Starity

A Summer Sisters búcsúzott az X-Faktortól

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 30. 23:29 #81
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Liafen @ 2010.10.30. 23:26)
Dehogy, neeem smileeee.gif Nekem szimpatikus Tomi, sokkal de sokkal szimpatikusabb volt, mint a bátyja a válogatáson, de most így élő adásban Csaba kikupálódott, nem játssza meg magát (annyira), és őszintén szólva nekem jobban tetszenek az előadásai, mint az öccsének (aki változatlanul felmegy a színpadra, előad egy betanult koreográfiát, és ennyi).

Egyetértek. Mert eleinte én is így voltam.. Tomi a kis szerencsétlen, Csaba a nagy arc.. de most ez az ÉN SZEMEMBEN kezd úgy megváltozni, hogy Csaba bizonyítani akar, ezért visszavett a stílusából és már fél attól is, hogy leugorjon a három lépcsőfokon, mert akkor műnek hiszik. Tomi meg.. egyre inkább nem őszinte. Legalábbis szerintem..
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. október 30. 23:29 #82
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
én már Fanninál is őket ejtettem volna ki az 100....
2010. október 30. 23:31 #83
Liafen
Liafen
Raise Your Glass™
 
Státuszi'm back bitches.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.16.
Hozzászólás: 1235
Csatolások: 17
Azonosító: 83902
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.30. 23:29)
Egyetértek. Mert eleinte én is így voltam.. Tomi a kis szerencsétlen, Csaba a nagy arc.. de most ez az ÉN SZEMEMBEN kezd úgy megváltozni, hogy Csaba bizonyítani akar, ezért visszavett a stílusából és már fél attól is, hogy leugorjon a három lépcsőfokon, mert akkor műnek hiszik. Tomi meg.. egyre inkább nem őszinte. Legalábbis szerintem..

A Norbis kommentnél is egyetértek, és itt is, egyszerűen nem hiszem el, amit Tomi énekel, és ez nagyon nagy gond, Csaba viszont egyre hihetőbb és szimpatikusabb, bár nekem még mindig egy picikét mű, de jelentős a javulás!
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. október 30. 23:31 #84
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Sajnálom, hogy kiestek! Szerintem nagyon szép hangjuk van. Biztos vagyok benne, hogy hallani fogunk róluk még smileeee.gif
2010. október 30. 23:33 #85
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Liafen @ 2010.10.30. 23:31)
A Norbis kommentnél is egyetértek, és itt is, egyszerűen nem hiszem el, amit Tomi énekel, és ez nagyon nagy gond, csaba viszont egyre hihetőbb és szimpatikusabb, bár nekem még mindig egy picikét mű, de jelentős a javulás!

Na igen.. Csabiban is látható némi mű izé, ez igaz. De javult ahhoz képest, ahonnan indult.
Tomi meg.. nem csak az a bajom vele, hogy nekem ő egyre inkább nem őszinte, hanem az is, amit mondasz, hogy "nem hiszem el" amit énekel, és talán épp ezért.. mert nem őszinte.
2010. október 30. 23:36 #86
- törölt felhasználó -    
Valahogy gondoltam hogy ez lesz. Én pedig szerettem a Nyári lányokat. Ez a hétvége nekem tehetségkutatóműsorok szempontjából rossz, mivel itt is, és a Megasztárban is a kedveceim estek ki. Ez van, de rémelem még folytatják a munkát smileeee.gif
2010. október 30. 23:51 #87
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.10.30. 22:44)
Nem Vecának és a Nyári lányoknak kellett volna párbajozni. Utálom, hogy igazam van... nem is olyan régen írtam le az X-faktor témába, hogy a versenyt úgyis a tinilányok döntik el, úgy hogy ki a legcukibb pasi. Nevetséges, hogy két ilyen produkció után Veca és a lányok álltak a párbajon. Sokkal jobbak voltak mint (és félreértés ne essék, nagyon aranyos és nagyon csípem) Vastag Tamás. Ma nyugodtan kiállhatott volna párbajozni. A Non Stop szintén. Vagy Szabó Mariann... áááá. Nincs igazság. Tudom, hogy sokaknak nem szimpatikus a Summer Sisters de ettől függetlenül szerintem nagyon tehetséges mindkét lány, és Veca?! Könyörgöm... Veca? Mint párbajozó? Hol a fülük az embereknek?

Egyértelműen igazad van. biggrin.gif beer.gif
Mariannt úgy repíteném onnan nagy ívben. Tamás sem volt a helyzet magaslatán, bár ezt az Edda számot nagyon szeretem. heart.gif
Azonkívül hiába nagyon tehetséges Wolf Kati és Dorka, a mai produkciójuk nem igazán tetszett. Nagyon sajnálom a két lányt, hihetetlenül tehetségesek, nagyon nagy hangjuk van. ohmy.gif
2010. október 30. 23:59 #88
- törölt felhasználó -    
Na ennek itt volt már az ideje. Ez a két nő annyira de annyira mű. A mosolyok annyira tele van utálattal. :S Hát a fanninál jobbak voltak.
2010. október 31. 00:12 #89
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem igazán értem ezt az egészet. Az emberek azt gondolják, hogy a 2 testvér negatív személyiség, de amit a többiek (a többi X-Faktoros) mondtak, az ennek az ellentéte. Lehet, hogy a lányok a színpadon picit távolságtartóbbak, de ennek is biztos meg van az oka. Nem vagyok egy nagy "Nyári" fan, de ahogy nekem lejött, az apai szigor miatt ilyenek. Én inkább hiszek azoknak, akik együtt éltek velük, mint a televíziónak. Hisz ott igencsak elferdíthetik a valóságot. wink.gif
2010. október 31. 00:23 #90
cseszt
cseszt
 
StátuszI still call Australia home... ^^ Let's go Bulls ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.18.
Hozzászólás: 735
Csatolások: 452
Azonosító: 79973
Offline offline
Nagyon rossz volt, mert két kedvencem párbajozott, mindenképp szar véget ért vona az egész műsor ma. Én Mariannt, Katit, vagy leginkább Vastag Tomit küldtem volna haza végre...Amúgy, az a pofis dolog nálam nemigen jön be, ha Tomi drága belenéz a kamerába meg kacsintgatni kezd, akkor én egy papírzacskót húznék a fejére, nemhogy szavazatot küldenék rá...Nemtom mit esznek rajta annyian....:S:S:S
2010. október 31. 06:41 #91
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Na végre hogy kiestek! biggrin.gif:D:D De már múlthéten nekik kellett volna menniük nem pedig szegény Fanninak.
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. október 31. 06:43 #92
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Őszintén szólva nem szerettem a Nyári lányokat. Szerintem hamisak voltak, nem is kicsit. (bocsánat!! unsure.gif unsure.gif ) Nagyon örültem, hogy Veca jutott tovább, de nem értettem, hogy egy ilyen csodás hangú lány, hogyan kaphatott ilyen kevés szavazatot? Bár, ha már itt tartunk, a tegnap esti produkciók közül egyik sem volt számomra nagy élmény. Most még Nikolas sem borzongatott meg annyira, mint szokott, pedig én aztán imádom a rockot, meg Nikolast is. blush.gif Na mindegy, biztos az is a baj, hogy tévén keresztül nem teljesen jön át az eredeti, élő hangulat. sad.gif
2010. október 31. 07:06 #93
- törölt felhasználó -    
én nekem beképzeltek voltak
2010. október 31. 07:07 #94
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
Nem nagyon akartam hozzászólni az ilyen témákhoz, de most van egy kis kedvem...szóval az igaz hogy sem a mostani sem a múltheti párbajon nem azok küzdöttek akiknek kellett volna...elnézést a rajongóktól előre is, de ez az idősebb Vastag gyerek olyan felháborítóan gyenge hogy felmegy a pumpám rendesen, eddig az Ákos-os produkciója volt a leggyengébb de ez a mai Bon Jovi is egy rakás szar volt szerintem. Szóval neki már rég nem kellene bent lennie,de kis hülye tinilányok benntartják úgy ahogy anno a másik csatornán a Király gyereket.
De hogy pozitívat is mondjak a kisebbik Vastag gyerkőcnek hatalmas hangja van, bár a mai gyengébbre sikerült mint az szokott lenni, én neki és Dórinak szurkolok, bár Dóri amióta megvan a pici egyre gyengusabb, biztos a kis capuccino kiszívja az összes energiáját biggrin.gif biggrin.gif
2010. október 31. 07:11 #95
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Személy szerint én szerettem mind hármójukat.A Nyári lányok is nagyon tehetségesek, de egy élő showban ez kevés.Kell a tiszta hang, a jó produkció, és persze az egésszel rengeteg munka van.
Amúgy meg Janicsák Veronika mint párbajozó? Brittany-val kell hogy egyetértsek.Szerintem Vastag Tamás most kevés volt, nagyon.De azért sajnálom a Summer sisterst mert tehetségesek voltak.
Norbi az most...Húú xD nagyon odatette magát, de nem csak most, hanem mindig.Rá és Nikolasra mindig szavazok.biggrin.gif
2010. október 31. 07:16 #96
Bereske
Bereske
visszatérő vendég
 
StátuszApollo23 (L) Kumich Tamás (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.27.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 134002
Offline offline
Én inkább Janicsák Vecát ejtettem volna ki.
A Summer Sisters szerintem jobb volt.
2010. október 31. 07:30 #97
noni001
noni001
^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 1378
Csatolások: 3172
Azonosító: 131031
Offline offline
Én azon úsztam fel magam, hogy Keresztes Ildikó azt mondta, hogy nem tud dönteni, és azért mert Vecának több volt az esélye hogy tuvább jusson inkább a lányokat mondta.
Vagy mondta volna Vecát és akkor kinyitották volna a borítékot és akkor már a nézők döntöttek volna. smileeee.gif
2010. október 31. 07:32 #98
AMaya
AMaya
Átérző *-*
 
StátuszKit szeretünk igazán? Akiben az álmunk és a valóságunk egybeesik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.17.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 755
Azonosító: 43838
Offline offline
Sajnálom a két lányt nagyon szép hangjuk van,bár a rock-os dolog nem illett hozzájuk.Nem akarok megbántani senkit (ezért nem mondok neveket)de van még kb 3 versenyző (akik aranyosak,cukik...)akinek már ki kellett volna esni.Nem a hangjukkal van bajom.Mindegyik még képezhető.De itt a tinik döntik el a sorrendet és nem azok fognak bekerülni a döntőbe akikről feltételeztem az előadásaik után.A mai nézőknek még elsődleges a látvány a külcsín ,a kinézet...De ha a kiesettek ügyesek,jó a menedzsment, akkor a kiesés ellenére nevesebbek lesznek még akár a győztesnél is.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 31. 07:41 #99
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Már a múlt héten haza kellett volna menniük, szerintem egyre rosszabbak voltak, és sajnos egyre közönségesebbek is...
Miért kell vonaglani ahhoz, hogy érvényesüljön az ember?
2010. október 31. 08:16 #100
- törölt felhasználó -    
nagyon nem voltak szimpatikusak...de erről nem tehetnek!...veca sokkal jobb volt,de azért meg kell hagyni h elvégre is nincs rossz hangjuk de nem szinpadra való személyek az biztos.Örülök h ők estek ki biggrin.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok