Starity

David Tennant 2

101 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 13. 14:48 #201
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 14:38)
Á, szóval azt mondod maga a film annyira nem jó. Megesik ez más színészekkel is. Néha ők hiába remekelnek, ha maga a sztori lapos. Azért lehet, hogy felkutatom érte a dobozt, aztán majd meglátjuk. Annyi biztos, hogy David ezt a jelenetet nagyon hitelesen odatette.  rolleyes.gif


Nem mondom, hogy nem jó, néhol unalmas, és nem vagyok megelégedve a végével, de attól még nálam a JÓ FILM kategóriába került. Egyhangú blah blah ezt lehetett tudni már akkor, amikor kijött a hivatalos történet. Egy nagyon le egyszerűsített történet ez, ahol inkább az arckifejezések dominálnak, amit látsz a szemükben, kevés a párbeszéd, ami engem kissé zavart. Értem én, hogy miért vették fel így a történetet (új fajta kamerékkal, jelenetszám szerint) de ahhoz képest egyik másik jelenet hosszabbra sikeredett, mint kellett volna. Igyekszem nem fangörl oldalból nézni a dolgot, ugyan szép szeme van és jó ránézni, de fél percet arra áldozni, hogy a lépcsőket nézi, mikor senki nincs ott ... Jó, a szemei mutatnak érzelmeket és azt jó látni de ne azt mutassák már fél percig hogy a lépcsőt lesi, hanem inkább azt, hogy a fürdőszobában sír ...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 13. 14:52 #202
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 14:48)
Nem mondom, hogy nem jó, néhol unalmas, és nem vagyok megelégedve a végével, de attól még nálam a JÓ FILM kategóriába került. Egyhangú blah blah ezt lehetett tudni már akkor, amikor kijött a hivatalos történet. Egy nagyon le egyszerűsített történet ez, ahol inkább az arckifejezések dominálnak, amit látsz a szemükben, kevés a párbeszéd, ami engem kissé zavart. Értem én, hogy miért vették fel így a történetet (új fajta kamerékkal, jelenetszám szerint) de ahhoz képest egyik másik jelenet hosszabbra sikeredett, mint kellett volna. Igyekszem nem fangörl oldalból nézni a dolgot, ugyan szép szeme van és jó ránézni, de fél percet arra áldozni, hogy a lépcsőket nézi, mikor senki nincs ott ... Jó, a szemei mutatnak érzelmeket és azt jó látni de ne azt mutassák már fél percig hogy a lépcsőt lesi, hanem inkább azt, hogy a fürdőszobában sír ...


Értem, szóval néhol a kivitelezéssel voltak gondok. Én általában szeretem a kevés párbeszédes dolgokat (lásd: Far North), de ha itt-ott sántít a dolog, az tényleg elvesz az értékéből. Egy ilyen filmet nehéz megcsinálni és úgy látszik néha a rendezők is elvesznek abban, hogy mi fontos és mi nem. Mint tudod, megnéztem a Secret Smile-t. Van olyan film még amit szívesen ajánlanál?
2011. január 13. 15:02 #203
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 14:52)
Értem, szóval néhol a kivitelezéssel voltak gondok. Én általában szeretem a kevés párbeszédes dolgokat (lásd: Far North), de ha itt-ott sántít a dolog, az tényleg elvesz az értékéből. Egy ilyen filmet nehéz megcsinálni és úgy látszik néha a rendezők is elvesznek abban, hogy mi fontos és mi nem. Mint tudod, megnéztem a Secret Smile-t. Van olyan film még amit szívesen ajánlanál?


Pontosan. Jó magam is szeretem a kevés beszédes filmeket, de az értékes perceknél nem mindegy, hol játszódnak. Persze ezt a rendező is megmondta 'a többi filmmel ellentétben a jeleneteket sorrendben vettük fel, hosszabb ideig, hagytuk, hogy a színészek sírjanak, amíg jól esik nekik, nevessenek, amíg úgy jó nekik, ráközelítettünk a fejre, aztán vissza, aztán megint rá és vissza, hogy jobban látszódjanak az érzelmek stb). Szóval pár jelenetet sajnálok és a vége nem tetszik, de alapból megfelel az igényeimnek rohog.gif

Milyen filmet? hmm Mi érdekelne? Dráma, comedy? unsure.gif
2011. január 13. 15:10 #204
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 15:02)
 
Milyen filmet? hmm Mi érdekelne? Dráma, comedy?  unsure.gif


Mindenevő vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 13. 15:12 #205
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, látta valaki már a St. Trinians II-t? Én csak az elsőt láttam, az nagyon tetszett, kevés filmen nevettem annyit, mint azon, de eddig mindenkitől azt hallottam, hogy a folytatás közel nem ér fel az elsőhöz. Vélemény, ha van?

szerk.: mert már megint cseszett betenni a megadott linket dry.gif mad.gif

annyi már biztos, hogy David úgy néz ki benne, mint saját öregapja
2011. január 13. 15:19 #206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 15:10)
Mindenevő vagyok.  biggrin.gif


Az a legjobb rohog.gif
Ha geek módban vagy, akkor Hamlet vagy The Quatermass Experiment, ha dráma, akkor Einstein és Eddington vagy
Recovery ( ez szerintem David, élete legjobb alakítása. Nálam a Secret Smile a nyerő, de az alakítása ebben a legjobb). Ha pedig comedy akkor Learners (ITV film) vagy St Trinians2 (Netán L.A. without map, de ehhez nehezebb hozzájutni)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 13. 15:29 #207
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 15:19)
Az a legjobb  rohog.gif 
Ha geek módban vagy, akkor Hamlet vagy The Quatermass Experiment, ha dráma, akkor Einstein és Eddington vagy
Recovery ( ez szerintem David, élete legjobb alakítása. Nálam a Secret Smile a nyerő, de az alakítása ebben a legjobb). Ha pedig comedy akkor Learners (ITV film) vagy St Trinians2 (Netán L.A. without map, de ehhez nehezebb hozzájutni)


Igazából a Secret Smile után valami más hangvételű filmre vágynék. Tudod, csak azért, hogy minél több arcát megismerhessem. Szóval lehet, hogy belekóstolok a comedybe, de a Recovery iránt is felkeltetted az érdeklődésemet. blush.gif
2011. január 13. 15:42 #208
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 15:29)
Igazából a Secret Smile után valami más hangvételű filmre vágynék. Tudod, csak azért, hogy minél több arcát megismerhessem. Szóval lehet, hogy belekóstolok a comedybe, de a Recovery iránt is felkeltetted az érdeklődésemet.  blush.gif




LaDiabla-nak üzenem, hogy a St Trinians 2 az egy rossz vicc. Sehogyan sem ér fel az első résszel, még DT jelenléte sem elég ahhoz, hogy azt mondjam, jobb, mint az első rész. Meg sem közelíti a szintet, gyengusz nyuzsika, tényleg csak annak ajánlott, akiknek van szabad máséfl órája és tényleg semmi mást nem tud csinálni blink.gif Igen, DT-t tényleg megöregítették és ahogyan mondta egy interjúban: 'George Clooney #2 that's what they wanted. Suppose they didn't get what they wanted for. Pomfrey is just a tall, slimky, slumky bad boy, really not George Clooney. He doesn't even look good'
Ebben is egyetértünk David rohog.gif
2011. január 13. 15:58 #209
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 15:42)
Igen, DT-t tényleg megöregítették és ahogyan mondta egy interjúban: 'George Clooney #2 that's what they wanted. Suppose they didn't get what they wanted for. Pomfrey is just a tall, slimky, slumky bad boy, really not George Clooney. He doesn't even look good' 
Ebben is egyetértünk David  rohog.gif


rohog.gif Igen, George Clooneynak kifejezetten jól áll ez a mákosított frizura, de ez nagy ritkaság. Szegény David. blink.gif
Jut eszembe: a következő körkérdésem az, hogy mi David hobbija. Már ha van neki olyan.
2011. január 13. 16:07 #210
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 15:58)
rohog.gif Igen, George Clooneynak kifejezetten jól áll ez a mákosított frizura, de ez nagy ritkaság.  Szegény David.  blink.gif 
Jut eszembe: a következő körkérdésem az, hogy mi David hobbija. Már ha van neki olyan.


Szerintem neki nincs hobbija. blink.gif Egy alvás zavarban szenvedő munkamániás hiperaktív emberről beszélünk aki otthon állandóan szöveget tanul és dedikál.
ÁLlítása szerint a DW nála életvitel, mint hobbi. Gyűjt mindent, aminek köze van a DW-hoz, azért kíváncsi vagyok, hogy a saját évados DVD-ket megveszi-e és nézi-e vagy sem. Meg van neki az egész Classic, eredeti DVD-ben blink.gif Mint kiderült, van neki DW-s uzsonnástáskája, tolla, és papucsa blink.gif (you can't change batteries in my dalek slippers _nevet.gif )
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 13. 16:17 #211
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 16:07)
Szerintem neki nincs hobbija.  blink.gif Egy alvás zavarban szenvedő munkamániás hiperaktív emberről beszélünk aki otthon állandóan szöveget tanul és dedikál. 
ÁLlítása szerint a DW nála életvitel, mint hobbi. Gyűjt mindent, aminek köze van a DW-hoz, azért kíváncsi vagyok, hogy a saját évados DVD-ket megveszi-e és nézi-e vagy sem. Meg van neki az egész Classic, eredeti DVD-ben  blink.gif Mint kiderült, van neki DW-s uzsonnástáskája, tolla, és papucsa  blink.gif (you can't change batteries in my dalek slippers  _nevet.gif )


Na igen, ez már valamilyen szinten megszállottság, életvitel, semmint szimpla hobbi. rolleyes.gif Ő tényleg egész életében erre a szerepre készült és ez nagyon szeretni való. Valószínűleg ezért is volt ennyire népszerű Dokiként. (Most már tényleg bele kellene néznem... blink.gif )
2011. január 13. 16:35 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.13. 16:17)
Na igen, ez már valamilyen szinten megszállottság, életvitel, semmint szimpla hobbi.  :rolleyes: Ő tényleg egész életében erre a szerepre készült és ez nagyon szeretni való. Valószínűleg ezért is volt ennyire népszerű Dokiként. (Most már tényleg bele kellene néznem... :blink: )


Látod, ez egy jó kérdés. Szerintem 10 sem jobb a 9-ik Doktornál például gyanítom, hogy azért választották meg a best Docta eva címre, mert jól nézett ki és jól alakított. 9 is jó volt de talán ő nem jött be annyi embernek. Passz. Relatív dolog, kinek ki a kedvence és én már gondolkoztam ezen. Mind szeretjük a Dokijainkat és talán kissé elfogultak is vagyunk velük pedig lényegében, szinte csak a külsőben és néhány tulajdonságban különböznek. Davidre jellemző is volt, mindig, hogy nem fél érzelmeket kimutatni, és a fura fejével ez igen érdekesre sikeredett. Sokak szerint 10 semmi újat nem vitt a karakterbe, csak egy hisztis 4-es lett belőle. Szerintük 9 abszolút kérdőjel, Daviden legalább látszódott hogy a 'semmit sem tudja jól alakítani' de 9-en semmi, amivel én nem értek egyet. Gondolom csak azért mondták, mert 9 csak egy évadnyit volt képernyőn és a történetek sem voltak olyan szívbemarkolóak, de ez már megint nem az ő hibája. És utána jön a kérdés. Mi a helyzet 11-el? Csak azért nem bírjuk, mert 10 után jött és ahhoz képest csalódás, vagy alapból nem bírjuk a búráját? :rolleyes:
2011. január 13. 18:20 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.13. 16:35)
Látod, ez egy jó kérdés. Szerintem 10 sem jobb a 9-ik Doktornál például gyanítom, hogy azért választották meg a best Docta eva címre, mert jól nézett ki és jól alakított. 9 is jó volt de talán ő nem jött be annyi embernek. Passz. Relatív dolog, kinek ki a kedvence és én már gondolkoztam ezen. Mind szeretjük a Dokijainkat és talán kissé elfogultak is vagyunk velük pedig lényegében, szinte csak a külsőben és néhány tulajdonságban különböznek. Davidre jellemző is volt, mindig, hogy nem fél érzelmeket kimutatni, és a fura fejével ez igen érdekesre sikeredett. Sokak szerint 10 semmi újat nem vitt a karakterbe, csak egy hisztis 4-es lett belőle. Szerintük 9 abszolút kérdőjel, Daviden legalább látszódott hogy a 'semmit sem tudja jól alakítani' de 9-en semmi, amivel én nem értek egyet. Gondolom csak azért mondták, mert 9 csak egy évadnyit volt képernyőn és a történetek sem voltak olyan szívbemarkolóak, de ez már megint nem az ő hibája. És utána jön a kérdés. Mi a helyzet 11-el? Csak azért nem bírjuk, mert 10 után jött és ahhoz képest csalódás, vagy alapból nem bírjuk a búráját?  rolleyes.gif


Tizes népszerűsége azért annak is köszönhető, hogy lehúzott három évadot plusz még négy specialt is megcsinált; minél tovább látnak a nézők egy színészt azt annál jobban azonosítják a karakterrel. Kilencet is sokan szerették, de azzal a nyúlfarknyi egy évaddal még nem alkotott annyira maradandó képet a rajongók fejében, mint a David által megformált Converse csukás. Tizenegynek is ezért volt olyan nehéz dolga, hiszem egy olyan szerepet vett át, amelyet már tökéletesen kötöttek az emberek egy másik személy fizimiskájához, mimikájához, viselkedéséhez, hanghordozásához etc. Én őszintén örülök annak, hogy mára már a csokornyakkendős Doctor is kezdi belopni magát a Who fanok szívébe, mert Matt Smith tényleg belead mindent, s a kezdetekkor levagott hisztim után ma már állítom, hogy jó választás volt. Persze sokan vannak akik szerint csak Chris volt a jó, csak David volt a jó, vagy épp az új generációs dokik fel sem érnek a régiekhez, de ez egy ilyen sorozat és lehetetlen minden igényt kielégíteni.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 13. 18:58 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.13. 18:20)
Tizes népszerűsége azért annak is köszönhető, hogy lehúzott három évadot plusz még négy specialt is megcsinált; minél tovább látnak a nézők egy színészt azt annál jobban azonosítják a karakterrel. Kilencet is sokan szerették, de azzal a nyúlfarknyi egy évaddal még nem alkotott annyira maradandó képet a rajongók fejében, mint a David által megformált Converse csukás. Tizenegynek is ezért volt olyan nehéz dolga, hiszem egy olyan szerepet vett át, amelyet már tökéletesen kötöttek az emberek egy másik személy fizimiskájához, mimikájához, viselkedéséhez, hanghordozásához etc. Én őszintén örülök annak, hogy mára már a csokornyakkendős Doctor is kezdi belopni magát a Who fanok szívébe, mert Matt Smith tényleg belead mindent, s a kezdetekkor levagott hisztim után ma már állítom, hogy jó választás volt. Persze sokan vannak akik szerint csak Chris volt a jó, csak David volt a jó, vagy épp az új generációs dokik fel sem érnek a régiekhez, de ez egy ilyen sorozat és lehetetlen minden igényt kielégíteni.


Látom én is, hoyg egyre többen megbarátkoznak Mattel, amit én nem bánok. A karaktere egyre közelebb áll hozzám, bár mint mondtam, kissé sérelmezem, ahogyan 11 érzelmeket sugároz. A Big Bang/Pandorica opensben jót alakított, de előtte valahogy ne láttam sok érzelmet nála. Ha azt mondja, 'I'm the Doctor', elhiszem neki és örülök, de továbbra is úgy gondolom, hogy Mat jó színész, de fejlődhetne még.
Én megadom neki az esélyt és remélem, hogy a hatodik évadban megcáfol engem. smileeee.gif
Láttam a Classicot és igyekszem nem összehasonlításból véleményt mondani egyetlen Doktorról sem, egyszerűen úgy érzem, van még neki hova fejlődni, nem azt, hogy rossz (és már megbékültem azzal is, hogy mégsem dobos vagy basszusgitáros Marilyn Manson bandájában _nevet.gif )
2011. január 13. 20:18 #215
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én azért is szeretem a 9-ik dokit (is), mert az ő alakításával szerettem bele magába a sorozatba. Először belenéztem, majd végig a kövi részt, mert először megvallom fura volt. biggrin.gif Azt már nem tudom, hogy rögtön az első megnézett rész után szerettem teljesen bele a történetbe, vagy utána, de annyi biztos, hogy alig bírtam kivárni a következő részt. biggrin.gif Majd sík ideg voltam, hogy nem folytatták! reklamalo.gif Hiába volt jó szinkronnal, de mikor elkezdtem eredeti hanggal nézni, menthetetlenül beszerettem DW-ba! biggrin.gif Szóval én imádom a 9-et, de a 10-et a legeslegjobban! Egyszerűen verhetetlen számomra! Nem csodálkozom, hogy kate miért beszél róla ilyen elragadtatással, mert teljesen igaza van. Olyan átéléssel játssza el egyszer a tudóst, aztán van néha egy enyhe crazy beütése rohog.gif , vagy amikor szomorú egyszerűen nekem is belesajdul a szívem, vagy elkezdek bőgni. Igazi színész! Ennyi biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 14. 06:40 #216
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Upsz, a fangirl avatar az utóbbi két oldalon kimaradt, de mentségemre legyen mondva más dolgokat azért postoltam. blush.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 14. 08:38 #217
- törölt felhasználó -    
Nahát nahát mit találta, igazi ritkaság rohog.gif David egy képregény főhőse volt 1991-ben. Aye, Horace can't help it az RASMD műve, pályázatot hirdetett, és David megkapta a szerepet. Egy egész napi munkája volt a dologban és egy ebédet kapott fizettségként. A képregény megjelent az újásgokban is (és most már neten is) rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. január 14. 08:52 #218
- törölt felhasználó -    
Hoztam pár képet .. mert Péntek van biggrin.gif Ezt csak azért, mert,ezt pedig csak azért, mert miért ne? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 14. 09:04 #219
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.14. 08:52)
Hoztam pár képet .. mert Péntek van  biggrin.gif Ezt csak azért, mert,ezt pedig csak azért, mert miért ne?  rohog.gif


Ó, a második nagyon L'Oreál! w00t.gif blush.gif
Akkor folytassuk a Gracie szeretne többet tudni Davidről játékunkat. biggrin.gif Ki a példaképe? Van neki olyanja?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 14. 09:11 #220
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.14. 09:04)
Ó, a második nagyon L'Oreál!  w00t.gif  blush.gif 
Akkor folytassuk a Gracie szeretne többet tudni Davidről játékunkat.  biggrin.gif Ki a példaképe? Van neki olyanja?


Russel T. Davies! Szerinte RTD a jelen Shakespearje _nevet.gif
http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00032/Russell_Davies_32976t.jpg

És! Tom Baker of course. Nem csak azért mert őt látta először Doktorként, maga Tom Bakert van odáig meg vissza. Ha emlékeim nem csalnak, azt mondta, egyszer karácsonyra kapott egy cybermant (nem volt sok pénzük, nem volt sok DW játéka) és Tom egyszer Glasgowba látogatott, David pedig egyedül elment oda és 2 óra hosszát állt sorba hogy aláírtassa vele a cybermanjét rohog.gif Erre nem tudok mit mondani csak annyit, hogy aww wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok