Starity

Milyen gyakran zúgsz bele sztárokba?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 18. 19:09 #1
kismokus303
kismokus303
új tag
 
StátuszNe változz meg más kedvéért. csak nézz előre s kövesd az álmaidat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 137683
Offline offline
Úgy értem h. az egy dolog h. szereted de szoktál e gondolkozni h. a sztárok mit is szólnának hozzá. blush.gif biggrin.gif laugh.gif
2010. december 18. 20:55 #2
- törölt felhasználó -    
érdekes kérdés,talán régebben gondolkoztam ilyeneken ,de ma már nem. biggrin.gif
2010. december 18. 20:57 #3
cintia8597
cintia8597
bundáskenyér♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.03.
Hozzászólás: 2785
Csatolások: 71
Azonosító: 128749
Offline offline
Ritkán laugh.gif sad.gif laugh.gif laugh.gif
2011. január 11. 22:37 #4
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Nem szoktam "beléjük zúgni". Maximum bejön 1-2 külsőleg, de a belezúgáshoz azért több kell szimpla képeknél.smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Dancsy, Sally Sparrow, csilagoseg, Rékakroki72, Lady Suzy, MissLili, MadHatter, Ashleys.
2011. január 17. 20:54 #5
Zitaa
Zitaa
Trioo. <3
 
StátuszMert én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 261
Azonosító: 138464
Offline offline
Belezúgni így nem szoktam, max annyi h jó képűnek tartom wink.gif
2011. január 18. 16:54 #6
Lily14
Lily14
visszatérő vendég
 
Státusz~ Follow your dreams ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.16.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 15
Azonosító: 138855
Offline offline
Inkább 12-13 éves koromba voltam ilyen nagyobb sztárokba bele zúgva. ma már (14 évesen) saját pasi ügyeimmel foglakozok:D
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2011. január 19. 03:33 #7
bexella
bexella
visszatérő vendég
 
StátuszNagyon jóó volt a koncert! Imádlak Enrique(L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.19.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 14
Azonosító: 143597
Offline offline
Hát velem sajna gyakran meg esik hogy a pasi sztárok rajongásából végül bele zúgás lesz XD De azt nem tudom meg mondani kb meddig, de van egy pont ,egy hír vagy valaki vagy valami amikor ki ábrándulok belőlük! Először Zac Efron zúgás volt 1 évig, azután Taylor Lautner 6 hónapig és végül Éder Krisztián kb 1 évig! De rá jöttem hogy ez sose lesz valós... Szóval inkább a valós srácokkal foglalkozom:D
1 felhasználónak tetszik: Nikike323
2011. január 19. 09:58 #8
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ma már egyáltalán nem, de kisebb koromban jellemző volt. Akkor sem volt túl gyakori...

Az első plátói szerelmem David Hasselhoff volt. Hogy pontosan meddig tartott a dolog, nem tudom pontosan évben kifejezni, de elég sokáig, oviban kezdődött és általános iskolás koromig tartott. Körülbelül addig, amíg el nem kezdték adni a Vészhelyzetet... Akkor volt egy Noah Wyle korszakom is. biggrin.gif Ez is tartott pár évig. Jött a Rex felügyelő és a Tobias Moretti korszak. Szintén évek. Ezt követte úgy nagyjából 1997-ben a Fernando Colunga korszak, szintén évek. Valahol a gimnázium elején fedeztem fel, hogy én tulajdonképpen hülye vagyok, hogy elérhetetlenek után epekedem, úgyhogy elkezdtem "elérhetők után". Magyarok, ismeretségi körből származók. (de csak hogy hű legyek önmagamhoz, szintén színészek voltak laugh.gif - vagy volt, amelyik csak kezdemény, de végülis megvalósította azóta unsure.gif )
Ezekből sem lett semmi, részben mert én voltam besz*ri, részben mert a családom torpedózott, részben mert rosszakarók torpedóztak, stb. Aztán megint meguntam a dolgot, hogy elég volt.
Közben aztán találkoztam a jelenlegi párommal... rolleyes.gif (kivételesen ő nem színész, de játszott már színházban, bérletes darabban laugh.gif )

Egyébként ha még kiscsaj lennék, valószínűleg most élném a Christopher Eccleston és/vagy David Tennant korszakomat... _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Rékakroki72, Alison Lerman
2011. január 19. 10:05 #9
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Ugyanígy vagyok, mint Sally. Egész ovis korom óta folyton szerelmes voltam valami sztárba. Hol színészbe, hol énekesbe. Bár általában egy szenvedélyem évekig tartott. biggrin.gif 3-4 évig is, ami valljuk be, egy 7 éves kislánynál például nagy szó. biggrin.gif Nekem is volt Hasselhoff korszakom, bár az első nagy szerelmem Johnny Weismüller volt (Tarzan). biggrin.gif Amúgy én is színészek és színészpalánták közt nevelkedtem, de hála az égnek egyik se jött össze kapcsolatilag. 16 éves korom óta Sean Bean a nagy-nagy szerelem, most már azt hiszem örökre, de ez a rajongás már korántsem olyan, mint hamvasabb koromban volt. A legelső, legfontosabb és leginkább szeretett férfi az életemben az én drága párom. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Alison Lerman
2011. január 19. 12:50 #10
- törölt felhasználó -    
Én nem soktam belezúgni sztárokba.Sok olyan híres pasi van,aki tetszik,be nem vagyok beléjük szerelmes.
2011. január 19. 12:59 #11
LadyStella
LadyStella
HUMANOID
 
StátuszTu es mon décor, ma plus belle histoire.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 185
Azonosító: 142273
Offline offline
Hát belezúgni nem tudom,max azt érzem,hogy nagyon tetszik és ha találkoznánk biztosan belezúgnék,de képekről,videókról nem tudom smileeee.gif Amúgy én most nagy Bill Kaulitz fan vagyok,meg bevallom tetszik is,őt nagyon,tudom,sokan nem szeretik szegénykét de ez van XD Általába nekem a különcök jönnek be
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2012. február 20. 19:10 #12
missyanikó7
missyanikó7
Huncutka™
 
StátuszCranilla:Körülötted mindenki hülye csak te vagy okos :D :D :D
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 1234
Csatolások: 42
Azonosító: 152541
Offline offline
Eddig még csak sztárokba voltam szerelmes wub.gif
2012. február 20. 19:10 #13
- törölt felhasználó -    
Nagyon ritkán..esetleg megtetszenek biggrin.gif
2012. február 20. 21:58 #14
EricSaade
EricSaade
új tag
 
StátuszMsn:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.01.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 164631
Offline offline
eddig kb.2x.de nem mindenkibe,megesett hogy hiába láttam valakin hogy jóképű,bele nem zúgtam bele. mellow.gif
2012. február 22. 21:24 #15
- törölt felhasználó -    
Hát én eddig 3-ba vagyok nagyon belezúgva. biggrin.gif biggrin.gif
2012. február 22. 22:08 #16
- törölt felhasználó -    
Nem tudom hova tenni a kérdést..biggrin.gif Milyen gyakran zúgok bele sztárokba?! Nem is tudom, ez annyira nem jellemző rám. Persze van jó pár színész/énekes stb. akik helyesek, és nem mondanám, hogy kirúgnám őket az ágyamból, de még se kellene igazából a túlnyomó többség.biggrin.gif Akivel most úgy vagyok, hogy imádom mindenestül, és szívesen elfogadnám magam mellé, az Harry Styes. Ezekkel úgy vagyok, hogy egy ideig néha rövidebb, néha hosszabb, odáig meg vissza vagyok egy adott sztárért. Aztán végül jön egy másik, aki majd jobban tetszik, akit másért fogok szeretni, és megint változni fog a véleményem.biggrin.gif
2012. február 22. 23:01 #17
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hol is kezdjem!! blush.gif
2003-4 körül láttam először a Lovagregény című filmet! Nem is kell mondanom, rögtön beleszerettem Heath Ledger-be. A szívdöglesztő lovag azonnal belopta magát a szívembe, a helyes kis mosolyával, és a göndör fürtjeivel. Eztán véglegesen, a Hazafiban Gabriel Martin-ként. Majd 2003ban, anyukám elvitt moziba, és megnéztük a Pán Péter című filmet, Jeremy Sumpter főszereplésével! Jeremy megtestesítette az akkori fiú ideálomat, és egészen 2010ig szerelmes voltam belé, eszméletlenül rajongtam érte, de kinőttem belőle! Ezen filmek után fogalmazzunk úgy, hogy a mese korszakomat éltem, tongue.gif a Shrek, Irány ElDorado, Anasztázia, A bűvös kard, Herkules volt a favorit, illetve még a mai nap is szívesen nézem meg őket, és nosztalgiázok egy kicsit. smileeee.gif
Szóval, a következő nagy kedvencem a sármos Russell Crowe volt, akit a Gladiátor című filmben ismertem meg 2006ban. Ez inkább rajongás volt, mint "szerelem". Majd kb. Russellel egy időben megismertem a mostani legnagyobb kedvencemet, James Franco-t! Annyira megszerettem, hogy egyre jobban érdekelt a munkássága, hogy az első helyezett, Heath Ledger helyét átvette. Majd 2008 Januárjában, egy világ omlott bennem össze, mikor Ledger elhunyt. Azt sem tudtam hova legyek, egyszerűen nem tudtam elhinni, de a halála semmit sem változtatott, ma is a 2. helyen áll a listámon.
Egyébként 2008ban, Heath kapcsán ismertem meg Jake Gyllenhaal-t, akit szintén nagyon megkedveltem, a Bőrnyakúak, Zodiákus, Donnie Darko, Perzsia hercege...-ben nyújtott alakyításáért. Ezt követte David Boreanaz, Angel szerepében, aki ma is nagy kedvencem.
Majd, 2011 nyarán elkezdtem nézni a Borgiák című sorozatot! Francois Arnaud főszereplőt annyira megkedveltem, hogy a 4. kedvenc színészemmé nőtte ki magát, és a leghelyesebb férfi listámon, az 1. helyet foglalja el.
Igazából James,Heath,Heath és Francois ma is a kedvenceim, (ebben a sorrendben), így tehát most az "ő korszakukat" élem! smileeee.gif
2012. február 22. 23:07 #18
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Nem túl sokszor, sőt, inkább ritkán. De ha egyszer valamelyik sztár paliba beleszeretek, akkor belőle nem tudok könnyen kiszeretni.. heart.gif
Olyan, akikbe "szerelmes vagyok" (rolleyes.gif), 6 db. van körülbelül, de őket már régóta nagyon szeretem (James Maslow, Kendall Schmidt, Ian Somerhalder, Logan Henderson, Bereczki Zoli, Paul Wesley, és talán több nincs..biggrin.gif).
2012. február 24. 13:16 #19
- törölt felhasználó -    
Nem gyakran Igazából nincs is olyan sztár akibe belezúgtam volna és szerintem nem is lesz egyetlen egy sztár volt aki régebben úgy mond "tetszett" az pedig William Levy igazából még ma is tetszik de nem annyira mint régebben ...
2012. március 05. 14:25 #20
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
hát nem elösször fordult már elő : D
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!