Starity

A Mindörökké szerelem az RTL Klub műsorán

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 31. 21:12 #1
- törölt felhasználó -    
Ugyan az X-faktor és a Megasztár közül inkább az X-faktort nézik a nézők, de telenovellák terén egyelőre még mindig a TV2 a nyertes.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. október 31. 21:17 #2
- törölt felhasználó -    
Örülök a telenovella vetítésének, mivel ezzel egy újabb Lucero-novellát láthatunk, ráadásul ezúttal ő a főgonosz! És mivel az RTL klubról van szó, biztosan minőségi szinkronra számíthatunk.
1 felhasználónak tetszik: mokuscica
2010. október 31. 21:20 #3
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Hát nemtudom....Nemismerem ezt a telenovellát.Másrészről pedig Árva angyal függő vagyok szóval biggrin.gif
2010. október 31. 22:26 #4
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Biztos jó lesz!Lucero és Colunga szereplésével most megy a Csábítás földjén a Zone Romanticán,nagyon jó az is!
2010. november 01. 01:42 #5
- törölt felhasználó -    
Én jobban örültem volna inkább egy ismétlésnek, mint például a Homok titkai, vagy esetleg a Nincs hozzád hasonló (Oké, befejeztem!). Pontosan azért, mert Lucero és Fernando Colunga jelenleg a Zone Romanticán is szerepel, és feleslegesnek vélem több csatornán is ugyanannak a párosnak a novelláját adni. Még az sem kelti fel az érdeklődésemet, hogy Lucero itt a főgonoszt formálja meg, mert a karaktere alapján nekem a Soy tu Duenában is felér egy második főgonosznak Gaby Spanic mellé...

A szinkronkérdéshez csak annyit fűznék hozzá, hogy tök mindegy, melyik csatorna adja le a sorozatot, a már eleve rosszként bemagyarázott magyar hangokat is meg lehet szokni. Nekem van egy ismerősöm, aki folyamatosan a ZR szinkronja miatt háborog, de én úgy vagyok vele, hogy örülünk, hogy magyar, és megértjük, a többi részletkérdés...

Én pl. A csábítás földjénnél már teljesen megszoktam, és szerintem nem annyira borzalmas, hallottam már ennél elrettentőbbet is.
2010. november 01. 09:29 #6
- törölt felhasználó -    
Nem tudom mi ez, de az Árva angyalt nem fogja leelőzni. XD
2010. november 01. 10:54 #7
amandaaaaa
amandaaaaa
 
Státusz" Bármilyen tökéletes is egy nap, mindig véget ér."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 134198
Offline offline
én nem szeretem a telenovelákat!!!
2010. november 01. 17:18 #8
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Én nem szoktam szappanoperákat nézni. A tartalmasabb sorozatokat kedvelem.
2010. november 01. 17:47 #9
mokuscica
mokuscica
új tag
 
Státusz'A felhő mögött mindig süt a nap'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 120804
Offline offline
Idézet (Celeron @ 2010.10.31. 22:26)
Biztos jó lesz!Lucero és Colunga szereplésével most megy a Csábítás földjén a Zone Romanticán,nagyon jó az is!


Szerintem is jó, és van rá esély, hogy az Árva angyal ellenfele legyen, de előbb lehet a Marina ellen vetik be, én fogom nézni az angyal kissé túl van húzva.Én már nagyon vártam ezt a sorozatot és végre itt van!
2010. november 01. 17:52 #10
mokuscica
mokuscica
új tag
 
Státusz'A felhő mögött mindig süt a nap'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 120804
Offline offline
Idézet (Esszy @ 2010.10.31. 21:17)
Örülök a telenovella vetítésének, mivel ezzel egy újabb Lucero-novellát láthatunk, ráadásul ezúttal ő a főgonosz! És mivel az RTL klubról van szó, biztosan minőségi szinkronra számíthatunk.


Legalább Lucéro végre bemutatkozhat egy országos tv adón, bár itt nem angyal lesz hanem maga az ördög! biggrin.gif
2010. november 02. 14:20 #11
- törölt felhasználó -    
Igen mokuscica ez a másik. Azt mondják Lucero gonoszként felejthetetlent alkotott. Ha a későbbiekben tényleg bedobnák az Árva angyal ellen, biztos, hogy verné, ugyanis ez a CCEA-val ellentétben minőségi novella, Marichuyék története túl van bonyolítva, a producerek már nem tudtak magukkal mit kezdeni.
Levente szerintem örüljünk annak, hogy végre új arcokat is megismerhetünk. Gaby Spanic egy híján összes nálunk vetített telenovellája most egyszerre fut, ami őszintén kicsit már unalmas. Lucero viszont egy új arc, Zone romanticája sincs mindenkinek és, aki nézi A csábítás földjént most új oldaláról ismerheti meg a hősnőt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: mokuscica
2010. november 02. 17:36 #12
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz...De én Árva angyal fan vagyok smileeee.gif))
2010. november 04. 16:16 #13
mokuscica
mokuscica
új tag
 
Státusz'A felhő mögött mindig süt a nap'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 120804
Offline offline
Idézet (Esszy @ 2010.11.02. 14:20)
Igen mokuscica ez a másik. Azt mondják Lucero gonoszként felejthetetlent alkotott. Ha a későbbiekben tényleg bedobnák az Árva angyal ellen, biztos, hogy verné, ugyanis ez a CCEA-val ellentétben minőségi novella, Marichuyék története túl van bonyolítva, a producerek már nem tudtak magukkal mit kezdeni.
Levente szerintem örüljünk annak, hogy végre új arcokat is megismerhetünk. Gaby Spanic egy híján összes nálunk vetített telenovellája most egyszerre fut, ami őszintén kicsit már unalmas. Lucero viszont egy új arc, Zone romanticája sincs mindenkinek és, aki nézi A csábítás földjént most új oldaláról ismerheti meg a hősnőt. biggrin.gif


thumbsup.gif Szeretem az angyalt is de ha egy időbe teszik a MEPS-el akkor ezt választom inkább, a történet igazán jó, kicsit utána néztem és szenzációs, remek választása az RTL klubnak, ezt kellett volna júliusban elkezdeni nem az AEC. Ezzel nagyobb siker érhető el, és remélem hamar át rakják 16 óra utánra! smileeee.gif
2010. november 05. 12:51 #14
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
én sajna leszoktam már a sorozatokról
2010. november 05. 13:01 #15
- törölt felhasználó -    
Már nagyon vártam ezt a sorit, biztosan nézni fogom és nem hagyom ki. smileeee.gif
2010. november 10. 17:02 #16
marcsilla22
marcsilla22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 138144
Offline offline
Idézet (Levente1991 @ 2010.11.01. 01:42)
Én jobban örültem volna inkább egy ismétlésnek, mint például a Homok titkai, vagy esetleg a Nincs hozzád hasonló (Oké, befejeztem!). Pontosan azért, mert Lucero és Fernando Colunga jelenleg a Zone Romanticán is szerepel, és feleslegesnek vélem több csatornán is ugyanannak a párosnak a novelláját adni. Még az sem kelti fel az érdeklődésemet, hogy Lucero itt a főgonoszt formálja meg, mert a karaktere alapján nekem a Soy tu Duenában is felér egy második főgonosznak Gaby Spanic mellé...
A szinkronkérdéshez csak annyit fűznék hozzá, hogy tök mindegy, melyik csatorna adja le a sorozatot, a már eleve rosszként bemagyarázott magyar hangokat is meg lehet szokni. Nekem van egy ismerősöm, aki folyamatosan a ZR szinkronja miatt háborog, de én úgy vagyok vele, hogy örülünk, hogy magyar, és megértjük, a többi részletkérdés...
Én pl. A csábítás földjénnél már teljesen megszoktam, és szerintem nem annyira borzalmas, hallottam már ennél elrettentőbbet is.

én nagyon szeretem a csábitás fögyén cimü tenelovelát, a fernando colunga is szerepel a filmben és , nekem örömet okoz ha akármijen filmben is benne van csk lásam öt: wub.gif de végülis maga a film is nagyon jo státusz számomra! wink.gif
2010. november 12. 17:37 #17
moni19
moni19
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.08.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 786
Azonosító: 138292
Offline offline
Nagyon várom ezt a sorozatot főleg Lucero miatt. Nagyon jó, hogy egy országos tv-n is megismerhetik a nézők Lucerot. smileeee.gif
2010. november 12. 19:57 #18
encsike60
encsike60
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 138547
Offline offline
Varjatok nyugodtam nagyon jo sorozat szerintem szazszor megeri az Arva angyalt en lattam es megeri megnezni Jo szorakozast es most az RTL-en is megfogom nezni
2010. november 14. 15:47 #19
gabrielaa997
gabrielaa997
új tag
 
StátuszGabrielita ♥♥ :)) / Donde queres que vayas yo ire ♥ :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.16.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 1
Azonosító: 131380
Offline offline
de király,már alig várom hogy lássam biggrin.gif
2010. november 14. 15:48 #20
eprescsokii
eprescsokii
visszatérő vendég
 
Státuszwe must celebraty! why? cause we live our life!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 12
Azonosító: 138212
Offline offline
nyáron néztem és ellenben hogy nagyon nem csipem a szappanoperákat, ez bejött., de most nincvs rá jelenleg időm:S
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lucero Lucero 755.