Starity

A Vámpírnaplók újabb győzelmet aratott

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 22. 10:20 #21
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
már túl unalmas ez a vámpír sztorik... találjanak ki mást -.-
2010. szeptember 22. 10:22 #22
jonasgirl1994
jonasgirl1994
új tag
 
Státusz♥TVD mánia♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.08.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 109659
Offline offline
Én szeretem mindkét történetet! Eleinte nagy Twilight fan voltam, de mióta elolvastam könyvben a Vámpírnaplókat, azóta egyre inkább TVD mániám van thumbsup.gif
2010. szeptember 22. 10:23 #23
Emcsike
Emcsike
 
StátuszA valóság csupán illúzió, bár nagyon kitartó. "Albert Einstein"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.29.
Hozzászólás: 843
Csatolások: 1
Azonosító: 40288
Offline offline
Sztem mind a két film jó.De azért vannak különbségek.Pl.a Vámpírnaplók sorozat míg a Twilight mozi film!A szituációk majdnem ugyanazok mindkét film esetében.Ld.szerelmi háromszög,annyi kivétellel h az Twilight-ban a szerelmi háromszög egyik tagja farkas.Ém bírom az Ed-Bella-Jake triót,ugyanúgy mint az Elena-Stephan-Damon hármast!
2010. szeptember 22. 10:27 #24
- törölt felhasználó -    
minek kell mindent össze hasonlítani?nem tök mind1?Van aki ezt szereti van aki azt.Úgy sem tudjuk meg minden ember véleményét ezzel.Amúgy én mind2-őt szeretem.
2010. szeptember 22. 10:36 #25
Nessi
Nessi
♥Blingers♥
 
Státusz(L) Korea (L) Japán (L) Asian Boy's (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 1533
Csatolások: 335
Azonosító: 129537
Offline offline
Én szeretem mindkét vámpíros történetet.Bár a Vámpír naplók főszereplői szimpatikusabbak mint az Alkonyaté.De ettől függetlenűl nem csinálok külömbséget smileeee.gif
2010. szeptember 22. 11:13 #26
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Azért nagyvonalakban az alapstory igenis ugyanaz. Én nem vagyok egyiknek sem rajongója.
Láttam a filmeket és nézem a sorozatot is, ami egyre izzadtságszagúbb számomra. Kb 13-14 rész után kifújt a szufla a sorozatból. Azóta csak az állóvízet kavarják avval, hogy 2-3 részenként beraknak egy új szereplőt (vagy többet) mert az alapszitú az alapszereplőkkel kifújt. Majd ezt variálják időben és próbálják az egyes szereplők múltjával vagy jövőjável összekapcsolni. Ezért izzadtságszagú számomra. Egy valamirevaló történetnek van eleje, közepe és vége. Ezt pedig menet közben variálják a Twilightal ellentétben. A vámpírnaplóknak szerintem nem lesz befejezése. Egy idő után csökkeni fog a nézettség és a CW nem rendel több évadot és inkább valami új sorozatba vág. Számtalan sorozattal ez történik.
2010. szeptember 22. 12:22 #27
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.09.22. 11:13)
Azért nagyvonalakban az alapstory igenis ugyanaz. Én nem vagyok egyiknek sem rajongója.
Láttam a filmeket és nézem a sorozatot is, ami egyre izzadtságszagúbb számomra. Kb 13-14 rész után kifújt a szufla a sorozatból. Azóta csak az állóvízet kavarják avval, hogy 2-3 részenként beraknak egy új szereplőt (vagy többet) mert az alapszitú az alapszereplőkkel kifújt. Majd ezt variálják időben és próbálják az egyes szereplők múltjával vagy jövőjável összekapcsolni. Ezért izzadtságszagú számomra. Egy valamirevaló történetnek van eleje, közepe és vége. Ezt pedig menet közben variálják a Twilightal ellentétben. A vámpírnaplóknak szerintem nem lesz befejezése. Egy idő után csökkeni fog a nézettség és a CW nem rendel több évadot és inkább valami új sorozatba vág. Számtalan sorozattal ez történik.

Szerintem a TVD pont a közepétől lett erős, az eleje volt nagyon gyenge. Azt meg különösen szeretem, hogy pihentetik a karaktereket, ha nincs szükség egy mellékszereplőre, akkor nem írnak neki felesleges szálakat csak azért, hogy minden egyes részben benne legyen. Én rá "szavazok", a Twilight sem rossz, de nem akkora szám se a film, se a színészek, mint amekkora felhajtást kap.
2 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, Domcicc
2010. szeptember 22. 12:54 #28
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Én nekem természetesen a Vámpírnaplók a nyerő, de azért a Twiligh-ot is szeretem.smileeee.gif
2010. szeptember 22. 12:56 #29
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.09.22. 12:22)
Szerintem a TVD pont a közepétől lett erős, az eleje volt nagyon gyenge. Azt meg különösen szeretem, hogy pihentetik a karaktereket, ha nincs szükség egy mellékszereplőre, akkor nem írnak neki felesleges szálakat csak azért, hogy minden egyes részben benne legyen. Én rá "szavazok", a Twilight sem rossz, de nem akkora szám se a film, se a színészek, mint amekkora felhajtást kap.



Én nem pihentetésnek nevezném, hanem egyszerűen nem tudtak mit kezdeni egyes karakterekkel. pardon.gif
2010. szeptember 22. 13:04 #30
- törölt felhasználó -    
Hát ezen nem kell csodálkozni:D A vámpírnaplók 100x jobb:D
2010. szeptember 22. 13:11 #31
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Én mondjuk a Twilightot annyira nem szeretem, láttam az összes filmet, meg olvastam a könyveket, a könyv mérföldekkel jobb, de itt nem azokról van szó. Nem a legjobb színészek, sőt, de ezt nem is a Twilight alapján kell kijelenteni...
A TVD meg teljesen más tészta, alapból sorozat, sokkal több terük van kibontakozni a színészeknek. És a könyvek borzalmasak, míg a sorozat fantasztikus. Az alapszituáció ugyan hasonló, de rengeteg mindenben eltérnek. Szerintem ahhoz képest, hogy az elején mennyire döcögött a sorozat, a közepe tájékán beindult és onnanról nincs megállás. Igen, néhol sok a szereplő, de nem mondanám, hogy ez a rovására ment volna a sorozatnak... Ha valakit behoznak, azzal általában kezdenek is valamit, ha meg épp nem tudnak, akkor kiírják vagy félrerakják és még mindig vissza lehet hozni a későbbiekben valami érdekességgel. Furcsamód az első 8 rész alapján meg nem mondom, hogy sikersorozat lesz belőle, ellenben most, a előző szenzációs évadfinálé és a mostani évadnyitó után emelem kalapom. És tartják a szintet! Én nem hittem volna, hogy tudnak még egy olyan jó részt csinálni, mint az évadzáró, de megcáfoltak. A karakterfejlődések is kifejezetten tetszenek. Talán Stefan kataktere kissé élesen váltott, de jó irányba halad, nagyon eltalálják ezeket. Kevin Williamson szerintem nagyon érti a dolgát, ez már a Dawson's Creekben is meglátszott.

Mindenesetre, én a TVD-re szavazok, akármi történjék is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 22. 13:13 #32
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.09.22. 12:56)
Én nem pihentetésnek nevezném, hanem egyszerűen nem tudtak mit kezdeni egyes karakterekkel. pardon.gif

Néhány karakternek egyelőre nincs (nem volt) jelentősége, később csatlakozik a sztorija a történethez. Nem adnak nekik értelmetlen szálakat, szerintem ezzel nincs gond. Bemutatták őket, megismertük a karakterüket, de nem látjuk minden 5. percben pl Tyler agresszivitását, amikor csak a 2. évadban lesz jelentősége. De ne ezen vitatkozzunk, nekem ez piros pont, neked viszont nem jön be, egy véleményen úgy sem leszünk. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. szeptember 22. 13:19 #33
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.09.22. 13:13)
Néhány karakternek egyelőre nincs (nem volt) jelentősége, később csatlakozik a sztorija a történethez. Nem adnak nekik értelmetlen szálakat, szerintem ezzel nincs gond. Bemutatták őket, megismertük a karakterüket, de nem látjuk minden 5. percben pl Tyler agresszivitását, amikor csak a 2. évadban lesz jelentősége. De ne ezen vitatkozzunk, nekem ez piros pont, neked viszont nem jön be, egy véleményen úgy sem leszünk. beer.gif


Egyetértek! beer.gif beer.gif Épp ebben rejlik szerintem a VD sikere. Hogy nem mindig minden karakter van előtérben és mégsem unatkozunk. Tyler pl. az első évadban nem túl jelentős szereplő volt - legalábbis szerintem - aztán az évad végén megszellőztették nekünk ezt a vérfarkas sztorit és most a Lockwood család titka az egyik fő szál, ami szerintem zseniális ötlet.
Caroline szintén, aki annyira nem volt erős karakter, de most.. már az lesz!
Twillight terén nem tudok nyilatkozni, bár a filmeket láttam, de engem nem nyűgöztek le. Sőt.. ki is jöttem a moziból, annyira nem tudott rám hatni. Nincs nagy bajom Roberttel meg Kristennel sem, de köztük én már az első részben sem éreztem semmit.
Persze a két műfajt - mozi és sorozat - nem lehet teljesen összehasonlítani, de tény, hogy a VD-ről még a kritikusok is elismerően nyilatkoztak, nyilatkoznak, ami azért szakmai körökben nagy szó. Persze VD-nél is megvannak a negatívumok (bár szerintem nincs is ilyen biggrin.gif ), mégis ezerszer inkább ezt nézem!
Azért fura, hogy Damont többen kedvelik, pedig nem jó fiú, lehet, hogy épp ezért annyira imádni való? beer.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Fuller, Domcicc
2010. szeptember 22. 13:25 #34
- törölt felhasználó -    
Éljen a VD:D
2010. szeptember 22. 13:26 #35
T!mi
T!mi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.26.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 40084
Offline offline
Én a Vámpírnaplók mellett teszem le a voksomat! Sokkal jobb, mint az Alkonyat! Kevesebbet szenvednek a szereplők, és sokkal több benne az akció. A karakterek is jól kivannak dolgozva. Demon pl. nagyszerű! Imádtam Isobel gonoszságát is. Kár, hogy őt már nem láthatjuk sad.gif A boszi viszont egyre jobban idegesít... No de a lényeg, hogy remek sorozat! Remélem, sok évadot megél smileeee.gif
2010. szeptember 22. 13:28 #36
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (T!mi @ 2010.09.22. 13:26)
Én a Vámpírnaplók mellett teszem le a voksomat! Sokkal jobb, mint az Alkonyat! Kevesebbet szenvednek a szereplők, és sokkal több benne az akció. A karakterek is jól kivannak dolgozva. Demon pl. nagyszerű! Imádtam Isobel gonoszságát is. Kár, hogy őt már nem láthatjuk sad.gif A boszi viszont egyre jobban idegesít... No de a lényeg, hogy remek sorozat! Remélem, sok évadot megél smileeee.gif

Szerintem még fogjuk látni.
De minden egyes szavaddal egyetértek! (Le Bonnieval!!) beer.gif beer.gif
2010. szeptember 22. 13:41 #37
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Teljesen más a két történet. Vannak benne hasonló részek és ezért van a versengés és az állítólagos utánzások. A Twilightot is szeretem mert nagyon jó film a könyv is jó és nekem a film is tetszik. Lehet, hogy nem a legjobb színészeket választották, de pont megfelelőek oda. Ki mást is lehetne Bella helyében elképzelni, mint Krsitent. Rob sem egy tökéletes pasi, de jól játszik... Taylort is szerintem jó, hogy beválogatták... De én pl. TVD fan is vagyok. Szerintem a TVD-nek még lesz jó jövője, mert szerintem jobb, mint a True Blood és sok mindenkinek ez tetszik jobban. Szóval egyiket sem kell leszólni, mert mindegyik tökéletes.Én azért örülök, hogy Ian és Nina nyert. Megérdemelték. smileeee.gif
2010. szeptember 22. 13:42 #38
h_mirtill
h_mirtill
visszatérő vendég
 
StátuszPárápárápp...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.28.
Hozzászólás: 483
Csatolások: 37
Azonosító: 115824
Offline offline
Szerintem az Alkonyat jobb, de a Vámpírnaplók sem rossz. smileeee.gif
2010. szeptember 22. 13:53 #39
Fruzsyka11
Fruzsyka11
Princess❤️
 
Státusz3 év után újra aktív ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.02.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 530
Azonosító: 126243
Offline offline
Én az Alkonyatot sokkal jobban szeretem mint a vámpírnaplókat amúgy a vámpírnaplókból is csak 1 fél részt láttam nem is érdekelt!!!! smileeee.gif
2010. szeptember 22. 13:53 #40
the__domo
the__domo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.17.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 1
Azonosító: 134922
Offline offline
háát, már minden ekörül forog? XD
én mindkettőt imádom, de valahogy a Vámpír Naplók sokkal jobban megfog.. biggrin.gif szóval énis inkább TVD fan vagyok inkább tongue.gif de mind a kettőt szeretem, szóvaal;;
Vampires forever biggrin.gif
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!