Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 12. 17:05 #16381
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na sziasztok! wink.gif
Bocsi tegnap nem voltam valami aktív. Inkább fürödtem a medencébe de ma itt leszek egészen estig! beer.gif

Na mi újság?
Nem tudjátok, hogy Dancsy, Dév, Szandy és a többiek hol vannak? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, DisneyFans
2011. július 12. 17:09 #16382
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Üdv mindenkinek! Üdv minden újnak!
Idézet
Sziasztok, nem akarok zavarni csak annyit akartam megkérdezni ,hogy nem-e társulhatnék hozzátok. Az OFF mostanság elég kihalt, és pár barátom is ide jár gondoltam megpróbálom hátha "bevesztek".  Ha nem akkor nyugodtan mondjátok, nem szeretek zavarni. 

Persze, maradhatsz. Nem küldünk el senkit, csak pár szabályt be kell tartanod. Nincs flood, 1-2 szavas hozzászólás. Ha ezt betartod, akkor nem lesz semmi baj. wink.gif Egyébéknt az újaknak mondom, hogy szólítsatok Hajninak vagy LittleVamp-nek. Kinek mi tetszik.
Idézet
Jó napot! 
3 órás szenvedés után megvan az MSN.  Nagyon meleg van.  Elmentünk a boltba biciklivel és azt hittem megsülök  Anyukámnak meg megcsípte egy darázs a nyelvét és bedagadt neki  Tiszta sikeres ez a nap eddig.Tiszta rosszul vagyok a csokis sütitől 
Nektek,hogy telik a napotok? 

Karina mondta, hogy kicsit félsz attól, hogy nem látunk szívesen majd a hülyülésnél, MSN-en. Ez butaság! Gyere ma este is, mindenkit nagyon szívesen hívunk és várunk. wink.gif

Ezt azoknak írom, akik tegnap ott voltak MSN-en. Az elején nagyon jó volt minden, jól elhülyültünk. Csak elment Roland, dévci tanárurci, Szandi, Dancsy és Barna is. Végén már csak hárman maradtunk, én Karina és Dóra. Elkezdtünk "dikkezni". De hajnal 2-nél tovább most nem maradtunk. Remélem a mai, illetve holnapi nap jobban fog alakulni. wink.gif

A mai napom sorozatnézéssel telt. nem csináltam semmi értékelhetőt. pardon.gif

SZERK;
Idézet
Na mi újság? 
Nem tudjátok, hogy Dancsy, Dév, Szandy és a többiek hol vannak? 


Barnaa! heart.gif dance.gif
Én azt mondom, hogy kezdj hozzászokni, hogy a régiek nincsenek. Én is most már csak ritkán jövök fel. Ezt a topikot kezdik az újak uralni..
5 felhasználónak tetszik: itsQuinn, olsenfan.., dave095, Karina197, Boscorelli
2011. július 12. 17:12 #16383
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Hajnii! yahoo.gif
Mi újság? biggrin.gif Amikor tegnap elmentél akkor angolul beszéltünk Dancsyval meg Karinával. Én voltam Karina Dirty Bich-je! _nevet.gif unsure.gif

Szia Quinn! Tudhatják a neved? rohog.gif

Szerk: Hajni. Igazad van. Újak megszállása van! Ott az msn.! Mint tegnap 7-en! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Karina197
2011. július 12. 17:13 #16384
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:05)
Na sziasztok!  wink.gif 
Bocsi tegnap nem voltam valami aktív. Inkább fürödtem a medencébe de ma itt leszek egészen estig!  beer.gif 
Na mi újság? 
Nem tudjátok, hogy Dancsy, Dév, Szandy és a többiek hol vannak?  unsure.gif

Szia! laugh.gif
Semmi érdekes.Drága Karina addig beszélt nekem az MSN-ről amíg letöltöttem és regisztráltam.Itt nagy a forróság,de lusta vagyok be mászni a medencébe rolleyes.gif
Gőzöm sincs ki hol van.Csak Christot láttam reggel.
LittleVampier:Köszi! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 12. 17:14 #16385
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Na ki bicikliztem magam,egész jó volt,lekötöttem magam. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 17:15 #16386
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:12)
Hajnii! yahoo.gif 
Mi újság? biggrin.gif Amikor tegnap elmentél akkor angolul beszéltünk Dancsyval meg Karinával. Én voltam Karina Dirty Bich-je!  _nevet.gif  unsure.gif 
Szia Quinn! Tudhatják a neved?  rohog.gif


Ha akarod mond el, nem zavar. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 12. 17:20 #16387
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.12. 17:15)
Ha akarod mond el, nem zavar.  rolleyes.gif



Ok. Akkor szia Laura! (:
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 12. 17:22 #16388
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:05)
Na sziasztok!  wink.gif 
Bocsi tegnap nem voltam valami aktív. Inkább fürödtem a medencébe de ma itt leszek egészen estig!  beer.gif 
Na mi újság? 
Nem tudjátok, hogy Dancsy, Dév, Szandy és a többiek hol vannak?  unsure.gif

Szia. wink.gif wub.gif Dév itt van valamerre. Szandi pedig nem lesz most egy hétig... Danit nem tudom.
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:09)
Üdv mindenkinek! Üdv minden újnak! 
Karina mondta, hogy kicsit félsz attól, hogy nem látunk szívesen majd a hülyülésnél, MSN-en. Ez butaság! Gyere ma este is, mindenkit nagyon szívesen hívunk és várunk.  wink.gif 
Ezt azoknak írom, akik tegnap ott voltak MSN-en. Az elején nagyon jó volt minden, jól elhülyültünk. Csak elment Roland, dévci tanárurci, Szandi, Dancsy és Barna is. Végén már csak hárman maradtunk, én Karina és Dóra. Elkezdtünk "dikkezni". De hajnal 2-nél tovább most nem maradtunk. Remélem a mai, illetve holnapi nap jobban fog alakulni.  wink.gif 
A mai napom sorozatnézéssel telt. nem csináltam semmi értékelhetőt. pardon.gif

Sziia. biggrin.gif Igen, én vagyok a közvetítő, úgy tűnik. Norbi miattam csinált msn-t, szóval vigyázzatok. cool.gif
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:12)
Hajnii! yahoo.gif 
Mi újság? biggrin.gif Amikor tegnap elmentél akkor angolul beszéltünk Dancsyval meg Karinával. Én voltam Karina Dirty Bich-je!  _nevet.gif  unsure.gif

Hát igen.
rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Shippo 00, olsenfan..
2011. július 12. 17:32 #16389
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:05)
Na sziasztok!  wink.gif 
Bocsi tegnap nem voltam valami aktív. Inkább fürödtem a medencébe de ma itt leszek egészen estig!  beer.gif 
Na mi újság? 
Nem tudjátok, hogy Dancsy, Dév, Szandy és a többiek hol vannak?  unsure.gif

Én csak Szandit tudom merre van. Sörfesztiválon van. A többieket nem tudom merre vannak.
Idézet
Sziasztok.Na ki bicikliztem magam,egész jó volt,lekötöttem magam.

Én reggelente szoktam elmenni futni. (Természetesen csak akkor, ha fel bírok kelni. De olyan éjszakák/hajnalok után. Nos, nem mindig jön össze pardon.gif)
Idézet
Ha akarod mond el, nem zavar. 

Akkor üdv köztünk Laura. wink.gif
Idézet
Szia.  Dév itt van valamerre. Szandi pedig nem lesz most egy hétig... Danit nem tudom.

Szia Karina. heart.gif Az én kis Dancsymat nem tudom merre van. A perverz kisasszonyom. cray.gif Dévcike sincs itt, hogy helyeseljen.
2 felhasználónak tetszik: Karina197, Riri,Avrilfan
2011. július 12. 17:34 #16390
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:32)
Szia Karina. heart.gif Az én kis Dancsymat nem tudom merre van. A perverz kisasszonyom. cray.gif Dévcike sincs itt, hogy helyeseljen.

Hajnalcsillagom. heart.gif Pedig itt van, vagyis nincs itt a dumcsiban, de itt van. biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 12. 17:39 #16391
- törölt felhasználó -    
[quote=LittleVampire,2011.07.12. 17:32~2235987]Én csak Szandit tudom merre van. Sörfesztiválon van. A többieket nem tudom merre vannak.
Én reggelente szoktam elmenni futni. (Természetesen csak akkor, ha fel bírok kelni. De olyan éjszakák/hajnalok után. Nos, nem mindig jön össze pardon.gif)
Nos itt is lesz sörfesztivál,szerintem én sem hagyom ki.biggrin.gif
Én is szeretek futni bár egyáltalán nem szoktam,csak vészhelyzetekben és tesi órán. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 12. 17:48 #16392
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:12)
Amikor tegnap elmentél akkor angolul beszéltünk Dancsyval meg Karinával. Én voltam Karina Dirty Bich-je!  _nevet.gif  unsure.gif


_nevet.gif _nevet.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:12)
Szerk: Hajni. Igazad van. Újak megszállása van! Ott az msn.! Mint tegnap 7-en!  wink.gif


Hé, akkor ti mindannyian átköltöztök msn-re? Itt akkor kimarad? unsure.gif

Idézet (Shippo 00 @ 2011.07.12. 17:13)
Gőzöm sincs ki hol van.Csak Christot láttam reggel.


Igazából, mindenki mindenfelé, szerintem blush.gif
Mármint, azért gondolom nap közben a többiek is "tesznek vesznek" rohog.gif
Én speciel délelőtt ügyintéztem, azelőtt képeztem, mostanában pedig híreket olvasok, és még ezután viszem el a kocsit vacsorázni (tankolni) plusz a szülőket vásárolni, szóval, így akad 1-2 program smileeee.gif

De amúgy üdv újra Norbi (igaz? blush.gif), látom nem rég tértél vissza beer.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.12. 17:05)
Bocsi tegnap nem voltam valami aktív. Inkább fürödtem a medencébe beer.gif


Ugye most csak viccelsz? Nem gond, még jól is tetted, ilyen időben nem sok minden mást csinálhat az ember. smileeee.gif
Medencében fürdés minden bizonnyal a legjobb beer.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:09)
SZERK; 
Barnaa! heart.gif dance.gif 
Én azt mondom, hogy kezdj hozzászokni, hogy a régiek nincsenek. Én is most már csak ritkán jövök fel. Ezt a topikot kezdik az újak uralni..


Én még azért be szoktam nézni, és, ha itt vagytok, akkor mindig írok valamit wink.gif
Az újakat nem igazán ismerem, de biztos majd megváltozik ez is, én is voltam új, úgyhogy ebből gondolom igazából beer.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:32)
Én csak Szandit tudom merre van. Sörfesztiválon van.


Akkor Ő van a legjobb helyen rohog.gif Bár, nem biztos, hogy mindenki egyetért velem pardon.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:32)
Én reggelente szoktam elmenni futni. (Természetesen csak akkor, ha fel bírok kelni. De olyan éjszakák/hajnalok után. Nos, nem mindig jön össze pardon.gif)


Az nem is rossz, én reggelente nem szeretek, mert akkor az iskolástok futnak itt mellettünk, velük meg nem akarok, nem akarom őket megverni laugh.gif
Nem csak vicceltem, biztos vannak tőlem jobbak is, én csak hobbi futó vagyok, szigorúan zenével. Este jobban szeretek, bár így nyáron nem akkor szoktam, hanem napközben, mert, ha este futnék, az ellenségeim (a szúnyogok) megkajálnának rohog.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:32)
Az én kis Dancsymat nem tudom merre van. A perverz kisasszonyom. cray.gif Dévcike sincs itt, hogy helyeseljen.


Pedig én ma is láttam Dancsyt fent, de ide most ritkán ír sad.gif
De majd talán ezután, hogy látja, hogy hiányoljuk wink.gif

Idézet (Christo @ 2011.07.12. 10:33)
Egyébként most értem vissza az interjúról, egész jól ment. Még el kell intéznem néhány papírt és hétfőtől kezdhetek. thumbsup.gif


Gratulálok! wink.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Shippo 00, Karina197, olsenfan.., Christo
2011. július 12. 17:55 #16393
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.12. 17:48)
_nevet.gif  _nevet.gif 
Hé, akkor ti mindannyian átköltöztök msn-re? Itt akkor kimarad? unsure.gif 
Igazából, mindenki mindenfelé, szerintem blush.gif
Mármint, azért gondolom nap közben a többiek is "tesznek vesznek" rohog.gif
Én speciel délelőtt ügyintéztem, azelőtt képeztem, mostanában pedig híreket olvasok, és még ezután viszem el a kocsit vacsorázni (tankolni) plusz a szülőket vásárolni, szóval, így akad 1-2 program  smileeee.gif 
De amúgy üdv újra Norbi (igaz? blush.gif), látom nem rég tértél vissza beer.gif 
Ugye most csak viccelsz? Nem gond, még jól is tetted, ilyen időben nem sok minden mást csinálhat az ember. smileeee.gif
Medencében fürdés minden bizonnyal a legjobb beer.gif 
Én még azért be szoktam nézni, és, ha itt vagytok, akkor mindig írok valamit wink.gif
Az újakat nem igazán ismerem, de biztos majd megváltozik ez is, én is voltam új, úgyhogy ebből gondolom igazából  beer.gif 
Akkor Ő van a legjobb helyen rohog.gif Bár, nem biztos, hogy mindenki egyetért velem pardon.gif
Az nem is rossz, én reggelente nem szeretek, mert akkor az iskolástok futnak itt mellettünk, velük meg nem akarok, nem akarom őket megverni laugh.gif
Nem csak vicceltem, biztos vannak tőlem jobbak is, én csak hobbi futó vagyok, szigorúan zenével. Este jobban szeretek, bár így nyáron nem akkor szoktam, hanem napközben, mert, ha este futnék, az ellenségeim (a szúnyogok) megkajálnának rohog.gif 
Pedig én ma is láttam Dancsyt fent, de ide most ritkán ír sad.gif
De majd talán ezután, hogy látja, hogy hiányoljuk  wink.gif 
Gratulálok! wink.gif  meghajolo.gif

Köszi blush.gif
Amúgy igen Norbi,de tőlem lehet Shippo,Nono vagy akármi.Nekem édesmindegy rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. július 12. 18:08 #16394
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
Nos itt is lesz sörfesztivál,szerintem én sem hagyom ki.biggrin.gif
Én is szeretek futni bár egyáltalán nem szoktam,csak vészhelyzetekben és tesi órán. laugh.gif


Nocsak, kerültél már vészhelyzetbe. Én szerencsére csak egyszer. Egyszer jöttem haza a suliból, és egy hasonszőrű, részeg elmebeteg (csak ilyen szavakkal tudom illetni) elkezdett nekem udvarolni. Mindig jött hozzám közelebb és közelebb. Na, és most gondoljatok bele egy 1. vagy 2. gyerek mit tenne? Gondolom bedőlne az ürgének. Viszont én nem tettem, (hála a sok akció sorozatnak amit néztem). Elfutottam. De azóta már meghalt az a perverz, a Parkerdő mellett találták meg a holttestét. Részeg volt, és beleborult az árokba. Ott fagyott meg. Komolyan, nem kívántam neki ilyet...Igazából emiatt az "élmény" is szeretnék rendőr lenni. blush.gif

Idézet
Akkor Ő van a legjobb helyen  Bár, nem biztos, hogy mindenki egyetért velem 


Szerintem is. Én is jól érezném magam. Nyár, szabadság, szórakozás! Ennél jobb nincsen. wink.gif

Idézet
Nem csak vicceltem, biztos vannak tőlem jobbak is, én csak hobbi futó vagyok, szigorúan zenével. Este jobban szeretek, bár így nyáron nem akkor szoktam, hanem napközben, mert, ha este futnék, az ellenségeim (a szúnyogok) megkajálnának


Én is csak zenével futok. Egyszer nem vittem magammal a telefonomat, akkor is alig bírtam lefutni a megszokott távot. A szúnyogokkal nem állok olyan nagy harcban. Viszont Kecsón (Kecskemét) voltam barátnőméknél, és este mentünk el futni. Szúnyogriasztóval befújtuk magunkat. Közben leizzadtunk. Mondhatom jó illatunk volt... laugh.gif

Idézet
Köszi   
Amúgy igen Norbi,de tőlem lehet Shippo,Nono vagy akármi.Nekem édesmindegy 

Akkor Nono. Vagy Norbi. Még eldöntöm. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Shippo 00
2011. július 12. 18:14 #16395
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 18:08)
Nocsak, kerültél már vészhelyzetbe. Én szerencsére csak egyszer. Egyszer jöttem haza a suliból, és egy hasonszőrű, részeg elmebeteg (csak ilyen szavakkal tudom illetni) elkezdett nekem udvarolni. Mindig jött hozzám közelebb és közelebb. Na, és most gondoljatok bele egy 1. vagy 2. gyerek mit tenne? Gondolom bedőlne az ürgének. Viszont én nem tettem, (hála a sok akció sorozatnak amit néztem). Elfutottam. De azóta már meghalt az a perverz, a Parkerdő mellett találták meg a holttestét. Részeg volt, és beleborult az árokba. Ott fagyott meg. Komolyan, nem kívántam neki ilyet...Igazából emiatt az "élmény" is szeretnék rendőr lenni.  blush.gif 

Igen kerültem már,de nem csak egyszer.Sok h*lye gyerek meg fog ilyen halott állatokat és avval kergettek minket.Meg minden hülyeséget kitalálnak és össze.vissza kergetnek.
Úristen! ohmy.gif Örülök,hogy ilyen helyzetbe még soha sem kerültem,hát az alkohol meghozta a hatását!Igen egyesek sajnos bedölnek az ilyennek,ügyes vagy,hogy te nem tetted azt,meg rólad valahogy nem is bírnám elképzelni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. július 12. 18:23 #16396
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.12. 17:32)
Az én kis Dancsymat nem tudom merre van. A perverz kisasszonyom. cray.gif Dévcike sincs itt, hogy helyeseljen.


heart.gif happy.gif Jelentem, itt vagyok. biggrin.gif

Szerk.: MSN-en ismét jobban elérhető vagyok, mert nagyon lassan hozza be az oldalakat, és alig van türelmem frissítgetni. Annak, aki fel akar venni, ott van a profilomon a cím. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Karina197, olsenfan.., Riri,Avrilfan, Boscorelli, Shippo 00, LittleVampire
2011. július 12. 21:25 #16397
- törölt felhasználó -    
Itten vagyok. hi.gif Éppen ma tudtam meg a húgomtól,hogy megyünk 1 hétre Amerkában (szokásához híven kémkedett) nagyon örülök neki és már nagyon-nagyon várom mivel augusztus eljén megyünk repülővel ami nagyon jó lesz majdan és nem viszük magunkkal a húgomat,mert nem szeretne menni Amerikába és ezért a nagyimhoz megy. rohog.gif Nos ti,hogy vagytok?
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan, Shippo 00
2011. július 12. 21:26 #16398
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.12. 21:25)
Itten vagyok. hi.gif Éppen ma tudtam meg a húgomtól,hogy megyünk 1 hétre Amerkában (szokásához híven kémkedett) nagyon örülök neki és már nagyon-nagyon várom mivel augusztus eljén megyünk repülővel ami nagyon jó lesz majdan és nem viszük magunkkal a húgomat,mert nem szeretne menni Amerikába és ezért a nagyimhoz megy. rohog.gif Nos ti,hogy vagytok?


Mázlista laugh.gif Jól,és te?

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.12. 21:27)
Úristen,de jó lesz neked és melyik részre is mentek? smileeee.gif

Szia Nojmi! cool.gif

Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.12. 21:29)
Nos azt nem tudom mivel csak ennyit mondott a hugicám.Mondjuk apum mindig egy héttel szól indulás előtt és akkor mondja meg nekem,hogy hova.Mondjuk szerintem Californiába megyünk.. wub.gif

Beférek a bőröndbe? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, olsenfan..
2011. július 12. 21:27 #16399
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.12. 21:25)
Itten vagyok. hi.gif Éppen ma tudtam meg a húgomtól,hogy megyünk 1 hétre Amerkában (szokásához híven kémkedett) nagyon örülök neki és már nagyon-nagyon várom mivel augusztus eljén megyünk repülővel ami nagyon jó lesz majdan és nem viszük magunkkal a húgomat,mert nem szeretne menni Amerikába és ezért a nagyimhoz megy. rohog.gif Nos ti,hogy vagytok?

Úristen,de jó lesz neked és melyik részre is mentek? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Amy_Antic
2011. július 12. 21:29 #16400
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.12. 21:27)
Úristen,de jó lesz neked és melyik részre is mentek? smileeee.gif


Nos azt nem tudom mivel csak ennyit mondott a hugicám.Mondjuk apum mindig egy héttel szól indulás előtt és akkor mondja meg nekem,hogy hova.Mondjuk szerintem Californiába megyünk.. wub.gif

Idézet (DisneyFans @ 2011.07.12. 21:26)
Mázlista laugh.gif Jól,és te?


Mondjuk az nem érdekel,hogy hova megyünk,de az viszont igen,hogy nem jön a gonosz hugom!! yahoo.gif Én is megy vagyok köszönöm.
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan
961 oldal 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!