Starity

USA a lehetőségek hazája (?)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 27. 18:10 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.27. 18:04)
Amerikában nagy története van a rappnek. Spec. én magát a műfajt nem szeretem, és lám... mégis vannak, akik csak abból meggazdagodnak, hogy összerímelnek ezt-azt. Bár ez mindig jobb, mintha egész életedben semmit se csináltál volna, mégis lenne egy rakat pénzed, amit soha nem tudsz elkölteni. Itt Paris Hiltonra célzok, aki örökölte a millióit, tenni nem tett érte.


Arra gondolsz hogy a siralmas alkotás is jobb mintha nem lenne semmi? rolleyes.gif
Felőlem lehet és nekem édesmindegy ha nem tetszik úgysem hallgatom meg, de szerintem ezzel sokan vannak így rohog.gif
2010. október 27. 18:14 #42
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.27. 18:10)
Arra gondolsz hogy a siralmas alkotás is jobb mintha nem lenne semmi?  rolleyes.gif 
Felőlem lehet és nekem édesmindegy ha nem tetszik úgysem hallgatom meg, de szerintem ezzel sokan vannak így  rohog.gif

Nem egészen ezt mondtam.
Szerintem rappelni lehet, és aki ért hozzá, hát csinálja. Hogy kinek mi a jó az meg relatív. Én a műfajt nem szeretem, kivétel talán Eminem, akit azért évekkel ezelőtt is csíptem, mert ő azért keveri a rapp műfajt a poppal.
A siralmas alkotás másnak lehet, hogy kedvenc vagy jó. Neked és másnak lehet az, de több milliónak ezek szerint nem, mert 50 cent jól össze rappelt magának pár száz milkát ebből. Hogy mondjuk ő meg egy maffiózó.. nekem nem szimpatikus, mert már a jelleméről is ordít. Amúgy meg nagy igazság, amit mondtál.. ha nem tetszik, nem hallgatja az ember, ezzel én is így vagyok rohog.gif rohog.gif
2010. október 27. 18:15 #43
- törölt felhasználó -    
Mi van akkor ha Paris Hilton örökölte a millióit? Csak nem irigykedünk???
Amennyire én tudom, nagyapja rég kitagadta az örökségből, de a parfümjeiből és egyéb kiegészítőiből is megél. Órakollekciók stb stb. Persze, hogy volt löket, de az egyénisége miatt is tart ott, ahol. Nem kell irigykedni senkire... -.-
2010. október 27. 18:16 #44
Regi198
Regi198
 
Státusz♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.01.
Hozzászólás: 696
Csatolások: 14
Azonosító: 126170
Offline offline
úristen Demi mooron naon meglepődtem
2010. október 27. 18:17 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.27. 18:14)
Én a műfajt nem szeretem, kivétel talán Eminem, akit azért évekkel ezelőtt is csíptem, mert ő azért keveri a rapp műfajt a poppal. 


Én csippantottam Eminemet egy ideig, aztán eltűnt most meg nem tudnak érdekelni a dalai de ne kérdezd hogy miért rohog.gif
2010. október 27. 18:19 #46
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Regina @ 2010.10.27. 18:15)
Mi van akkor ha Paris Hilton örökölte a millióit? Csak nem irigykedünk???
Amennyire én tudom, nagyapja rég kitagadta az örökségből, de a parfümjeiből és egyéb kiegészítőiből is megél. Órakollekciók stb stb. Persze, hogy volt löket, de az egyénisége miatt is tart ott, ahol. Nem kell irigykedni senkire... -.-

Atyaisten w00t.gif w00t.gif w00t.gif Miért irigykednék? Basszus _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Erről szó sincs!
Tudom, hogy a szex videón kívül van neki mindene, ez nem új. De előtte elélt az örökségéből. Nincs ezzel semmi baj, jó neki. beer.gif
2010. október 27. 18:19 #47
- törölt felhasználó -    
Hát...akkor kitartó leszek és sztár leszek xD
2010. október 27. 18:19 #48
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.27. 18:17)
Én csippantottam Eminemet egy ideig, aztán eltűnt most meg nem tudnak érdekelni a dalai de ne kérdezd hogy miért  rohog.gif

Én csak a Rihannával közös daláért vagyok oda, de anno a 8 mérföldes daláért is oda voltam. rohog.gif rohog.gif
2010. október 27. 18:21 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.27. 18:19)
Én csak a Rihannával közös daláért vagyok oda, de anno a 8 mérföldes daláért is oda voltam.  rohog.gif  rohog.gif


Az tényleg jó szám volt, sokszor szólt nálam az a zene évekkel ezelőtt laugh.gif
Aztán eltűnt és visszatért 50 cent-tel, akit én nem csippantottam de az In da club jó szám volt. unsure.gif biggrin.gif
2010. október 27. 18:22 #50
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.27. 18:21)
Az tényleg jó szám volt, sokszor szólt nálam az a zene évekkel ezelőtt  laugh.gif 
Aztán eltűnt és visszatért 50 cent-tel, akit én nem csippantottam de az In da club jó szám volt.  unsure.gif  biggrin.gif

Na, nekem az nem jött be annyira. Szerintem ha találkoznék 50 centtel egy sötét sikátorban - már ha meglátnám, de gonosz vagyok cool.gif cool.gif - a vér is meghűlne bennem.
2010. október 27. 18:23 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.27. 18:22)
Na, nekem az nem jött be annyira. Szerintem ha találkoznék 50 centtel egy sötét sikátorban - már ha meglátnám, de gonosz vagyok  cool.gif  cool.gif  - a vér is meghűlne bennem.


Én sem szeretnék vele összefutni rohog.gif
2010. október 27. 18:23 #52
- törölt felhasználó -    
Azért elég kevés az ilyen "a menedzser felfigyelt rá és elvitte a málnásba" típusú történet. Magyarországon és gondolom az USA-ban is legfőképp kapcsolatok kellenek, hogy az ember egyáltalán lehetőséget kapjon megmutatni a tehetségét(?). Ráadásul olyan személyiségnek is kell lenned, akinek van stílusa, mert egy dagadt, ronda, félénk, unalmas ember (már bocsánat, semmi problémám velük) nem fog befutni mert nem elég szép és nem elég érdekes a média számára, hiába van lenyűgöző hangja pl.
A rappeléshez igenis kell tehetség, Mexi. Túlságosan is begyöpösödött az ízlésed, már bocsi, tudod, hogy szeretlek! biggrin.gif
2010. október 27. 18:25 #53
- törölt felhasználó -    
Én pár éve tudtam a Sing for the Momentet Eminemtől kívülről, de nem tudtam volna elrappelni, illetve persze, csak hülyén hangzott volna. A rappeléshez is kell jó hallás, jó hang, jó ritmusérzék, stb.
2010. október 27. 18:26 #54
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Regina @ 2010.10.27. 18:23)
Azért elég kevés az ilyen "a menedzser felfigyelt rá és elvitte a málnásba" típusú történet. Magyarországon és gondolom az USA-ban is legfőképp kapcsolatok kellenek, hogy az ember egyáltalán lehetőséget kapjon megmutatni a tehetségét(?). Ráadásul olyan személyiségnek is kell lenned, akinek van stílusa, mert egy dagadt, ronda, félénk, unalmas ember (már bocsánat, semmi problémám velük) nem fog befutni mert nem elég szép és nem elég érdekes a média számára, hiába van lenyűgöző hangja pl.
A rappeléshez igenis kell tehetség, Mexi. Túlságosan is begyöpösödött az ízlésed, már bocsi, tudod, hogy szeretlek! biggrin.gif


Na ez viszont nagyon igaz meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. október 27. 18:27 #55
- törölt felhasználó -    
legalább az ilyen emberek nemfelejtik el honnan jöttek, milyen volt a gyerekkoruk és ha már van pénze akkor segít a rászorultaknak és elmondják mindenkinek hogy nemjó ha valaki drogozik meg ilyenek :-) és mivel hírességek a kisebbek megfogadják a tanácsaikat :-) a kisebbeket nemugyértem hogyy 10 évesek :-) hanem huszon harminc évesek IS :-)
2010. október 27. 18:27 #56
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Regina @ 2010.10.27. 18:25)
Én pár éve tudtam a Sing for the Momentet Eminemtől kívülről, de nem tudtam volna elrappelni, illetve persze, csak hülyén hangzott volna. A rappeléshez is kell jó hallás, jó hang, jó ritmusérzék, stb.

Persze hogy kell. Mert azt mondani, hogy "ó nem nagy dolog" egyszerű. De ha az ember kezébe nyomnak egy mikrofont és azt mondják, hogy kántálj valamit a bogarak párzási életéről és még persze az ütemet is tartsd.. hát szerintem sokan már az elején feladnánk.
2010. október 27. 18:28 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Regina @ 2010.10.27. 18:23)
egy dagadt, ronda, félénk, unalmas ember (már bocsánat, semmi problémám velük) nem fog befutni mert nem elég szép és nem elég érdekes a média számára, hiába van lenyűgöző hangja pl.


Ebben is egyetértünk. Oda csak olyan mehet aki megfelel ezeknek a követelményeknek is.
2010. október 27. 18:29 #58
amandaaaaa
amandaaaaa
 
Státusz" Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 134198
Offline offline
cool!!
2010. október 27. 18:30 #59
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet
egy dagadt, ronda, félénk, unalmas ember (már bocsánat, semmi problémám velük) nem fog befutni mert nem elég szép és nem elég érdekes a média számára, hiába van lenyűgöző hangja pl.


Mondjuk a nem átlagos méretű emberkék is be tudnak futni, ha a személyiségük elég áttörő. Queen Latifah-ra vagy Jennifer Hudsonra gondolok. Az már más kérdés, hogy idővel fejet hajtanak a trendeknek és lefogynak XS-es méretűre.
2010. október 27. 18:53 #60
- törölt felhasználó -    
Akik híresek,azok megérdemelték...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 153.
50 Cent 50 Cent 812.