Starity

Film- és sorozatzenék

44 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 17. 00:07 #201
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 23:59)
Nekem is Alyssa volt a kedvencem laugh.gif Persze, ez nyilván csajos sorozat, szal megértem az álláspontodat biggrin.gif 
Nagyon szeretem a főcímdalát, olyan kellemes hangzású smileeee.gif 
Amúgy a Supernatural első évada nagyon lightos, ahhoz képest, ahol most tartanak. Az 1. évad második felétől indul be inkább a cselekmény, addig csak szép tempóban vezetik fel az egészet. De tényleg az elejétől kell nézni, mert iszonyat nagy a karakterfejlődés benne, szóval úgy érdemes.
Remélem eleget fényeztem, hogy kedvet kapj hozzá biggrin.gif Csináltam már néhány ismerősből függőt cool.gif


Hát valóban, néha kicsit furán éreztem, hogy miért nem kapcsolom én ezt ki, és akkor megnyugtattam magam, hogy, hát a szép lányok miatt. Azt hiszem a végén volt még egy fiatal szőke. Kicsit egzotikus neve van, na még ő is nagyon szép volt biggrin.gif Ezek az emlékek maradtak meg arról a sorozatról.

Abszolút meghoztad a kedvem hozzá, mindenképp bele fogok nézni. Pláne, hogy a House MD című sorozatnak vége lesz, és per/pillanat csak azt nézem, kell valami új, úgyhogy köszönöm előre is, nagyon aranyos vagy.

Ha jól emlékszem, (és elnézést mindenkitől az off kérdés miatt) te jártál a Bőrfestőbe igaz? smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. május 17. 00:10 #202
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 23:34)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
imádom ezt a jelenet sort és zenét és  az egészet! biggrin.gif  meghajolo.gif


Őszintén megmondom barátom, ez-az egyetlen sport film (amire emlékszem) amiben nagyot csalódtam. Számomra rettentően unalmas volt :S Ne haragudj. Al Pacino jót alakít benne, de maga a sztori langweilig. Ahogy mondaná a bölcs német biggrin.gif

A zene, viszont 100 pont egy 10-es skálán. Nagyon-nagyon kedvelem én is. beer.gif
2011. május 17. 00:37 #203
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 23:56)
no még egy rap zenét be biggyesztek ide aztán befejeztem és jöhetnek tovább a filmzenék. biggrin.gif


Rendben, egy utolsó offal, hadd válaszoljak én is. Ez nem rap zene lesz. Igazából ez a fajta stílus olyan közel áll hozzám, mint hozzád a rap. És most lehet kinevettek, de én nagyon szeretem az ilyen zenét, mint például ez:




Vagy ez:




Na még utolsót:



Áh, veszélyesen jó mindhárom, és még nagyon sok van, de befejeztem. smileeee.gif
2011. május 17. 00:59 #204
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
És akkor vissza a filmzenékhez, mára az utolsó részemről.
Amélie csodálatos élete című moziból.

Mindenesetre ez a dal tényleg csodálatos:
2011. május 17. 01:24 #205
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.17. 00:10)
Őszintén megmondom barátom, ez-az egyetlen sport film (amire emlékszem) amiben nagyot csalódtam. Számomra rettentően unalmas volt :S Ne haragudj. Al Pacino jót alakít benne, de maga a sztori langweilig. Ahogy mondaná a bölcs német biggrin.gif
A zene, viszont 100 pont egy 10-es skálán. Nagyon-nagyon kedvelem én is. beer.gif


no problem!
Oliver Stone filmjeit többen utálják mint szeretik!én az utóbbiak közé tartozom!
nem tudom mennyire nézel NFL-t,és mennyire vagy otthon az Amerikai Major sportokban de a Minden héten háborúnál jobban ezt a világot egyik sem mutatja be!
szerintem épp attól jó hogy ezt az egész Amerikai sport iparágat az egész mocskával szennyével együtt nyíltan ábrázolja.a ranglétáról a doppingtól az alkoholista kiégett edzőkön a luxus szajhákig!
ellentétben az összes másik hasonló sport filmmel amikben inkább az érzelmekkel és giccsel operálnak.
én sem kötözködés képen mondom de ha 100 Amerikai football rajongótól megkérdezed hogy melyik a legjobb NFL-es sport film akkor a 100-ból 95 a Minden héten háború-t fogja mondani! smileeee.gif

például van benne egy nagyon jó gondolat ami valahogy így szól:
" A TV a TV tehet erről mindent megváltoztatott örökre mikor először a meccs közben benyomtak egy reklámot akkor változott meg minden"

A Minden héten háború egy egyszerű de nehéz film!
2011. május 17. 01:32 #206
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2011. május 17. 10:03 #207
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.17. 01:24)
no problem!
Oliver Stone filmjeit többen utálják mint szeretik!én az utóbbiak közé tartozom!


Az tuti, hogy itt nagyon megoszlik ez a két tábor. Őszintén szólva, én inkább az előbbibe tartozom. A két tőzsdecápa filmjei azok tetszettek, mert jónak találtam. Bár a kettőben túl sok szakszót használ, ami szerintem levesz a film értékéből. Most nekem pont mázlim volt, mert tanultam pénzügyet, úgyhogy végig nagyjából képben voltam, de vannak olyanok is, akik ezekről a dolgokról nem hallottak. Nahát ezért gondolom, hogy a második rész nem lett annyira az igazi, de azért nem rossz ám smileeee.gif

Idézet (gonzales7 @ 2011.05.17. 01:24)
nem tudom mennyire nézel NFL-t,és mennyire vagy otthon az Amerikai Major sportokban de a Minden héten háborúnál jobban ezt a világot egyik sem mutatja be!
szerintem épp attól jó hogy ezt az egész Amerikai sport iparágat az egész mocskával szennyével együtt nyíltan ábrázolja.a ranglétáról a doppingtól az alkoholista kiégett edzőkön a luxus szajhákig!
ellentétben az összes másik hasonló sport filmmel amikben inkább az érzelmekkel és giccsel operálnak.
én sem kötözködés képen mondom de ha 100 Amerikai football rajongótól megkérdezed hogy melyik a legjobb NFL-es sport film akkor a 100-ból 95  a Minden héten háború-t fogja mondani! smileeee.gif


Csak annyira, hogy az eredményeket úgy megnézem, de ilyen draftokat, meg a meccsek 98%-át nem nézem, tehát nem mondom magamat amerikai foci rajongónak. Ami történik, azzal tisztában vagyok, ki nyeri a nagy meccseket, ilyesmi.


Idézet (gonzales7 @ 2011.05.17. 01:24)
például van benne egy nagyon jó gondolat ami valahogy így szól:
" A TV a TV tehet erről mindent megváltoztatott örökre mikor először a meccs közben benyomtak egy reklámot akkor változott meg minden"


Igen, erre emlékszem. Egy bárban mondja ezt, ha jól rémlik. Hatalmas gondolat, és fix, hogy így is van, a valóságban is. Amcsik nagyon nyomatják a reklámot. Nem tudom Nascart ismered-e, szereted-e, de az katasztrófa, ahogy ott csinálják...

Idézet (gonzales7 @ 2011.05.17. 01:24)
A Minden héten háború egy egyszerű de nehéz film!


Ezzel egyetértek. Magát a mondanivalóját megértettem, csak tudod, így, hogy nem vagyok benne, mindennaposan, még valamelyik csapat szurkolójaként se. Így annyira nem hatott meg a film, de el tudom képzelni, hogy valóságban is hasonlóképpen megy. Pl. a klubtulaj nő, és az edző vitatkozásai, csak, hogy egy példát mondjak. Azoknak a jeleneteknek nagyon élet szaga volt.

Nehéz film is, az biztos. Én még valami mást vártam a végén. Nem tudom pontosan mit, de kicsit hiányérzetem volt. Szóval ott nem kaptam meg mindent. Alapvetően nem mondanám rossz filmnek, csak tudod, így a Titánok után, meg The blind side után, meg az Erőpróba után, meg a Wahlberg-féle legyőzhetetlen után ez így kicsit lapos volt számomra. Persze, értem, hogy ez más, mert itt másra helyezik a hangsúlyt, nem az érzelmekre, mint a többiben, amiket felsoroltam, de nem is tudom, valahogy azok, nekem jobban tetszettek. Végül, bocs, ha hülyeségnek gondolod ezt így, ahogy írtam, de én így gondolom. Azt szeretem, ha ilyen sport-drámákban van egy érzelmi szál, pl. apa-fia, fekete-fehér bőrűek stb.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 17. 11:54 #208
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.17. 10:03)

Végül, bocs, ha hülyeségnek gondolod ezt így, ahogy írtam, de én így gondolom. Azt szeretem, ha ilyen sport-drámákban van egy érzelmi szál, pl. apa-fia, fekete-fehér bőrűek stb.


nem dehogy is ne kérj bocsánatot!semmi nem történt biggrin.gif
a szóból ért az ember! wink.gif
persze én jobban benne vagyok az Amerikai sportok követésében és valószínűleg nagyobb a háttér információm az egésszel kapcsolatban. nagy gyűjteményem van NHL NFL és NBA döntőkből könyvek újságcikkek kártyák stb stb.
de külön jó ha valaki képes kifejteni a véleményét mondjuk jelen esetben a sport filmekkel kapcsolatban!
nem csak egy két szavas benyögést firkant mint a nagy többség! rolleyes.gif
Oliver Stone pedig egy különc fazon kemény és nyers filmekkel és szokták őt nevezni Amerika lelkiismeretének is mivel a legtöbb filmje politikai vagy társadalmi problémákkal foglalkozó dráma általában USA szemszögből.de az utóbbi években pocsék filmeket rendezett a Tőzsdecápák 2, a World Trade Center,a W,mind mind pocsék filmek kiégett és belefáradt a szerepébe! sad.gif
szóval a filmjeihez kell egy kis érdeklődés és türelem és ez nincs mindenkinek! biggrin.gif de semmi probléma! biggrin.gif

nahh most már tényleg elment a téma más felé nyomassátok a filmzenéket! biggrin.gif
de úgy is csak mi tartjuk életben a topicot! biggrin.gif
2011. május 17. 16:19 #209
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.17. 11:54)
nem dehogy is ne kérj bocsánatot!semmi nem történt biggrin.gif 
a szóból ért az ember! wink.gif 
persze én jobban benne vagyok az Amerikai sportok követésében és valószínűleg nagyobb a háttér információm az egésszel kapcsolatban. nagy gyűjteményem van NHL NFL és NBA döntőkből könyvek újságcikkek kártyák stb stb.
de külön jó ha valaki képes kifejteni a véleményét mondjuk jelen esetben a sport filmekkel kapcsolatban!
nem csak egy két szavas benyögést firkant mint a nagy többség!  rolleyes.gif 
Oliver Stone pedig egy különc fazon kemény és nyers filmekkel és szokták őt nevezni Amerika lelkiismeretének is mivel a legtöbb filmje politikai vagy társadalmi problémákkal foglalkozó dráma általában USA szemszögből.de az utóbbi években pocsék filmeket rendezett a Tőzsdecápák 2, a World Trade Center,a W,mind mind pocsék filmek kiégett és belefáradt a szerepébe! sad.gif 
szóval a filmjeihez kell egy kis érdeklődés és türelem és ez nincs mindenkinek! biggrin.gif de semmi probléma! biggrin.gif 
nahh most már tényleg elment a téma más felé nyomassátok a filmzenéket! biggrin.gif 
de úgy is csak mi tartjuk életben a topicot! biggrin.gif


Hm nem baj, egy kis off téma mindig belefér. smileeee.gif Öhm, akkor most rövidebben válaszolok. Nálam pont az ellenkezője a baj, hogy általában nem tudok 2-3 sort odabiggyeszteni sehova se, ha a véleményemet mondom el. Kár is kertelnem, sokat tudok beszélni, jelen esetben írni a fórumra. Aztán tudod az a helyzet, ha sokat írok, akkor már elnézést kell kérnem a végén, mert van olyanok, akiket zavar. Meglátják, hogy nagy szöveg, és akkor azt mondják: "na ezt se olvasom el, semmi értelme". Vagy valami hasonló.

Hát mostanában ketten vagyunk itt errefelé igen. Korábban voltak többen is lányok. Most tegnap volt Christo smileeee.gif Remélem visszatérő lesz ő is itt. smileeee.gif Néha kíváncsi lennék, a lányoknak milyen filmzene tetszik. Bár az nagy valószínűséggel számomra hallgathatatlan _nevet.gif Nem csak viccelek, ez nem mindig van ám így. smileeee.gif

Igazából, én azon a véleményen vagyok, hogy egy kitérő mindig belefér, úgy mondom inkább, hogy nem kell mindig mereven ragaszkodni a topic címéhez. smileeee.gif (elnézést moderátor kisasszony smileeee.gif) Én például úgy látom, hogy elég jól el tudunk beszélgetni, nagyjából hasonló az érdeklődési körünk, mindkettőnknél a lányok állnak a középpontjában, szóval, már ez pont elég. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 17. 16:27 #210
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Rendben, akkor legyen egy filmbeli dal.
Bár ezt inkább bájos hölgyeknek hoztam, nem tudom mennyire szeretitek a Dirty Dancinget, és a zenéjét, de most ezt találtam:




Hát, amennyire engem illet, ez nem nekem való blush.gif blush.gif laugh.gif Mármint a film, és a dal se igazán. De egy ilyen tánc jöhet bármikor laugh.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Selena22
2011. május 17. 16:29 #211
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
És akkor legyen egy másik is, na igen, ez való nekem. Ezt már nevezem. Valahol itt kezdődik a zene. smileeee.gif

AC/DC, yeah baby biggrin.gif Veszélyesen jó szerintem:

4 felhasználónak tetszik: Christo, pillajunior, gonzales7, funny18
2011. május 18. 21:54 #212
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Mára ezt gondoltam. A Féktelenül című filmből. Sandra Bullock meghajolo.gif és Keanu Reeves játszik benne. Már nem mai film, de szerintem nem rossz.

A zene, pedig határozottan megfelelő. Mark Mancinának köszönhetjük ezt a remek betétdalt:

2 felhasználónak tetszik: Christo, funny18
2011. május 19. 02:55 #213
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.18. 21:54)
Mára ezt gondoltam. A Féktelenül című filmből. Sandra Bullock meghajolo.gif és Keanu Reeves játszik benne. Már nem mai film, de szerintem nem rossz.
A zene, pedig határozottan megfelelő. Mark Mancinának köszönhetjük ezt a remek betétdalt:


OMG, ritka madár volt akkoriban a B-s filmek között egy ilyen jól összerakott, izgalmas movie. A zenéje meg elképesztő gyönyörű... wub.gif wub.gif wub.gif

Akkor itt van egy személyes kedvencem - szintén Keanu film - a Constantin muzsikája thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: pillajunior, Boscorelli, funny18
2011. május 19. 10:42 #214
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.19. 02:55)
OMG, ritka madár volt akkoriban a B-s filmek között egy ilyen jól összerakott, izgalmas movie. A zenéje meg elképesztő gyönyörű... wub.gif  wub.gif  wub.gif

Maximálisan egyetértek. Mozgalmas film volt, tele akcióval. Lift+busz+metro smileeee.gif

Idézet (Christo @ 2011.05.19. 02:55)
Akkor itt van egy személyes kedvencem - szintén Keanu film - a Constantin muzsikája thumbsup.gif


Ezt a filmet már régóta meg akarom nézni, de még valahogy sose jutottam oda laugh.gif A zene viszont tetszik. Köszi meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. május 19. 11:00 #215
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Régen sokat láttam ezt a filmet. Részben Van Damme filmeken is nőttem fel.(Bár közel sem annyira, mint az olasz páros filmjein) A Kickboxer az egyik klasszikus filmje.

Viszont ez a zene nagyon jó, talán egy kicsit relaxációsnak is elmegy:

2011. május 19. 20:40 #216
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Silvestri nem csak A múmia zenéjével boldogult el... wub.gif wub.gif
A Van Helsing szerintem az egyik legjobb Drakulás film. thumbsup.gif
2011. május 19. 20:50 #217
- törölt felhasználó -    
nagy kedvencem a film és a zenéje is!
Peter Gabriel:Last temptation of the Christ soundtrack
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 19. 21:28 #218
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.16. 22:45)

remélem senki sem feltételezi azt hogy ezek a fekete srácok csupa sületlenséget hordanak össze a nyelvtani szabályokat semmibe véve hadarva néha követhetetlen rímekbe szedve.
mert ha ezt hiszik akkor nagyon szomorú vagyok! sad.gif


Nem-nem, ilyen marhaságot sose gondolnék. smileeee.gif Bár azt hozzá kell tennem, ezek a srácok nagyon jól és gyorsan éneklik az angolt, és bár sokat fejlődött mostanában az angolom (alapvetően német ment jobban korábban), azért szöveg nélkül nem minden szavukat értem.

Tényleg, Will Smith-el hogy állsz? Én az ő rap zenéjét kedveltem. A Willenium és a Big Willie style is jól sikerült albumok lettek.

Kedvencem tőle nem is kérdés, a Sötét zsaruk betétdala:

2011. május 19. 21:36 #219
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.19. 21:28)

Tényleg, Will Smith-el hogy állsz? Én az ő rap zenéjét kedveltem. A Willenium és a Big Willie style is jól sikerült albumok lettek.
Kedvencem tőle nem is kérdés, a Sötét zsaruk betétdala:


nem kedvelem Will Smith-t!
ez csak szigorúan a saját véleményem de inkább maradt volna "Bel-Air hercege" az volt a neki való szerep! ő nekem egy Eddie Murphy (akit szintén nem kedvelek) klón csak izmokkal és lapát füles kiadásban!

A sötét zsaruk viszont egy jópofa film mindenképp! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. május 19. 21:46 #220
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.19. 20:40)
Silvestri nem csak A múmia zenéjével boldogult el... wub.gif  wub.gif 
A Van Helsing szerintem az egyik legjobb Drakulás film. thumbsup.gif


Nem sok filmet nem tudtam befejezni, de a Van Helsing köztük volt blush.gif

Ha Alan Silvestri, akkor két dal jut eszembe, Dredd Bíró ohmy.gif biggrin.gif biggrin.gif A film már annyira rossz volt, hogy már pont azért jó:



Beismerem, a filmzene se nagy szám, de erőteljes egy darab, az biztos.


És természetesen a Forrest Gump. Azt hiszem, ez a dal már volt egyszer, de annyira szomorú és egyben szép, hogy újra be kell linkelnem.




Zseniális ez a film. A kedvenc részeim, amikor a seregben van, amikor felszáll a buszra, és a kiképzővel beszél. _nevet.gif Az a durva, hogy itt van a fejemben a teljes párbeszéd, de az már túl nagy off lenne smileeee.gifsmileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
44 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!