Starity

Hisztek az ufókban, szellemekben?

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 22. 16:18 #21
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Nekem elég dura véleményem van a földönkívülekkel kapcsolatban biggrin.gif De szerintem akár igaz is lehet.
Az ősemberek barlangrajzaik azt támasztják alá, hogy ők találkoztak a földönkívüliekkel. Ez esetben pedig nem kizárt, hogy mi vagyunk a földönkívüliek. Egyszer ellátogattunk a Földre, megtetszett, és ide telepedtünk.
Ha az elméletem nem igaz, akkor pedig úgy hiszem, nincsenek földönkívüliek. Ha lennének, már hallottunk volna felőlük. Vagy lehetséges, hogy voltak, csak valami történt a bolygójukkal... Az is előfordulhat, hogy itt jártak a Földön, de nem tetszett nekik, ezért hazamentek, és soha többet nem jöttek ide..
Senki sem tudja mi a valóság.
2010. szeptember 22. 16:18 #22
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Nekem elég dura véleményem van a földönkívülekkel kapcsolatban biggrin.gif De szerintem akár igaz is lehet.
Az ősemberek barlangrajzaik azt támasztják alá, hogy ők találkoztak a földönkívüliekkel. Ez esetben pedig nem kizárt, hogy mi vagyunk a földönkívüliek. Egyszer ellátogattunk a Földre, megtetszett, és ide telepedtünk.
Ha az elméletem nem igaz, akkor pedig úgy hiszem, nincsenek földönkívüliek. Ha lennének, már hallottunk volna felőlük. Vagy lehetséges, hogy voltak, csak valami történt a bolygójukkal... Az is előfordulhat, hogy itt jártak a Földön, de nem tetszett nekik, ezért hazamentek, és soha többet nem jöttek ide..
Senki sem tudja mi a valóság.
2010. szeptember 24. 17:26 #23
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
az "ufó"-ban ha földönkívülit (azaz élet más bolygón is) értesz, hiszek de a szellemekben nem nagyon unsure.gif
2010. október 01. 11:28 #24
- törölt felhasználó -    
inkább a szellemekben hiszek,bár lehet hogy UFO-k is vannak smileeee.gif
2010. október 01. 11:38 #25
sammo
sammo
colonel sammo
 
Státusz" Mások rólad alkotott véleménye nem kell, hogy a te valóságoddá váljon "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 19290
Csatolások: 52
Azonosító: 105854
Offline offline
thumbsup.gif Én csak az UFO-ban hiszek(földönkivüliekben hiszek !!)
2010. október 01. 11:43 #26
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Én csak abba hiszek, amit látok, eddig egyiket sem láttam, tehát erősen kétlem, hogy léteznének. ohmy.gif laugh.gif
2010. október 01. 11:49 #27
- törölt felhasználó -    
A földönkívüliekben hiszek, ugyanazért, amit már sokan mondtak előttem. A probléma csak az, hogy sokan az emberhez hasonló lényeknek próbálják elképzelni őket, mivel a földi létünk miatt korlátos a fantáziánk. Azzal kapcsolatban pedig, hogy "ha léteznének, akkor már kapcsolatba léptek volna velünk", ugyanazt tudom mondani: miért feltételezzük, hogy a földi lényekhez hasonlóan kommunikálnának? Lehet, hogy már számtalanszor kapcsolatba léptek velünk, és ismernek mindent a Földről, csak éppen MI nem vagyunk képesek velük kommunikálni a hozzájuk képest alacsony fejlettségi szintünk miatt (és én leginkább ezt tartom valószínűnek). Ezt az embernek a primitívebb állatokkal való kapcsolatához lehetne hasonlítani: a hangya is intelligens a rovarok között, és tudunk róla mindent, mégsem tudunk vele kommunikálni, és ő se velünk.

A szellemek létezése meg szerintem hülyeség. Természeti jelenségek, optikai csalódások vannak, vagy csak egyszerűen hallucinációk.
2 felhasználónak tetszik: tya04, AlízGirl.
2010. október 01. 11:56 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.01. 11:49)
Azzal kapcsolatban pedig, hogy "ha léteznének, akkor már kapcsolatba léptek volna velünk", ugyanazt tudom mondani: miért feltételezzük, hogy a földi lényekhez hasonlóan kommunikálnának? Lehet, hogy már számtalanszor kapcsolatba léptek velünk, és ismernek mindent a Földről, csak éppen MI nem vagyunk képesek velük kommunikálni...

Egyetértek, lehet, hogy például a térbeli hatások miatt nem érzékeljük a jeleiket, vagy hasonló. Egyébként még azt sem tudhatjuk biztosra, hogy intelligensebbek nálunk, elvégre ha nem észlelünk ilyesfajta jeleket, ez az intelligensebb dolog megvetendő. Az ember is készített űrhajót, ennyi erővel a repülő csészealjuk nem lehet, egy kicsinyített űrhajó? Lehet, hogy ők egy másik emberi faj, akik azt feltételezik rólunk, hogy mi vagyunk a földönkívüliek...
2010. október 01. 12:08 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rileah @ 2010.10.01. 11:56)
Egyébként még azt sem tudhatjuk biztosra, hogy intelligensebbek nálunk, elvégre ha nem észlelünk ilyesfajta jeleket, ez az intelligensebb dolog megvetendő.


Ez ellen szól az az érv, hogy ha – feltételezzük – ők képesek voltak felfedezni a földi életet és idejönni, akkor csak intelligensebbek és fejlettebbek lehetnek, ugyanis mi még erre nem voltunk képesek. Nem lehet tudni, milyen technikát használnak, mivel ezt is csak a földi körülmények között tudjuk elképzelni. És valószínűleg ugyanezért nem érzékelünk ilyen jeleket, mivel csak Földön létező és a földi technikával érzékelhető jelenségek/sugárzások formájában keressük. Sőt, még a Földön is léteznek olyan jelenségek, amelyeket mindenki ismer, és a mai napig nincs rájuk tudományos magyarázat, mivel műszer sincs, amivel mérni lehet, hogy mi történik (mivel azt sem tudják, mit kellene mérni).
2010. október 01. 13:00 #30
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Szellemek, idegen fajok léteznek, csak kívül esnek az átlag ember érzékelésén. Hogy miért? Energetikai szempontból kell vizsgálni a kérdést. Minden a földön, legyen az tárgy vagy személy, élő vagy élettelen, bizonyos rezgéssel bír. Te éppúgy mint a haverod/barátnőd, kutyád, de a szobádban a bútorok is. Minden, amit meg tudsz fogni, abba a rezgéstartományba tartoznak, amit képes vagy érzékelni. Ezek a lények és szellemek viszont sokkal magasabb rezgéstartományban tartják az energiamezőiket, mint amit képesek vagyunk érzékelni. Ahhoz, hogy képes legyél rá, a saját rezgésedet kell megemelni. Ezt különféle gyakorlatokkal lehet elérni (alapból ott tartunk hogy a Föld egy magasabb rezgéstartomány felé fejlődik, 2012 végén pedig átlépünk egy másik dimenzióba), de ahhoz nagyon-nagyon sokat kell tenni (első körben megtisztítani a testedet és az elmédet a sok negatív tévhittől).
Akit ilyen szinten érdekel a spiritualitás, vagy szeretne többet megtudni ezekről a dolgokról, az bátran írjon nekem, nagyon szívesen segítek mindenkinek! (Én is mostanában kezdtem ennyit foglalkozni a különböző szinten álló entitásokkal, illetve mostanában kezdtem különböző energia gyakorlatokat végezni, a hatás gyors és nagyon pozitív tongue.gif)
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. október 01. 13:02 #31
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.01. 11:49)

A szellemek létezése meg szerintem hülyeség. Természeti jelenségek, optikai csalódások vannak, vagy csak egyszerűen hallucinációk.


Miért gondolod hogy a szellemek nem "természeti jelenségek"? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. október 01. 22:00 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cinzina @ 2010.10.01. 13:00)
Szellemek, idegen fajok léteznek, csak kívül esnek az átlag ember érzékelésén. Hogy miért? Energetikai szempontból kell vizsgálni a kérdést. Minden a földön, legyen az tárgy vagy személy, élő vagy élettelen, bizonyos rezgéssel bír. Te éppúgy mint a haverod/barátnőd, kutyád, de a szobádban a bútorok is. Minden, amit meg tudsz fogni, abba a rezgéstartományba tartoznak, amit képes vagy érzékelni. Ezek a lények és szellemek viszont sokkal magasabb rezgéstartományban tartják az energiamezőiket, mint amit képesek vagyunk érzékelni. Ahhoz, hogy képes legyél rá, a saját rezgésedet kell megemelni. Ezt különféle gyakorlatokkal lehet elérni (alapból ott tartunk hogy a Föld egy magasabb rezgéstartomány felé fejlődik, 2012 végén pedig átlépünk egy másik dimenzióba), de ahhoz nagyon-nagyon sokat kell tenni (első körben megtisztítani a testedet és az elmédet a sok negatív tévhittől).
Akit ilyen szinten érdekel a spiritualitás, vagy szeretne többet megtudni ezekről a dolgokról, az bátran írjon nekem, nagyon szívesen segítek mindenkinek! (Én is mostanában kezdtem ennyit foglalkozni a különböző szinten álló entitásokkal, illetve mostanában kezdtem különböző energia gyakorlatokat végezni, a hatás gyors és nagyon pozitív tongue.gif)


Értem én, miről beszélsz, én is hallottam erről; sőt, ki is próbáltam, de nem tudtak ezzel meggyőzni. Lehet, hogy csak én vagyok rá alkalmatlan (valószínűleg így van), de nem érzékeltem/tapasztaltam semmit. Elméletben sok mindent el lehet képzelni és le lehet vezetni mindenféle quantumfizikai magyarázatokkal, csakhogy a valóság mégis kicsit más. A tárgyak azért érzékelhetőek, mert az atomjaik sűrűn és szorosan egymáshoz kapcsolódnak, szilárd szerkezetűek, és ennek semmi köze a rezgésszámukhoz.
2010. október 01. 22:23 #33
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.01. 22:00)
Értem én, miről beszélsz, én is hallottam erről; sőt, ki is próbáltam, de nem tudtak ezzel meggyőzni. Lehet, hogy csak én vagyok rá alkalmatlan (valószínűleg így van), de nem érzékeltem/tapasztaltam semmit. Elméletben sok mindent el lehet képzelni és le lehet vezetni mindenféle quantumfizikai magyarázatokkal, csakhogy a valóság mégis kicsit más. A tárgyak azért érzékelhetőek, mert az atomjaik sűrűn és szorosan egymáshoz kapcsolódnak, szilárd szerkezetűek, és ennek semmi köze a rezgésszámukhoz.


Amit írtál elfogadható, hiszen nem vagyunk egyformák. Az a baj hogy erről csak te tudod magad meggyőzni, mert ha nem hiszel benne, akkor persze nem is érzékeled úgy a dolgokat (ezért sem tudtak meggyőzni, a prána nadi is csak azokon hat akik hisznek benne). Az pedig, hogy valaki rád erőszakolja azt amit ő hisz, nem természetes, így elfogadom a véleményed. A dolgokat sokféle szempontból lehet nézni smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: El Mexicano, SidneyMacy
2010. október 01. 22:25 #34
IWantToBeBarbie
IWantToBeBarbie
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not lazy, I just rest for a while before I get tired :']
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.01.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 4
Azonosító: 135486
Offline offline
A szellemben talán... UFO-kban már kevésbé :D
2010. október 01. 22:25 #35
- törölt felhasználó -    
Én mindkettőben cool.gif
2010. október 03. 10:06 #36
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
nem nagyon smileeee.gif laugh.gif
2010. október 04. 15:42 #37
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet (inspiredboy @ 2010.10.04. 11:43)
Mind2 létezik.
Léteznek életformák a Földön kívül. Túl sok a bizonyíték rá, érthető, hogy a "tudósok" ezt nem akarják vizsgálni. Mert ami nem megfogható, az nem létezik -szerintük. Egy ló××××t.
Szörnyű, hogy hiába nagy a tudományos előrelépésünk, még mindig a középkori boszorkányöldözést folytatjuk.
Kicsit OFF, de leírom:
1964 vagy mennyi óta NEM JÁRTUNK ÚJRA A HOLDON. Miért nem? Amennyit azóta fejlődött a tudomány/technika, már rég ott kellene telepeseket letelepíteni. Kis túlzásal, már a Marson kellene tud. tevékenységet folytatnunk.
Szóval a Holdraszállás sztem egy nagy, megrendezett propaganda-fogás volt, ami at amerikai választáson nagyon jól jött.

És léteznek itt ragadt "életek", akik egy másik dimenzióban ~purgatórium~ maradtak, mert még nem tudták itteni életüket 'lezárni'.


Érdekes amit kisbetűvel írtál. smileeee.gif (A Marson is volt élet - most olvastam el egy nálunk fejlettebb civilizáció üzeneteit tartalmazó könyvet, amely kimondja, hogy egykoron a Marsot is lakták különböző fajok.)
Az utolsó mondatoddal meg tökéletesen egyetértek - múltkor nagyon nehezen viseltem a telihodat, akkor világosított fel a kineziológusom, hogy mi történhetett.
1 felhasználónak tetszik: SidneyMacy
2010. október 05. 21:38 #38
giveitall11
giveitall11
új tag
 
StátuszSo give me the drug, keep me alive Give me what's left of my life...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.05.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 135693
Offline offline
szellemek meg ufók szerintem mind a kettő létezhet... hát kitudja mellow.gif
2010. október 06. 19:41 #39
- törölt felhasználó -    
Tessék megnézni a KGB titkos UFO-aktái című dokumentumfilmet, van benne egy-két érdekes dolog. rolleyes.gif

Az Amerikai hatóságok 50 éven keresztül mindet elkövettek, hogy visszatartsák a UFO-kra vonatkozó információkat. Ugyanez történt a Szovjetunióban (ezzel csaknem nukleáris háborúba sodorva a világot), ám annak bomlásakor, a KGB szigorúan titkos aktái/videófelvételei kikerültek az orosz fekete piacra (betört a kapitalizmus rohog.gif), és jó pénzért, kapcsolatokkal megvásárolható nem egy ilyen dokumentum amire ez a film is épül.

(és ha már szóba jött, tudom ajánlani a sorozat többi részét is, mint
- A KGB titkos szexaktái I.
- A KGB titkos szexaktái II.
- A KGB titkos Kennedy-aktái

remek betekintést ad az egykori legrettegettebb és leghatékonyabb titkosszolgálat működésébe és módszereibe)
1 felhasználónak tetszik: Necros
2010. október 06. 19:42 #40
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Szellemekben igen, UFO-kban nem.
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!