Starity

Film- és sorozatzenék

44 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 16. 21:02 #181
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
The Castaways-Liar Liar
2011. május 16. 21:21 #182
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 20:52)
Hehe. Jó humorod van.http://sgforum.hu/kep/faces/nevetes1.gifhttp://sgforum.hu/kep/faces/nevetes1.gif


Miért is? smileeee.gif
2011. május 16. 21:45 #183
- törölt felhasználó -    
egy fantasztikus film zseniális filmzenéje! meghajolo.gif
véleményem szerint az egyetlen olyan film ami képes érthetően és átérezhetően ábrázolni egy Európai ember számára hogy mit jelent fekete fiatalnak lenni egy Amerikai rendszerben egy L.A.-i "gettóban".és úgy ábrázolni hogy érdekelje is laikus a nézőt.
szerintem zseniális film nézzétek meg mindenképp egy alap film!
és ez a záró zene a filmben egyszerűen csodálatos.

ezt a filmet undorítóan nevetségessé tették évekkel később a gyökér Wayans testvérek a Ne légy barom filmekkel. rolleyes.gif

Boyz n The Hood.
2011. május 16. 22:03 #184
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 21:21)
Miért is? smileeee.gif


Jah, bocsi, én úgy értettem, hogy te úgy érted, hogy azok a rockklasszikusok egyáltalán nincsenek is egyik évadban sem. Bár a Supernaturalt nem ismerem, úgy értem, nem láttam egy részt se, és ezért gondoltam erre.

Hát ez hatalmas tévedés volt így, beismerem. Fail a részemről laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. május 16. 22:12 #185
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 21:45)
gyökér Wayans testvérek a Ne légy barom filmekkel. rolleyes.gif


Azok a srácok idióták, de tényleg. Ez-az úgymond trademark-juk. Alapvetően egy ideig jók a poénjaik, de aztán egy idő után erőltetetté válnak. A Ne légy barom című filmeket nem láttam, nagyon nem is hiányzik, mert akkor ezek szerint komolytalan az egész.

Ez a film pedig érdekesen hangzik, köszi, meg fogom szerezni. Igazából az ilyen típusú filmek, mindig is érdekeltek, aminek ilyen komoly mondanivaló van. Pl, az Emlékezz a Titánokra is hasonló témájú. És az-az egyik legnagyobb kedvenc filmem, de már korábban beszéltünk róla smileeee.gif És ha jól rémlik, neked is tetszik az-az alkotás beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 16. 22:14 #186
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
És akkor egy dalt is hozok én is, a filmet biztosan láttátok már. A Terminál. Ha mégse, mindenképp nézzétek meg.smileeee.gif Tom Hanks zseniális, ebben a filmben is. smileeee.gif

A muzsika pedig kellemes, amit hozzá írtak:

2011. május 16. 22:45 #187
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 22:12)
Azok a srácok idióták, de tényleg. Ez-az úgymond trademark-juk. Alapvetően egy ideig jók a poénjaik, de aztán egy idő után erőltetetté válnak. A Ne légy barom című filmeket nem láttam, nagyon nem is hiányzik, mert akkor ezek szerint komolytalan az egész.
Ez a film pedig érdekesen hangzik, köszi, meg fogom szerezni. Igazából az ilyen típusú filmek, mindig is érdekeltek, aminek ilyen komoly mondanivaló van. Pl, az Emlékezz a Titánokra is hasonló témájú. És az-az egyik legnagyobb kedvenc filmem, de már korábban beszéltünk róla smileeee.gif És ha jól rémlik, neked is tetszik az-az alkotás beer.gif


természetesen!
a Titánok az első sport film amit láttam és ami az Amerikai football-al foglalkozik!
szóval kiváló film! meghajolo.gif
a Boyz n the Hood azért kicsit más!én a mai napig kiakadok a végén! smileeee.gif pedig a 90-es évek végén láttam először és azóta már vagy egy tucatszor megnéztem!
igazából a Boyz n the hood mélyebb értelmet ad a Hip-hop és Rap zenének.
szóval egykoron minden hiphop előadó az utcáról került be a zene iparba és a szövegeikkel mélyebb gondolatokat osztottak meg velünk.nem úgy mint ma hiszen ma az a hiphop előadó aki minél jobban tud táncolni minél helyesebb minél fülbemászóbb zenét csinál és minél jobban el lehet adni a fiataloknak.
hol vannak már olyan utcai filozófusok mint ICE-T, 2Pac,Masta Ace,MC Eiht,Eazy-E vagy az olyan rap bandák mint az NWA vagy a Public Enemy!
sehol!!! sad.gif ma már gyártják a hiphop zenét és nem átélik! sad.gif
szóval a Boyz n the hood-ot mindenképp ajánlom azoknak akiket érdekel hogy miről is szólt tulajdonképpen egy 90-es évekbeli rap előadó mondanivalója.
remélem senki sem feltételezi azt hogy ezek a fekete srácok csupa sületlenséget hordanak össze a nyelvtani szabályokat semmibe véve hadarva néha követhetetlen rímekbe szedve.
mert ha ezt hiszik akkor nagyon szomorú vagyok! sad.gif
2011. május 16. 23:18 #188
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 22:03)
Jah, bocsi, én úgy értettem, hogy te úgy érted, hogy azok a rockklasszikusok egyáltalán nincsenek is egyik évadban sem. Bár a Supernaturalt nem ismerem, úgy értem, nem láttam egy részt se, és ezért gondoltam erre.
Hát ez hatalmas tévedés volt így, beismerem. Fail a részemről laugh.gif


Jaa, nem, tényleg azok vannak benne biggrin.gif De egyébként Chris Lennertz aláfestő zenéje és Gruska főcíme sem elhanyagolható. Teljesen illik a sorozathoz és egyre jobb lesz. thumbsup.gif

1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 16. 23:23 #189
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 22:45)

szóval egykoron minden hiphop előadó az utcáról került be a zene iparba és a szövegeikkel mélyebb gondolatokat osztottak meg velünk.nem úgy mint ma hiszen ma  az a hiphop előadó aki minél jobban tud táncolni minél helyesebb minél fülbemászóbb zenét csinál és minél jobban el lehet adni a fiataloknak.
hol vannak már olyan utcai filozófusok mint ICE-T, 2Pac,Masta Ace,MC Eiht,Eazy-E vagy az olyan rap bandák mint az NWA vagy a Public Enemy!
sehol!!! sad.gif  ma már gyártják a hiphop zenét és nem átélik! sad.gif


Az-az irány, amibe a zene megy el, az nekem se tetszik. Pedig én fiatalabb vagyok egy kicsivel, de már az én is látom, hogy mi volt, akkoriban, (amikor én kicsi voltam) és mi van most. A különbség óriási. És ez minden ágazatra elmondható, de talán különösen a hip-hopra. Ahogy te is írtad, azzal tökéletesen egyetértek én is, azzal együtt is, hogy az előadók, akiket leírtál, nem mind ismerem, és maga a hip-hop nagymestere sem vagyok. De egy s mást tudok én is biggrin.gif Összességében, egyetértek veled, valamikor régen jobb zenék voltak, mint manapság. Én szerintem. smileeee.gif

Például, íme egy rap csata az utcáról:



Maga a jelenet, a Notorious BIG című filmből való, nem rég jelent meg Mo.-on, de maga nemében, szerintem kiváló. Sajnos, ahhoz, hogy ma zenész lehess, már elég feltölteni egy videót is a youtube-ra, és arról énekelni, hogy péntek előtt csütörtök van, de péntek után már nem sokára hétvége. sad.gif sad.gif


De, azért még van remény, jó sok kiváló banda játszik világszerte, úgyhogy, nem kell feladnunk laugh.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 16. 23:32 #190
- törölt felhasználó -    
valóban a Notorius tényleg jól sikerült film! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 16. 23:32 #191
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 23:18)
Jaa, nem, tényleg azok vannak benne biggrin.gif De egyébként Chris Lennertz aláfestő zenéje és Gruska főcíme sem elhanyagolható. Teljesen illik a sorozathoz és egyre jobb lesz. thumbsup.gif


Köszi. Egész kellemes muzsika. smileeee.gif
Egyébként Neked tetszik a sorozat? Úgy értem, hogy, ha mondjuk én elkezdeném teljesen előröl, megérné? Tulajdonképpen azt akarom kérdezni, hogy miről szól? blush.gif
2011. május 16. 23:34 #192
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
imádom ezt a jelenet sort és zenét és az egészet! biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 16. 23:37 #193
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 23:32)
valóban a Notorius tényleg jól sikerült film! smileeee.gif


Bizony. Múltkor ezért is kérdeztem, hogy hogy állsz BIG zenéjével? smileeee.gif Akkor akartam ezt belinkelni smileeee.gif

Ez a rap csata kifejezetten tetszett, és ha jól tudom, akkor az eredeti is fent van az interneten, ami pedig ez lenne:

1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 16. 23:40 #194
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 23:32)
Köszi. Egész kellemes muzsika. smileeee.gif
Egyébként Neked tetszik a sorozat? Úgy értem, hogy, ha mondjuk én elkezdeném teljesen előröl, megérné? Tulajdonképpen azt akarom kérdezni, hogy miről szól? blush.gif


Ebbe nagyon beletrafáltál, a kedvenc sorozatom. thumbsup.gif Azóta nézem, hogy elkezdték leadni és iszonyat jó. 2 testvér elindul egy '67-es Chevy Impalával, hogy megkeressék az apjukat, aki eltűnt és kiskoruktól fogva démon/szellemirtásra képezte/nevelte őket. Míg meg nem találják, mindenféle természetfeletti ügyeket oldanak meg az államokat szelve. Tele van tűzdelve poénokkal, van benne dráma, akció, kicsit horrorisztikus, szóval megvan benne minden. Már a 6. évadnál tartanak és még nem okozott csalódást rolleyes.gif
Szerintem mindenképp próbáld be wink.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofeeh, funny18, hana001
2011. május 16. 23:44 #195
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 23:37)
Bizony. Múltkor ezért is kérdeztem, hogy hogy állsz BIG zenéjével? smileeee.gif Akkor akartam ezt belinkelni smileeee.gif
Ez a rap csata kifejezetten tetszett, és ha jól tudom, akkor az eredeti is fent van az interneten, ami pedig ez lenne:


csak azt mondhatom hogy megférek BIgie zenéjével egy helyiségben! biggrin.gif

nahhh ez a Hip-hop A Dj szét scratch-eli a bakelitet a beat-ek annyira ütnek hogy szinte érezhető az ember gyomorszájában a fájdalom!a Bigie flow-ja és stílusa pedig hááá szééétszed! meghajolo.gif biggrin.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. május 16. 23:45 #196
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 23:40)
Ebbe nagyon beletrafáltál, a kedvenc sorozatom. thumbsup.gif Azóta nézem, hogy elkezdték leadni és iszonyat jó. 2 testvér elindul egy '67-es Chevy Impalával, hogy megkeressék az apjukat, aki eltűnt és kiskoruktól fogva démon/szellemirtásra képezte/nevelte őket. Míg meg nem találják, mindenféle természetfeletti ügyeket oldanak meg az államokat szelve. Tele van tűzdelve poénokkal, van benne dráma, akció, kicsit horrorisztikus, szóval megvan benne minden. Már a 6. évadnál tartanak és még nem okozott csalódást rolleyes.gif 
Szerintem mindenképp próbáld be wink.gif



Köszi a részletes választ! smileeee.gif Igazából sorozatok terén kicsit hiányérzetem van, mióta befejezték a Harmadik Műszakot, mind unalomba fulladt, amibe belekezdtem. Ez a nicknevem is onnan származik, nagyon kedveltem azt a szériát. smileeee.gif De köszi a tippet, szerintem letöltök egy-két részt a legelejéből, és akkor majd meglátjuk. smileeee.gif Mindenesetre a kezdésnek az '67-es Chevy Impala nagyon jól hangzik biggrin.gif

Nem is tudom, volt anno egy ilyen tini lányos sorozat, azt hiszem Bűbájos boszik volt a neve. Arra nem hasonlít egy kicsit se, igaz? smileeee.gif
2011. május 16. 23:46 #197
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 23:45)
Köszi a részletes választ! smileeee.gif Igazából sorozatok terén kicsit hiányérzetem van, mióta befejezték a Harmadik Műszakot, mind unalomba fulladt, amibe belekezdtem. Ez a nicknevem is onnan származik, nagyon kedveltem azt a szériát. smileeee.gif De köszi a tippet, szerintem letöltök egy-két részt a legelejéből, és akkor majd meglátjuk. smileeee.gif Mindenesetre a kezdésnek az '67-es Chevy Impala nagyon jól hangzik biggrin.gif
Nem is tudom, volt anno egy ilyen tini lányos sorozat, azt hiszem Bűbájos boszik volt a neve. Arra nem hasonlít egy kicsit se, igaz? smileeee.gif


Semmi köze hozzá biggrin.gif
De annak is a rabja voltam egy ideig rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. május 16. 23:54 #198
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 23:46)
Semmi köze hozzá biggrin.gif 
De annak is a rabja voltam egy ideig rohog.gif


Hát, én csak a boszik miatt néztem meg pár részt, ha épp odakapcsoltam anno-anno. Azért Alyssa Milanoért megérte biggrin.gif biggrin.gif Bocsánat hölgyek smileeee.gif

De, ha már így szóba jött, akkor megosztom annak a főcímdalát, ami egyébként zeneileg, annyira nem is vészes:

1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. május 16. 23:56 #199
- törölt felhasználó -    
no még egy rap zenét be biggyesztek ide aztán befejeztem és jöhetnek tovább a filmzenék. biggrin.gif
ez a zene a Soul in the hole című kosaras film főcím dala volt.
szerintem nem kell mondanom hogy ez nagyon sokaknak egy hip-hop és kosaras himnusz volt a 90-es években!
a filmet is nagy kultusz övezi a mai napig a hip-hop kultúrában! smileeee.gif
2011. május 16. 23:59 #200
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.16. 23:54)
Hát, én csak a boszik miatt néztem meg pár részt, ha épp odakapcsoltam anno-anno. Azért Alyssa Milanoért megérte  biggrin.gif  biggrin.gif Bocsi smileeee.gif
De, ha már így szóba jött, akkor megosztom annak a főcímdalát, ami egyébként zeneileg, annyira nem is vészes:


Nekem is Alyssa volt a kedvencem laugh.gif Persze, ez nyilván csajos sorozat, szal megértem az álláspontodat biggrin.gif
Nagyon szeretem a főcímdalát, olyan kellemes hangzású smileeee.gif

Amúgy a Supernatural első évada nagyon lightos, ahhoz képest, ahol most tartanak. Az 1. évad második felétől indul be inkább a cselekmény, addig csak szép tempóban vezetik fel az egészet. De tényleg az elejétől kell nézni, mert iszonyat nagy a karakterfejlődés benne, szóval úgy érdemes.
Remélem eleget fényeztem, hogy kedvet kapj hozzá biggrin.gif Csináltam már néhány ismerősből függőt cool.gif
1 felhasználónak tetszik: hana001
44 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!