Starity

Szecsődi Karcsi & Nkuya Sonia - Hányszor mondjam Captures

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 16. 18:58 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Cynthiának ajánlom, aki megkért arra, hogy vágjak ki a csodás videóból csodás Karcsee sminkeket. Hát csáje, ezt neked! laugh.gif
2010. szeptember 16. 19:19 #2
- törölt felhasználó -    
Ohh, köszönöm, ez olyan megható blush.gif
Hát, akkor kezdem is: tömören például az összes borzasztó, de akkor ki is fejtem, ha már én kértem és kaptam rolleyes.gif
Tehát az a kék-zöld párosítás szerintem katasztrófa, mert lehet néhány árnyalatban megy a két szín egymáshoz, de ami a mi Karcsikánk fején van...na az nem laugh.gif
Az a felül fekete, alul fehér...hm... érdekes, max a fehér nem kellene alulra, így inkább az artistaképzőbe küldeném, mint a színpadra biggrin.gif És ha már a mi Sonia drágánk is megjelenik mellette: ugyan kicsivel fiatalabb vagyok, de azt én is tudom, hogy a fekete rúzs már elég régóta nem menő blink.gif A szeme meg az a Taylor Momsenek "bevertek" feeling rohog.gif
Ja, van egy másik Sonia smink is, az a Ke$ha-s...no lám, már megint a majmolás megy csak...és őszintén szólva elég sz*rul _nevet.gif

Köszönöm kedves prézli, hogy bajlódtál vele biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbird
2010. szeptember 16. 19:22 #3
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2010.09.16. 19:19)
Ohh, köszönöm, ez olyan megható blush.gif 
Hát, akkor kezdem is: tömören például az összes borzasztó, de akkor ki is fejtem, ha már én kértem és kaptam rolleyes.gif 
Tehát az a kék-zöld párosítás szerintem katasztrófa, mert lehet néhány árnyalatban megy a két szín egymáshoz, de ami a mi Karcsikánk fején van...na az nem laugh.gif 
Az a felül fekete, alul fehér...hm... érdekes, max a fehér nem kellene alulra, így inkább az artistaképzőbe küldeném, mint a színpadra biggrin.gif  És ha már a mi Sonia drágánk is megjelenik mellette: ugyan kicsivel fiatalabb vagyok, de azt én is tudom, hogy a fekete rúzs már elég régóta nem menő blink.gif  A szeme meg az a Taylor Momsenek "bevertek" feeling rohog.gif 
Ja, van egy másik Sonia smink is, az a Ke$ha-s...no lám, már megint a majmolás megy csak...és őszintén szólva elég sz*rul _nevet.gif 
Köszönöm kedves prézli, hogy bajlódtál vele biggrin.gif

Ilyenkor nyomtatott betűkkel, kérlek. Ha én nem lennék, talán a büdös életbe nem láttad volna ezt a remekművet. Katasztrófa? Ugyan kérlek, csak nem tudod értékelni egy a "művészetet". Olvasd el Karcsi üzeneteit a Facebookon, és megtudod, miről beszélek rohog.gif
2010. szeptember 16. 19:29 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (prézli @ 2010.09.16. 19:22)
Ilyenkor nyomtatott betűkkel, kérlek. Ha én nem lennék, talán a büdös életbe nem láttad volna ezt a remekművet. Katasztrófa? Ugyan kérlek, csak nem tudod értékelni egy a "művészetet". Olvasd el Karcsi üzeneteit a Facebookon, és megtudod, miről beszélek  rohog.gif

Igeen? PM-be küldd már el biggrin.gif Meg esetleg ezt a linket is neki fészen _nevet.gif Járjon a nép közt, és akkor megtudja hogy egy nagy rakás sz*r, amit ő "művészetnek" titulál _nevet.gif Illetve röhej tárgya, de addig nem bánom, míg hasalok a nevetéstől az ilyen cukifalat vidcsikéktől biggrin.gif biggrin.gif
Szíves üdvözletem néki, ajánlom, keresse fel a kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha dühtúltengésben szenvedne az igazság láttán rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok