Starity

David Tennant 2

101 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 04. 08:07 #1621
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Good Morning, Everybody!
Huhh, úgy látszik jó sok mindenről lemaradtam a hétvégén! Lesz mit bepótolnom! biggrin.gif
Vannak esetleg új dolgok is? Új infók?
2011. április 04. 08:13 #1622
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.04. 08:07)
Good Morning, Everybody!
Huhh, úgy látszik jó sok mindenről lemaradtam a hétvégén! Lesz mit bepótolnom!  biggrin.gif 
Vannak esetleg új dolgok is? Új infók?


Nem igazán maradtál le semmi fontosról sem. Állítólag David tegnap színházban volt, de nem Londonban és nem is Glasgowban. Egyedül ment. Ennyit tudok. pardon.gif

Kering a neten egy 'jó' kis poén, miszerint David a The Invisible Man BBC könyvadaptációján fog szerepelni. De megörültem, erre kiderült, hogy csak kamu, mert a link David Rexes videójához vezet. Na mondom tök jó erre meg kiderül, hogy nem is igaz rohog.gif
2011. április 04. 08:22 #1623
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 08:13)
Nem igazán maradtál le semmi fontosról sem. Állítólag David tegnap színházban volt, de nem Londonban és nem is Glasgowban. Egyedül ment. Ennyit tudok. pardon.gif
Kering a neten egy 'jó' kis poén, miszerint David a The Invisible Man BBC könyvadaptációján fog szerepelni. De megörültem, erre kiderült, hogy csak kamu, mert a link David Rexes videójához vezet. Na mondom tök jó erre meg kiderül, hogy nem is igaz  rohog.gif


Szóval barátunk színházban verte el az időt. Tulajdonképpen jó választás, irigylem is érte. Nagyon régen nem voltam már színházban. blink.gif
A gyerekről gondolom továbbra is hírzárlat van, bár ki tudja após mikor lép megint eksönbe. pardon.gif Mondjuk engem ez annyira nem izgat. Inkább azt szeretném tudni, ezek után mibe akar fogni David szakmailag.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 04. 08:28 #1624
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.04. 08:22)
Szóval barátunk színházban verte el az időt. Tulajdonképpen jó választás, irigylem is érte. Nagyon régen nem voltam már színházban.  blink.gif 
A gyerekről gondolom továbbra is hírzárlat van, bár ki tudja após mikor lép megint eksönbe. pardon.gif Mondjuk engem ez annyira nem izgat. Inkább azt szeretném tudni, ezek után mibe akar fogni David szakmailag.


Most, hogy mondod .. Csak nekem nem tűnt fel, hogy DT a hivatalos oldal facebookján színész/rendezőként van feltüntetve? blink.gif
Rendező? Wha? Wha? What? Mióta? Mit rendez? Mikor? Vagy csak az a DW Confidential rész miatt rendező? unsure.gif
Oh yeah, ez hiányzik Davidnek a színészkedés és gyerek mellé. Rendezés rohog.gif

Feltűnt másnak is hogy a DT fórum most már hivatalosan is fanok által készített fórum? Man, David és az ügynöksége szépen lemondott a fórumról és úgy tűnik a hivatalos oldalról is. Sucks, man, David nem kér belőlünk. És ez mind a hülye fanok miatt. Bravo, Congratulations, stupid idiots dry.gif rolleyes.gif
2011. április 04. 08:41 #1625
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 08:28)
Most, hogy mondod .. Csak nekem nem tűnt fel, hogy DT a hivatalos oldal facebookján színész/rendezőként van feltüntetve?  blink.gif 
Rendező? Wha? Wha? What? Mióta? Mit rendez? Mikor? Vagy csak az a DW Confidential rész miatt rendező?  unsure.gif 
Oh yeah, ez hiányzik Davidnek a színészkedés és gyerek mellé. Rendezés  rohog.gif 
Feltűnt másnak is hogy a DT fórum most már hivatalosan is fanok által készített fórum? Man, David és az ügynöksége szépen lemondott a fórumról és úgy tűnik a hivatalos oldalról is. Sucks, man, David nem kér belőlünk. És ez mind a hülye fanok miatt. Bravo, Congratulations, stupid idiots  dry.gif  rolleyes.gif


Igen, így szokták. Ha csak egy epizódot is rendezett valami kapcsán a színész, akkor már kiírják, hogy rendező is. rohog.gif Ettől függetlenül persze lehet, hogy David rendező is, bár arról te azért tudnál.
Nekem nem tűnt fel, mivel nem járok fel a DT fórumra. sad.gif Sajnálom, hogy David így döntött, de valahol megértem. A fanjai túl messzire mentek... sad.gif
2011. április 04. 09:29 #1626
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jó reggelt! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 04. 10:27 #1627
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.04. 09:29)
Jó reggelt! smileeee.gif


Jó reggelt biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.04. 08:41)
Sajnálom, hogy David így döntött, de valahol megértem. A fanjai túl messzire mentek...  sad.gif


Jobb is, hogy nem jársz fel. Nem jó hely az. Jó volt, már nem az. Tegnap néztem éppen hogy háborognak az emberek a fórumon, hogy miért nem lehet egy egyszerű Congratuliations topicot nyitni és egymás közt gratulálni a gyerekhez, de az egyik admin azt írta, hogy Davidnek KÜLÖN KÉRÉSE volt, hogy a fanok ne beszélgessenek erről, és a congratulációknak se nyissanak új topikot. Én nem értem ezt az embert. WTF???
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 04. 10:32 #1628
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 10:27)
Jó reggelt  biggrin.gif 
Jobb is, hogy nem jársz fel. Nem jó hely az. Jó volt, már nem az. Tegnap néztem éppen hogy háborognak az emberek a fórumon, hogy miért nem lehet egy egyszerű Congratuliations topicot nyitni és egymás közt gratulálni a gyerekhez, de az egyik admin azt írta, hogy Davidnek KÜLÖN KÉRÉSE volt, hogy a fanok ne beszélgessenek erről, és a congratulációknak se nyissanak új topikot. Én nem értem ezt az embert. WTF???


Én vegyes érzelmekkel kezelem ezt a dolgot. Egyrészt megértem Davidet is, mert nem egészséges, ahogyan érte rajonganak. Persze a sztársággal együtt jár az, hogy beszélnek róla, ff-eket írnak róla, nyáladznak utána, leszólítják az utcán. Ezeket sajnos kénytelen elviselni, mert a rajongók nélkül sehol sem lenne. Ez hozzá tartozik. Csakhogy az ő rajongóinak többsége bőven túllőtt a célon, főleg mikor a gyermeke megölését tervezgették. Én nem csodálkozom, hogy ez ennyire kicseszte nála a biztosítékot. Neki olyanok nem gratuláljanak, akik a gyermeke halálát kívánták. Megértem. Ám valahol neki kellett volna meghúznia a határt. Ha ad egy kicsit magából, ha bizonyos kompromisszumot köt, nem durvult volna el ennyire a helyzet. Már ez előtt is nagyon élesen elhatárolta magát a fanoktól és ez nem jó.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 04. 10:34 #1629
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.04. 10:32)
Én vegyes érzelmekkel kezelem ezt a dolgot. Egyrészt megértem Davidet is, mert nem egészséges, ahogyan érte rajonganak. Persze a sztársággal együtt jár az, hogy beszélnek róla, ff-eket írnak róla, nyáladznak utána, leszólítják az utcán. Ezeket sajnos kénytelen elviselni, mert a rajongók nélkül sehol sem lenne. Ez hozzá tartozik. Csakhogy az ő rajongóinak többsége bőven túllőtt a célon, főleg mikor a gyermeke megölését tervezgették. Én nem csodálkozom, hogy ez ennyire kicseszte nála a biztosítékot. Neki olyanok nem gratuláljanak, akik a gyermeke halálát kívánták. Megértem. Ám valahol neki kellett volna meghúznia a határt. Ha ad egy kicsit magából, ha bizonyos kompromisszumot köt, nem durvult volna el ennyire a helyzet. Már ez előtt is nagyon élesen elhatárolta magát a fanoktól és ez nem jó.


Én is megértem, persze, előttem csak az nem világos, hogy ha úgy sem jár fel a fórumra és mindenki tudja, hogy gyereke van, mit zavarja egy 'Congratulations' topik, ha úgy sem csinálnak neki könyvet belőle és küldik el neki. Mit zavarja őt ez? blink.gif
2011. április 04. 11:09 #1630
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 10:34)
Én is megértem, persze, előttem csak az nem világos, hogy ha úgy sem jár fel a fórumra és mindenki tudja, hogy gyereke van, mit zavarja egy 'Congratulations' topik, ha úgy sem csinálnak neki könyvet belőle és küldik el neki. Mit zavarja őt ez?  blink.gif


Mert egyes fanok úgysem elégszenek meg egy puszta "Congrats to David & Georgia" -val. Az, hogy idáig fajult a helyzet annak köszönhető, hogy DT a kisujját nyújtotta az embereknek, vagyis nem vett fel sztárallűröket és kedves maradt a "néphez", akik ezt kihasználták. Lehet többre ment volna, ha ő is felveszi a szokásos imidzst és az első komolyabb szerepét követően máris limóval közlekedett volna a sleppje társaságában még fogat mosni is.
Önző dög leszek, de én csak magunkat sajnálom, hogy általánosítva lettünk miszerint DT fan = studpid fangirl, s a kis kultúrszökevény, tüzelő őrültek kommandója miatt David tőlünk is elvágja magát teljesen. Még egy hivatalos honlapja sincs már..ÁÁÁÁÁÁ..Felnőtt ember, tanulná már meg kezelni a helyzetet. A S.W.A.T. (Schizophrenic Witches Against Tennant) úgyis mindenhol megtalálja, ilyen erővel esténként megkérheti Georgiát, hogy nézzen be az ágy alá, nincs-e ott is egy. biggrin.gif tongue.gif
Érdekes egy szerzet ez a David, szívesen fektetném a díványomra. (NEM ÚGY!! Shameless Ladies... wink.gif )
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 04. 11:16 #1631
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 11:09)

Önző dög leszek, de én csak magunkat sajnálom, hogy általánosítva lettünk miszerint DT fan = studpid fangirl, s a kis kultúrszökevény, tüzelő őrültek kommandója miatt David tőlünk is elvágja magát teljesen. Még egy hivatalos honlapja sincs már..ÁÁÁÁÁÁ..Felnőtt ember, tanulná már meg kezelni a helyzetet. 

S.W.A.T. (Schizophrenic Witches Against Tennant) )


rofl.gif rofl.gif

Igen, egyet értek. Már majd nem hogy CIKI DT fannak lenni, mert az emberek rád ragasztják, hogy 'egy vagy a sok bolond közül'.
Mikor Moff kiírta, hogy fenyegető leveleket kap egy DT fantól, az én fejem is le lett hordva, rámszálltak a Matt fanok, hogy én is biztosan egy vagyok a sok közül és blokkoltak twitteren vagy elutasították a kérelmemet, hogy láthassam a tweetjeiket.
2011. április 04. 11:34 #1632
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 11:16)
rofl.gif  rofl.gif
Igen, egyet értek. Már majd nem hogy CIKI DT fannak lenni, mert az emberek rád ragasztják, hogy 'egy vagy a sok bolond közül'. 
Mikor Moff kiírta, hogy fenyegető leveleket kap egy DT fantól, az én fejem is le lett hordva, rámszálltak a Matt fanok, hogy én is biztosan egy vagyok a sok közül és blokkoltak twitteren vagy elutasították a kérelmemet, hogy láthassam a tweetjeiket.


A babóc születésekor kiírtam Twitteren, hogy "Please respect their privacy", erre vadidegenek leordították a fejem, hogy én csak ne szóljak bele mit csinálnak , vagy akarnának csinálni Daviddel. No comment. Az egyiküknek visszaírtam, hogy nem jó, ha nem szedi rendesen a gyógyszereit, erre még én voltam "sucks". De legalább jól szórakoztam a szerencsétlen vergődéseiken.
Tartsunk ki gyerekek, mert a legnagyobb katasztrófa után is, amikor az emberiség 99%-a zombivá mutálódik marad 1% akiknek feladata, hogy megmutassák mit is jelent a szó, hogy "normális". Jujj, de fognak engem szeretni ezért egyesek. thumbsup.gif rohog.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 04. 12:10 #1633
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 11:34)
A babóc születésekor kiírtam Twitteren, hogy "Please respect their privacy", erre vadidegenek leordították a fejem, hogy én csak ne szóljak bele mit csinálnak , vagy akarnának csinálni Daviddel. No comment. Az egyiküknek visszaírtam, hogy nem jó, ha nem szedi rendesen a gyógyszereit, erre még én voltam "sucks". De legalább jól szórakoztam a szerencsétlen vergődéseiken. 
Tartsunk ki gyerekek, mert a legnagyobb katasztrófa után is, amikor az emberiség 99%-a zombivá mutálódik marad 1% akiknek feladata, hogy megmutassák mit is jelent a szó, hogy "normális". Jujj, de fognak engem szeretni ezért egyesek.  thumbsup.gif  rohog.gif  rohog.gif


Igen, láttam, hogy mit írtál twitteren és a lekiabálást is. Imádom, mikor beszólogatnak. Egy ideig vicces de aztán szánalmas -én azt mondom- nem is beszélve a magyar fanokról (tisztelet a kivételnek). Amúgy is kevesen vagyunk, ezek meg ilyen hülyeségeket írnak, twitteren és mailben is. No mindegy. Ma végigmentem a városon a DW pólómban és valaki azt mondta, hogy jó a pólóm. Mondtam kösz. Mik vannak, 2 fan egy városban, ez már döfi lol Már örültem, hogy végre, nem vagyok egyedül, erre elkezdte ecsetelni, hogy 'amióta elment az eyecandy, leállt a sorozattal'. Mondom jó neked, bocs most mennem kell. Ilyenekkel inkább nem is foglalkozom. mellow.gif
2011. április 04. 12:22 #1634
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 12:10)
Igen, láttam, hogy mit írtál twitteren és a lekiabálást is. Imádom, mikor beszólogatnak. Egy ideig vicces de aztán szánalmas -én azt mondom- nem is beszélve a magyar fanokról (tisztelet a kivételnek). Amúgy is kevesen vagyunk, ezek meg ilyen hülyeségeket írnak, twitteren és mailben is. No mindegy. Ma végigmentem a városon a DW pólómban és valaki azt mondta, hogy jó a pólóm. Mondtam kösz. Mik vannak, 2 fan egy városban, ez már döfi lol Már örültem, hogy végre, nem vagyok egyedül, erre elkezdte ecsetelni, hogy 'amióta elment az eyecandy, leállt a sorozattal'. Mondom jó neked, bocs most mennem kell. Ilyenekkel inkább nem is foglalkozom.  mellow.gif


Akkor ez sem volt egy igazi fan. Talán a neten már találkoztál pár idióta kommentjével is. rohog.gif Amúgy ez az egész DW mánia nekem kicsit fura. Úgy értem ekkora őrülettel én még nem igazán találkoztam. Másfajta rajongói betegségekkel szembesültem már, de ez az óriási kisajátítási vágy nekem nagyon új. blink.gif
2011. április 04. 12:31 #1635
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 12:10)
Ma végigmentem a városon a DW pólómban és valaki azt mondta, hogy jó a pólóm. Mondtam kösz. Mik vannak, 2 fan egy városban, ez már döfi lol Már örültem, hogy végre, nem vagyok egyedül, erre elkezdte ecsetelni, hogy 'amióta elment az eyecandy, leállt a sorozattal'. Mondom jó neked, bocs most mennem kell. Ilyenekkel inkább nem is foglalkozom.  mellow.gif


Tényleg kate! Még mindig nem mutattál képet a pólóról... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. április 04. 12:53 #1636
- törölt felhasználó -    
Ma kezdődött a MAAN próbája, nem is 11-én. Barátunk nem volt otthon sokat a gyerekkel unsure.gif
2011. április 04. 12:57 #1637
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 12:53)
Ma kezdődött a MAAN próbája, nem is 11-én. Barátunk nem volt otthon sokat a gyerekkel  unsure.gif


ohmy.gif Máris próba? Jajj... sad.gif Aznemjó. sad.gif Georgiának ki segít a gyerekkel odahaza..? unsure.gif
2011. április 04. 13:30 #1638
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.04. 12:57)
ohmy.gif Máris próba? Jajj... sad.gif Aznemjó. sad.gif Georgiának ki segít a gyerekkel odahaza..? unsure.gif


Nem tudom pardon.gif Tegnap is egyedül volt, ma sincs otthon unsure.gif Tartom magam ahhoz, amit mondtam. Végre talált magának valakit, aki szereti és szült neki egy gyereket, erre alig van otthon. Nem mintha sok közünk lenne hozzá, csak sajnálom a gyereket és GM-t pedig lehet, hogy őt nem kellene. Csak tudta, hogy mibe vágja a fejszéjét, vagy nem? unsure.gif
Ez az ürge tényleg bolond. Ez a véleményem. mellow.gif 110.gif
2011. április 04. 13:43 #1639
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 13:30)
Nem tudom pardon.gif Tegnap is egyedül volt, ma sincs otthon  unsure.gif Tartom magam ahhoz, amit mondtam. Végre talált magának valakit, aki szereti és szült neki egy gyereket, erre alig van otthon. Nem mintha sok közünk lenne hozzá, csak sajnálom a gyereket és GM-t pedig lehet, hogy őt nem kellene. Csak tudta, hogy mibe vágja a fejszéjét, vagy nem?  unsure.gif 
Ez az ürge tényleg bolond. Ez a véleményem.  mellow.gif  110.gif


David workaholic. Lehet jobb is Georgiának, hogy nem otthon idegesíti kínjában. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 04. 14:00 #1640
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 13:43)
David workaholic. Lehet jobb is Georgiának, hogy nem otthon idegesíti kínjában.  biggrin.gif


Te örülnél, ha a férjed soha nem lenne otthon, főleg nem sokkal azután, hogy gyereket szültél neki?
Persze, ilyen ember otthon még rosszabbul bírja. Szinte biztos vagyok abban, hogy a rajongói levelek megválaszolása és a forgatókönyv tanulmányozása után könyvet olvas vagy játszik a gyerekkel. Mint tudjuk, aludni sem tud rendesen, addig biztosan a falakon és a plafonon mászkál míg mindenki alszik _nevet.gif
101 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok