Starity

Hisztek az ufókban, szellemekben?

15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 29. 17:21 #281
- törölt felhasználó -    
Természetesen hiszek mind a kettőben. Nagyon fel tud idegesíteni az, amikor olyat hallok, hogy "nincs élet a Földön kívül". Baromság. Szeretek efféle dolgokkal foglalkozni, a szellemekért odavagyok, nagyon érdekel ez a világ. Volt is pár személyes tapasztalatom, és azt kívánom, ó, bárcsak tudnék velük kommunikálni. wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Pheebs
2015. március 29. 17:34 #282
- törölt felhasználó -    
Személy szerint én hiszek a szellemekben. Nem számít, ki mit mond, én attól még hiszek bennük. scare.gif Ha ufo alatt a földönkívüli életre célzol, akkor abban is hiszek. Persze nem olyannak képzelem, mint ahogy a filmekben mutatják... rolleyes.gif
2015. március 29. 17:38 #283
- törölt felhasználó -    
A szellemekben hiszek,és ha elmagyaráznám,hogy miért is, már kényszerzubbonyban lennék és be lennék zárva a gumiszobába.Az ufókkal meg úgy vagyok,hogy lehet is meg nem is,de az univerzum végtelen,tehát nem sok esélye van,hogy csak mi legyünk.De ha vannak is,biztos nem akarnak minket leigázni,és szerintem nem is tudnak rólunk.
2015. március 29. 22:14 #284
- törölt felhasználó -    
Idézet (Enchanted @ 2015.03.29. 17:38)
A szellemekben hiszek,és ha elmagyaráznám,hogy miért is, már kényszerzubbonyban lennék és be lennék zárva a gumiszobába.Az ufókkal meg úgy vagyok,hogy lehet is meg nem is,de az univerzum végtelen,tehát nem sok esélye van,hogy csak mi legyünk.De ha vannak is,biztos nem akarnak minket leigázni,és szerintem nem is tudnak rólunk.


Ahogy az emberek között vannak gonoszak, úgy közöttük is lehetnek rossz szándékúak, és én nem vennék mérget rá, hogy nem tudnak rólunk.
2015. december 30. 17:24 #285
- törölt felhasználó -    
A szellemekben igen, az ufókban pedig.. hááát elképzelhetőnek tartom, hogy léteznek
2016. január 10. 21:19 #286
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Nem. De kiskoromban a szobámban köszöntem egy vácsinak. Anyu megfordult de senki nem volt ott. És azt mondtam egy bácsi volt a sarokban....
2016. január 10. 22:30 #287
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Véleményem szerint a mi bolygónkon kívüli élet biztos, hogy létezik, max nem olyan formában, ahogyan azt mi elképzeljük. Szellemek terén én mindig is egy kicsit szkeptikus voltam, gyakran változik a véleményem a létezésükkel kapcsolatban, még úgy is, hogy egy olyan házban élek, ahol elég érdekes és magyarázat nélküli (és néha kicsit ijesztő) dolgok történnek. unsure.gif
2016. január 26. 21:18 #288
- törölt felhasználó -    
Az ufók úgy ahogy mindenki elképzeli (zöld fej, meg megnyúlt szem...) szerintem nem léteznek, viszont! hiszek a földön kívüli életben, hiszen mi is valahogy élünk, máshol is ugyanígy lehetnek élőlények, esetleg vizek, amikben parányi élet van. A szellemekben nem nagyon hiszek, soha nem gondolkoztam el rajtuk, de ahány ember, annyi elképzelés. kiss2.gif
2016. január 26. 21:44 #289
- törölt felhasználó -    
Az univerzum hatalmas, emberi elmével fel sem lehet fogni, hogy mekkora, tele rengeteg bolygóval, melyekben biztos vagyok, hogy intelligens életforma is kialakult. Nem feltétlenül kis zöld emberkék ezek nagy szemekkel, akár úgy is kinézhetnek mint mi, átlagemberek, de akár teljesen más alakot is formálhatnak, és itt nem feltétlenül a szörny kinézetű földönkívüliekre célzok. Egyébként kijavítanám a téma címét "Hisztek a földönkívüliekben, szellemekben?"-re, az UFO mégis csak mást jelent (a megmondóember megérkezett rolleyes.gif). A szellemekben pedig nagyon is hiszek, és bármennyire is vagyok tisztában azzal, hogy nem kellene félni tőlük, sose tudok szabadulni az állandóan rám nehezedő nyomasztó érzésektől, miszerint valaki tényleg figyel. Ezeken az érzéseken kívül csak egy tényleges paranormális élményem volt, amikor is úgy éreztem, hogy valami végigsimít a karomon, valami megmagyarázhatatlan dolog, amely olyan volt, mintha a levegő tényleges keze lett volna. Se nem az emberi bőrhöz, se nem egy fuvallathoz nem hasonlított az az érzés. A szellemek létezését is be lehet bizonyítani hőkamerákkal vagy egy EMF mérővel.
2016. május 13. 19:48 #290
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Én hiszem, hogy vannak bár lehet ez furcsa. Igen vannak szellemek és már tapasztaltam is ilyet. Ufók?? Hát sokan mondják illetve állítják, hogy léteznek. ..és ez lehetséges hiszen bármi megtörténhet.
2017. június 30. 15:04 #291
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
természetesen, mindkettőben laugh.gif
2019. július 30. 10:09 #292
- törölt felhasználó -    
nem, de néha szoktak velem paranormális dolgok történni,pl. valaki kopog a falon olyan éjfél körül stb. ,de általában visszaszoktam aludni lol
de ez nem mindennapos kb. egy évben kétszer történik meg
2019. július 30. 19:06 #293
beotiger67
beotiger67
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.20.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 272572
Offline offline
    igen, hiszek
2022. november 06. 15:15 #294
- törölt felhasználó -    
Ufókban igen, szellemekben nem igazán.
2023. május 11. 17:19 #295
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nemcsak hogy hiszek a szellemekben, hanem már meg is szelídítettem egyet. Azóta ő végez el minden (egyébként normális esetben rám háruló) házimunkát és kötelezettséget. Munkaköre kiterjed a mosogatásra, takarításra, portörlésre, tanulásra, sőt még a fűnyíró kezelésére is megtanítottam.

Az pedig, hogy űrlények vannak e, már régóta nem kérdés.
15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!