Starity

David Tennant 2

101 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 28. 08:10 #1421
- törölt felhasználó -    
Idézet (gicus19 @ 2011.03.28. 08:02)
Jó reggelt!smileeee.gif
Micsoda?ohmy.gif Miről van szó pontosan?


Barátunk szerette a Jo Whiley Showt a BBC Radio 1-on, aminek tegnap vége lett és David betelefonált. (Előtte felolvasott a műsorvezetőnő egy levelet, amiben David ÁLLÍTÓLAG azt írta, hogy time lordként nem volt ideje sem kedve ( ! ) fanoknak aláírásokat osztogatni. A forgatási szünetekben tükrökkel próbált benézni Billie öltözőjébe ( ! ). A BBC (kirúgta !!) lecserélte egy kevésbé szép modellre ( ! ) és hogy azért ment színházba, mert soha többé nem akar a tévében szerepelni ( ! ) ) blink.gif
2011. március 28. 08:12 #1422
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 08:10)
Barátunk szerette a Jo Whiley Showt a BBC Radio 1-on, aminek tegnap vége lett és David betelefonált. (Előtte felolvasott a műsorvezetőnő egy levelet, amiben David ÁLLÍTÓLAG azt írta, hogy time lordként nem volt ideje sem kedve ( ! ) fanoknak aláírásokat osztogatni. A forgatási szünetekben tükrökkel próbált benézni Billie öltözőjébe ( ! ). A BBC (kirúgta !!) lecserélte egy kevésbé szép modellre ( ! ) és hogy azért ment színházba, mert soha többé nem akar a tévében szerepelni ( ! ) ) blink.gif


blink.gif Na, hát ezt 1000%, hogy nem a mi Davidünk írta... dry.gif Szánalmas ez a lejáratókampány, amit ellene művelnek... Szánalmas! reklamalo.gif Nagyon remélem, hogy kiderül, mielőbb, hogy valaki csak szórakozott... mad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 08:32 #1423
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 08:10)
Barátunk szerette a Jo Whiley Showt a BBC Radio 1-on, aminek tegnap vége lett és David betelefonált. (Előtte felolvasott a műsorvezetőnő egy levelet, amiben David ÁLLÍTÓLAG azt írta, hogy time lordként nem volt ideje sem kedve ( ! ) fanoknak aláírásokat osztogatni. A forgatási szünetekben tükrökkel próbált benézni Billie öltözőjébe ( ! ). A BBC (kirúgta !!) lecserélte egy kevésbé szép modellre ( ! ) és hogy azért ment színházba, mert soha többé nem akar a tévében szerepelni ( ! ) ) blink.gif


Jó reggelt!
Gosh, ez most komoly? Várjunk csak, ezt most nem értem. Azt mondtad, betelefonált a műsorba, miután felolvasták azt a levelet. Már ha jól értettem, amit írtál. Mit mondott a levélről?
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 28. 08:40 #1424
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.27. 13:03)
Szia Klaudia! Ezt jó tudni, hogy te is csippantod Davidet.  biggrin.gif  Van kedvenc filmed tőle vagy csak a Ki vagy Doki-ban láttad?  smileeee.gif


Klaudiának ez körülbelül a 3. beírása ide, de mindig ugyanezt írja. (Pár hét/hónap eltéréssel.) Én is kérdeztem már tőle, de válaszra sem méltatott...
2011. március 28. 09:39 #1425
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.28. 08:12)
blink.gif Na, hát ezt 1000%, hogy nem a mi Davidünk írta... dry.gif Szánalmas ez a lejáratókampány, amit ellene művelnek... Szánalmas! reklamalo.gif Nagyon remélem, hogy kiderül, mielőbb, hogy valaki csak szórakozott... mad.gif


Sikerült végre meghallgatnom a kérdéses audiót, elnézést a félre értésért, az audió azt mutatja, hogy Jo Whiley beolvasta a levelet, utána beszélt David, aki a köszönés után egyből hozzátette, hogy üzeni a Daily Fail (csak én hívom így rohog.gif ) és egyéb médiának, hogy a levél első felét nem ő írta. 110.gif
A levél második fele Jo Whiley istenítése volt, az tuti, hogy David írta, a szöveg olyan .. Davides ... lol és a dalválasztás is _nevet.gif



rofl.gif
Jo azt mondta, hogy 'rubbish'-t nem játszik a műsorban, szóval nem lett lejátszva, ahogyan DT kérte. No sebaj, Jo (aki DT barátjának mondta magát) rákérdezett a gyerekre és David megint professzionális választ adott. Megáll az eszem. Davidből akarnak több hírt csinálni maguknak, más különben miért 'égetné' pont Davidet a BBC Radio? reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2011. március 28. 09:44 #1426
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 09:39)
Sikerült végre meghallgatnom a kérdéses audiót, elnézést a félre értésért, az audió azt mutatja, hogy Jo Whiley beolvasta a levelet, utána beszélt David, aki a köszönés után egyből hozzátette, hogy üzeni a Daily Fail (csak én hívom így  rohog.gif ) és egyéb médiának, hogy a levél első felét nem ő írta.  110.gif 
A levél második fele Jo Whiley istenítése volt, az tuti, hogy David írta, a szöveg olyan .. Davides ... lol és a dalválasztás is  _nevet.gif 

rofl.gif
Jo azt mondta, hogy 'rubbish'-t nem játszik a műsorban, szóval nem lett lejátszva, ahogyan DT kérte. No sebaj, Jo (aki DT barátjának mondta magát) rákérdezett a gyerekre és David megint professzionális választ adott. Megáll az eszem. Davidből akarnak több hírt csinálni maguknak, más különben miért 'égetné' pont Davidet a BBC Radio?  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Azért ez tényleg égő. Úgy értem, ki ír ilyen rosszindulatú levelet? Ez már szánalmas, hogy ilyen kitalált dolgokkal akarnak népszerűek maradni.
Amúgy David milyen dalt kért, és mit felelt a gyerek kérdésre? Csak mert itt nem tudom meghallgatni a videót, és kíváncsi vagyok. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 09:45 #1427
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 09:39)
Sikerült végre meghallgatnom a kérdéses audiót, elnézést a félre értésért, az audió azt mutatja, hogy Jo Whiley beolvasta a levelet, utána beszélt David, aki a köszönés után egyből hozzátette, hogy üzeni a Daily Fail (csak én hívom így  rohog.gif ) és egyéb médiának, hogy a levél első felét nem ő írta.  110.gif 
A levél második fele Jo Whiley istenítése volt, az tuti, hogy David írta, a szöveg olyan .. Davides ... lol és a dalválasztás is  _nevet.gif 

rofl.gif
Jo azt mondta, hogy 'rubbish'-t nem játszik a műsorban, szóval nem lett lejátszva, ahogyan DT kérte. No sebaj, Jo (aki DT barátjának mondta magát) rákérdezett a gyerekre és David megint professzionális választ adott. Megáll az eszem. Davidből akarnak több hírt csinálni maguknak, más különben miért 'égetné' pont Davidet a BBC Radio?  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Megáll az ész. Komolyan. De legalább tisztázta magát. A dalt pedig olyan kár, hogy nem játszották le. tongue.gif Mi volt az a professzionális válasz? Egyébként tényleg agyrém, hogy Davidből kell hírverést csapni maguk körül... dry.gif Nem kéne idáig süllyedni...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 09:54 #1428
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 09:44)
Azért ez tényleg égő. Úgy értem, ki ír ilyen rosszindulatú levelet?


Szerintem Jo írta. Jo mindig is híres volt arról, hogy rákérdezett olyan dolgokra, amire David nem válaszolt. Anno azt is megkérdezte, hogy 'Is there a Mrs Tenannt?' David meg csak röhögött meg hümmögött, kínos másodpercek teltek el a nagy semmivel, utána Jo mondta neki, hogy ha nem válaszolsz erre a kérdésre, akkor legalább a rajongói kérdésekre válaszolj. Felolvasott 4 'Will you marry me?' SMS-t, barátunk pedig csak annyit válaszolt, hogy: Yes'N'No, Yes'N'No rofl.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.28. 09:45)
Megáll az ész. Komolyan. De legalább tisztázta magát. A dalt pedig olyan kár, hogy nem játszották le. tongue.gif Mi volt az a professzionális válasz? Egyébként tényleg agyrém, hogy Davidből kell hírverést csapni maguk körül... dry.gif Nem kéne idáig süllyedni...


Aqua, Dr Jones című számot 'kérte' de Jo nem játszotta végig. A professzionális válasz az volt, hogy 'We don't talk about that on radio. I'll let you know.'
Ez mind csak neveltetés kérdése. David betelefonál és az egekbe magasztalja Jot, ő pedig így vág vissza dry.gif Pedig anno David adott is neki egy Florence and the Machine eredeti CD-t, hogy hallgassa azt, mert DT tudta, hogy Jo szereti. Istenem mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 28. 10:20 #1429
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 09:54)
Szerintem Jo írta. Jo mindig is híres volt arról, hogy rákérdezett olyan dolgokra, amire David nem válaszolt. Anno azt is megkérdezte, hogy 'Is there a Mrs Tenannt?' David meg csak röhögött meg hümmögött, kínos másodpercek teltek el a nagy semmivel, utána Jo mondta neki, hogy ha nem válaszolsz erre a kérdésre, akkor legalább a rajongói kérdésekre válaszolj. Felolvasott 4 'Will you marry me?' SMS-t, barátunk pedig csak annyit válaszolt, hogy: Yes'N'No, Yes'N'No rofl.gif
Aqua, Dr Jones című számot 'kérte' de Jo nem játszotta végig. A professzionális válasz az volt, hogy 'We don't talk about that on radio. I'll let you know.' 
Ez mind csak neveltetés kérdése. David betelefonál és az egekbe magasztalja Jot, ő pedig így vág vissza  dry.gif Pedig anno David adott is neki egy Florence and the Machine eredeti CD-t, hogy hallgassa azt, mert DT tudta, hogy Jo szereti. Istenem  mellow.gif


Na jó, attól a daltól én is falra mászom, de egy rádiósnak szerintem az a dolga, hogy bármit lejátsza a dalokat, amit a hallgatók kérnek.. dry.gif
A professzionális válasz kedves volt és udvarias. Ez a Jo pedig csak a munkáját végezte, de azért tényleg lehetett volna kicsit udvariasabb. Ha DT odafigyel rá és kedves vele, ő is visszavehetne magából egy kicsit. Nem tudom milyen kapcsolatban vannak amúgy, lehet, hogy ezt majd négyszemközt átbeszélik.
Tényleg, Davidnek van olyan hogy legjobb barát? rolleyes.gif
2011. március 28. 10:59 #1430
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 10:20)
Na jó, attól a daltól én is falra mászom, de egy rádiósnak szerintem az a dolga, hogy bármit lejátsza a dalokat, amit a hallgatók kérnek..  dry.gif 
A professzionális válasz kedves volt és udvarias. Ez a Jo pedig csak a munkáját végezte, de azért tényleg lehetett volna kicsit udvariasabb. Ha DT odafigyel rá és kedves vele, ő is visszavehetne magából egy kicsit. Nem tudom milyen kapcsolatban vannak amúgy, lehet, hogy ezt majd négyszemközt átbeszélik. 
Tényleg, Davidnek van olyan hogy legjobb barát?  rolleyes.gif


David olyat soha nem mond, hogy legjobb barát. Sok barátja van, legalábbis ő annak tekinti őket, mint pl COC, Edith Bowman, Freema Agyeman, Jonathan Ross, Catherine Tate, John Simm, John Barrowman ??, Arabella Weir, Richard Wilson, Ashley Jensen, Kylie Minogue ??, Billie Piper, Russel T. Davies, Gordon Brown ??, Sir Patrick Stewart, Phil Colinson, Julia Gardner, bár ha engem kérdezel, Arabella, aki szállást adott anno Davidnek, azóta is jóban vannak, David a keresztapja Arabella gyerekeinek, ugyanúgy összejár még Richard Wilsonnal és Stephen Fry-jal is. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 28. 11:22 #1431
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 10:59)
David olyat soha nem mond, hogy legjobb barát. Sok barátja van, legalábbis ő annak tekinti őket, mint pl COC, Edith Bowman, Freema Agyeman, Jonathan Ross, Catherine Tate, John Simm, John Barrowman ??, Arabella Weir, Richard Wilson, Ashley Jensen, Kylie Minogue ??, Billie Piper, Russel T. Davies, Gordon Brown ??, Sir Patrick Stewart, Phil Colinson, Julia Gardner, bár ha engem kérdezel, Arabella, aki szállást adott anno Davidnek, azóta is jóban vannak, David a keresztapja Arabella gyerekeinek, ugyanúgy összejár még Richard Wilsonnal és Stephen Fry-jal is.  biggrin.gif


Stephen Fry-jal én is szívesen összejárnék! w00t.gif Csak hallgatnám ahogy a kifinomult hangján remekbe szabott poénokkal megtűzdelt beszédet tart akármiről! w00t.gif Na jó, ez egy David Tennant topik, itten nem illik a kollégájáról áradozni. Jut eszembe, lesz ma megőrülős kép postolás? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 11:31 #1432
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 11:22)
Stephen Fry-jal én is szívesen összejárnék!  w00t.gif Csak hallgatnám ahogy a kifinomult hangján remekbe szabott poénokkal megtűzdelt beszédet tart akármiről!  w00t.gif Na jó, ez egy David Tennant topik, itten nem illik a kollégájáról áradozni. Jut eszembe, lesz ma megőrülős kép postolás?  rohog.gif


Én John Simmel járnék össze szívesen http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/rolleyes.gif És persze Barrowmannel, Fry-jal és Arabellel. Eszméletlen, micsoda humora van a nőnek. Tényleg nagyon tehetséges komikus thumbsup.gif És milyen komoly mondta, hogy anno fogadtak a lakótársaival, hogy barátunk meleg-e vagy sem, David pedig csak röhögött és leste a falat csak annyit szólván: 'legalább egyikőtök gazdagabb lett' rofl.gif Remek kikerülő válasz egy Igen/Nem elől. biggrin.gif

Legyen megőrülős kép postolás? LOLCATZ, COOKIEZ képekre gondolsz, vagy Bitchfest megint? rohog.gif Én kifogytam a beszúrható képekből/animációkból, de ha nektek van, szúrjátok be nyugodtan rohog.gif

Szerk: Bitchfest képeim vannak, LOLCATZ, COOKIEZ képeim nincsenek már lol
2011. március 28. 11:39 #1433
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 11:31)
Én John Simmel járnék össze szívesen http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/rolleyes.gif És persze Barrowmannel, Fry-jal és Arabellel. Eszméletlen, micsoda humora van a nőnek. Tényleg nagyon tehetséges komikus  thumbsup.gif És milyen komoly mondta, hogy anno fogadtak a lakótársaival, hogy barátunk meleg-e vagy sem, David pedig csak röhögött és leste a falat csak annyit szólván: 'legalább egyikőtök gazdagabb lett' rofl.gif Remek kikerülő válasz egy Igen/Nem elől. biggrin.gif 
Legyen megőrülős kép postolás? LOLCATZ, COOKIEZ képekre gondolsz, vagy Bitchfest megint?  rohog.gif Én kifogytam a beszúrható képekből/animációkból, de ha nektek van, szúrjátok be nyugodtan  rohog.gif


Sajnos egyelőre én is kifogytam, de ha vége lesz a bolondok házának, délután majd megpróbálok szolgálni valamivel. Ha nem is lesz Bitchfest, de hozok majd valami tetszetőset. rolleyes.gif
David zseniális az ilyenfajta kérdések megválaszolásában! Imádom! thumbsup.gif meghajolo.gif Azóta meg gondolom már bizonyította, hogy nem meleg. rolleyes.gif Mert a nőknek ugye bizonyíték kell és nem ígéret. _nevet.gif
David amúgy benne van most valami új projektben? Úgy értem nincsenek pletykák arról, hogy mit akar a jövőben csinálni?

Szerk: Ha van Bitchfest képed, jöhet! thumbsup.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 12:08 #1434
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 11:39)
Sajnos egyelőre én is kifogytam, de ha vége lesz a bolondok házának, délután majd megpróbálok szolgálni valamivel. Ha nem is lesz Bitchfest, de hozok majd valami tetszetőset.  rolleyes.gif 
David zseniális az ilyenfajta kérdések megválaszolásában! Imádom!  thumbsup.gif  meghajolo.gif Azóta meg gondolom már bizonyította, hogy nem meleg.  rolleyes.gif Mert a nőknek ugye bizonyíték kell és nem ígéret.  _nevet.gif 
David amúgy benne van most valami új projektben? Úgy értem nincsenek pletykák arról, hogy mit akar a jövőben csinálni?
Szerk: Ha van Bitchfest képed, jöhet!  thumbsup.gif  w00t.gif


Azokat a képeket fel is kell még töltenem, utána linkelem biggrin.gif
Én mindig is úgy tekintettem Davidre, mintha heteró lenne, az hogy hogyan néz ki és hogy miket művel a kamerák előtt, nos, az angol 'filmiparban' van ilyen. Az ilyen, no. Amerikában mindenki leszbinek vallja magát, az UK-ban pedig ... a férfiak így viselkednek, nekik ez nem gáz, és az ottaniak sem tartják undorítónak, már már szexinek tartják a dolgot, amit én nem értek, de ez csak én vagyok. pardon.gif Nem tudom, hogy ti hogy álltok hozzá, de én mindig röhögök David random gay beütésű poénjain de a DT/JB 'csókon' is csak röhögni tudtam, nem tudom miért. Engem ez nem hoz lázba, bevallom őszintén, akkor már inkább nőnek udvaroljon vagy szitkozódjon a filmben lol Én sokszor a káromkodó Daviden is csak röhögni tudok és (utána merülnek fel bennem bizonyos gondolatok rohog.gif - normális ez ilyen sorrendben? lol )
Szerintem David nem meleg, de egy kis beütés alapból van benne. A kamerák előtt gondolom direkt csinálja, amögött pedig -SZERINTEM- igen is van benne egy kis beütés lol Ez az őszinte véleményem, elnézést ha valakit megbántottam pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 28. 12:43 #1435
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 12:08)
Azokat a képeket fel is kell még töltenem, utána linkelem  biggrin.gif 
Én mindig is úgy tekintettem Davidre, mintha heteró lenne, az hogy hogyan néz ki és hogy miket művel a kamerák előtt, nos, az angol 'filmiparban' van ilyen. Az ilyen, no. Amerikában mindenki leszbinek vallja magát, az UK-ban pedig ... a férfiak így viselkednek, nekik ez nem gáz, és az ottaniak sem tartják undorítónak, már már szexinek tartják a dolgot, amit én nem értek, de ez csak én vagyok. pardon.gif Nem tudom, hogy ti hogy álltok hozzá, de én mindig röhögök David random gay beütésű poénjain de a DT/JB 'csókon' is csak röhögni tudtam, nem tudom miért. Engem ez nem hoz lázba, bevallom őszintén, akkor már inkább nőnek udvaroljon vagy szitkozódjon a filmben lol Én sokszor a káromkodó Daviden is csak röhögni tudok és (utána merülnek fel bennem bizonyos gondolatok  rohog.gif - normális ez ilyen sorrendben? lol )
Szerintem David nem meleg, de egy kis beütés alapból van benne. A kamerák előtt gondolom direkt csinálja, amögött pedig -SZERINTEM- igen is van benne egy kis beütés lol Ez az őszinte véleményem, elnézést ha valakit megbántottam pardon.gif


Nos, ami engem illet, én egyáltalán nem tartom szexinek, ha két férfi mondjuk csókolózik. Ha nekik jól esik, csinálják, nem zavar, de nem indulok be tőle, mint manapság a legtöbb nő. dry.gif David egyértelműen nem meleg, de van egy olyan stílusa, meg ugye a megnyilvánulásai is olyanok néha. Lehet, hogy van valami abban,amit mondasz. Az biztos, hogy semmiképpen nem egy barbár férfiállat! _nevet.gif Mivel nekem a karakteres, agresszívebb megjelenésű férfiak (Sean Bean) jönnek be, így Davidet nem igazán találom vonzónak, de a szeme és a mosolya szívet melengető, és szívesen nézem, ahogy játszik, mert rendkívül tehetségesnek tartom.
Szerintem senkit nem bántottál meg a véleményeddel. Aki lát, és nem csak néz, annak biztosan feltűnik, hogy David nem egy macsó alfa-hím típus. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 12:59 #1436
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 12:43)
Nos, ami engem illet, én egyáltalán nem tartom szexinek, ha két férfi mondjuk csókolózik. Ha nekik jól esik, csinálják, nem zavar, de nem indulok be tőle, mint manapság a legtöbb nő.  dry.gif David egyértelműen nem meleg, de van egy olyan stílusa, meg ugye a megnyilvánulásai is olyanok néha. Lehet, hogy van valami abban,amit mondasz. Az biztos, hogy semmiképpen nem egy barbár férfiállat!  _nevet.gif Mivel nekem a karakteres, agresszívebb megjelenésű férfiak (Sean Bean) jönnek be, így Davidet nem igazán találom vonzónak, de a szeme és a mosolya szívet melengető, és szívesen nézem, ahogy játszik, mert rendkívül tehetségesnek tartom. 
Szerintem senkit nem bántottál meg a véleményeddel. Aki lát, és nem csak néz, annak biztosan feltűnik, hogy David nem egy macsó alfa-hím típus. pardon.gif


Érdekes egyébként, hogy Ewan McGregor (aki szintén skót) azt mondja az interjúkban, hogy neki könnyebb egy férfit lesmárolni a képernyőn, mint egy nőt. Azt mondja így élvezetesebb a dolog ??? mert ilyet nem csinál mindennap az ember és ha olyan karaktert játszik, aki távol áll a személyiségétől, így könnyebben át tudja venni a karaktert. Érdekes. blink.gif David sem bánja a dolgot, anno ő is azt nyilatkozta, hogy a Doktor lehet meleg is és teljesen okés, ha úgy gondolod, hogy az, mert ő ilyen és így kell elfogadni. David szerint sincs semmi probléma ezzel, ugyanolyan, mintha nőt smárolna -mondja ő-. Nos, nem tudom, az én szememben pasikkal való csókja lázadás és a Casanova filmet sem szeretem (abban is voltak utalások arra, hogy Casanova mindent (!) kipróbált, amit csak lehetett.), mert annyira nem David és nem tud azonosulni a karakterrel, az én szememben, de ez nem csak ennél a filmjeinél van így, amikben gyakran félmeztelen vagy nyomulós karatere van, valamiért az sem számít nálam túl nyerőnek, elismerem, hogy képes rá és nálam is eléri a kívánt hatást de azért lelkem legmélyén elkönyvelem, hogy ez nem neki való szerep.

Érdekes egyébként, hogy Ewan és David mennyire egyet értenek erről és a meztelenségről a filmekben témáról is. Ewan úgy vállalta el a Young Adamet, hogy tudta, a kamera mindent (!) mutatni fog, David pedig úgy írta alá a Singel Fathert, hogy ott is mutatnak majd mindent (!), szerintük a meztelenkedés a természet része és elfogadott dolog. think.gif
2011. március 28. 13:17 #1437
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 12:59)
Érdekes egyébként, hogy Ewan McGregor (aki szintén skót) azt mondja az interjúkban, hogy neki könnyebb egy férfit lesmárolni a képernyőn, mint egy nőt. Azt mondja így élvezetesebb a dolog ??? mert ilyet nem csinál mindennap az ember és ha olyan karaktert játszik, aki távol áll a személyiségétől, így könnyebben át tudja venni a karaktert. Érdekes.  blink.gif David sem bánja a dolgot, anno ő is azt nyilatkozta, hogy a Doktor lehet meleg is és teljesen okés, ha úgy gondolod, hogy az, mert ő ilyen és így kell elfogadni. David szerint sincs semmi probléma ezzel, ugyanolyan, mintha nőt smárolna -mondja ő-. Nos, nem tudom, az én szememben pasikkal való csókja lázadás és a Casanova filmet sem szeretem (abban is voltak utalások arra, hogy Casanova mindent (!) kipróbált, amit csak lehetett.), mert annyira nem David és nem tud azonosulni a karakterrel, az én szememben, de ez nem csak ennél a filmjeinél van így, amikben gyakran félmeztelen vagy nyomulós karatere van, valamiért az sem számít nálam túl nyerőnek, elismerem, hogy képes rá és nálam is eléri a kívánt hatást de azért lelkem legmélyén elkönyvelem, hogy ez nem neki való szerep.
Érdekes egyébként, hogy Ewan és David mennyire egyet értenek erről és a meztelenségről a filmekben témáról is. Ewan úgy vállalta el a Young Adamet, hogy tudta, a kamera mindent (!) mutatni fog, David pedig úgy írta alá a Singel Fathert, hogy ott is mutatnak majd mindent (!), szerintük a meztelenkedés a természet része és elfogadott dolog. think.gif


Hát nem tudom, nekem fura ez a felfogás, miszerint élvezetesebb egy férfinek egy férfit megcsókolni. Seannak is volt már biszex szerepe, történetesen a Caravaggióban, és meg is kellett csókolni a pasit, de nem nyilatkozott róla. Ő egyértelműen kijelentette, hogy nem vonzza az ilyesmi. Ebben nagyon vaskalapos és meg is tudom érteni.
Értem egyébként, hogy mire gondolsz, amikor nem igazán tetszik, amit David csinál. Valahogy úgy érzed, hogy ráhúzzák ezt a szerepet, de te tudod, hogy nem neki való, még akkor is, ha esetleg bejön a dolog bizonyos szinten és jól is csinálja. A filmekben való meztelenkedéssel nekem sincs gondom, főleg ha az a meztelenkedés indokolt, vagy eleve olyan a film, hogy természetességre, a puritánsárgra megy rá. Nincs ezzel gond, de azzal, ha valaki menőségből, vagy divatból bi, vagy meleg, azzal már gondom van. Persze előbb-utóbb úgyis kihal az emberiség, de nem feltétlenül kell siettetni. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 28. 13:31 #1438
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 13:17)
Hát nem tudom, nekem fura ez a felfogás, miszerint élvezetesebb egy férfinek egy férfit megcsókolni. Seannak is volt már biszex szerepe, történetesen a Caravaggióban, és meg is kellett csókolni a pasit, de nem nyilatkozott róla. Ő egyértelműen kijelentette, hogy nem vonzza az ilyesmi. Ebben nagyon vaskalapos és meg is tudom érteni. 
Értem egyébként, hogy mire gondolsz, amikor nem igazán tetszik, amit David csinál. Valahogy úgy érzed, hogy ráhúzzák ezt a szerepet, de te tudod, hogy nem neki való, még akkor is, ha esetleg bejön a dolog bizonyos szinten és jól is csinálja. A filmekben való meztelenkedéssel nekem sincs gondom, főleg ha az a meztelenkedés indokolt, vagy eleve olyan a film, hogy természetességre, a puritánsárgra megy rá. Nincs ezzel gond, de azzal, ha valaki menőségből, vagy divatból bi, vagy meleg, azzal már gondom van. Persze előbb-utóbb úgyis kihal az emberiség, de nem feltétlenül kell siettetni. pardon.gif


Előttem sem világos és szerintem soha nem fogom megérteni, de ők ilyenek, ezt mondják és kész. A divatból bi és meleg embereknél pedig nem nagyon van undorítóbb a világon, én azt mondom mellow.gif
A Single Father nem követelte meg a meztelenkedést és végül ki is vágták a jelenetet, de Ewan filmjében (Young Adam) megkövetelték. Egyébként az egy bűn rossz film, úgy értem senkinek sem ajánlom, tényleg nem. Tilda Swinton alakítása is nagyszerű, Ewan is, de én ennél piszkosabb (értsd szó szerint) és mocskosabb (szó szerint értendő is értendő) még nem láttam. mellow.gif A történet sem jó, az akcentus nagyon wub2.gif de az a sok meztelen jelenet és s*x a filmben. No komment. Így jár az, aki nem olvas revieweket vagy fan revieweket, utólag kigoogleztam a film címét és kb második oldal 2-ik link, nagybetűkkel 'hogy Ewannek mekkora ..' lol Az Ewan rajongók egyébként durvábbak, mint David rajongói, pedig nem tudom mire fel vannak úgy oda ezzel a filmmel és amit láttak Ewanből, nos, én inkább nem kommentelem ... mellow.gif

Jöhet a bitchfest poszt? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 28. 13:40 #1439
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.28. 13:31)

Jöhet a bitchfest poszt?  wink.gif


Naná, hogy jöhet! w00t.gif
2011. március 28. 14:08 #1440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.28. 13:40)
Naná, hogy jöhet!  w00t.gif


Előzőleg nem válaszoltam egy kérdésedre. Re David projektjei semmi új. Vannak dolgok láthatáron, de arról úgy sem tudunk egy darabig.
Áprilisban United & KAFKA (BBC Radio 4), Június UK Decoy Bride premier, Májustól MAAN Szeptemberig. Ennyi biztos smileeee.gif

Happy Monday bitchpost!!! biggrin.gif

Young David csak mert

újfent nem tudom miért de tetszik nagyon thumbsup.gif

Természetes David means no make up, fresh face, no fésű lol

Hair ruffle Bónusz Andrew Garfield a háttérben wink.gif

Természetes David 2

A tekintet, azok a szemek wub2.gif
101 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok