem mi a gondjuk odaát...
2010. szeptember 08. 13:08 #22
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Hát nem tudom.. Szerintem Ildikó pont nem az az érzékeny típusú. Geszti szerintem sokkal türelmesebb, de még a Malek is.
2010. szeptember 08. 13:13 #23
mileyfanbogi
mileyfanbogi
 
Státuszhttp://barmimegtortenhetwith1d.blogspot.ro/ http://mylifeinquotesx.blogspot.ro/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.28.
Hozzászólás: 775
Csatolások: 38
Azonosító: 108754
Offline offline
sztem az x- faktor sokkal jobb, es komolyabb es itt sokkal tehetsegesek a jelentkezok! a megasztarban ,pedig nem nagyon!
2010. szeptember 08. 13:27 #24
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.08. 09:49)
Nekem alapvetően sokkal szimpatikusabb az X-faktor zsűrije. Keresztes Ildikó nevét lehet a tinik nem ismerik sokan, de egy igen elismert énekesnő, és tetszik a stílusa. Geszti és Feró nagyon nagy arcok, és szerintem tökéletes zsűritagok. Maleknek pedig kifejezetten örülök, hogy ott ül, hiszen tényleg zenei szakember, ráadásul normális is.
Voltatok már egyébként ilyen tv felvételen? Vagy beleláttatok már egy ilyenbe? Szerintem nem. Mert akkor tudnátok, hogy NEM LEHET EZT ELŐRE MEGÍRNI! Nem is tudják. Spontán jönnek a dolgok és az egész napos meghallgatásokból vágják össze az a 1,5 - 2 órás adást.
Ráadásnak az X-faktorba ott van Balázs akit nagyon sokan szeretnek és iszonyat húzóerő. Engem a Megasztár zsűrije kifejezetten irritál. Ott egy ember van, akinek szerintem joga van ott ülni és az Presser.

Egyetértek!!! thumbsup.gif
2010. szeptember 08. 13:35 #25
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.08. 09:49)
Nekem alapvetően sokkal szimpatikusabb az X-faktor zsűrije. Keresztes Ildikó nevét lehet a tinik nem ismerik sokan, de egy igen elismert énekesnő, és tetszik a stílusa. Geszti és Feró nagyon nagy arcok, és szerintem tökéletes zsűritagok. Maleknek pedig kifejezetten örülök, hogy ott ül, hiszen tényleg zenei szakember, ráadásul normális is.
Voltatok már egyébként ilyen tv felvételen? Vagy beleláttatok már egy ilyenbe? Szerintem nem. Mert akkor tudnátok, hogy NEM LEHET EZT ELŐRE MEGÍRNI! Nem is tudják. Spontán jönnek a dolgok és az egész napos meghallgatásokból vágják össze az a 1,5 - 2 órás adást.
Ráadásnak az X-faktorba ott van Balázs akit nagyon sokan szeretnek és iszonyat húzóerő. Engem a Megasztár zsűrije kifejezetten irritál. Ott egy ember van, akinek szerintem joga van ott ülni és az Presser.


Szívemből szóltál!! thumbsup.gif
Így van! Presser Gábort még megértem, amiért zsűrizik. Mert bár én nem kedvelem a zenéjét - hiába, a több generációs lépcső már csak ilyen -, de azt elismerem, hogy igen, tett le valamit az asztalra.
Mester Tamást úgy ahogy van utálom, nem tehetek róla. Ahogy ott pöffeszkedik. Talán mert tud énekelni egy kicsit, na és? Ennyi erővel szerintem te is, én is, meg a fórumozók 100%-a is beülhetne, mert azt mi is meg tudjuk ítélni, hogy kinek van bothangja és kinek nem.
Az X-Faktor nekem nem csak a zsűri miatt szimpatikusabb, az RTL Klub egyszerűen jobb. Oké, nem mindenben, mert voltak és lesznek még műsoraik, amit nem fogok szeretni, de az X-Faktor nem ilyen.
Én már találkoztam Geszti Péterrel, oké nem mostanában kb. öt éve, és egy nagyon szimpatikus, közvetlen emberként ismertem meg. Keresztes Ildikó koncertjén meg nyáron voltam, vagyis ő jött le a városunkba, és egy iszonyat nagy tehetség ez a nő! Én bírom a stílusát, bírom a modorát, lehet, hogy néha nyers, vagy bunkó - mert már ezt is mondták rá -, de én kedvelem, mert néha mindannyian akarva akaratlan nyersek vagyunk egymással.
2010. szeptember 08. 16:13 #26
gillanyi13
gillanyi13
visszatérő vendég
 
Státusz♥Nikolas♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.25.
Hozzászólás: 256
Csatolások: 27
Azonosító: 64594
Offline offline
Én nem szeretem az X-faktor,mert azok a zsűrik nagyon böszmék,leszólják az embereket!A Megasztáron többet lehet nevetni! Amúgy meg nem a Megasztár 5-öt kellene összehasonlítani az x-faktorral,hanem az 1.-t!
2010. szeptember 08. 16:50 #27
Emcsike
Emcsike
 
StátuszA valóság csupán illúzió, bár nagyon kitartó. "Albert Einstein"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.29.
Hozzászólás: 843
Csatolások: 1
Azonosító: 40288
Offline offline
Én nagyon szeretem az X-Faktort.Mert ott tényleg hozzáértők ülnek a zsűriben!!!Mester Tamás sztem egy seggfej pasi,sose bírtam.Ott egyedül Presszer Gábor az aki ért a zenéhez!Aki tehetségtelen az éneklésben,persze h rossz néven veszi h leszólják.De azért megy egy ilyen műsorba,mert lát magában tehetsége,jobban mondva tehetségesnek,jó ének hangúnak gondolja magát.De sajna sokan élnek "álomvilágban"!De ha megvan benne a tehetség,azt a zsűri úgyis +látja.Az nem baj ha a zsűri megmondja a véleményét hisz ez a dolguk.Függetlenül attól h X-Faktor v Megasztár.De azt hiszem mindenki maga dönti el h melyik műsor szimpatikusabb neki!
2010. szeptember 08. 16:56 #28
Tomasevic92
Tomasevic92
visszatérő vendég
 
Státusz"oh think twice it's another day for you and me in Paradise. Think about it..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 124604
Offline offline
x-faktor sokkal jobb sztem, nem véletlen hogy sokkal többen nézik
2010. szeptember 08. 16:56 #29
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (gillanyi13 @ 2010.09.08. 16:13)
Én nem szeretem az X-faktor,mert azok a zsűrik nagyon böszmék,leszólják az embereket!A Megasztáron többet lehet nevetni! Amúgy meg nem a Megasztár 5-öt kellene összehasonlítani az x-faktorral,hanem az 1.-t!


Az első rész már rég homályba vész! blush.gif blush.gif blush.gif
2010. szeptember 08. 17:41 #30
- törölt felhasználó -    
Hehh..A megasztár semmi az X -faktorhoz képest:D
2010. szeptember 08. 17:53 #31
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Idézet (gillanyi13 @ 2010.09.08. 16:13)
Én nem szeretem az X-faktor,mert azok a zsűrik nagyon böszmék,leszólják az embereket!A Megasztáron többet lehet nevetni! Amúgy meg nem a Megasztár 5-öt kellene összehasonlítani az x-faktorral,hanem az 1.-t!


A műsor lényege a tehetségkutatás, nem mások megalázása és kinevetése.
Mellesleg, lényegtelen, melyiket hasonlítjuk össze az X-faktorral, de ha annyira akarod, lehet nézni az egyet: fogalmam sincs, kik voltak benne, még csak a zsűrit sem tudom(de talán a Presser ott is ott volt, nem?), szóval úgy, ahogy van, nem maradt meg bennem. Aki nyert és a többi versenyző eltűnt a homályban, senki nem tud róluk semmit, senki nem beszél róluk. Ellenben az X-faktor még azt is "felkínálja", hogy ha megnyered, talán szerveznek egy nagy Las Vegasi versenyt, ahol az összes X-faktor nyertes megmutathatja, mit tud, az egész világ, mind a több mint 6 milliárd ember előtt. Azt hiszem, utóbbi hívogatóbb...
2010. szeptember 08. 17:57 #32
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (wannascream @ 2010.09.08. 17:53)
A műsor lényege a tehetségkutatás, nem mások megalázása és kinevetése. 
Mellesleg, lényegtelen, melyiket hasonlítjuk össze az X-faktorral, de ha annyira akarod, lehet nézni az egyet: fogalmam sincs, kik voltak benne, még csak a zsűrit sem tudom(de talán a Presser ott is ott volt, nem?), szóval úgy, ahogy van, nem maradt meg bennem. Aki nyert és a többi versenyző eltűnt a homályban, senki nem tud róluk semmit, senki nem beszél róluk. Ellenben az X-faktor még azt is "felkínálja", hogy ha megnyered, talán szerveznek egy nagy Las Vegasi versenyt, ahol az összes X-faktor nyertes megmutathatja, mit tud, az egész világ, mind a több mint 6 milliárd ember előtt. Azt hiszem, utóbbi hívogatóbb...


Mivel ez Magyarország, kár is remélni nemzetközi sikereket és sztáréletet. Ha valaki már itthon befut, simán boldog lehet már akkor is.
2010. szeptember 11. 10:31 #33
Kakashi95
Kakashi95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.17.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 131401
Offline offline
szánalmas ez a tv2..pf..smileeee.gif
2011. január 17. 18:59 #34
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
pedig tényleg emberibb a Megasztár. simán rámondanám Gesztire is, Malekra is, hogy forgatókönyvük van. jellegtelenek.
2011. július 16. 20:39 #35
somebody4041
somebody4041
új tag
 
Státuszhello :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 155642
Offline offline
hát én jobban szeretem a megasztárt mint az x-factort...biggrin.gif
2013. március 29. 12:04 #36
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
somebody4041 én is
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok