Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 12. 09:59 #16361
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.12. 09:47)
Sziasztok.Most keltem 15 perce,végre sikerült jól kipihenni magam. rohog.gif


Szia Riri!(ha nem baj,hogy így hívlak) happy.gif
Nos én 7-kor keltem a mai napon,de tegnap körübelül 8-kor aludtam el,mert teljesen kidöltem!Nem igazán pihentem ki magamat,de majdan délután probák egy keveset aludni,hogy fönn maradjuk megint reggel 2-ig,hogy rajzfilmet nézzek a diznin. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, SelenaGirl, DisneyFans
2011. július 12. 10:11 #16362
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.12. 09:59)
Szia Riri!(ha nem baj,hogy így hívlak) happy.gif
Nos én 7-kor keltem a mai napon,de tegnap körübelül 8-kor aludtam el,mert teljesen kidöltem!Nem igazán pihentem ki magamat,de majdan délután probák egy keveset aludni,hogy fönn maradjuk megint reggel 2-ig,hogy rajzfilmet nézzek a diznin. rohog.gif

Drukkolok és délután jó pihenést. smileeee.gif
Amúgy nyugodtan hívj csak úgy és én,hogy becézhetlek? happy.gif
3 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, SelenaGirl, DisneyFans
2011. július 12. 10:23 #16363
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.12. 10:11)
Drukkolok és délután jó pihenést. smileeee.gif 
Amúgy nyugodtan hívj csak úgy és én,hogy becézhetlek? happy.gif


Köszi,köszi. meghajolo.gif Nos mindenki más hogy hív.Valaki Lilnek,Lilinek,Lilipudnak(SelenaGirl hív Lilipudnak) amelyik tetszik!
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Riri,Avrilfan
2011. július 12. 10:33 #16364
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Helló mindenki! smileeee.gif

Anyáss ez a meleg már tűrhetetlen... A villamoson már egy hisztiroham kerülgetett. laugh.gif Egyetlen előnye ennek az időnek, hogy nem kell pirosítót használnom, a melegtől vörös rózsás lesz a képem biggrin.gif
Egyébként most értem vissza az interjúról (hazaértem és egyből a hideg vizű tus alá álltam), egész jól ment. Még el kell intéznem néhány papírt és hétfőtől kezdhetek. thumbsup.gif
9 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, Szösziii, SelenaGirl, Riri,Avrilfan, DisneyFans, Boscorelli, UnhappyMeals, dave095, joe_r
2011. július 12. 10:49 #16365
- törölt felhasználó -    
Jó Reggelt! happy.gif

Olyan fura álmom volt. blink.gif
Benne volt Arnold Swarzenegger (Ugye jól írtam?),aki az apám volt ,meg valami ikrek plusz még 4 gyerek a többire nem igazán emlékszem,de elég fura volt. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, keiiko
2011. július 12. 10:59 #16366
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif Hogy vagytok?
Idézet (Szösziii @ 2011.07.12. 10:49)
Jó Reggelt! happy.gif
Olyan fura álmom volt. blink.gif 
Benne volt Arnold Swarzenegger (Ugye jól írtam?),aki az apám volt ,meg valami ikrek plusz még 4 gyerek a többire nem igazán emlékszem,de elég fura volt. rohog.gif


Nos én valami horror film szereplővel álmodtam aztán nem is nézem horror filmet szóval kicsit összevoltam zavarodva.Ráadásul azt hiszem valami össze-vissza vágot volt a csaj feje anyumék azt mondák,hogy valami ördög űzös filmből van.Oké,de utána jött még vagyis volt benne a Fűrészből az a furcsa piroska arcű hapi és a ráadás Szamara volt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szösziii
2011. július 12. 11:02 #16367
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.12. 10:59)
Sziasztok hi.gif Hogy vagytok?
Nos én valami horror film szereplővel álmodtam aztán nem is nézem horror filmet szóval kicsit összevoltam zavarodva.Ráadásul azt hiszem valami össze-vissza vágot volt a csaj feje anyumék azt mondák,hogy valami ördög űzös filmből van.Oké,de utána jött még vagyis volt benne a Fűrészből az a furcsa piroska arcű hapi és a ráadás Szamara volt. rohog.gif


Nekem lehet amiatt volt pasikkal teli álmom,mivel tegnap este találkoztam az egyik régi haverommal. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 12. 11:07 #16368
- törölt felhasználó -    
Én lépek!
Tudom nem volt hosszú látogatás,de na ... menni kő' akkor menni kő'. rohog.gif

Sziasztok! air_kiss.gif
1 felhasználónak tetszik: Victorie
2011. július 12. 11:35 #16369
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.07.12. 10:33)
Helló mindenki! smileeee.gif 
Anyáss ez a meleg már tűrhetetlen... A villamoson már egy hisztiroham kerülgetett. laugh.gif Egyetlen előnye ennek az időnek, hogy nem kell pirosítót használnom, a melegtől vörös rózsás lesz a képem biggrin.gif 
Egyébként most értem vissza az interjúról (hazaértem és egyből a hideg vizű tus alá álltam), egész jól ment. Még el kell intéznem néhány papírt és hétfőtől kezdhetek. thumbsup.gif

Az jó,grat!biggrin.gif Itt nagyon kellemes az idő,fúj a szél és 28 fok van. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. július 12. 12:31 #16370
- törölt felhasználó -    
Jó napot!
3 órás szenvedés után megvan az MSN. rohog.gif Nagyon meleg van. mellow.gif Elmentünk a boltba biciklivel és azt hittem megsülök unsure.gif Anyukámnak meg megcsípte egy darázs a nyelvét és bedagadt neki blink.gif Tiszta sikeres ez a nap eddig.Tiszta rosszul vagyok a csokis sütitől rolleyes.gif
Nektek,hogy telik a napotok? blush.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan, Karina197
2011. július 12. 12:33 #16371
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif Hogy vagytok?Riri,Avrilfan szólithatlak Nojminak? blush.gif

Idézet (Christo @ 2011.07.12. 10:33)
Helló mindenki! smileeee.gif 
Anyáss ez a meleg már tűrhetetlen... A villamoson már egy hisztiroham kerülgetett. laugh.gif Egyetlen előnye ennek az időnek, hogy nem kell pirosítót használnom, a melegtől vörös rózsás lesz a képem biggrin.gif 
Egyébként most értem vissza az interjúról (hazaértem és egyből a hideg vizű tus alá álltam), egész jól ment. Még el kell intéznem néhány papírt és hétfőtől kezdhetek. thumbsup.gif


És hogy sikerült? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 12. 12:50 #16372
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.07.12. 12:33)
Sziasztok! hi.gif Hogy vagytok?Riri,Avrilfan szólithatlak Nojminak? blush.gif
És hogy sikerült? smileeee.gif

Igen,természetesen,nagyon szeretem azt a becenevet. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 13:21 #16373
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.12. 12:50)
Igen,természetesen,nagyon szeretem azt a becenevet. blush.gif


Oké,akkor mostantól Nojminak foglak szólítani. smileeee.gif Van valaki rajtam kívül? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Shippo 00
2011. július 12. 16:11 #16374
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! Ne haragudjatok tegnap nagyon gyorsan leléptem unsure.gif nem itthon aludtam hanem mamáméknál és tényleg hamar eltűntem :S bocsi blush.gif
Dejó...a tegnapi nappal elkezdődött az a tábor amiben tavaly voltam :S RockTábor pontosabban biggrin.gif ez a magyar höhöh biggrin.gif jó volt nagyon smileeee.gif 4 en voltunk "szólóban" gitárral...idén meg már tényleg csak bandák mentek...

jó volt nagyon smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 16:18 #16375
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.07.12. 16:11)
Sziasztok! Ne haragudjatok tegnap nagyon gyorsan leléptem  unsure.gif nem itthon aludtam hanem mamáméknál és tényleg hamar eltűntem :S bocsi  blush.gif 
Dejó...a tegnapi nappal elkezdődött az a tábor amiben tavaly voltam :S RockTábor pontosabban biggrin.gif ez a magyar höhöh biggrin.gif jó volt nagyon smileeee.gif 4 en voltunk "szólóban" gitárral...idén meg már tényleg csak bandák mentek...

jó volt nagyon smileeee.gif


Biztos nagyon jó,én is szívesen elmennék egy ilyen táborba smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. július 12. 16:26 #16376
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (DisneyFans @ 2011.07.12. 16:18)
Biztos nagyon jó,én is szívesen elmennék egy ilyen táborba smileeee.gif

Bár sokan vannak ugye ott felnőtt zenekarok és azok ittak..gondoljatok bele...akkor péntek este bejöttek hozzánk ugye 4en voltunk lányok egy faházba és olyan büdös pia és cigi szag volt h szellőztetés meg takarítás mert másnap jönnek a szülők xD
amúgy a videóban 5:14 körül ott vagyok csak háttal ülök egy szőke csaj mellett akinek ilyen plüssállat van a hátán smileeee.gif _nevet.gif igazi művésznő vagyok igazi sztár rohog.gif rohog.gif rohog.gif csak hülyülök smileeee.gif blush.gif _nevet.gif
Elhiszem h szívesen elmennél egy ilyen táborba smileeee.gif mert tényleg jó volt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 16:41 #16377
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, nem akarok zavarni csak annyit akartam megkérdezni ,hogy nem-e társulhatnék hozzátok. Az OFF mostanság elég kihalt, és pár barátom is ide jár gondoltam megpróbálom hátha "bevesztek". blush.gif Ha nem akkor nyugodtan mondjátok, nem szeretek zavarni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 16:52 #16378
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.12. 16:41)
Sziasztok, nem akarok zavarni csak annyit akartam megkérdezni ,hogy nem-e társulhatnék hozzátok. Az OFF mostanság elég kihalt, és pár barátom is ide jár gondoltam megpróbálom hátha "bevesztek".  blush.gif Ha nem akkor nyugodtan mondjátok, nem szeretek zavarni.  rolleyes.gif

Szerintem jöhetsz de én is nemrégiben csatlakoztam...nem én döntöm el...de maradhatsz smileeee.gif blush.gif
Amúgy szerintetek...van egy rosszlány csapat aki piál cigizik meg ilyenek és ugye ők a rossz barátnőim..a jó barátnőmnél itt van az uncsitesója.(ezentúl "jó" és "rosszak" lesz a nevük wink.gif )
A az uncsitesójával itt sétál el a házam előtt még csak ide sem nézett...jöttek arosszak és megkérdezték hogy én hol vagyok... a odavágott egy "Mit tudjam én?" szöveget..
Az egyik rossz becsöngetett hozzám hogy "unatkozok-e nem megyek-e ki? Én kimentem...elmesélték a rosszak ezt a sztorit...amúgy is magam alatt vagyok egy fiú miatt...és így most még rosszabbul érzem magam...am ezek a rosszak belevinnének minden rosszba unsure.gif de én mindig is jó leszek a rosszak között wink.gif
Na mit szólok hozzá?
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. július 12. 17:01 #16379
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.07.12. 16:52)
Szerintem jöhetsz de én is nemrégiben csatlakoztam...nem én döntöm el...de maradhatsz smileeee.gif blush.gif 
Amúgy szerintetek...van egy rosszlány csapat aki piál cigizik meg ilyenek és ugye ők a rossz barátnőim..a jó barátnőmnél itt van az uncsitesója.(ezentúl "jó" és "rosszak" lesz a nevük wink.gif )
A az uncsitesójával itt sétál el a házam előtt még csak ide sem nézett...jöttek arosszak és megkérdezték hogy én hol vagyok... a odavágott egy "Mit tudjam én?" szöveget..
Az egyik rossz becsöngetett hozzám hogy "unatkozok-e nem  megyek-e ki? Én kimentem...elmesélték a rosszak ezt a sztorit...amúgy is magam alatt vagyok egy fiú miatt...és így most még rosszabbul érzem magam...am ezek a rosszak belevinnének minden rosszba  unsure.gif  de én mindig is jó leszek a rosszak között wink.gif
Na mit szólok hozzá?


Ha jól értelmeztem az lenne a bandátok neve,hogy "jó és rosszak"?Szerintem ez jó név!smileeee.gif

Idézet (itsQuinn @ 2011.07.12. 16:41)
Sziasztok, nem akarok zavarni csak annyit akartam megkérdezni ,hogy nem-e társulhatnék hozzátok. Az OFF mostanság elég kihalt, és pár barátom is ide jár gondoltam megpróbálom hátha "bevesztek".  blush.gif Ha nem akkor nyugodtan mondjátok, nem szeretek zavarni.  rolleyes.gif

Szerintem maradhatsz:)
2011. július 12. 17:03 #16380
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Sziasztok. smileeee.gif
Idézet (Trinda @ 2011.07.12. 16:52)
Szerintem jöhetsz de én is nemrégiben csatlakoztam...nem én döntöm el...de maradhatsz smileeee.gif blush.gif 
Amúgy szerintetek...van egy rosszlány csapat aki piál cigizik meg ilyenek és ugye ők a rossz barátnőim..a jó barátnőmnél itt van az uncsitesója.(ezentúl "jó" és "rosszak" lesz a nevük wink.gif )
A az uncsitesójával itt sétál el a házam előtt még csak ide sem nézett...jöttek arosszak és megkérdezték hogy én hol vagyok... a odavágott egy "Mit tudjam én?" szöveget..
Az egyik rossz becsöngetett hozzám hogy "unatkozok-e nem  megyek-e ki? Én kimentem...elmesélték a rosszak ezt a sztorit...amúgy is magam alatt vagyok egy fiú miatt...és így most még rosszabbul érzem magam...am ezek a rosszak belevinnének minden rosszba  unsure.gif  de én mindig is jó leszek a rosszak között wink.gif
Na mit szólok hozzá?

Ffuu, nagyon megértem a helyzeted. Jobban is, mint gondolnád. _nevet.gif Figyu, ha jól érzed magad velük, és ahhoz képest, hogy ők "rosszabbak", mint a jó, akkor legyél velük. Amúgy meg azt nem tudják rosszba vinni, aki nem akar rosszba keveredni... Erről ennyit. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Shippo 00
961 oldal 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!