Starity

A Summer Sisters búcsúzott az X-Faktortól

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 31. 16:56 #201
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2010.10.31. 15:43)
Már elnézést, de mi baj van a Vastag gyerekkel? Van hangja, van megjelenése, van egy személyisége, amit vagy lehet szeretni vagy nem, de a tehetsége vitathatatlan. Ajánlom figyelmedbe ezt a vidit, a tegnapi produkciója látható illetve hallható: http://www.youtube.com/watch?v=mLK6ayFry-g
Csak úgy mellékesen teszem hozzá, hogy 1:21 -től oltári jól nyomja, a hangja valami brutál jó, és ha ezek után jelenti ki valaki, hogy csak a 'cukisága' miatt jutott tovább, az vagy süket, vagy irigy, de biztosan nem épeszű.


Vastagék tehetségesek az hogy jól néznek ki az csak egy dolog. mellow.gif
Geszti tegnap azt mondta az After X-ben hogy nehéz ez a szavazásos dolog mert tini csajok a helyes pasikra szavaznak, ez fordítva is így működhetne, ha sokan szimpátia alapján szavaznak akkor a pasik arra szavaztak volna hogy Nyáriék maradjanak bent.
Úgy látom hogy fontos volt nekik hogy miféle embereket válogatnak (Geszti: cukik, aranyosak) de némi tehetség is szorult beléjük, egyikbe több, másikba kevesebb.
Balázs is mindig azt mondogatja hogy a kedvencet tessék menteni nem azt hogy arra szavazz aki ma este tetszett. Ezért nem igazán látom már értelmét a tehetségkutatóknak sem, mert az nyer(het) aki esetleg nem túl jó énekes de sok rajongója van. Ennek annyi értelme van mint szavazni egy 'ki a legsármosabb férfi a világon?' listán ahol Robert Pattinson is rajta van. Tök mindegy ki mennyire jól néz ki, úgyis Robert nyer.
Véleményem szerint Wolf Kati, Nikolasz vagy Vastag Csaba fog nyerni rohog.gif
2010. október 31. 17:01 #202
- törölt felhasználó -    
Én sajnálom, hogy kiestek, szerintem tehetségesek. smileeee.gif
2010. október 31. 17:02 #203
sellySelena
sellySelena
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 49
Azonosító: 133506
Offline offline
én nagyon sajnálom őket :S
2010. október 31. 17:03 #204
liliom3
liliom3
 
StátuszHappy vagyok :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 857
Csatolások: 0
Azonosító: 137455
Offline offline
nagyon sajnalom a nyiri testvereket !
szerettem ahogy enekeltek , de ezt a suri nem tartotta jonak " SAJNOS "
2010. október 31. 17:04 #205
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet
Csak úgy mellékesen teszem hozzá, hogy 1:21 -től oltári jól nyomja, a hangja valami brutál jó, és ha ezek után jelenti ki valaki, hogy csak a 'cukisága' miatt jutott tovább, az vagy süket, vagy irigy, de biztosan nem épeszű.

Na, innen látszik, hogy egy elvakult rajongó vagy. Ami önmagában még nem probléma, de attól mert mi hajlunk meg a Vastag testvérek előtt és nem oltár előtt imádjuk őket, még lehet véleményünk. És attól mert esetleg ez a vélemény nem pozitív hangvételű nem vagyunk irigyek én legalábbis nem, mert csak a magam nevében beszélhetek. meghajolo.gif
2010. október 31. 17:24 #206
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
Én nem szerettem a Nyári lányokat de tény hogy jó hangjuk van.Kár hogy szimpátia és nem tehetség szerint jutnak tovább a versenyzők,mert így a nézők nem tehetség hanem szimpátia alapján szavaznak,és lehet hogy néha nem a legmegfelelőbb ember nyeri meg az ilyen tehetségkutató versenyeket.
2010. október 31. 17:28 #207
KataCullen
KataCullen
Addicted to Pretty Little Liars ❤♡
 
StátuszÉlettan ✔ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 1458
Csatolások: 132
Azonosító: 124843
Offline offline
Nem ők voltak a kedvenceim, de sajnálom, hogy kiestek. sad.gif Janicsák Veca sztem jobb náluk. De mégis úgy érzem nem nekik kellett volna párpajozniuk, na mindegy...
2010. október 31. 17:47 #208
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
én nagyon szerettem a Nyári lányokat sad.gif remélem hallunk még felőlük mert hihetetlenül tehetségesek wink.gif Vecát meg ki nem állhatom, többet bőg lassan mint énekel! olyan szinten unszimpatikus :@ reméltem hogy Veca és Wolf Kati fognak párbajozni mert akkor Katit juttatták volna tovább, és Veca végre hazahúzott volna! de sajnos a Nyári lányoknak esélyük sem volt ellene sad.gif hiányzoni fognak, és remélem ettől még nem adják fel wink.gif
2010. október 31. 17:51 #209
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
Nem nekik kellett volna párbajozniuk. hanem Dorkának meg Norbinak. Dorka mióta megszült azóta nem tud énekelni, Norbinak meg nemszeretem a hangszínét. Nagyon sajnálom a lányokat, még meg is sirattam őket, de Vecát is nagyon sajnáltam volna. Úgyhogy most már hajrá Veca, Kati, Csabi heart.gif
2010. október 31. 17:53 #210
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.31. 17:04)
Na, innen látszik, hogy egy elvakult rajongó vagy. Ami önmagában még nem probléma, de attól mert mi hajlunk meg a Vastag testvérek előtt és nem oltár előtt imádjuk őket, még lehet véleményünk. És attól mert esetleg ez a vélemény nem pozitív hangvételű nem vagyunk irigyek én legalábbis nem, mert csak a magam nevében beszélhetek.  meghajolo.gif

Jaj, ezen jót nevettem biggrin.gif _nevet.gif
Nem vagyok sem elvakult, sem rajongó, csupán nem elfogultságból írok véleményt. Persze, mindenkinek meg van a véleménye mindenkiről, de olyat nem állítanák, hogy egy tehetséges embert csak a kinézete alapján engednének tovább. Biztosan benne van a pakliban a kinézet is, de elsőszámú szempont az ének és a színpadon való megjelenés, meg persze a szimpátia is. Ha valakit nem érint meg az előadó és antipatikussá válik, akkor lehet az illetőnek egetrengetően jó hangja, egy nagyon fontos dolgot elveszít: a közönséget, a hallgatóságot. Ezért nem is értem, amikor azt írják, hogy "dehát egy tehetségkutatóban csak a hang számít, nem a szimpátia". Fenéket. Mint elébb írtam, szerintem fontosabb a szimpátia és a személyes varázs, mint a hang. Természetes, hogy a hang is fontos, végülis énekesekről van itt szó, és nem is azt mondom -mielőtt még letámadnátok-, hogy a hang a leglényegtelenebb, csupán ha azonosulni tudsz a dallal és az előadóval, akkor sokkal többet ér el az előadó, mintsem ha kiállna és gyorsan letudna egy dalt. Remélem a lényegre sikerült rávilágítanom, és mégegyszer hangsúlyoznám, hogy nem elfogultságból írtam és írom azt, amit. beer.gif
2010. október 31. 18:01 #211
bellsiam
bellsiam
Queen
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 30
Azonosító: 132790
Offline offline
Vastag Tominak alapból jó hangja van, csak az Edda-produkciója nagyon gyenge lett.
2010. október 31. 18:03 #212
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.31. 16:56)
Vastagék tehetségesek az hogy jól néznek ki az csak egy dolog.  mellow.gif 
Geszti tegnap azt mondta az After X-ben hogy nehéz ez a szavazásos dolog mert tini csajok a helyes pasikra szavaznak, ez fordítva is így működhetne, ha sokan szimpátia alapján szavaznak akkor a pasik arra szavaztak volna hogy Nyáriék maradjanak bent. 
Úgy látom hogy fontos volt nekik hogy miféle embereket válogatnak (Geszti: cukik, aranyosak) de némi tehetség is szorult beléjük, egyikbe több, másikba kevesebb. 
Balázs is mindig azt mondogatja hogy a kedvencet tessék menteni nem azt hogy arra szavazz aki ma este tetszett. Ezért nem igazán látom már értelmét a tehetségkutatóknak sem, mert az nyer(het) aki esetleg nem túl jó énekes de sok rajongója van. Ennek annyi értelme van mint szavazni egy 'ki a legsármosabb férfi a világon?' listán ahol Robert Pattinson is rajta van. Tök mindegy ki mennyire jól néz ki, úgyis Robert nyer. 
Véleményem szerint Wolf Kati, Nikolasz vagy Vastag Csaba fog nyerni  rohog.gif

Azért gondolhatod, hogy ez a szavazásos dolog csak a lóvéról szól a Retekklubnak és igazi jelentősége a műsorban nincs, le van rendezve az egész előre.
Még szép, hogy az ember arra voksol, aki szimpatikus neki, és nem arra, aki épp azon az estén a legjobban teljesített: szubjektív dolog, hogy kinek ki/mi tetszik. Ha valakit nagyon kedvelsz, lehet, hogy a többség szerint rossz volt a produkciója, neked valamilyen szinten tetszeni fog, mert az illető személyisége már magával ragadott és te értékelni fogod benne azt, amit más esetleg nem. Erről szól a rajongás klasszikus értelme.
2010. október 31. 18:04 #213
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4412
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (bellsiam @ 2010.10.31. 18:01)
Vastag Tominak alapból jó hangja van, csak az Edda-produkciója nagyon gyenge lett.

Nekem eddig ez tetszett tőle a legjobban blush.gif
2010. október 31. 18:40 #214
- törölt felhasználó -    
én örülök,hogy ők estek ki veca helyett,bár egyiküket sem kedvelem...
2010. október 31. 18:44 #215
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2010.10.31. 18:03)
Azért gondolhatod, hogy ez a szavazásos dolog csak a lóvéról szól a Retekklubnak és igazi jelentősége a műsorban nincs, le van rendezve az egész előre.
Még szép, hogy az ember arra voksol, aki szimpatikus neki, és nem arra, aki épp azon az estén a legjobban teljesített: szubjektív dolog, hogy kinek ki/mi tetszik. Ha valakit nagyon kedvelsz, lehet, hogy a többség szerint rossz volt a produkciója, neked valamilyen szinten tetszeni fog, mert az illető személyisége már magával ragadott és te értékelni fogod benne azt, amit más esetleg nem. Erről szól a rajongás klasszikus értelme.


Én ezt vágom és nem fogom gyarapítani azok névsorát akik a kedvencek szavaznak ész nélkül biggrin.gif
Nekem 8 ki nyeri meg a műsort, az első 3 helyezettből úgyis lesz valami a többiből meg nem tudom. Minden évben jönnek ki új magyar előadók, felőlem, nekem aztán ígyis jó rohog.gif
2010. október 31. 20:21 #216
- törölt felhasználó -    
Én nem vagyok elfogult és nem akrok senkit megbántani de én speciel örülök hogy kiestek. Kétség kívül tehetségesek, de nekik már van valamilyen hátterük nem mintha Vecánek nem lenne. Mind a keten(hárman) ismert családból származnak és ezzel az x-factor-ral még többen elismerik a tehetségüket. biggrin.gif
2010. október 31. 22:31 #217
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Nem vagyok elkeseredve... Már sejteni lehetett, hogy a nézőknek, nem nagyon jönnek be. Hisz ez már nem az első esett volt, hogy párbajozni kellett nekik, csak azt sajnálom, hogy nem egy héttel előbb estek ki... Szegény Fanni sad.gif
2010. november 01. 08:44 #218
Barbykaa
Barbykaa
 
StátuszSzavazzatok, is szavazok. Jelöljetek, én is visszajelölök xD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.01.
Hozzászólás: 516
Csatolások: 0
Azonosító: 132362
Offline offline
egyetértek Timicsy008-cal
2010. november 01. 10:15 #219
- törölt felhasználó -    
Hurrááá!!!
2010. november 01. 10:42 #220
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Öröm volt olvasni ezeket a hozzászólásokat... unsure.gif

Részemről azért nem néztem eddig sem, és ezután sem fogom ezt, és az ehhez hasonló műsorokat, mert egyrészt úgysem az a személy fogja megnyerni, aki valóban tehetséges, hanem az, aki a legjobban el tudja adni magát.

Az itt hozzászólók döntő többségének olyan véleménye van, hogy "nem szimpatikus", "tehetségtelen", "trampli", stb. Áruljátok már el, de úgy őszintén, honnan a bánatból tudjátok eldönteni valakiről, hogy nem szimpatikus, mikor meg merem kockáztatni, hogy 10 emberből 7 sem most, sem később nem fog találkozni vele személyesen, de látja hetente egy, 2-3 órás műsorban. Ez komolyan érdekelne. Én, amíg nem beszéltem valakivel legalább néhány percig, nem alkotok semmilyen véleményt, mert ha valaminek, akkor a búlvármédiának nem hiszek.

Másfelől, érdekelne az is, hogy amikor itt lelkendeznek egyesek, hogy xy kiesett, az nekik miért jó? Anyagi, vagy egyéb okokból jó nektek az, ha valaki, aki hisz abban, hogy híres lehet a magyar piacon, és még tehetség is szorult belé, kiesik, mert a 10-16 év közötti korosztály elalél egy kacsintástól, vagy egy mosolytól? Tisztelet a kivételnek, természetesen.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok