Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 04. 17:51 #15741
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.04. 17:32)
Üdv újra mindenkinek! 
Danika? Most aztán intellektuális nevet adtál neki Dave. Intelligens ember tud csak intellektuális neveket kitalálni. Logikus, nem?  wink.gif

Ez fel kellett dolgoznom. rohog.gif Köszi! _nevet.gif

Egyébként olyan jó kis profilképet találtam Kate-hez. wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, olsenfan..
2011. július 04. 17:52 #15742
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.04. 17:46)
És akkor a Hajnalkára mit mondjak? Nem rossz név, ha más neve lenne, akkor tetszene. Viszont, hogy az én nevem, így már nem annyira jön be. Komolyan irodalom órán nem figyeltem oda, és a tanár elkezdett magyarázni. Elég gyorsan beszél, így alig lehet érteni mit mond. Beszél a hajnalról stb. Én meg nem figyeltem, és csak annyit hallottam, hogy Hajna..Én hülye azt hittem, hogy a nevemet mondta ki, csak én nem hallottam jól. Erre kérdezem tőle; parancsolt tanárnő?-kicsit sem volt ciki.


Én viszont a Dorinára és a Szonjára hallgatok így mellesleg.A kézilabdás edzőm mindig Szonjázik és mindig mondom neki,hogy Tessék Dóri szóltál-na erre többiek röhögtek és mondták az edzőnek,hogy ő Szotyi v. Szorina.Nos kicsit a nevem furcsa mivel az egyik családtagom nem magyar származású,oké tetszik a nevem szép,de én például a Gitta nevet szeretem valahogy olyan más..Mondjuk én sohasem váltanám át a nevemet másra,mert mindenki aztmondja,hogy nekem ez jól áll és én hiszek nekik. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. július 04. 17:55 #15743
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.07.04. 17:50)
Legalább a Hajnalkára nem találnak ki mindenféle h*lye becenevet (Ha tévedek szólj),de az én nevemre bezzeg... rolleyes.gif


Az én nevem meg olyan, hogy régen Flóraszeptnek is hívtak,a papám Faliórának hív néha, meg egyszer mikor Vasvárra mentünk drámatáborba akkor a visszafelé úton elkezdi nekem az egyik gyerek: mindig te fogsz eszembe jutni ha anyukám Flóra olajjal csinálja majd a palacsintát. _nevet.gif De mióta az egyik tanárunk rámragasztotta, hogy Flo azóta megbékéltem vele, mert így már tetszik. smileeee.gif Itt Londonban meg Flowernek hívtak (meg Barbinak is, de azt nemtudom miért dry.gif )
5 felhasználónak tetszik: dave095, thunderbird, SelenaGirl, Szösziii, Rap4ever8
2011. július 04. 18:00 #15744
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (ownway @ 2011.07.04. 17:55)
Az én nevem meg olyan, hogy régen Flóraszeptnek is hívtak,a papám Faliórának hív néha, meg egyszer mikor Vasvárra mentünk drámatáborba akkor a visszafelé úton elkezdi nekem az egyik gyerek: mindig te fogsz eszembe jutni ha anyukám Flóra olajjal csinálja majd a palacsintát. _nevet.gif  De mióta az egyik tanárunk rámragasztotta, hogy Flo azóta megbékéltem vele, mert így már tetszik. smileeee.gif Itt Londonban meg Flowernek hívtak (meg Barbinak is, de azt nemtudom miért dry.gif )

Flóraszeptnek mi még a mai napig hívjuk egyik netes barátomat. Megjegyzem, imádja. _nevet.gif De köszi az öteleteket, most már tudom mivel menjek mégjobban az agyára. laugh.gif (Bazz, de szemét vagyok. _nevet.gif )
6 felhasználónak tetszik: Szösziii, ownway, SelenaGirl, Rap4ever8, thunderbird, Heetella
2011. július 04. 18:01 #15745
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (ownway @ 2011.07.04. 17:55)
Az én nevem meg olyan, hogy régen Flóraszeptnek is hívtak,a papám Faliórának hív néha, meg egyszer mikor Vasvárra mentünk drámatáborba akkor a visszafelé úton elkezdi nekem az egyik gyerek: mindig te fogsz eszembe jutni ha anyukám Flóra olajjal csinálja majd a palacsintát. _nevet.gif  De mióta az egyik tanárunk rámragasztotta, hogy Flo azóta megbékéltem vele, mert így már tetszik. smileeee.gif Itt Londonban meg Flowernek hívtak (meg Barbinak is, de azt nemtudom miért dry.gif )



Ez pontosan így van! Ugye az én nevem Barna és engem is mindig b*sztattak, hogy ja sárga, piros vagy nem bocs Barna -.- dry.gif

Meg azzal is szoktak viccelődni, hogy Barnabás. Ember nem Barnabás vagyok! Nézd már meg a naptárba hogy a Barna meg a Barnabás két külön név -.- dry.gif
6 felhasználónak tetszik: dave095, Szösziii, ownway, Rap4ever8, thunderbird, DisneyFans
2011. július 04. 18:05 #15746
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 17:51)
Ez fel kellett dolgoznom.  rohog.gif Köszi!  _nevet.gif 
Egyébként olyan jó kis profilképet találtam Kate-hez. wub3.gif

Valóban gyönyörű kép. Most cáfolj meg, de szerintem rá igaz, hogy az idő szépíti az embert. Sokkal szebb, mint 12-13 évvel ezelőtt.
Idézet
Legalább a Hajnalkára nem találnak ki mindenféle h*lye becenevet (Ha tévedek szólj),de az én nevemre bezzeg...

Anyukám és most már pár családtag is Hanimacinak hív. Az igazi apukám és annak barátai Hani béka bakancsnak szólít. Ez sem egy szerencsés helyzet.
Idézet
Én viszont a Dorinára és a Szonjára hallgatok így mellesleg.A kézilabdás edzőm mindig Szonjázik és mindig mondom neki,hogy Tessék Dóri szóltál-na erre többiek röhögtek és mondták az edzőnek,hogy ő Szotyi v. Szorina.Nos kicsit a nevem furcsa mivel az egyik családtagom nem magyar származású,oké tetszik a nevem szép,de én például a Gitta nevet szeretem valahogy olyan más..Mondjuk én sohasem váltanám át a nevemet másra,mert mindenki aztmondja,hogy nekem ez jól áll és én hiszek nekik.

Szerintem egyáltalán nem rossz a neved. Különleges. Magyarországon nem sok embert hívnak így. wink.gif A névváltoztatásról meg annyit, hogy annyira tucatnak tartom. Most ez a hatalmas divat, hogy mindenki megváltoztatja a nevét. Egyik ismerősömnek az volt a neve, hogy Buta Ferenc. Ő megváltoztatta. Őt még valamilyen szinten meg is értem. De, hogy valaki csak divatból csinálja..
4 felhasználónak tetszik: dave095, thunderbird, SelenaGirl, Szösziii
2011. július 04. 18:11 #15747
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.04. 18:05)
Valóban gyönyörű kép. Most cáfolj meg, de szerintem rá igaz, hogy az idő szépíti az embert. Sokkal szebb, mint 12-13 évvel ezelőtt.

Egyetértek! Bár szerintem ő mindig is szép volt. Jó, mondjuk én kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban. biggrin.gif Engem először a szépsége nyűgözött le még a Titanicos korszakából. De tény, hogy ő rá pontosan igaz az, hogy idővel ér be, mint a jó bor. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 04. 18:13 #15748
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 18:11)
Egyetértek! Bár szerintem ő mindig is szép volt. Jó, mondjuk én kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban.  biggrin.gif  Engem először a szépsége nyűgözött le még a Titanicos korszakából. De tény, hogy ő rá pontosan igaz az, hogy idővel ér be, mint a jó bor.  smileeee.gif

Most néztem meg a profilképet.Dave,jobbat nem is választhattál volna,ezt én is imádom.Egyszerűen gyönyörű rajta rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire
2011. július 04. 18:14 #15749
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.04. 18:13)
Most néztem meg a profilképet.Dave,jobbat nem is választhattál volna,ezt én is imádom.Egyszerűen gyönyörű rajta rolleyes.gif

Köszi! laugh.gif Bár eléggé szét van photoboltozva, de attól még tényleg szép. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 04. 18:16 #15750
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 18:14)
Köszi!  :lol: Bár eléggé szét van photoboltozva, de attól még tényleg szép.  ;)



Egyébként én is azt néztem, hogy milyen jó kép a profilképe Kate-nek..
Most, hogy megkaptad mindennap változtatni fogod a profilképét? :rohog: ;)
De ez legyen a legnagyobb problémánk.! ;)
2011. július 04. 18:19 #15751
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.04. 18:16)
Egyébként én is azt néztem, hogy milyen jó kép a profilképe Kate-nek..
Most, hogy megkaptad mindennap változtatni fogod a profilképét?  rohog.gif  wink.gif 
De ez legyen a legnagyobb problémánk.!  wink.gif

_nevet.gif Nyugi, nem fogom. Nem szenvedek olyan mániában, mint egyesek. fear.gif Sosem értettem, hogy miért jó az, ha valaki naponta változtatja a profilképét egy sztárnak. Sokkal jobb az ha egy kép több ideig van kint. Azt már úgy is jobban megszokta az ember. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, olsenfan..
2011. július 04. 18:24 #15752
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.04. 18:19)
_nevet.gif Nyugi, nem fogom. Nem szenvedek olyan mániában, mint egyesek. fear.gif Sosem értettem, hogy miért jó az, ha valaki naponta változtatja a profilképét egy sztárnak. Sokkal jobb az ha egy kép több ideig van kint. Azt már úgy is jobban megszokta az ember. smileeee.gif

Tényleg nem jó, ha naponta változtatják a profilképet. Viszont az egyik kedvencemről 2 éve ugyanaz a kép van kirakva. mad.gif Szerintem ez sem a legjobb. Én eldöntöttem; negyed évente fogok képet cserélni. Szerintem így jó lenne.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. július 04. 18:31 #15753
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.04. 18:24)
Tényleg nem jó, ha naponta változtatják a profilképet. Viszont  az egyik kedvencemről 2 éve ugyanaz a kép van kirakva.  mad.gif  Szerintem ez sem a legjobb. Én eldöntöttem; negyed évente fogok képet cserélni. Szerintem így jó lenne.


Nem tudom. Nekem van olyan lapom, ahol minden frissítésnél cserélek profilképet. (Csak képcsere miatt soha nem frissítek.) Viszont van olyan is, ahol még soha nem cseréltem le vagy ha mégis hamar visszaraktam az előzőt. Azoknál, akikről kevés shoot van nem könnyű válogatni. Olyan képet meg nem akarok kirakni, ami kevésbé tetszik, mint a jelenlegi. Shane Westnél is vissza fogom cserélni a képet a következő frissítésnél, mert a mostani nem tetszik. A másik véglet, akiknél bőség zavara van. Annyi jó kép van, hogy alig tudok választani melyik legyen a profilkép.
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, olsenfan.., dave095
2011. július 04. 18:39 #15754
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.04. 18:31)
Nem tudom. Nekem van olyan lapom, ahol minden frissítésnél cserélek profilképet. (Csak képcsere miatt soha nem frissítek.) Viszont van olyan is, ahol még soha nem cseréltem le vagy ha mégis hamar visszaraktam az előzőt. Azoknál, akikről kevés shoot van nem könnyű válogatni. Olyan képet meg nem akarok kirakni, ami kevésbé tetszik, mint a jelenlegi. Shane Westnél is vissza fogom cserélni a képet a következő frissítésnél, mert a mostani nem tetszik. A másik véglet, akiknél bőség zavara van. Annyi jó kép van, hogy alig tudok választani melyik legyen a profilkép.

Jelen esetben egy világsztárról van szó, aki benne van a Top 50-ben. Rengeteg képet találni róla. Többen jelezték már a szerkesztőnek, hogy cserélje le. Nem tette meg. Az egyik moderátoré az adatlap. Nem is mondok semmit inkább.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095
2011. július 04. 18:48 #15755
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na emberek! Most ezt lehet megtiszteltetésnek vagy sz*rsz rá! rohog.gif
De az van, hogy elérkeztem az 1000.-ik hozzászólásomhoz és szerettem volna abba a topicba írni az 1000.-ik hozzászólásomat ami a legtöbbet adta nekem..smileeee.gif
Ebbe a topicba találtam rá az igazi barátokra, akiket tényleg barátokat hívhatunk! smileeee.gif
Köszönöm szépen Dumcsitopic érettebbeknek (15+)
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, dave095, Rap4ever8, Boscorelli
2011. július 04. 19:02 #15756
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hali! smileeee.gif

Nemrég jöttem meg egy vásárlótúráról, de nem sikerült mindent vennem, amit akartam. sad.gif Viszont beújítottam a Chuck 1. évadát és egy új könyvet is (Christopher Moore - Mocskos meló; nemtom ismeritek? smileeee.gif ), biztos jó lesz. biggrin.gif

Egyébként anyumat is Hajnalkának hívják és nem szereti ha kimondják a teljes nevét. Ahogy én se. wink.gif De szerintem nem vészes név. wink.gif

Szerk.: Úgy néz ki, megnémultatok, úgyhogy megyek, írok egy új biót Peter Jacksonnak, ha már lecsaptam rá és van egy kis fölös időm. (Köszi Dave wink.gif )
8 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, dave095, joe_r, LittleVampire, olsenfan.., DisneyFans, Heetella, Boscorelli
2011. július 04. 20:19 #15757
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.07.04. 19:02)
Hali! smileeee.gif 
Nemrég jöttem meg egy vásárlótúráról, de nem sikerült mindent vennem, amit akartam. sad.gif  Viszont beújítottam a Chuck 1. évadát és egy új könyvet is (Christopher Moore - Mocskos meló; nemtom ismeritek? smileeee.gif ), biztos jó lesz. biggrin.gif 
Egyébként anyumat is Hajnalkának hívják és nem szereti ha kimondják a teljes nevét. Ahogy én se. wink.gif De szerintem nem vészes név. wink.gif
Szerk.: Úgy néz ki, megnémultatok, úgyhogy megyek, írok egy új biót Peter Jacksonnak, ha már lecsaptam rá és van egy kis fölös időm. (Köszi Dave  wink.gif )


Szia! Nem ismertem a könyvet, de elolvastam az ajánlóját és mindenképp el szeretném olvasni. Nagyon érdekes az alaptörténet, biztos jó a könyv. Egyre halmozódik az erre a nyárra kikiáltott megnézendő filmek/sorozatok és elolvasandó könyvek listája. Nem tudom hogy fogom mindet megvalósítani, de igyekszem és legalább nem lesz unalmas ez a nyár sem. smileeee.gif

A megnémulás időnként sajnos elengedhetetlen, mivel továbbra sem túl szerencsés hsz-t írni képfeltöltés közben. Nagyon jó lenne, ha ez egyszer megoldódna, mert elég zavaró, hogy semmit nem lehet közben csinálni. Egyébként is eléggé be van lassulva a netem mostanában. Letusoltam mialatt a legutóbbi adag feltöltődött és mikor visszaértem még úgy is várnom kellett. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: joe_r, Christo, Boscorelli
2011. július 04. 20:37 #15758
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.04. 20:19)

Nem ismertem a könyvet, de elolvastam az ajánlóját és mindenképp el szeretném olvasni. Nagyon érdekes az alaptörténet, biztos jó a könyv. Egyre halmozódik az erre a nyárra kikiáltott megnézendő filmek/sorozatok és elolvasandó könyvek listája. Nem tudom hogy fogom mindet megvalósítani, de igyekszem és legalább nem lesz unalmas ez a nyár sem. smileeee.gif


A könyvet még nem olvastam, de jónak tűnik. Csak én is hasonló problémával küzdök, hogy sorozat/film/könyv szentháromságból igen szép kis lemaradásom van...
... lehet, hogy bevezetem a 36 órás napokat. rohog.gif

Könyvben most éppen a Blackwater-t fogom elkezdeni. Sorozatban, ahogy délelőtt írtam, a CSI New York 7. évadát pörgetem éppen, filmeket meg fel sem tudnám sorolni... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Rap4ever8, Christo, Boscorelli
2011. július 04. 20:41 #15759
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Én jelenleg John Grisham - Az utolsó esküdt c. könyvét olvasom! Fantasztikus! Nagyon izgalmas.biggrin.gif

Lényege:
1970-ben csődbe ment egy mississippi hetilap, a Ford County Times. A magazin sokak megrökőkönyödésére egy huszonhárom éves fiatalember, az egyetemről kimaradt Villie Traynor kezébe jutott. Az újság jövője továbbra is kilátástalannak tetszett mígnem a hírhedt Padgitt család egyik tagja vadállati kegyetlenséggel megerőszakolt és meggyilkolt egy kisgyermekes anyát. Willie Traynor híven beszámolt a borzalmas bűncselekmény minden részletéről, és az újság föllendült. A gyilkost a Mississippi állambeli Clantonban állították bíróság elé. A zsúfolt tárgyalóteremben lefolytatott per meghökkentő és drámai véget ért, miután a vádlott megfenyegette az esküdteket, hogy bosszút áll rajtuk, ha elmarasztalják. Mindazonáltal bűnösnek találták, és a bíró életfogytiglani szabdságvesztésre ítélte. Ám Mississippiben az idő tájt az "életfogyt" nem okvetlenül tartott életfogytiglan, és kilenc év múlva Danny Padgitt előtt megnyílt a börtön kapuja... És ezzel kezdetét vette a megtorlás.
2011. július 04. 20:41 #15760
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! happy.gif
Bocsi,hogy eltűntem,de az unokaöcsém elfoglalta a gépet. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
961 oldal 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!