Starity

A Summer Sisters búcsúzott az X-Faktortól

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 31. 09:16 #121
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 14685
Csatolások: 121009
Azonosító: 57759
Szerintem pedig tehetségesek voltak smileeee.gif
Nagyon sajnáltam őket , hogy kiestek , főleg Alíz-t , mert ő rajta látszott hogy nagyon megviseli a dolog sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 31. 09:21 #122
csenge8
csenge8
új tag

StátuszHali ˇˇ No music no life <3 " kicsi vagyok székre állok b********** így se látok
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 137432
Ez nem igaz...hüpp..Ők voltak a KEDVENCEIM!!!
2010. október 31. 09:23 #123
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator

StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Hozzászólás: 4368
Csatolások: 15338
Azonosító: 112374
Veca az elejétől fogva nem volt szimpatikus, rühellem a személyiségét. És amit most írni fogok, azt nem elfogultságból írom, hanem mert ez az őszinte véleményem:
A Nyári lányokat (ahogyan mindenki mást) lehet szeretni és nem szeretni, de a tehetségük vitathatatlan -ez Vecával is így van. Ám a személyiségük sokkal természetesebb és rokonszenvesebb. Vecáról az jön le, hogy ő már most sztárnak képzeli magát és úgy beszél magáról, mintha rá mindenki irigy lenne és őt akarná, holott szerintem irritáló a hangja, a személyisége és a megjelenése. A Nyári lányok legalább mindig magukat adták és mindent beleadtak a produkcióikba, és lehetett látni rajtuk a fejlődést. Persze Vecán is lehet ezt látni, de ő inkább a beképzeltség és a végtelen antipatikusság határait súrolja.
2 felhasználónak tetszik: noni001, Bessie
2010. október 31. 09:27 #124
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator

StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Hozzászólás: 4368
Csatolások: 15338
Azonosító: 112374
Ja, és még valami:
Gesztivel eddig semmi bajom nem volt, mint ember, ám tegnap szíven szúrt az egyik beszólása:
"Neked egyedül akkora szíved van, mint nekik kettőjüknek együtt véve." - mondá ezt Geszti Vecusnak. Na már elnézést, de most nem kezdem el elemezni ezt a hozzászólását, pedig volna mit, de ilyet nem illik mondani senkinek!! Az ilyen sértő kommentjeit inkább tartsa magában az ember, mert ha valaki nagyon érzékeny és fogékony minden véleményre ami őt érinti, akár egy életre is elkísérheti az a mondat, amit nem egy senki mondott neki.
Elnézést a regélésért, de kényszernek éreztem, hogy megosszam eszményeimet veletek.biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: noni001, Bessie
2010. október 31. 09:35 #125
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem volt igazságos.. Azt nem értem, hogy az emberek miért a szimpátia alapján utálta őket? Sokan mondják, hogy nagyképűek de miért? Szerintem egyszer sem nyilatkoztak nagyképűen...Na mindegy..ez van..Remélem Malek Miklós el viszi őket Amerikába és befuthatnak..Hajrá lányok.
2010. október 31. 09:48 #126
- törölt felhasználó -    
Nem tudom,szerintem egyáltalán nem voltak beképzeltek... Én azért sajnálom,hogy kiestek. sad.gif
De Veca nagyon aranyos volt,mert mikor a lányok kiestek,ő fakadt sírva,hogy a lányoknak "miatta" kell hazamenniük. smileeee.gif
2010. október 31. 09:49 #127
- törölt felhasználó -    
amikor megtudtam hogy Janicsák Veca is párbajozni fog , teljesen kikészültem!!! de amikor elénekelte azt a Whitney Houston számot az egyszerűen ... nem is találok rá szót!! akkorát énekelt , hogy majdhogynem olyan volt mint az eredeti!! még el is érzékenyültem rajta , ugyanis imádom ezt a számot Veca olyan átéléssel énekelte el .. csodálatos volt!!! már nem is idegeskedtem , mert tudtam , hogy ő nem mehet haza!! az lehetetlen.
2010. október 31. 09:54 #128
- törölt felhasználó -    
Hogy őszinte legyek ha rajtam múlt volna a választás akkor ezek közül Vecát ejtettem volna ki. Azonban én már eleve nem őket raktam volna a kieső jelöltek közé hanem például Mariann-t..őt már előbb kiejtettem volna.A Non-Stopot nem értem miért nem kedvelik sokan,én nagyon szeretem őket mert ott van bennük az a kreativitás ami sokakból hiányzik. És ez a tulajdonság manapság ugyanúgy sokat számít mint az énekhang. Továbbá láttam Wolf Katit mint felvetést...nem túl szimpatikus de viszont ő sokat fejlődött ahhoz képest ahonnan az elején indult.Vastag Csabával pedig nekem speciel semmi bajom...igaz,néha kicsit túljátsza magát de nem baj...A többiekhez nincs hozzáfűzni valóm.
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bessie
2010. október 31. 09:55 #129
Nana95
Nana95
Cián

Státusz^^
Hozzászólás: 812
Csatolások: 3
Azonosító: 132107
örülök, hogy ők estek ki, és nem Veca. Annak a csajnak nagyon jó hangja van, kár lett volna érte. És azért igen, voltak náluk sokkal rosszabbak is... és tipikus, hogy az összes pasi továbbment...cöh dry.gif
2010. október 31. 10:00 #130
csenii
csenii

StátuszRob fascinating ♥Csaba frantic ♥they the best ones ♥. ...best ♥
Hozzászólás: 504
Csatolások: 43
Azonosító: 134262
én a vecát ejtettem volna ki kettőjük közül,viszont ha az egészet nézem,akkor a szabó mariannt.
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2010. október 31. 10:15 #131
Lambika
Lambika
Cseh Banán

Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Hozzászólás: 6195
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
én örülök hogy kiestek
2010. október 31. 10:26 #132
- törölt felhasználó -    
Én sajnáltam őket, mert most egész jók voltak, nem érdemelték meg ,hogy kiessenek, vannak náluk sokkal rosszabbak is pl: Non Stop, Mariann vagy Dorka..
2010. október 31. 10:27 #133
agivagyok
agivagyok
gossip girl maniac

Státuszit's hard to fake a smile when you feel like you fall apart...
Hozzászólás: 1581
Csatolások: 705
Azonosító: 108674
Épp ideje volt már ;]. Megérdemelték.. azt a sok dicséretet viszont nem,mivel szerintem szörnyűen voltak. A tegnap esti előadásuk még annyira nem is volt rossz,de az egy héttel ezelőtti annál inkább :S smileeee.gif
2010. október 31. 10:29 #134
- törölt felhasználó -    
Sajnálom őket, mert kedvencek voltak :/ Király L. Norbit kéne hazaküldeni, mert az énekhangja pocsék.
2010. október 31. 10:32 #135
- törölt felhasználó -    
sajnálom!! nagyon szerettem őket!!!
2010. október 31. 10:32 #136
SaS91
SaS91
Hozzászólás: 822
Csatolások: 828
Azonosító: 36371
Sajnáltam őket.Nem nekik kellett volna párbajozni tegnap.Nem értem,hogy a nem egy adás óta 0-át mutató Vastag Tamás mit keres még a műsorban és azt sem,hogy az igencsak hamis hanggal rendelkező Shodeinde Dóri minek van még benn.
2010. október 31. 10:36 #137
bellsiam
bellsiam
Queen
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 30
Azonosító: 132790
Nyilván mindenkinek más a véleménye, de én most leírom az enyémet. Egyáltalán nem volt igazságos a párbaj. Nagyon nem nekik kellett volna. Ott van például Dorka, akit tényleg szeretek, mint embert, de lássuk be: mióta megszülte a babáját, nincs hangja. Pontosabban van, de gyenge, nem erőteljes, ő egyre gyengébb. Aztán a Non Stop, akik szórakoztatóak, de nagyon nem idevalóak. Onnan Ádám tehetséges, de így nem ér semmit sajnos... Mehetett volna Mariann is, bár vele sincs sok bajom, de ha összességében nézem, akkor gyengébb, mint a Summer Sisters. A tegnapi estén szerintem Vastag Tomi elég gyenge volt, pedig szeretem őt, de ezzel az Edda számmal melléfogott, nem is kicsit.
Ha már így alakult a párbaj, Vecának szurkoltam (hagy jegyezzem meg csendben, hogy fogalmam sincs miért utálják egyesek ennyire), szerintem jobb is volt a párbajdalban nyútjott teljesítménye, mint a lányoké, DE! Ők is fantasztikusak voltak. Ezért nagyon igazságtalannak tartottam az egészet.
1 felhasználónak tetszik: Nana95
2010. október 31. 11:08 #138
katicabogár.
katicabogár.
új tag

Státusz"Elveszett néhány év, De végig kisért egy hang, egy név. Ki voltam még gyer...."
Hozzászólás: 27
Azonosító: 137288
szerintem nem nekik kellet volna elmenniük =/
mariann jobban megérdemelte volna, vagy a veca... pff
2010. október 31. 11:17 #139
DirtyDiana90
DirtyDiana90
visszatérő vendég
Hozzászólás: 144
Azonosító: 131054
Na leírom én is a véleményem: Baromira nem örültem, hogy a Nyári lányokat küldték haza Veca helyett, mert tegnap nagyon jól teljesítettek. Szerintem ők ott szúrták el anno, hogy nagyon ridegnek, amolyan jégkirálynőnek mutatták magukat és azóta is ez maradt meg az emberekben róluk. Tegnap viszont aranyosak, mosolygósak, felszabadultak voltak. Kár, hogy eddig nem ezt mutatták, mert akkor biztos vagyok benne, hogy jóval tovább jutottak volna, pláne, hogy a hangjuk meg is van hozzá. Veca már az elején elvesztette a szimpátiám, rühellem az állandó érzelmi kitöréseit, irritál de nagyon. Az első produkciója, a Fighter gyengus volt, nem sok élet, erő volt benne. Nyomába se ért Christináénak. Mondjuk ezt a legtöbb produkcióról elmondhatom...alig egy-kettőnél volt csak meg az erő.
2010. október 31. 11:29 #140
erdeikristof94
erdeikristof94
visszatérő vendég

StátuszBarát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.
Hozzászólás: 157
Azonosító: 127767
Emlékszem mikor Éva Urbin azt mondta hogy "Ez Magyarország,igen ez Magyarország"!
Hát bizonyos mértékben teljesen igazuk volt.
Ezért van az h egy világhírű énekes,együttes nincs Magyarországon mert kevesen látják a tehetséget.Nem ezért vannak Angliába vagy Amerikába annyi világhírű tehetség mert az épp Amerika,hanem mert tehetségesek.
És itt mi zajlik?
nem azt nézik h ki a tehetséges,hanem h ki a szimpatikus!
Nem szeretnék leszólni senkit,de egy X factor szinten a mezőnyből ki érdemelné meg h megnyerje.mit tettek le a nyári lányok az asztalra?ők megtudták volna mutatni a világnak h hol is van az a magyarország!
Ez komolyan felháborító!
Miért nem indult Sp akkor?ilyen felfogással biztosan megnyerte volna!nemtudom melyik tinisztárnak van ilyen hangja.egyiknek sem
összedobnak valami olcsó szöveget,ami jajj de fülbemászó és jajjj de cukik.
csk oda ne rohanjak
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok