Starity

A Vámpírnaplók újabb győzelmet aratott

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 22. 17:16 #121
Csaszi
Csaszi
visszatérő vendég
 
Státusz"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül." - Helen Keller
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.22.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 70
Azonosító: 129727
Offline offline
Hajrá TVD!!!
Team Nian
2010. szeptember 22. 17:18 #122
Cascadaa
Cascadaa
The Wanted Fan♥™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 1291
Csatolások: 21
Azonosító: 132962
Offline offline
Szerintem az Alkonyat sokkal jobb, amúgy meg Kristen és Robert sokkal inkább összeillenek mint Nina és Ian. De nem értem ezeket a szavazásokat hogy mér kell vagy százat indítani. Elég lenne 20 vagy 30 smileeee.gif
2010. szeptember 22. 17:23 #123
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Nem kéne versengtetni a két sorozatot! El kell fogadni, hogy mindkettő jó! Igaz, most egy kicsit a TVD-hez jobban húz a szívem!smileeee.gif
2010. szeptember 22. 17:29 #124
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Imádom mind2t de ha választani kéne egyértelműen a TVD mellett tenném le a voksom. smileeee.gif biggrin.gif
2010. szeptember 22. 17:36 #125
Strawberry03
Strawberry03
visszatérő vendég
 
Státusz♥Twlight-saga 4ever♥ RPattz&KStew♥ Ja és az örök: Team Edward!!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 4
Azonosító: 132191
Offline offline
Hát ÉN ezen csak jókat nevetek. A fele kamu ennek az egész cikknek. _nevet.gif Anyááááám Mi az, hogy megint tarolt?? Még lehet szavazni. Amúgy meg a "megint" szóval nagyon nem értek egyet. _nevet.gif Ian meg Nina nincsenek is együtt, mindenki tudja, hogy csak reklámozzák magukat. Azért, mert Ian megnyert egy díjat.. Hát nagy cucc, Robert díjait már nem is lehet számon tartani. Az Alkonyat 12 díjat nyert, szóval megint nem értem ezt a tarolásos dolgot. Ismét vereséget mértek az Alkonyat sztárjaira. _nevet.gif Hát ez kész..... Ekkora marhaságot. na ennyi elég lesz. Istenem.... _nevet.gif Ez feldobta a napomat. _nevet.gif
2010. szeptember 22. 17:43 #126
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Strawberry03 @ 2010.09.22. 17:36)
Hát ÉN ezen csak jókat nevetek. A fele kamu ennek az egész cikknek. _nevet.gif Anyááááám Mi az, hogy megint tarolt?? Még lehet szavazni. Amúgy meg a "megint" szóval nagyon nem értek egyet. _nevet.gif Ian meg Nina nincsenek is együtt, mindenki tudja, hogy csak reklámozzák magukat. Azért, mert Ian megnyert egy díjat.. Hát nagy cucc, Robert díjait már nem is lehet számon tartani. Az Alkonyat 12 díjat nyert, szóval megint nem értem ezt a tarolásos dolgot. Ismét vereséget mértek az Alkonyat sztárjaira. _nevet.gif Hát ez kész.. Ekkora marhaságot. na ennyi elég lesz. Istenem.. _nevet.gif Ez feldobta a napomat. _nevet.gif


Nos.. nem csak Brit védelmében, de ha kamu cikk lenne, nem engedik kirakni!
És a megint jelző nagyon is helytálló, hiszen már nem egy ilyen szavazós versenyt vitt el Ian, vagy maga a Vámpírnaplók! Elég csak a Legszexisebb szörnyeteg versenyre gondolni. Bár szoros volt a verseny, Ian került ki győztesen.
Ian és Nina együtt létéről nem tudni. Így hogy együtt vannak vagy sem, nem lehet egyértelműen kijelenteni. Amúgy nem hiszem, hogy a Twillight-nak kis reklám volt Robert és Kristen állítólagos vagy vélt szerelmi élete. Egy sorozatnál is akarva akaratlanul elindulnak a pletykák, hogy x és y karakter együtt van e az életben, vagy sem. Úgyhogy ez sem új keletű "probléma".
Nem kéne gúnyolódnod. Nem az baj, hogy mást szeretsz, de a cikk nem arról szól, hogy leszóljuk a tartalmát és az íróját. Tetszik vagy sem, ezek tények, mert a Vámpírnaplók egyre sikeresebb. Hogy lekörözte e már vagy csak fogja a Twillightot nem tudom, de jól látható és szerintem érezhető is, hogy mennyire sokan szeretik.
Szóval nem egyetérteni kevésbé flegmatikus és sértődős módon is lehet. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Fuller
2010. szeptember 22. 17:49 #127
Strawberry03
Strawberry03
visszatérő vendég
 
Státusz♥Twlight-saga 4ever♥ RPattz&KStew♥ Ja és az örök: Team Edward!!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 4
Azonosító: 132191
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.22. 17:43)
Nos.. nem csak Brit védelmében, de ha kamu cikk lenne, nem engedik kirakni! 
És a megint jelző nagyon is helytálló, hiszen már nem egy ilyen szavazós versenyt vitt el Ian, vagy maga a Vámpírnaplók! Elég csak a Legszexisebb szörnyeteg versenyre gondolni. Bár szoros volt a verseny, Ian került ki győztesen.
Ian és Nina együtt létéről nem tudni. Így hogy együtt vannak vagy sem, nem lehet egyértelműen kijelenteni. Amúgy nem hiszem, hogy a Twillight-nak kis reklám volt Robert és Kristen állítólagos vagy vélt szerelmi élete. Egy sorozatnál is akarva akaratlanul elindulnak a pletykák, hogy x és y karakter együtt van e az életben, vagy sem. Úgyhogy ez sem új keletű "probléma".
Nem kéne gúnyolódnod. Nem az baj, hogy mást szeretsz, de a cikk nem arról szól, hogy leszóljuk a tartalmát és az íróját. Tetszik vagy sem, ezek tények, mert a Vámpírnaplók egyre sikeresebb. Hogy lekörözte e már vagy csak fogja a Twillightot nem tudom, de jól látható és szerintem érezhető is, hogy mennyire sokan szeretik. 
Szóval nem egyetérteni kevésbé flegmatikus és sértődős módon is lehet.  blink.gif

Akkor mondj még legalább kettőt ami Ian vagy a VD nyert. Lényszíves. Ha tudsz mondani akkor én ezentúl hinni fogok a csodákban _nevet.gif Sértődés? Nem az ÉN stílusom, de majd egyszer azt is bemutatom milyen tudok lenni akkor. És nem gúnyolódom, hanem ez az egész cikk egy nagy.. nem találom a megfelelő szót. rohog.gif Egyébként meg nagyon sok cikket kiraktak már ami kamu lásd a WOWP díjakat nyert. A kapcsolatukban meg semmi kamu nincs. De jó volt a próbálkozásod thumbsup.gif
2010. szeptember 22. 17:53 #128
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Strawberry03 @ 2010.09.22. 17:49)
Akkor mondj még legalább kettőt ami Ian vagy a VD nyert. Lényszíves. Ha tudsz mondani akkor én ezentúl hinni fogok a csodákban _nevet.gif Sértődés? Nem az ÉN stílusom, de majd egyszer azt is bemutatom milyen tudok lenni akkor. És nem gúnyolódom, hanem ez az egész cikk egy nagy.. nem találom a megfelelő szót. rohog.gif

Annyira azért nem vagyok rád és a stílusodra kíváncsi.
Én most itt nem fogok neked bizonygatni semmit.
Hogy az igazság fáj, arról meg nem tehet senki sem. beer.gif
2010. szeptember 22. 17:56 #129
Strawberry03
Strawberry03
visszatérő vendég
 
Státusz♥Twlight-saga 4ever♥ RPattz&KStew♥ Ja és az örök: Team Edward!!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 4
Azonosító: 132191
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.22. 17:53)
Annyira azért nem vagyok rád és a stílusodra kíváncsi. 
Én most itt nem fogok neked bizonygatni semmit. 
Hogy az igazság fáj, arról meg nem tehet senki sem.  beer.gif

Milyen igazság? Azért nem bizonygatsz mert nem tudsz és nincs is mit. Erről ennyit. A stílusomat meg megismered ha akarod, ha nem. tongue.gif
2010. szeptember 22. 17:57 #130
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Strawberry03 @ 2010.09.22. 17:49)
Akkor mondj még legalább kettőt ami Ian vagy a VD nyert. Lényszíves. Ha tudsz mondani akkor én ezentúl hinni fogok a csodákban _nevet.gif Sértődés? Nem az ÉN stílusom, de majd egyszer azt is bemutatom milyen tudok lenni akkor. És nem gúnyolódom, hanem ez az egész cikk egy nagy.. nem találom a megfelelő szót. rohog.gif Egyébként meg nagyon sok cikket kiraktak már ami kamu lásd a WOWP díjakat nyert. A kapcsolatukban meg semmi kamu nincs. De jó volt a próbálkozásod thumbsup.gif


Ian megnyerte a TCA-n Best Villain díjat, Nina vitte a TV Actress: Fantasy/Sci-Fi-t, Breakout Star Female-t, Paul megnyerte a TV Actor: Fantasy/Sci-Fi díját, és a Breakout Star Male díját. Ezek csak példák. Van még nekik rengeteg. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Eszty Morgan, Eve87, Fuller
2010. szeptember 22. 17:58 #131
Strawberry03
Strawberry03
visszatérő vendég
 
Státusz♥Twlight-saga 4ever♥ RPattz&KStew♥ Ja és az örök: Team Edward!!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 4
Azonosító: 132191
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.22. 17:57)
Ian megnyerte a TCA-n Best Villain díjat, Nina vitte a TV Actress: Fantasy/Sci-Fi-t, Breakout Star Female-t, Paul megnyerte a TV Actor: Fantasy/Sci-Fi díját, és a Breakout Star Male díját. Ezek csak példák. Van még nekik rengeteg. wink.gif

Rengeteg? Pl? Együtt vittek el 6-ot. Rob egyedül ennek a többszörösét az Alkonyatról meg nem is beszélve. wink.gif
2010. szeptember 22. 17:58 #132
Vampiregirl15
Vampiregirl15
 
Státusz♥♥♥ Beast - Yoseob ♥ MBLAQ - Thunder ♥ NU'EST - Ren ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 0
Azonosító: 133668
Offline offline
én is vámpírnaplók párton vagyok ... régen szerettem de most már nem nagyon .. vagyis szeretem de nem annyira mint a vámpírnaplókat és akár tetszik akár nem de a vámpírnaplók rajongói egyre többen lesznek ... és elősször a twilight-nál Kristen és Robert sem jártak csak utána ... szal ... még kitudja h milesz Ninával és Iannel biggrin.gif én remélem összejönnek nagyon összeillő pár szerintem laugh.gif blush.gif smileeee.gif wub.gif
2010. szeptember 22. 18:00 #133
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.22. 17:57)
Ian megnyerte a TCA-n Best Villain díjat, Nina vitte a TV Actress: Fantasy/Sci-Fi-t, Breakout Star Female-t, Paul megnyerte a TV Actor: Fantasy/Sci-Fi díját, és a Breakout Star Male díját. Ezek csak példák. Van még nekik rengeteg. wink.gif

No, legközelebb tudom kihez forduljak, ha elakadok a sok felsorolás közt beer.gif beer.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. szeptember 22. 18:02 #134
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Vampiregirl15 @ 2010.09.22. 17:58)
én is vámpírnaplók párton vagyok ... régen szerettem de most már nem nagyon .. vagyis szeretem de nem annyira mint a vámpírnaplókat és akár tetszik akár nem de a vámpírnaplók rajongói egyre többen lesznek ... és elősször a twilight-nál Kristen és Robert sem jártak csak utána ... szal ... még kitudja h milesz Ninával és Iannel biggrin.gif én remélem összejönnek nagyon összeillő pár szerintem laugh.gif blush.gif smileeee.gif wub.gif

Én is ezt mondom!
Tisztára úgy van kikiáltva Brit cikke, mintha nem lenne 100-as (már bocsi Brit!!), és úgy írkálná a dolgokat.
Hogy Ian meg Nina közt van e valami, nem tudjuk.
Ha van is, legalább nem nyíltan, megrendezett módon élik az életüket. beer.gif beer.gif Persze majd "véletlenül" arra jár egy fotós és "véletlenül lefotózza" őket..
Ez Robertnél bejött, de itt nem fog! Ian szerencsére nem meleg, amennyire én tudom. wub.gif
2010. szeptember 22. 18:03 #135
KataCullen
KataCullen
Addicted to Pretty Little Liars ❤♡
 
StátuszÉlettan ✔ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 1456
Csatolások: 132
Azonosító: 124843
Offline offline
Sztem is Ian-Nina páros a jobb...és a Vámpírnaplók előbbi mint a twilight, csak a Twilight került ki hamarabb filmként. xD Egyébként már én is inkább Vámpír naplók párti vagyok, de ugyanúgy szeretem a Twilight-ot is...
1 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan
2010. szeptember 22. 18:04 #136
- törölt felhasználó -    
Én az alkonyatot szeretem jobban!!!!!!!!!!!!
1 felhasználónak tetszik: Strawberry03
2010. szeptember 22. 18:04 #137
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (KataCullen @ 2010.09.22. 18:03)
Sztem is Ian-Nina páros a jobb...és a Vámpírnaplók előbbi mint a twilight, csak a Twilight került ki hamarabb filmként. xD Egyébként már én is inkább Vámpír naplók párti vagyok, de ugyanúgy szeretem a Twilight-ot is...

Na, rólad vehetnének példát egyesek! Így kell intelligens választ adni! Gondolatban küldök majd tábla csokit. wub.gif wub.gif
2010. szeptember 22. 18:05 #138
Strawberry03
Strawberry03
visszatérő vendég
 
Státusz♥Twlight-saga 4ever♥ RPattz&KStew♥ Ja és az örök: Team Edward!!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 4
Azonosító: 132191
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.22. 18:00)
No, legközelebb tudom kihez forduljak, ha elakadok a sok felsorolás közt  beer.gif  beer.gif  meghajolo.gif

Hahóóóó, ez még mindig nem sok. Ez a legutóbbi díjátadó. azon kívül egyenként mi volt még?? Soroljátok. Miért egyébként ki meleg? _nevet.gif no de mondegy nem írom le inkább ami most az eszembe jutott, mert akkor kitiltanak személyeskedésért. _nevet.gif Én is csak a véleményemet írtam egyébként csak az negatív volt a VD-re nézve.
2010. szeptember 22. 18:06 #139
lulx
lulx
visszatérő vendég
 
StátuszI love Little Mix
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 181
Csatolások: 0
Azonosító: 125591
Offline offline
nekem a vd sokkal jobban tetszik, de inkább a Stefan Elena párossal
2010. szeptember 22. 18:09 #140
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (lulx @ 2010.09.22. 18:06)
nekem a vd sokkal jobban tetszik, de inkább a Stefan Elena párossal

Őket is bírom! Bár Team Delena vagyok, de Stefant egyre jobban szeretem. thumbsup.gif
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!