Starity

David Tennant 2

101 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 18. 17:16 #321
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 16:36)
Hogy téged miért támadott meg az a valaki? Gondolom már csak te voltál akit még nem támadott le..  blink.gif 
Komolyan mondom, döbbenetes. Pár hónappal ezelőttig nem is hallottam David Tennantről (amit egyébként most már szánok-bánok), kicsit fura nekem, hogy ekkora a hisztéria körülötte, hisz ő egy normális, felnőtt ember, egy színművész, nem holmi olcsó, megcsinált tinisztár. A Csillagtök, meg bíbör-féle senkiházik miatt szokott menni a hiszti, hisz nekik többnyire kiskamaszok a rajongóik. Találkoztam már pár dilis felnőtt rajongóval, de ennyi sok hülyét egy rakáson még sose láttam! Az a szomorú, hogy a többségük valószínűleg már rég túl van azon a korszakon, amikor még nem annyira égő ilyen betegesen rajongani. (Mondjuk én fiatalabb koromban sem fenyegetőztem soha öngyilokkal, de hát én amúgy is kicsit kilógok a sorból.) Gáz, nagyon gáz. Nem tudom, hogyan fog ebből David kimászni..  sad.gif


Én egy ideig úgy voltam ezzel, hogy ő választotta a színészi szakmát és azt is, hogy Amerikában óhajt dolgozni, ami több fant jelent, de rájöttem, hogy ez nem így van. Persze erre senki sem kérdez rá, pedig érdekelne, hogy úgy igazából mit gondol a helyzetről. Egy olyan rendes és barátságos ember, mint David és hülyékkel van körülvéve. Nem véletlenül nyitott mindenkifelé, ír alá sajátkezével autogrammokat és tessék ez a hála az ember felé. dry.gif Nem is tudom hogyan képes jól kezelni a helyzetet. Anno Jude Lawt is megtámadták a fanok és naranccsal dobtálta meg őket. Ehhez képest David teljesen másképpen áll a dolgokhoz. Régebben már gondolkoztam ezen és arra jutottam, talán pont az a baj, hogy mindenkivel barátságos, nyitott és ezért talán azt hiszik, van arra esély, hogy David akar tőlük valamit de nem tudok hülye fangörl fejjel gondolkodni tehát lehet nem is így van mellow.gif
2011. január 18. 19:13 #322
- törölt felhasználó -    
Bréking nyúz. David benne lesz a KAFKA musical-ben. Murray Gold, (aki a DW-hoz és a Single Father-höz készített zenét) posztolta a képet, amin ott áll feketén-fehéren (bár az ennant le van takarva) hogy David lesz benne Kafka. Gondolom a nagy BBC logó azt jelenti rajta, hogy BBC produkció lesz, mint a Blackpool is az volt. Remélem, legalábbis w00t.gif biggrin.gif
2011. január 18. 19:22 #323
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
T-E J-Ó-É-G.-.-.-! ohmy.gif

Szavakat sem találok. blink.gif Ezek elmebetegek, be kéne zárni mindet a gyogyóba egy gumiszobába... blink.gif (zubbonyostul!)

Szegény Georgia, komolyan... Azért a csajszi is mit ki nem bír... Ha én hordanám David gyerekét a szívem alatt és ilyen hírek jutnának el hozzám, hogy meg akarnak támadni, meg minden... Hát ki nem tenném a házból a lábam 9 hónapig, az tuti... Vagy ha mégis, akkor testőrökkel mozdulnék ki és csakis golyóálló üveggel ellátott kocsiba lennék hajlandó beszállni... blink.gif

Máskülönben a stressztől az első hónapokban elvetélnék, ez tuti... blink.gif
2011. január 18. 19:33 #324
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 14:48)
Huhh, úgy el voltam ma foglalva a munkahelyi weblap szerkesztésével, hogy kimaradt az avatar postolása.


Ó, látom te is hasonló dolgokat csinálsz. Néha nekem is azt kell szerkesztgetnem, holott nem az én feladatom lenne... dry.gif Bár sokszor így legalább van mit csinálni (az én melómban sok az üresjárat). Csak a hülye ötletek... Nem szeretem mások ötleteit megvalósítani, én szívesebben csinálom úgy, ahogy én jónak látom. tongue.gif Kár, hogy nem az én szavam a döntő. rolleyes.gif

Ismét köszönet a csodálatos avatárért... meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. január 18. 20:22 #325
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.18. 19:33)
Ó, látom te is hasonló dolgokat csinálsz. Néha nekem is azt kell szerkesztgetnem, holott nem az én feladatom lenne...  dry.gif Bár sokszor így legalább van mit csinálni (az én melómban sok az üresjárat). Csak a hülye ötletek... Nem szeretem mások ötleteit megvalósítani, én szívesebben csinálom úgy, ahogy én jónak látom. tongue.gif Kár, hogy nem az én szavam a döntő.  rolleyes.gif 
Ismét köszönet a csodálatos avatárért...  meghajolo.gif


Mivel szerkesztetek weboldalt Windows alatt? blink.gif
NVU-val? blink.gif
2011. január 18. 20:28 #326
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 20:22)
Mivel szerkesztetek weboldalt Windows alatt?  blink.gif
NVU-val?  blink.gif


Én egy mezei FP-gel. rohog.gif Vagy anélkül. (jegyzettömb) Nem túl bonyolult a weblapunk, html alapú a kicsike... rolleyes.gif
2011. január 18. 20:32 #327
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.18. 20:28)
Én egy mezei FP-gel. rohog.gif Vagy anélkül. (jegyzettömb) Nem túl bonyolult a weblapunk, html alapú a kicsike...  rolleyes.gif


Akkor te többet tudsz, mint én. biggrin.gif Nekem sem lenne feladatom, de muszájból megtanultam. És nálam is az a helyzet, hogy a melómban sok az üresjárat, szóval ilyenkor nagy az öröm, hogy legalább ezt csinálhatom. A miénk is elég egyszerű egyébként. Fogalmam sincs min keresztül, vagy hogy csinálom. Megkaptam a belépőkódot, meg a jelszót és csinálom. rohog.gif

Ja, szívesen az avatart! Úgyis veszítettem... wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 18. 20:35 #328
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.18. 20:28)
Én egy mezei FP-gel. rohog.gif Vagy anélkül. (jegyzettömb) Nem túl bonyolult a weblapunk, html alapú a kicsike...  rolleyes.gif


I'm sorry? FP?

Oh bakker, most látom, a KAFKA musical az BBC radio 3-re megy, nem a tv-re http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
2011. január 18. 20:38 #329
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 20:35)

Oh bakker, most látom, a KAFKA musical az BBC radio 3-re megy, nem a tv-re http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Magyarul nem látjuk, csak halljuk? rolleyes.gif
2011. január 18. 20:40 #330
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 20:32)
Akkor te többet tudsz, mint én.  biggrin.gif Nekem sem lenne feladatom, de muszájból megtanultam. És nálam is az a helyzet, hogy a melómban sok az üresjárat, szóval ilyenkor nagy az öröm, hogy legalább ezt csinálhatom. A miénk is elég egyszerű egyébként. Fogalmam sincs min keresztül, vagy hogy csinálom. Megkaptam a belépőkódot, meg a jelszót és csinálom.  rohog.gif 
Ja, szívesen az avatart! Úgyis veszítettem...  wink.gif


Én tanultam webszerkesztést, elég sokáig. Bár előtte már a legtöbb mindent elsajátítottam - úgy 12 éves korom óta gyártok weboldalakat. rohog.gif Emlékszem, az elsőt még Wordben alkottam... rohog.gif

A FrontPage használata pofonegyszerű, kb. mint egy Word. Én ezért szeretem. Az utóbbi időben meg elkezdtem 'flashezni' is, most nemrég csináltam a suli weboldalára egy opening flash-t a logóval. Szeretek kreatívkodni, csak utálom, hogy elkezdek bíbelődni és elrohan az idő és nem csináltam mást, csak azzal szöszöltem x órát... rolleyes.gif unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. január 18. 20:42 #331
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 20:35)
I'm sorry? FP?


FrontPage laugh.gif
2011. január 18. 20:48 #332
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 20:38)
Magyarul nem látjuk, csak halljuk?  rolleyes.gif


Igen. Jobb, mint a semmi, bár én tévés szereplésre számítottam mellow.gif


Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.18. 20:42)
FrontPage  laugh.gif


Never heard of it biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 18. 21:46 #333
- törölt felhasználó -    
DT a Radio Times Cover Partyn van. Mindenki, aki az RT címlapjára került tavaly, ilyenkor veszi át az aranykeretes címlapot. Davidnek volt egy borítója a Single Father miatt.
Behaltam ezen a tweeten biggrin.gif

The moment we've waited for - David Tennant presents [RT cover] to himself for Single Father rofl.gif

Behalok. Akarom látni, ahogyan sajátmagának átadja az aranykeretes címlapot és megköszöni sajátmagának ezt az elismerést biggrin.gif rofl.gif

Pikcsör
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 19. 06:30 #334
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 21:46)
DT a Radio Times Cover Partyn van. Mindenki, aki az RT címlapjára került tavaly, ilyenkor veszi át az aranykeretes címlapot. Davidnek volt egy borítója a Single Father miatt. 
Behaltam ezen a tweeten  biggrin.gif 
The moment we've waited for - David Tennant presents [RT cover] to himself for Single Father  rofl.gif
Behalok. Akarom látni, ahogyan sajátmagának átadja az aranykeretes címlapot és megköszöni sajátmagának ezt az elismerést biggrin.gif rofl.gif
Pikcsör


Nyakkendő merénylet!!! Ő aranyos, a haja is jó, még az öltöny is jó, de az aranyszínű gombok és a nyakkendő egy igazi merénylet! _nevet.gif
2011. január 19. 08:10 #335
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 06:30)
Nyakkendő merénylet!!! Ő aranyos, a haja is jó, még az öltöny is jó, de az aranyszínű gombok és a nyakkendő egy igazi merénylet!  _nevet.gif


Nem tudom, szerintem meg ez az öltöny úgy ahogy van borzasztó... blink.gif (but hair : cool rock.gif )
2011. január 19. 08:32 #336
- törölt felhasználó -    
Nekem nem tetszik ez az öltönye. mellow.gif Mikor meglátom például fekete öltönyben az aww wub.gif de ez a fehér .. WTF inkább. rohog.gif A Radio Times mára ígért képeket, remélem lesz olyan is, amin jobban látszódik a haja mert ez alapján a kép alján nem ugranék rá hajat turkálni _nevet.gif _nevet.gif

Más. Ott volt SM és KG is. Karen úgy nézett ki, min egy paleontológus vagy régész az 1920-as évekből.. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 19. 08:35 #337
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 08:32)
Nekem nem tetszik ez az öltönye.  mellow.gif Mikor meglátom például fekete öltönyben az aww  wub.gif de ez a fehér .. WTF inkább.  rohog.gif A Radio Times mára ígért képeket, remélem lesz olyan is, amin jobban látszódik a haja mert ez alapján a kép alján nem ugranék rá hajat turkálni  _nevet.gif  _nevet.gif 
Más. Ott volt SM és KG is. Karen úgy nézett ki, min egy paleontológus vagy régész az 1920-as évekből..  blink.gif


Csak nekem tetszik az öltöny? Illetve jobban mondva nem azt mondom, hogy tetszik, csak az még okés a nyakkendőhöz és az aranyszínű gombokhoz képest. Én szeretem a fehér öltönyt egy férfin, bár ezek a csíkok támasztanak bennem is kételyeket... Mindegy, az is lehet, hogy szimplán csak ízlésficamos vagyok... _nevet.gif
Várjuk a további képeket, nagy-nagy izgalommal! w00t.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 19. 08:42 #338
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 08:35)
Csak nekem tetszik az öltöny? Illetve jobban mondva nem azt mondom, hogy tetszik, csak az még okés a nyakkendőhöz és az aranyszínű gombokhoz képest. Én szeretem a fehér öltönyt egy férfin, bár ezek a csíkok támasztanak bennem is kételyeket... Mindegy, az is lehet, hogy szimplán csak ízlésficamos vagyok...  _nevet.gif 
Várjuk a további képeket, nagy-nagy izgalommal!  w00t.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Még mindig tetszik nekem ez az avatar. Tök poén és mikor ránézek, mindig csak arra tudok gondolni, ha itt állna mellettem és azt mondaná, come here fangirl, bizony odamennék hozzá pedig kiskoromban megtanították velem, hogy ne álljak szóba 'idegenekkel' (ebben az esetben értsd szó szerint az idegent _nevet.gif ) és ne menjek utána de screw this, it's the 10th Doctor biggrin.gif rohog.gif

Davidnek jó ??? ruhái vannak, de nem szeretem mikor maga kombinálja őket (Bár jobb mintha stlyist mondaná meg neki, hogy mit vegyen fel). rolleyes.gif
2011. január 19. 08:49 #339
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 08:42)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Még mindig tetszik nekem ez az avatar. Tök poén és mikor ránézek, mindig csak arra tudok gondolni, ha itt állna mellettem és azt mondaná, come here fangirl, bizony odamennék hozzá pedig kiskoromban megtanították velem, hogy ne álljak szóba 'idegenekkel' (ebben az esetben értsd szó szerint az idegent  _nevet.gif ) és ne menjek utána de screw this, it's the 10th Doctor  biggrin.gif  rohog.gif


Nos, valóban nem tudnám elképzelni, hogy te ellenállsz ennek az ellenállhatatlan hívásnak. biggrin.gif Valahogy nem rád vallana a dolog.. rolleyes.gif


Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 08:42)
Davidnek jó ??? ruhái vannak, de nem szeretem mikor maga kombinálja őket (Bár jobb mintha stlyist mondaná meg neki, hogy mit vegyen fel).  rolleyes.gif


Nézd, legalább egyedi a megjelenése. Egyébként azt vettem észre, én, mint új tanulója a tennantológiának, hogy David hétköznapi viseletei egész divatosak. Kicsit elvont olykor, de pont azért jó. Ám amikor meg kell valahol "jelenni", az már okoz számára némi nehézséget bizonyos esetekben. Lásd, mint fent. Persze jobb ez így, mintha egy stylist által megcsinált mű-David vigyorogna ránk, de azért néha gondolom ti is szörnyülködtök. rohog.gif Amúgy csak mostanában ennyire független, vagy sose volt neki stylistja?
2011. január 19. 09:55 #340
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 08:49)

Nézd, legalább egyedi a megjelenése. Egyébként azt vettem észre, én, mint új tanulója a tennantológiának, hogy David hétköznapi viseletei egész divatosak. Kicsit elvont olykor, de pont azért jó. Ám amikor meg kell valahol "jelenni", az már okoz számára némi nehézséget bizonyos esetekben. Lásd, mint fent. Persze jobb ez így, mintha egy stylist által megcsinált mű-David vigyorogna ránk, de azért néha gondolom ti is szörnyülködtök.  rohog.gif


Szerintem pont a megjelenésében is megnyilvánuló különcsége az, ami egyedivé teszi. Ráadásul szerencsés is, mert igazi kifutós férfimodell alkat (kivéve, hogy az ő feje nem úgy néz ki, mintha öt perce exhumálták volna biggrin.gif ); magas, vékony, az ilyen felépítésű pasikon szinte minden jól mutat. Fogalmam sincs volt-e valaha stylistja (majd jön Kate és villanyt gyújt a buksinkban), de örülök, hogy David nem áll be a sorba, nem bírom a nyájszellemiségű embereket; azért vagyunk különöbzőek, hogy egyediek lehessünk.


Délelőtti vizuális terror
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
101 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok