Starity

Varga Bernadett a Megasztár első kiesője

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 03. 10:41 #21
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Igazából "örültem", hogy ő esett ki, mert nem volt szimpatikus, és sokszor nagyon hamisan énekelt. vdcsalanka-val értek egyet, Timit sokkal szívesebben láttam volna a döntőben, Betti helyett. Amúgy csak én nem értek egyet azzal, hogy az Adam's comedy még mindig bent van? Már a 100 között ki kellett volna esniük..szerintem borzalmasak.
2010. október 03. 10:41 #22
erdeikristof94
erdeikristof94
visszatérő vendég
 
StátuszBarát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.21.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 127767
Offline offline
én nagyon sahnálom a Detty kiesését,hisz nagyon tehetséges csaj és nagyon egyedi és vagány hangja van!a múlt héten és főképpen az az előtti héten megmutatta h mi van benne és ezt nem szabadott volna elengedni!
én nem akarok semmi szurkolótábor ellen szólni deh vannak néhényan akik nem illenek ide!
sorry
viszont vannak nagy tehetségek is
pl:Tolvar Reni aki az este felülmúlhatatlan volt és még sokan mások
Nekem a két személyes kedvencem Reni és Saunders András
2010. október 03. 10:44 #23
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom, hogy kiesett, mert szerintem az egyik legjobb volt. Tény, hogy tegnap nem brillírozott, de hát könyörgöm arcüreggyulladása volt, illetve van. Dávid tegnap este kimondottan szörnyű volt, bár ez csak az én véleményem.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 03. 10:45 #24
Lettuush
Lettuush
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm because my boyfriend is a WOLF. (L) ;;;;
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 20
Azonosító: 132628
Offline offline
Az Adam's Comedy-nek kellett vna kiesnii. -.-"
2010. október 03. 10:47 #25
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az Adam's comedy, ahogy már anno Mester Tamás is megmondta, ennek az országnak túl intelligens zenét játszik... Ennyi az üzenetem a fanyalgóknak... tongue.gif

Nekem is Reni a kedvencem, meg András. Egyébként annyira nem izgat egyik műsor sem, de nem vagyok álmos, jobb műsor általában nincs, DVD-t nézni meg nem nagyon van kedvem, mert néha kifejezetten igénylem a reklámszünetet. Oké, a lemezt le lehet állítani, de nem vagyok híve. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910
2010. október 03. 10:50 #26
- törölt felhasználó -    
dreamscometrue: teljesen egyetértek. Az Adam's Comedy még a múltkor jó volt, de most... Ez a Paparazzi szörnyű volt. És Friderikusz szerint még jobb volt, mint Gagáé. Hát érdekes.
2010. október 03. 10:51 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.03. 10:47)
Az Adam's comedy, ahogy már anno Mester Tamás is megmondta, ennek az országnak túl intelligens zenét játszik... Ennyi az üzenetem a fanyalgóknak... tongue.gif

Nekem is Reni a kedvencem, meg András. Egyébként annyira nem izgat egyik műsor sem, de nem vagyok álmos, jobb műsor általában nincs, DVD-t nézni meg nem nagyon van kedvem, mert néha kifejezetten igénylem a reklámszünetet. Oké, a lemezt le lehet állítani, de nem vagyok híve. biggrin.gif

Na azért van különbség az intelligens, világszínvonalú zene és e között. A csávó szinte már elszavalta azt a paparazzit, nem énekelte. Nekem nagyon száraz volt az előadása. laugh.gif
2010. október 03. 10:55 #28
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Nekem az egyik kedvencem az Adam's Comedy, mert szerintem fantasztikusan jó zenéjük van, és szerintem nem kéne őket itt izélni. Ízlések és pofonok, nem??? A másik kedvencem András, valami iszonyat jó volt, ezzel a Caramel számmal! Grat nekik!

Dettyt am énis sajnálom, és egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is Dávidnak kelett volna kiesnie...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 03. 10:56 #29
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Szerintem tegnap este nem énekelt rosszul a csaj, ellenben pl kedves lákátos evettkével. Neki persze elnézték mert szegénynek magassarkúban kellett tipegnie és mint ugye azt mindenki tudja, abban nem lehet énekeleni...jah és még náthás is volt. hm.. Na mindegy. Friderikuszt amúgy bírom de ez a tegnapi megnyílvánúlása, elég szánalmasan hat a tv2-re arról nem is beszélve hogy megsértette "A rádiózásról és televíziózásról szóló x törvény x-edik bekezdését" szóval ez miatt majd lesz egy kis sugárzási szünet is, de sebaj. A tv2 már azt sem tudja hogy mit csináljon magával...
2010. október 03. 10:59 #30
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (Lexy @ 2010.10.03. 10:51)
Na azért van különbség az intelligens, világszínvonalú zene és e között. A csávó szinte már elszavalta azt a paparazzit, nem énekelte. Nekem nagyon száraz volt az előadása. laugh.gif

Szerintem ez a zene amit ők játszanak, már valami külön műfaj, és ebben pont az a jó, hogy nem pont úgy adják elő, ahogy az az eredeti dalban van. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 03. 10:59 #31
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Lexy @ 2010.10.03. 10:51)
Na azért van különbség az intelligens, világszínvonalú zene és e között. A csávó szinte már elszavalta azt a paparazzit, nem énekelte. Nekem nagyon száraz volt az előadása. laugh.gif


A világszínvonalú nálam nem feltétlenül egyenlő az igényessel... Nekem tetszett a paparazzijuk. Az eredetit nem szeretem, ez viszont nekem bejött. (Ez kb. olyan, mint a The Baseballs és Rihanna. Inkább előbbire voksolok. tongue.gif )
1 felhasználónak tetszik: twilightgirl0910
2010. október 03. 10:59 #32
Cs.B.
Cs.B.
új tag
 
StátuszInkább foglalkozz a saját státuszoddal!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.02.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 135562
Offline offline
Szerintem nagyon jó volt,kár,hogy kiesett sad.gif
2010. október 03. 11:05 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.03. 10:59)
A világszínvonalú nálam nem feltétlenül egyenlő az igényessel... Nekem tetszett a paparazzijuk. Az eredetit nem szeretem, ez viszont nekem bejött. (Ez kb. olyan, mint a The Baseballs és Rihanna. Inkább előbbire voksolok. tongue.gif )

Én nem a stílusuk ellen vagyok. Az nekem is nagyon tetszik, csak tegnap, ahogy már mondtam nekem túl száraz volt az előadásuk. Mintha egy dobozos kóla összetevőit olvasná fel a pasas. A Paparazzi nekem sokkal jobban tetszik egy akusztikus verzióban, mint az eredeti, de ez szerintem szörnyű volt. Amivel még volt kifogásom az a kiejtés. "ájm jorr biggeszt fen" Na mindegy. Hogy ne legyek teljesen az Adam's Comedy ellen elmondom újra: nagyon tetszik a stílusuk, hogy nem a tipikus tömegzenét játsszák és szimpatikusak. A múltkori előadás nekem nem tetszett, ennyi az egész. laugh.gif
2010. október 03. 11:19 #34
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
Az Adam's comdey tök jó lenne, csak az énekes ne énekeljen. A középdöntőben, meg az azelőtti fordulóban (ha jól emlékszem) nem lehetett hallani, amit énekel, annyira halkan adta elő a dalt, kb. csak motyogott valamit a mikrofonba. (nem, nem a mikrofon volt a hibás, és nem is az akusztika, mert a többi előadót tökéletesen lehetett hallani.)
A Paparazzinál legalább "hangosan" énekelt, de a magas hangok borzalmasan hamisak voltak. Mikor elkezdték a dalt, azt mondtam, hogy "Na végre, lehet hogy megszeretem őket", de a második sornál már visszavontam a kijelentésemet. Szerintem a csávó nem tud énekelni, és kész.
1 felhasználónak tetszik: Lexy
2010. október 03. 11:25 #35
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Én az X-et néztem, de néha átkapcsoltam a Megára. A bukás viszont annyira biztos, hogy a TV2 akármit csinálhat. Ez az össze-vissza rakosgatom, kezdődik 7-től tart vagy 3 és fél órán keresztül közben 40 millió reklám - tök rossz. És ezek után műsoridőbe nem fér bele az, hogy mind a 4 zsűri mondjon valamit mellow.gif

Azok a produkciók, amiket én láttam, egy cseppet sem nyűgöztek le. Lakatos Yvette-t már megint csodálatosan tudták felöltöztetni, és még Rihanna-t is sikerült alulmúlnia. Renáta produkciója pedig no comment, szerintem a csajnak nincs olyan jó hangja, ez a Single Ladies pedig enyhén szólva is iszonyat volt. Az Adam's Comedy pedig tényleg egy komédia hogy még bent vannak, annak ellenére hogy nem lenne rossz amit csinálnak, csak már 2. hete csak állnak egy helyben és gitározgatnak. A végén a Waka Waka pedig borzalmas volt.

Klaudia pedig olyan jó kérdéseket tud feltenni. Egy nagycsaládos apától ilyet kérdezni ki hiányzik a legjobban - enyhén gázos dolog.

Ja és egy utolsó megjegyzés. Ki volt az az okos aki ilyen lejtős-emelkedős színpadot épített? Végig az az érzésem volt, hogy valaki ott 20cm-es magassarkúban el fog tanyálni... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: nvirág
2010. október 03. 11:41 #36
csengike
csengike
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 703
Csatolások: 1
Azonosító: 123258
Offline offline
Enis az X-faktort neztem es ahogy vege lett atkapcsoltam....Sajnalom a csajszit de nekem a nagy kedvencem Kallay :X :x :X
2010. október 03. 11:46 #37
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Idézet
Én az X-et néztem, de néha átkapcsoltam a Megára. A bukás viszont annyira biztos, hogy a TV2 akármit csinálhat. Ez az össze-vissza rakosgatom, kezdődik 7-től tart vagy 3 és fél órán keresztül közben 40 millió reklám - tök rossz. És ezek után műsoridőbe nem fér bele az, hogy mind a 4 zsűri mondjon valamit mellow.gif

Azok a produkciók, amiket én láttam, egy cseppet sem nyűgöztek le. Lakatos Yvette-t már megint csodálatosan tudták felöltöztetni, és még Rihanna-t is sikerült alulmúlnia. Renáta produkciója pedig no comment, szerintem a csajnak nincs olyan jó hangja, ez a Single Ladies pedig enyhén szólva is iszonyat volt. Az Adam's Comedy pedig tényleg egy komédia hogy még bent vannak, annak ellenére hogy nem lenne rossz amit csinálnak, csak már 2. hete csak állnak egy helyben és gitározgatnak. A végén a Waka Waka pedig borzalmas volt.

Klaudia pedig olyan jó kérdéseket tud feltenni. Egy nagycsaládos apától ilyet kérdezni ki hiányzik a legjobban - enyhén gázos dolog.

Ja és egy utolsó megjegyzés. Ki volt az az okos aki ilyen lejtős-emelkedős színpadot épített? Végig az az érzésem volt, hogy valaki ott 20cm-es magassarkúban el fog tanyálni... mellow.gif


totál igazad van...
én is az X-faktort nézem, de szünetben meg amikor vége van azb X-faktornak átkopcsolok a Megasztárra, és nem tetszik :S rohog.gif
2010. október 03. 11:56 #38
- törölt felhasználó -    
Jó hangja volt. Amúgy az X-faktort néztem én is.
2010. október 03. 12:12 #39
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Tolvai Renáta szerintem borzasztó volt. ohmy.gif Amúgy neki befestették a haját? Nem fekete volt?
Az Adam's Comedy nekem tetszett. wink.gif
Szeleczki Dávid előadása is tetszett, de a mozgása nem volt az igazi. Viszont így hogy Varga Bernadett-tel volt "versenyben" inkább őt ejtettem volna ki.
Gusztos Bence színpadra termett, de már kicsit túl sok. Gondolom már a tinilányok bele vannak zúgva teljesen. Kicsit vegyen vissza, még több ilyen szám és lesz még egy rajongója. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2010. október 03. 12:29 #40
Cynthi JB forever
Cynthi JB forever
 
StátuszJustin retweeted me on Twitter. 2012.01.12 12:01. ♥ My dream came true. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 67
Azonosító: 129684
Offline offline
hát én sajnálom ,hogy kiesett Detti,Dávid szerintem bénább volt,csak azért jutott be ,mert Enikő szerint szépfiú
hát nem is az!! reklamalo.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!