Starity

Mi a kedvenc horror/thriller filmed, és miért?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 24. 16:38 #41
Rocket
Rocket
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 644
Csatolások: 0
Azonosító: 223869
Offline offline
Ez az a kategória, amit imádok. rohog.gif Szóval nagyon sok van, de elsőre az Alien -és a Resident evil részek jutnak eszembe. biggrin.gif
2014. augusztus 24. 18:58 #42
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Marina Salvatore @ 2011.11.21. 09:35)
1.:Rémálom az ELM utcában...mert csak IMÁDOM <3
2.:Jeepers Creepers...I  wub.gif  Creeper blush.gif 
3.:Alien vs Predator...Predatorok *.*
4.:Dead Silence...aranyos benne Billy Shaw blush.gif 
5.:Freddy vs Jason...Freddy *o*<3
5.:Sleepy Hollow...Hessian *.*
Stb-stb...:'D


Ezek közül sokat ismerek, tényleg jók biggrin.gif
2014. augusztus 26. 22:05 #43
- törölt felhasználó -    
Átok 2-3 (az első része nem olyan nagy cucc) Már vagy 20x megnéztem és mindig nem merek utánna este kimenni a konyhába biggrin.gif
Halálos kitérő összes része (ez inkább brutál,mint ijesztő,de imádom) Síri találkozások (beírod a Google-ba,szerintem megérted miért írom le rohog.gif ) És az örök kedvenc a Rettegés Háza ( A színész miatt:Ryan Reynolds és a történet miatt.
2014. augusztus 28. 14:06 #44
- törölt felhasználó -    
A Kör,mert a kedvenc színészeim/színésznőim játszanak benne és mert ijesztő smileeee.gif thumbsup.gif biggrin.gif
2014. augusztus 28. 15:02 #45
- törölt felhasználó -    
Nekem A kör igazából csak elsőre volt félelmetes, utána simán kibírtam, akár este is, egyáltalán nem ijedtem meg tőle. A másik meg az, hogy a második részén én kicsit meg is hatódtam (azt hiszem a végén/vége felé)
Nekem két hatalmas kedvencem, van az egyik Az átok, ami inkább olyan ijesztgetős, és bármennyire is kiszámítható, hogy mikor jelenik meg megölni valakit egyszerűen nem tudom nem úgy nézni, hogy a kezem ne lenne a szemeim előtt.
A második kedvencem az Az ördögűző, és nem csoda, hogy minden idők legfélelmetesebb horror filmje, iszonyatosan beteg dolgok vannak benne.
2014. augusztus 28. 15:20 #46
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Sok van.
» Fűrész filmek
» Rémálom az elm utcában filmek
» Sinister
» Démonok között
» Insidious 1-2
» [Rec] 1-2 ( a harmadik gagyi volt...)
» Ördögűzés Emily Rose üdvéért
» Tüske
» A túlvilág szülötte
» Mama
» Silent Hill
» Náci zombik
» Éjféli etetés...

és még töménytelen mennyiségű...horrorfilmekért élek-halok laugh.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: sziv55
2014. augusztus 30. 21:11 #47
- törölt felhasználó -    
Ha azt veszem alapul, hogy inkább a régi horror filmeket szeretem, ahol a történetre fektetik a hangsúlyt, nem pedig arra, hogy hány liter művér folyik percenként, akkor talán a Drakulát mondanám, az teljes mértékben megfelel minden kitételnek. laugh.gif Egyébként, nagyon válogatós vagyok és tényleg csak az igényes horrorokat nézem meg, vagy jót nevetek azon, ha valakit kivéreztetnek...mert inkább vicces, mint sem íjesztő a rendezők felfogása, miszerint: tocsogjon minden szereplő vérben, vágjunk fel egy két gyomrot és undorító és deformált lényekkel etessünk meg mindenkit és tuti kasszasiker lesz. rohog.gif Ami viszont nagyon tetszik, az Stephen King könyvéből készült adaptációk, eltalálták teljesen, sőt amit eddig könyv és filmben is láthattam, nagyon jól visszaadta a regény sorait, szóval King féle horrorral sincs semmi bajom, mert kiváló. A Sillent Hill csak az első rész mert a másodikat elszúrták -.-" az, az a film amit bármikor megnézek, hihetetlenül rágyúrtak a történetre és nem volt ész nélküli vérpazarlás sem, nem is fényezném tovább mert ami jó az jó. Thriller...hmm, a Penge annak számít. Az első rész, ami a bevezető, unalmas, ám a második és harmadik már fantasztikus főleg, hogy kihagyták a béna számítógépes effekteket belőle. ^^ Oh, mégvalami, a Végsőállomásnál vérszegényebb horror nem létezik.
1 felhasználónak tetszik: sziv55
2015. október 03. 12:51 #48
- törölt felhasználó -    
Nekem Az átok 1-2 nagyot ütött akkoriban. Borzasztóan nyomasztó, egy sablonos és mindennapi sztorit alakítottak át egy olyanná, amitől napokig nem tudok aludni. Ez volt azthiszem az első, ami tényleg nagyon megijesztett.
Sokaknak ugyan nem tetszik a Paranormal Activity, én odáig vagyok érte, főleg az első részéért. Ez is nagyon nyomasztó, jumpscare is pont annyi van benne, amennyi kell, az meg plusz pont, hogy kézikamerás horrorról beszélünk.
De ott van még sok más, mint Az ördögűző, amiről már előttem is megjegyezték, hogy bizony nagyon beteg, a Mama, a Fekete ruhás nő, melynél tökéletesen használták azt az elemet, amitől borsódzik a hátam, mi szerint a kamera fókuszán kívülre teszik a "főgonoszt" és ott mozgatnak meg tárgyakat, illetve a Tükrök, melynek még csak az első részét láttam ugyan, az nagy hatással volt rám.
2015. október 04. 11:18 #49
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
A Kör:
Ez volt a legelső horror amit életemben láttam és hát kicsit durván ijesztő volt először. biggrin.gif Néha ha kedvet kapok hozzá (ami mondjuk ritka), akkor megnézem.

Tükrök:
Durván félelmetes egy horror. Emlékszem, mikor legelőször láttam nem mertem utána napokig tükörbe nézni. dry.gif Barátnőimmel néztem meg és kicsit őket is bef*satta a film. biggrin.gif

Sikoly:
Örök kedvenc. Annyiszor láttam már, hogy a gyilkolós jeleneteknél már csak röhögni tudok. xDD Barátnőimmel nagyon imádjuk egyébként a Sikoly filmeket:) Halloweenkor ha összejövünk, mindig megnézzük valamelyik részét. thumbsup.gif
2015. október 09. 09:59 #50
- törölt felhasználó -    
Insidious 1-3, Démonok között, Paranormal Activity, Átok 1-3, Sinister, REC 1-2, Hívatlan vendég, Síri találkozások 1-2, Oculus, A rettegés háza... elég sok kedvencem van. smileeee.gif
2016. február 29. 15:38 #51
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6503
Csatolások: 371557
Azonosító: 206112
Offline offline
Elég nehéz erre válaszolni,ugyanis a horror a kedvenc műfajom,8 évesen láttam az első horrorom.

Kéz-őrület: Ez volt az első horrorom 8 évesen és mivel 8 voltam,így rendesen beparáztam és amikor vége lett nem mertem leszállni az ágyról biggrin.gif ,de azóta is szeretem.

Halálos kitérő 3: Szökött fegyencek a mutánsok vagy mik ellen,kell ennél több? Ahhoz képest,hogy horror én szinte végigröhögtem.

Motel 1: Erre nem nehéz válaszolnom,hogy miért. Azért,mert ennek a filmnek a végén végre egy pasi élte túl. Nincs mellette egy idióta liba,csak egyedül van és szinte alig van ilyen horror,úgyhogy ez örök kedvenc akkor is,ha néha elveszi az étvágyam. biggrin.gif
2016. március 04. 21:50 #52
Juanita
Juanita
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.03.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 3927
Azonosító: 250324
Offline offline
Kaptár és a Sleepy Hollow
2016. május 06. 04:02 #53
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
http://www.filmkatalogus.hu/Ket-nover--f16716

Miért?
Mert úgy bámultam a stáblistát,mint akit gyomorszájon vágtak.
2017. január 20. 13:44 #54
515
515
 
StátuszBrowsing... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.10.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 1470
Azonosító: 3579
Offline offline
The Descent (2005), [Rec] (2007), Cabin In The Woods (2012), Úgy fent, mint lent (2014), The VVitch (2015), most így elsőre. smileeee.gif

Ezt pl. szívesen megnézném, de sajnos nem is tervezték leforgatni, csak egy kamu-előzetest csináltak neki. Pedig nem semmi "horror-gore-vígjáték" lenne... biggrin.gif

2017. január 23. 17:39 #55
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
alapjáraton nem vagyok horror rajongó de az utóbbi időben félelemre és brutalitásra szomjazok, úgy hogy elkezdtem nézni ezt a műfajt, de egyik sem volt még félelmetes annyira hogy a velőmig hatoljon.
de amik nem voltak rosszak: Mama, Kör, A megkínzott
2018. január 02. 09:57 #56
jolyne
jolyne
ジョースター ☆
 
Státuszこの世界は残酷だ、そしてとても美しい
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.27.
Hozzászólás: 22660
Csatolások: 283107
Azonosító: 267051
Offline offline
    IT (2017)
Egyszerűen zseniális film. Maga a hangulata is remek, valamint eszméletesek benne a poénok, illetve a színészek is fantasztikusan keltik életre a karaktereket. Már hihetetlenül várom a folytatást! heart.gif
    SLEEPY HOLLOW (1999)
Ez volt a legelső horror film amit láttam és a mai napig is imádom, és képes vagyok bármikor megnézni, hiszen ennek a filmnek és meg van a hangulata.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!