Starity

David Tennant 2

101 oldal 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 15. 08:16 #1861
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 07:42)
Jó reggelt mindenkinek!  biggrin.gif 
Barátunk tegnap felvette a Graham Norton Showt, ami ma megy adásba. A műsor kezdete előtt barátunk kiment autogrammokat osztogatni, kapott sok ajándékot és boldogan osztogatott autogrammokat, személyreszólóan (rajongók a kerítésen nyúltak be). David volt az egyetlen az érkező sztárok közül, aki odament a fanjaihoz. Just sayin' w00t.gif 
lmao hogy valaki akkora ajándékot adott neki, hogy alig bírta kihúzni a kerítésen és nagyobb lol hogy 3-mal több 'áldott' ember van a világon, mint eddig volt. 
David boldog, kedves és talán kissé meglepett is. Hanggal együtt nézendő (anélkül is poénos)  rohog.gif  biggrin.gif 


Oké, ezt később hanggal együtt is megnézzük. Milyen vidám! w00t.gif Ezt jó volt látni, bár ezután én már nem tudok kiigazodni ezen az emberen. Az az ajándék valóban jó nagy volt, kíváncsi lennék mit dugtak át neki a kerítésen. rohog.gif
2011. április 15. 08:20 #1862
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 08:16)
Ezt jó volt látni, bár ezután én már nem tudok kiigazodni ezen az emberen.


Pontosan miért is nem? think.gif
2011. április 15. 08:22 #1863
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 08:20)
Pontosan miért is nem? think.gif


Hát mert változó az, ahogyan a rajongóihoz viszonyul. Mondjuk személyesen ő mindig is ilyen kedves volt, ahogy észrevettem, de mostanában ugye csak azt lehetett hallani, hogy morcos, haragszik és lemondott az hivatalos oldalról is és megmondta, hogy nem kell neki ajándék és hagyja mindenki békén. Most meg odamegy a kerítéshez és tök cuki.
2011. április 15. 08:27 #1864
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 07:42)
 


Jajnekem... wub3.gif Jaj, de édes! wub2.gif
És tényleg aranyos és vidám és kedves... Olyan jó őt ilyennek látni! thumbsup.gif Még több ilyen Davidet!!! biggrin.gif Úgy látszik, mostanra sikerült felfognia, hogy "A manóba is, tényleg van egy kislányom!" smileeee.gif Mert simán el tudom képzelni, hogy sokkolta először a dolog és tényleg nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel. Első gyerkőcös apuka, aki ráadásul nem is tervezte (még) a családalapítást... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. április 15. 08:28 #1865
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyébként Szép jó reggelt mindenkinek! smileeee.gif
2011. április 15. 10:18 #1866
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 08:22)
Hát mert változó az, ahogyan a rajongóihoz viszonyul. Mondjuk személyesen ő mindig is ilyen kedves volt, ahogy észrevettem, de mostanában ugye csak azt lehetett hallani, hogy morcos, haragszik és lemondott az hivatalos oldalról is és megmondta, hogy nem kell neki ajándék és hagyja mindenki békén. Most meg odamegy a kerítéshez és tök cuki.


Én mindig is úgy gondoltam, hogy neveltetés kérdése az egész plusz talán azért mert ő is tudja milyen fannak lenni. Jól emlékszik még ő arra, amikor sorban állt hogy megkaphassa a 4-ik Doktor autogrammját vagy aláírattassa valamelyik DW szörny babáját. Nem mondom, hogy fél a fanjaitól vagy tart tőlük, alapból pozitívan áll hozzájuk, mert David ilyen, még mindig nem érti miért kap ajándékokat és szavaznak rá különböző versenyeken. Tudja, hogy vannak rendes rajongók is a világon smileeee.gif
Képek a tegnapi adásból. nevet2.gif rofl.gif

Mi az David lábán? Piros bolyhos David Converse vagy a zoknija? Mi a fene ez a lábán??? blink.gif blink.gif Látván a képeket, ez egy újabb keveset mondó de vicces műsor lesz, micsoda fejek David és az a cipő/zokni/akármi rohog.gif rofl.gif nevet2.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 15. 10:24 #1867
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 10:18)
Én mindig is úgy gondoltam, hogy neveltetés kérdése az egész plusz talán azért mert ő is tudja milyen fannak lenni. Jól emlékszik még ő arra, amikor sorban állt hogy megkaphassa a 4-ik Doktor autogrammját vagy aláírattassa valamelyik DW szörny babáját. Nem mondom, hogy fél a fanjaitól vagy tart tőlük, alapból pozitívan áll hozzájuk, mert David ilyen, még mindig nem érti miért kap ajándékokat és szavaznak rá különböző versenyeken. Tudja, hogy vannak rendes rajongók is a világon  smileeee.gif



Ennek örülök! Jó mosolyogni látni! blush.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 10:18)
Képek a tegnapi adásból. nevet2.gif rofl.gif
Mi az David lábán? Piros bolyhos David Converse vagy a zoknija? Mi a fene ez a lábán???  blink.gif  blink.gif Látván a képeket, ez egy újabb keveset mondó de vicces műsor lesz, micsoda fejek David és az a cipő/zokni/akármi  rohog.gif rofl.gif nevet2.gif


Oké, most lehet, hogy felszínes leszek, de nem érdekel, hogy ez egy keveset mondó műsor, az se, hogy mi van a lábán, mert az a ragyogó vigyor a képén elvonja minden másról a figyelmemet! Egyszerűen elragadó és jó látni, hogy jókedvű, vidám és vigyorog, mint egy tejbetök. Melengeti a kicsi szívem. blush.gif
2011. április 15. 11:08 #1868
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 10:24)

Oké, most lehet, hogy felszínes leszek, de nem érdekel, hogy ez egy keveset mondó műsor, az se, hogy mi van a lábán, mert az a ragyogó vigyor a képén elvonja minden másról a figyelmemet! Egyszerűen elragadó és jó látni, hogy jókedvű, vidám és vigyorog, mint egy tejbetök. Melengeti a kicsi szívem.  blush.gif


Valóban, merengeti a szivet. Jason Isaacs mosolyától el tudok olvadni, Davidétől meg nem, de aranyos attól még rohog.gif
Remélem nem vágnak ki belőle fontos részeket mert akkor mérges leszek. Még mindig nem bocsátottam meg a vágóknak, hogy a legutóbbi DT epizódból kivágták amikor 4kézláb ereszkedett és lefetyelte a vizet egy tálból. rolleyes.gif mellow.gif

lol Ha David varázsló lenne és lenne patrónusa, az biztosan kutya volna biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 15. 11:13 #1869
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 11:08)
Valóban, merengeti a szivet. Jason Isaacs mosolyától el tudok olvadni, Davidétől meg nem, de aranyos attól még  rohog.gif 
Remélem nem vágnak ki belőle fontos részeket mert akkor mérges leszek. Még mindig nem bocsátottam meg a vágóknak, hogy a legutóbbi DT epizódból kivágták amikor 4kézláb ereszkedett és lefetyelte a vizet egy tálból.  rolleyes.gif  mellow.gif 
lol Ha David varázsló lenne és lenne patrónusa, az biztosan kutya volna  biggrin.gif


Oké, a világon összesen két pasi van, akinek a mosolyától cseppfolyóssá válok és David nincs köztük, de attól még imádom, amikor ilyen felhőtlenül vidám! Szerintem, mint minden embert, őt is megszépíti az őszinte mosoly.
Lefetyelte a vizet egy tálból? ohmy.gif No, képes ő is túllépni a határt, amitől már nem tartok valamit viccesnek, de hát ez van. rohog.gif Attól még szeretjük.
Mikor tudjuk mi is megnézni ezt az új műsort?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 15. 12:08 #1870
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 11:13)
Oké, a világon összesen két pasi van, akinek a mosolyától cseppfolyóssá válok és David nincs köztük, de attól még imádom, amikor ilyen felhőtlenül vidám! Szerintem, mint minden embert, őt is megszépíti az őszinte mosoly. 
Lefetyelte a vizet egy tálból?  ohmy.gif  No, képes ő is túllépni a határt, amitől már nem tartok valamit viccesnek, de hát ez van.  rohog.gif Attól még szeretjük. 
Mikor tudjuk mi is megnézni ezt az új műsort?


David szerintem többször átlépte már azt a bizonyos határt de úgy tűnik, hogy az UK és US fanok szerint vicces dolgok magyarul senki más nem foglalkozik vele hogy ez most jó vagy nem. A tütüs ruhájában előadott Copacobana szerintem enyhe túlzás egy olyan színésznek, mint David, nem is beszélve erről a lefetyelős részről. Szimplán annyiból zavar a dolog, hogy más látta én meg nem és böki a csőröm, mert azt mondták annyira vicces volt, hogy a kamerás emberek nem bírták tartani a kamerákat a röhögéstől rohog.gif
David bolond, én mindig is mondtam rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/baf7.gif

A műsor ma lesz, a BBC1-on magyar idő szerint 23:35-kor szóval szerintem holnap fent lesz youtubeon, a boxon pedig 1-2am körül biggrin.gif
2011. április 15. 12:18 #1871
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 12:08)
David szerintem többször átlépte már azt a bizonyos határt de úgy tűnik, hogy az UK és US fanok szerint vicces dolgok magyarul senki más nem foglalkozik vele hogy ez most jó vagy nem. A tütüs ruhájában előadott Copacobana szerintem enyhe túlzás egy olyan színésznek, mint David, nem is beszélve erről a lefetyelős részről. Szimplán annyiból zavar a dolog, hogy más látta én meg nem és böki a csőröm, mert azt mondták annyira vicces volt, hogy a kamerás emberek nem bírták tartani a kamerákat a röhögéstől  rohog.gif 
David bolond, én mindig is mondtam  rohog.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/baf7.gif
A műsor ma lesz, a BBC1-on magyar idő szerint 23:35-kor szóval szerintem holnap fent lesz youtubeon, a boxon pedig 1-2am körül  biggrin.gif


Persze, biztos vicces és van aki tud ezen röhögni, de valahogy egy kicsit megalázónak tartom, hogy néha így átlépi a határt. Ez pont az az eset, amikor a kedvenc magyar zenészem, akire éveken keresztül felnéztem és imádtam, totális hülyét csinált magából a Hal a tortán c. anti-nívós baromságban. Édes istenem, na az volt a földhöz csapkodós nagy csalódás! Valahogy így érzek akkor is, amikor David csinál hülyét magából. Ő ennél többet ér, ennél értékesebb, mégis mindenki azon röhög, hogy lefetyeli a vizet egy tálból, vagy tüll-tütüben táncikál. Egyszerűen nem méltó hozzá. Vagy nekem nincs humorérzékem?
Köszi amúgy az infót, holnap majd akkor lesz keresgélés. Bár gondolom a Youtube videót úgyis linkelni fogod. biggrin.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 15. 12:46 #1872
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 12:18)
Persze, biztos vicces és van aki tud ezen röhögni, de valahogy egy kicsit megalázónak tartom, hogy néha így átlépi a határt. Ez pont az az eset, amikor a kedvenc magyar zenészem, akire éveken keresztül felnéztem és imádtam, totális hülyét csinált magából a Hal a tortán c. anti-nívós baromságban. Édes istenem, na az volt a földhöz csapkodós nagy csalódás! Valahogy így érzek akkor is, amikor David csinál hülyét magából. Ő ennél többet ér, ennél értékesebb, mégis mindenki azon röhög, hogy lefetyeli a vizet egy tálból, vagy tüll-tütüben táncikál. Egyszerűen nem méltó hozzá. Vagy nekem nincs humorérzékem?
Köszi amúgy az infót, holnap majd akkor lesz keresgélés. Bár gondolom a Youtube videót úgyis linkelni fogod.  biggrin.gif  rolleyes.gif


Persze, hogy belinkelem biggrin.gif
Bennem is ilyen gondolatok fogalmazódtak meg régebben és arra jutottam, hogy ő ilyen és kész. Én biztosan nem alacsonyodnék le erre a szintre de ha ő ezt így tartja jónak, ám legyen. Nem mondom, hogy vicces vagy nem, én kínomban röhögök néha a hülyeségein. Barátunk nem fél a kamera előtt, gondolom hogy mindenhol önmagát igyekszik adni és kicsit játsza is magát, mert az is kell, de hiszem azt, hogy ennek is köszönhető, hogy David ilyen 'sokoldalú'. Egy olyan színész, aki Hamletet vagy Alant, az agyi sérült beteget így eljátsza, ne táncikáljon rózsaszín tütüben és boával, parókával én így gondolom.
Szerény véleményem szerint David alapból egy kicsit bolond, magasara nőtt 'gyerek', éretten gondolkodik, udvarias, kedves de néha pont azt bizonyítja, hogy egy 5 éves szellemi szintjén van, már elnézést kérek mindenkitől pardon.gif
Egyszer olvastam barátunk Casanovájáról egy negatív kritikát, amiben valaki 'skizofrén'-nek hívta Davidet, nos, utálok ilyet mondani, néha tényleg úgy tűnik, mintha olyan lenne unsure.gif Egyéni vélemény, de SZERINTEM ő egy alapból humoros ember lehet with weird sense of humour, aki a családját és a filmezést veszi komolyan, minden mást elpoénkodik meg elhülyéskedik.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 15. 12:58 #1873
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 12:46)
Persze, hogy belinkelem  biggrin.gif 
Bennem is ilyen gondolatok fogalmazódtak meg régebben és arra jutottam, hogy ő ilyen és kész. Én biztosan nem alacsonyodnék le erre a szintre de ha ő ezt így tartja jónak, ám legyen. Nem mondom, hogy vicces vagy nem, én kínomban röhögök néha a hülyeségein. Barátunk nem fél a kamera előtt, gondolom hogy mindenhol önmagát igyekszik adni és kicsit játsza is magát, mert az is kell, de hiszem azt, hogy ennek is köszönhető, hogy David ilyen 'sokoldalú'. Egy olyan színész, aki Hamletet vagy Alant, az agyi sérült beteget így eljátsza, ne táncikáljon rózsaszín tütüben és boával, parókával én így gondolom.
Szerény véleményem szerint David alapból egy kicsit bolond, magasara nőtt 'gyerek', éretten gondolkodik, udvarias, kedves de néha pont azt bizonyítja, hogy egy 5 éves szellemi szintjén van, már elnézést kérek mindenkitől pardon.gif
Egyszer olvastam barátunk Casanovájáról egy negatív kritikát, amiben valaki 'skizofrén'-nek hívta Davidet, nos, utálok ilyet mondani, néha tényleg úgy tűnik, mintha az lenne  unsure.gif Egyéni vélemény, de SZERINTEM ő egy alapból humoros ember lehet with weird sense of humour, aki a családját és a filmezést veszi komolyan, minden mást elpoénkodik meg elhülyéskedik.


Ebben totálisan egyetértünk. Ő ilyen, és ahogy korábban mondtam, azért ennek ellenére, vagy éppen ezzel együtt is szeretjük. Ha ő neki ez jól esik, csinálja. Sokszor túljátsza magát, ezt már észrevettem, de tudod mit? Amíg filmekben nem veszem ezt észre rajta, addig nem zavar. Az ilyen beszélgetős műsorba ez kell, hogy hülye legyen és játsza túl magát. Sajnos erre vevő a nép. Szerintem is jó humorú ember, enélkül a hülyeségek nélkül is jókat tudnék nevetni rajta. Meg nevetek is. Skizofrén? Nem is tudom, inkább hiperaktív benyomást kelt... unsure.gif
2011. április 15. 13:25 #1874
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 12:58)
Ebben totálisan egyetértünk. Ő ilyen, és ahogy korábban mondtam, azért ennek ellenére, vagy éppen ezzel együtt is szeretjük. Ha ő neki ez jól esik, csinálja. Sokszor túljátsza magát, ezt már észrevettem, de tudod mit? Amíg filmekben nem veszem ezt észre rajta, addig nem zavar. Az ilyen beszélgetős műsorba ez kell, hogy hülye legyen és játsza túl magát. Sajnos erre vevő a nép. Szerintem is jó humorú ember, enélkül a hülyeségek nélkül is jókat tudnék nevetni rajta. Meg nevetek is. Skizofrén? Nem is tudom, inkább hiperaktív benyomást kelt...  unsure.gif


És megvan kötve a kezünk, mert ha ez nincs, akkor más nem nagyon van, se komoly se vicces műsor. dry.gif Ennek is örülni kell és örülök is ha látom, nekem teljesen mindegy mit csinál a műsorban, felőlem szaltózhatna is anyaszült meztelenül vagy lógjon egy kötélről 3 méter magasból, csak lássam végre biggrin.gif
Hiperaktivitás mindenféleképpen plusz ne felejtsük el, hogy kedvenc itala az Irn Bru (L) az pedig egy hiperaktívnak nem tesz túl jót rolleyes.gif Mondjuk a hiperaktivitástól nem muszáj túljátszania a magát, a túljátszás és hiperaktivitás nem ugyanaz. Van hiperaktív ismerősöm (fiatal és idősebb is) és az idősebbnél nem úgy jelenik meg a probléma, hogy a fiatallal együtt futkároznak a házban meg másznak falra.

Én este nézni akarom ezt a műsort via online stream aztán majd meglátjuk mi lesz. biggrin.gif
Ajándék Gracenek (sajnos ennél jobb minőségben nincs sad.gif ) és mindenkinek, aki szereti Pete-t rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_la6ruajviT1qaaqmq.gif

Oké, ismerjük be, Pete aranyos pasas, http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj2lvpnwWF1qb8o02o1_r2_500.gif only we say this but he can look so coward from a man's view rolleyes.gif biggrin.gif
2011. április 15. 13:30 #1875
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.15. 13:25)

Ajándék Gracenek (sajnos ennél jobb minőségben nincs  sad.gif ) és mindenkinek, aki szereti Pete-t  rohog.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_la6ruajviT1qaaqmq.gif
Oké, ismerjük be, Pete aranyos pasas, http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj2lvpnwWF1qb8o02o1_r2_500.gif only we say this but he can look so coward from a man's view  rolleyes.gif  biggrin.gif


Wow! Ezt otthon lementem magamnak!!! Köszi, köszi, köszi!!! meghajolo.gif Tudom én, hogy Pete tutyi-mutyi és betoji alak, de akkor is imádom. Ha nem volna ilyen, akár az egész életét elronthatta volna. Imádom ezt a kisfilmet! blush.gif Tényleg, rajtam kívül szereti még valaki Pete-et? Úgy értem van valaki még rajtam kívül, akinek szintén ő a kedvenc DT karaktere?
2011. április 15. 14:55 #1876
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.15. 13:30)
Wow! Ezt otthon lementem magamnak!!! Köszi, köszi, köszi!!!  meghajolo.gif Tudom én, hogy Pete tutyi-mutyi és betoji alak, de akkor is imádom. Ha nem volna ilyen, akár az egész életét elronthatta volna. Imádom ezt a kisfilmet!  blush.gif Tényleg, rajtam kívül szereti még valaki Pete-et? Úgy értem van valaki még rajtam kívül, akinek szintén ő a kedvenc DT karaktere?



Pete aranyos, de nem a kedvencem. Nálam Daniel az örök kedvenc és persze Brendan rohog.gif

Ha már itt tartunk, új BBC Radio 4 comedy Daviddel és Sarah Alexanderrel Május 6-tól w00t.gif The Gobetweenies biggrin.gif Újabb DINKY szerű audiósorozat yeah biggrin.gif

Sarah Alexander, ha jól tudom a Coupling sorozatban szerepelt és az All the small things-ben is, szeretem őt de akkor sem tudok elnézni a következő felett.
Az Isten áldjon meg téged David, mekkora memóriakártyát vegyek már a telefonomba hogy minden ráférjen amit szeretnék? mad.gif rolleyes.gif dry.gif biggrin.gif fear.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 16. 00:47 #1877
- törölt felhasználó -    
Tisztelettel jelentem, hogy megnéztem a műsort. Semmitmondó adás volt de arra jó, hogy igazolódjon bennem a tudat, hogy barátunk NEM NORMÁLIS ÉS NEM IS VISELKEDIK ÚGY MINT AKI ELMÚLT 5 ÉVES _nevet.gif rofl.gif
Isten áldja már meg ezt az embert biggrin.gif
Most nem írom le mi volt benne, hátha valamelyikőtök meg akarja nézni, legalább a Davides részeket meg kell nézni, ez az epizód tényleg kihagyhatatlan már csak azért is, mert beugrik nektek egy dolog, amit még régebben mondtam, de csak röhögtünk rajta, hogy olyan biztosan nincs és annyira nem bolond úgy sem. Appearently, he is biggrin.gif rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 17. 20:02 #1878
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó estét kívánok mindenkinek! Remélem jól telt a hétvége! smileeee.gif Hoztam pár képet, just because... biggrin.gif

I love this head blush.gif
Doctor Mustache, who heals a man of steel rohog.gif
No nothing ohmy.gif
Finally: good night and very sweet dreams for everybody rohog.gif rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 18. 07:24 #1879
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek! biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.17. 20:02)


Én még mindig röhögök ezen. A Single Father-ben semmi röhögnivaló nincs de én röhögök ezen az egy jeleneten, egy kicsit, magamban. David, rózsaszínes takaróval ezzel a kérdő tekintettel _nevet.gif

Fent vannak a youtubeon a Davides Graham Norton részek, érdekel valakit vagy esetleg én meséljek és megnézitek hozzá a képeket/animációkat? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 18. 08:14 #1880
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 07:24)

Fent vannak a youtubeon a Davides Graham Norton részek, érdekel valakit vagy esetleg én meséljek és megnézitek hozzá a képeket/animációkat?  biggrin.gif


Jó reggelt mindenkinek!
Igen, engem bármi érdekel! biggrin.gif A képeket és az animációkat mindenképp megnézném, ha lehet.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok