Starity

David Tennant 2

101 oldal 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 30. 18:33 #1541
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 18:31)
Azt amelyik 10 perce van fent a neten. Láttad?


Akkor nem. unsure.gif Link..? blush.gif
2011. március 30. 18:35 #1542
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Közben megnéztem a DW topikban a képedet. Az szerintem nem David. laugh.gif Szerintem 'Rory', bár hasonlít DT-re... rolleyes.gif smileeee.gif
2011. március 30. 18:41 #1543
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 18:35)
Közben megnéztem a DW topikban a képedet. Az szerintem nem David. laugh.gif Szerintem 'Rory', bár hasonlít DT-re... rolleyes.gif  smileeee.gif


Én nem mondtam, hogy az DT. Azt mondtam, hogy az 10 konzolja ohmy.gif És hogy 11 azt mondja, hogy megölt minden time lordot, pedig ha jobban belegondolunk 10 már úgy mond nem él, ergo őt nem ölheti meg. 10.2 Rose-zal? unsure.gif
2011. március 30. 18:47 #1544
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 18:41)
Én nem mondtam, hogy az DT. Azt mondtam, hogy az 10 konzolja  ohmy.gif És hogy 11 azt mondja, hogy megölt minden time lordot, pedig ha jobban belegondolunk 10 már úgy mond nem él, ergo őt nem ölheti meg. 10.2 Rose-zal?  unsure.gif


De hogy ölhetné meg 10.2-t, ha ők ott ragadtak TARDIS nélkül, mert a TARDIS-t a Doki elvitte. És 10 a TARDISban regenerálódott, a TARDIS pedig ugye leégett és aztán lett átépítve, ergo 10 konzolja is megszűnt létezni. Vagy ez megint valami nagyon nyakatekert időcsavar?! blink.gif
2011. március 30. 19:00 #1545
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 18:47)
De hogy ölhetné meg 10.2-t, ha ők ott ragadtak TARDIS nélkül, mert a TARDIS-t a Doki elvitte. És 10 a TARDISban regenerálódott, a TARDIS pedig ugye leégett és aztán lett átépítve, ergo 10 konzolja is megszűnt létezni. Vagy ez megint valami nagyon nyakatekert időcsavar?! blink.gif


No, Sally. A TARDIS regenerálódott mikor 10 is. A TARDIS képes arra, hogy ismeretlen vagy előző formákat vegyen fel, de csak akkor, ha tényleg nagy a baj, ha már tényleg semmi megoldás nincs. Igazából, a TARDIS sem önszántából regenerálódott, a 'lelke' még ugyanaz, csak új külsőt kapott. Ezt olvasom most a Gallifreybasen.
11-nek van egy klónja, aki ugyebár meghalt, de ki tudja, úgy tűnik most visszatér ugyanaz vagy egy másik, aki viszont élhet ott, ahol 10.2 és Rose. ??
És látjuk River TARDIS-át is, ami a Lodger epizódban volt, vagy igaz volt anno a feltételezés, hogy River a TARDIS. És persze a legérdekesebb, ki ölt meg kit. Amy ölte meg 11-et vagy 11 ölte meg Amyt? Vagy Amynek is van egy gonosz klónja és 11 őt öli meg. Ha választani kellene, akkor inkább Amy léceljen le rolleyes.gif mad.gif
2011. március 30. 19:13 #1546
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 19:00)
No, Sally. A TARDIS regenerálódott mikor 10 is. A TARDIS képes arra, hogy ismeretlen vagy előző formákat vegyen fel, de csak akkor, ha tényleg nagy a baj, ha már tényleg semmi megoldás nincs. Igazából, a TARDIS sem önszántából regenerálódott, a 'lelke' még ugyanaz, csak új külsőt kapott. Ezt olvasom most a Gallifreybasen. 
11-nek van egy klónja, aki ugyebár meghalt, de ki tudja, úgy tűnik most visszatér ugyanaz vagy egy másik, aki viszont élhet ott, ahol 10.2 és Rose. ??
És látjuk River TARDIS-át is, ami a Lodger epizódban volt, vagy igaz volt anno a feltételezés, hogy River a TARDIS. És persze a legérdekesebb, ki ölt meg kit. Amy ölte meg 11-et vagy 11 ölte meg Amyt? Vagy Amynek is van egy gonosz klónja és 11 őt öli meg. Ha választani kellene, akkor inkább Amy léceljen le  rolleyes.gif  mad.gif


Most kapkodom a fejem. 5 percet kérek feldolgozni az információt. laugh.gif Gadget, gadget.. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 30. 20:08 #1547
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.30. 19:13)
Most kapkodom a fejem. 5 percet kérek feldolgozni az információt. laugh.gif Gadget, gadget.. rohog.gif


Letelt lol

Most tényleg. Mennyi esély lenne rá, hogy 10.2 visszatérjen? Én valahogy nem látom Roset 10.2 nélkül... David idejébe éppenséggel belefért volna , és ne felejtsük, hogy Manchesterben forgatott több óra hosszán keresztül valamit, amiről senki nem tud ??? Aztán egy nappal később felkerül twitterre a hír, hogy David bent volt egy kislánynál egy kórházban és DW ruha van rajta. Persze ez csak feltételezés, de megmagyarázná a ruhás dolgot, hiszen David nem hordhatja a DW kosztümöt publikum előtt ..
Moffból nem nézem ki hogy visszahozza Davidet, de a legnagyobb cliffhanger ever-t ígérte, DT jelenléte pedig emelné a nézőközönséget (még akkor is ha maga a jelenléte úgymond nem passzolna a történetbe legalább többen néznék.)
Óh és azt se felejtsük el, hogy egy DW weboldal azt írta David Amerikába megy DW-t forgatni. Akkor azt mondták, hogy DW DVD Extra, de mint kiderült, azt Cardiffban forgatták.

Come on, speculating is fun biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 30. 21:51 #1548
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Én is gratulálok, minden rosszízű pletyka ellenére nagyon boldog vagyok, hogy David apuka lett smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 30. 22:18 #1549
- törölt felhasználó -    
Nem is tudom melyikőtök kérdezte a múltkor hogy Davidnek van-e új projektje. Emlékszünk a The Secret Commonwealth filmre? Amiben egy skót felföldi papot játszott volna. Nos, nem lesz. Sajnálattal látom, hogy a neve már nincs a projekthez kapcsolva sad.gif Pedig én örültem volna ennek a filmnek... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 30. 23:35 #1550
gicus19
gicus19
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.27.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 148081
Offline offline
Lehet, hogy már senki nincs itt, de azért beteszem:D
Nem sokat értettem belőle, de a kitudtam venni belőle a lényeget:D Pontosabban, következtettem:D
Én nevettem rajta:D
http://www.youtube.com/watch?v=WxB1gB6K-2A&feature=relmfu
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 31. 00:25 #1551
- törölt felhasználó -    
Idézet (gicus19 @ 2011.03.30. 23:35)
Lehet, hogy már senki nincs itt, de azért beteszem:D
Nem sokat értettem belőle, de a kitudtam venni belőle a lényeget:D Pontosabban, következtettem:D
Én nevettem rajta:D
http://www.youtube.com/watch?v=WxB1gB6K-2A&feature=relmfu


Van valahol hozzá transcript, kell?
2011. március 31. 08:17 #1552
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Reggelt! biggrin.gif

Érdekes, amit mondasz Kate. Akkor mégis csak gyanús, hogy DT finalista lesz a series 6-ban..? Hmm... Én nem bánnám mondjuk, az biztos. Sokkal szívesebben nézegetném 10.2-t, mint 11-et... rohog.gif Már el is képzeltem, ahogy Jenny találkozik 10.2-vel (ne tessék semmi rosszra gondolni, nem is azért emlegetem), a tényleges 'papát', 11-et meg először meg sem ismerné ugye, és igen, mondjuk jól lekaratézná, vagy ilyesmi... _nevet.gif Jack sem tudná, hogy 11 ki és ő is... Jaj, ez egyre szebb... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 31. 08:52 #1553
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az utóbbi hetekben tört rám az olthatatlan vágy, hogy én moziban szeretnék látni valami DW-t, vagy mindegy, bármely DT filmet, eredeti nyelven. Azzal a bizonyos hangzással. És emlegettétek már itt az Aréna Plazát, meg minden... Olyan jó lenne egy olyan mozi, ahol eredeti nyelven adnának filmeket, akár DT-t is... Eszméletlen lenne pl. DW mozihatással... Hatalmas vászon... Jajj... blush.gif Igazán lehetne Londonban egy DW mozi, vagy hasonló... Nem? Tuti lenne sikere. laugh.gif Már a kiállításon is olyan jó volt, mikor bevittek minket egy mini "moziterembe" (az túlzás, hogy moziterem, de volt ott egy szép nagy vászon és rávetíttettek DW-t rohog.gif )...

Újabb költői kérdéssel állok elő, miszerint miért kell nekünk szinte mindent leszinkronizálni és miért szinte csak a sok amerikai borzalom jut el a mozikba, különös tekintettel a vidéki mozikra...

Ezt most találtam, ügyes volt, aki csinálta! w00t.gif thumbsup.gif

http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/206/b/8/David_Tennant___Matt_Smith_by_orlandotheelf.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 31. 10:06 #1554
gicus19
gicus19
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.27.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 148081
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.31. 00:25)
Van valahol hozzá transcript, kell?


Igen, légyszi:)
2011. március 31. 10:09 #1555
gicus19
gicus19
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.27.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 148081
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.30. 20:08)
Letelt lol
Most tényleg. Mennyi esély lenne rá, hogy 10.2 visszatérjen? Én valahogy nem látom Roset 10.2 nélkül... David idejébe éppenséggel belefért volna , és ne felejtsük, hogy Manchesterben forgatott több óra hosszán keresztül valamit, amiről senki nem tud ??? Aztán egy nappal később felkerül twitterre a hír, hogy David bent volt egy kislánynál egy kórházban és DW ruha van rajta. Persze ez csak feltételezés, de megmagyarázná a ruhás dolgot, hiszen David nem hordhatja a DW kosztümöt publikum előtt .. 
Moffból nem nézem ki hogy visszahozza Davidet, de a legnagyobb cliffhanger ever-t ígérte, DT jelenléte pedig emelné a nézőközönséget (még akkor is ha maga a jelenléte úgymond nem passzolna a történetbe legalább többen néznék.)
Óh és azt se felejtsük el, hogy egy DW weboldal azt írta David Amerikába megy DW-t forgatni. Akkor azt mondták, hogy DW DVD Extra, de mint kiderült, azt Cardiffban forgatták. 
Come on, speculating is fun  biggrin.gif  rohog.gif


Jó lenne, ha visszatérne. Reménykedjünk benne biggrin.gif És egyetértek, tényleg növelné a nézettséget David:D
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 31. 11:29 #1556
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.31. 08:52)
Az utóbbi hetekben tört rám az olthatatlan vágy, hogy én moziban szeretnék látni valami DW-t, vagy mindegy, bármely DT filmet, eredeti nyelven. Azzal a bizonyos hangzással. És emlegettétek már itt az Aréna Plazát, meg minden... Olyan jó lenne egy olyan mozi, ahol eredeti nyelven adnának filmeket, akár DT-t is... Eszméletlen lenne pl. DW mozihatással... Hatalmas vászon... Jajj... blush.gif Igazán lehetne Londonban egy DW mozi, vagy hasonló... Nem? Tuti lenne sikere. laugh.gif Már a kiállításon is olyan jó volt, mikor bevittek minket egy mini "moziterembe" (az túlzás, hogy moziterem, de volt ott egy szép nagy vászon és rávetíttettek DW-t rohog.gif )...
Újabb költői kérdéssel állok elő, miszerint miért kell nekünk szinte mindent leszinkronizálni és miért szinte csak a sok amerikai borzalom jut el a mozikba, különös tekintettel a vidéki mozikra...


Nos, kedves Sally, a válasz nagyon egyszerű. Az emberek között igen is lenne olyan, nem is kevés, aki értékelni a nem amerikai filmeket is. Hozzánk olyan egyszerű indokból nem jutnak el, csak az amerikai szemetek (tisztelet a kivételnek) mert a magyar ilyen, berögzült gondolkodásmódja, abba születik, született bele, hogy mindenhol amerikai filmek mennek, arról persze nem is beszélve, hogy látjátok milyen nehéz bármi angol vagy nem amerikai filmehz hozzájutni. Volnának rá vevő emberek de összességében nem érné meg levetíteni. A baj nem csak az, hogy ebbe születtünk/születünk bele, hanem az is, hogy sokan nem is kíváncsiak. Én is Dallason meg McGayweren nőttem fel, mégis furdalt a kíváncsiság hogy mi van 'a túloldalon túl'.

Sokkal egyszerűbb egy amerikai szemetet megnézni, hülye idióta poénokkal, ami le van szinkronizálva. A helyes pasi belebotlik a helyes csajba, összefekszenek, összevesznek, kibékülnek és happy end, sablon. Vagy maradtak a gyilkolászos és Halálosabb Iramban filmek (az jó film rohog.gif ) És a dráma. A drámát alapból nem csippantják az emberek, mert az 'szomorú'. Igen, az élet is az néha. A legtöbb amerikai filmnek happy endje van (tisztelet a kivételnek) és azt sugalják vele, hogy a te életed is lehet jobb, mert x y-nak is jobb lett. Nem, nem mindig van ez így.

Az angol comedy drama pedig a dolgok netovábbja, egyszerűen nem megy le minden torkán, ezt el kell fogadni. Itt most nem csak arról van szó, hogy mindenhol eyecandyk vannak a filmekben, sokan tévesen ítélik meg a filmeket és olyat választanak, amikben helyes pasik vagy csajok vannak, a köztudatban pedig a britek CSÚNYÁK, a humoruktól falra lehetne mászni, a valódi könnycseppjeiket pedig a görcsöen amerikai szemét szerető nép nem tudja értékelni a drámákban.

Amíg az emberek úgy gondolkodnak, hogy az amerikai szeméten kívül más nem létezik és még csak meg sem próbálják, addig itt nem lesz kérem semmilyen változás sem. Mit várunk alapból egy olyan országtól, ahol Való Világot néznek az emberek és minden 3-ik ember Csillagtökbe szerelmes? X Y a pénz kedvéért teherbe esik egy műsorban, rámászik mindenféle emberre, nemre való tekintet nélkül és ezt nézi az ország?
3 felhasználónak tetszik: funny18, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 31. 11:52 #1557
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Wow, olyan jól elmondtad azt, amit én is gondolok, hogy ehhez már igazából nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni. Így van ez. Ez az ország olyan mélyen van már a fertőben, hogy nem lehet tőlük elvárni, nyissanak a mélyebb mondanivalójú dolgok felé. Az emberek belefásultak abba a kilátástalanságba, ami a nagy többség életét jellemzi és valóban sokkal egyszerűbb megnézni valami könnyedet és szórakoztatót, mint elgondolkodni, vagy bőgni egy drámán, mikor amúgy is dráma az élet. Ne csodálkozzunk, hogy színvonal alatt vagyunk. Nem csak a politikusok, az egyházak, de a médiák is arra törekszenek, hogy egyre jobban eltompítsák a népet. Ne gondolkozz, csak sekélyesedj, és dolgozd ki a beled azért, hogy ők tiszta szívvel kizsákmányolhassanak... sad.gif
Így valóban semmi esélye nálunk a brit filmművészetnek, holott mennyi jó alkotás van köztük!
És hogy ne legyek nagyon off: Mi a helyzet a mi David barátunkkal? wink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 31. 11:58 #1558
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.31. 11:52)

És hogy ne legyek nagyon off: Mi a helyzet a mi David barátunkkal?  wink.gif


Nem tudok róla semmit. Csend van, nyugi. Most viszont extra picsspam ahead.
This day is pain in the http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lhssi4gk5Z1qd1jdy.gif és reggel legszívesebben extermináltam volna mindent ami ott volt körülöttem rohog.gif Gicusnak megy majd mail, nektek pedig Scottish picsspam érkezik, öveket bekapcsolni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 31. 12:00 #1559
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.31. 11:58)
Nem tudok róla semmit. Csend van, nyugi. Most viszont extra  picsspam ahead. 
This day is pain in the  http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lhssi4gk5Z1qd1jdy.gif és reggel legszívesebben extermináltam volna mindent ami ott volt körülöttem  rohog.gif Gicusnak megy majd mail, nektek pedig Scottish picsspam érkezik, öveket bekapcsolni  biggrin.gif


Öv bekapcsolva, motor izzítva! (vrumm-vrumm) _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 31. 12:18 #1560
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.31. 11:52)
Az emberek belefásultak abba a kilátástalanságba, ami a nagy többség életét jellemzi és valóban sokkal egyszerűbb megnézni valami könnyedet és szórakoztatót, mint elgondolkodni, vagy bőgni egy drámán, mikor amúgy is dráma az élet. Ne csodálkozzunk, hogy színvonal alatt vagyunk. Nem csak a politikusok, az egyházak, de a médiák is arra törekszenek, hogy egyre jobban eltompítsák a népet.


Pont most nézték meg az egyik óra keretein belül az egyik osztály tagjai Steinbeck Egerek és emberek-jét filmben.
Mindenki le volt döbbenve a végén, mindenki a happy endet várta. A tanárnő meg mondta, hogy szívesen nézetne az osztállyal még ilyen filmeket, amiket úgysem néznének meg maguktól (hozzátette, hogy egyébként ő sem blink.gif )... És ez szerintem nem jó. Igenis, ha nem is egyfolytában, de olykor időt kell szánni az ilyen filmekre is. Mert ezek tényleg az életről szólnak. Az élet nem fenékig tejfel... És mennyivel több érzelem és empátia ragadhatna az emberekre, ha nem azt látnák egyfolytában, hogy minden happy, hogy minden vicces, hogy összefeküdni bárkivel jó dolog, stb. mellow.gif

Egyébként fenntartom az ötletet, miszerint nagyon kellene egy DW mozi. Ha nem is nálunk, de legalább Londonban. Ki nem hagynám, az biztos... thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
101 oldal 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok