Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 18. 09:30 #16601
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 05:31)
Sziasztok  rolleyes.gif

Szia! Én új vagyok, a nevem Zsófi. (A Zsófia túl hivatalos.)
2011. július 18. 09:44 #16602
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Jó rég írtam már. laugh.gif Mostanában alig volt időm ideülni. Végre beindult a nyári szünetem. rohog.gif Tegnap voltam strandon, de hiába az erős, drága naptej, úgy leégtem, hogy az nem igaz. dry.gif Jelenleg 97%-os Aloe Vera krémmel kenegetem magam. Remélem hamar lehámlok. unsure.gif

Egyébként látom rengeteget írtatok, de valahogy nincs kedvem visszaolvasgatni. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, thunderbird, Rap4ever8
2011. július 18. 11:06 #16603
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif
A hugicám kikészít engem.Reggel szokásomhoz híven 10 óra előtt nem szokásom felkelni,de a hugicám mégis megteszi.Hajnali 6-kor felkelt,hogy ő mellém fekszik oké oda engedtem miért ne utána 8-kor hallom,hogy jön valaki és mire fölnéztem leöntött egy tál vizzel.Szerencsém volt mivel anyumék elutaztak 1 hétre és így el tudom kalapálni.Hát kapott is tőlem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
2011. július 18. 12:51 #16604
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 00:46)

Elvileg minden ilyen beszélgetős topikba be kellett volna fogadni mindenkit. Viszont sokan veszekedtek a Duma és Dumcsi-Topikban, folyamatos kiközösítések zajlottak. Szóval egyik sem tartotta be a szabályokat. Majd összecsapott a két topik, fenyegették egymást. Így jogosan bezárták őket.



Elvileg így kellett volna hogy legyen. Azt aláírom, hogy egybizonyos mértékig a moderátorok is tehetnek arról, hogy idáig fajultak a dolgok. Túl sokáig bíztunk abban, hogy figyelmeztetések elégnek bizonyulnak majd.
Ez nagyon nem jött be, és akkor untam meg az egészet végleg, mikor elkezdődött az két topik között az oda-vissza beszólogatás.

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 00:46)

Ennyit a szabályok betartásáról. pardon.gif


Amikor lezártam, azt írtam, hogy határozatlan ideig nem lesz új Duma/Dumcsi topik. Erre rá egy héttel már jött is a privi, hogy nem akarom-e még visszaadni a topikokat, letették a nagyesküt, hogy megváltoztak, megjavultak, jók lesznek, betartanak mindent.

Miután közöltem, hogy ne hetekben, még csak ne is hónapokban gondolkodjanak, akkor volt először egy profiltörlő hullám. Mit ne mondjak, ha valaki csak ezért regisztrált, hogy órákon keresztül üljün a gép előtt, és mást se csináljon, mint egyszevas válaszokat gyártson napestig, majd mikor egy moderátor úgy dönt, hogy véget vet a fejetlenségnek, és erre a tagok jó része törli magát, nos az nekem nem fog hiányozni erről az oldalról.

Egy pár hónapig nyugi volt, de most hétvégén kaptam három privit, nagyjából ugyanazzal a tartalommal, miszerint nagyeskü keretében jók lesznek, csak adjuk vissza a topikokat. Én sépen megválaszoltam, hogy nem lesz visszaadva egyik sem. Háromból ketten ezt megértették, de a harmadik tovább nyomult, kifejtve, hogy én milyen jókat beszélgetek itt, a saját topikomban, és hogy önző módon csak magamra gondolok, mert nem adom vissza a Duma/Dumcsi párost.

Először is, tudomásom szerint nincs saját topikom. Másrészt nem tartom magam önzőnek, de cáfoljatok meg, ha így van. Továbbá kifejtettem neki, hogy érdekes módon ebben a topikban veszekedést nem igen látott. Az értelmetlen hozzászólásokat többé-kevésbé töröljük. Innen soha senki nem lett még elzavarva, sem kiközösítve. Az egyetlen komolyabb kritérium, hogy értelems beszélgetés történjen, szinte mindig teljesül.

Ez a topik 6 hónap alatt érte el a 800+ oldalt, a Duma/Dumcsi 4 hét (!) alatt az 1000+-t. Szóval nem igazán értem a dolgot.

---

Barna, nem haragszom, de gondolom egyet értesz azzal, hogy neked sem esne jól az, ami tegnap történt. Most már legalább tudod, hogy mi az, amire nagyon harapok. De ismétlem, nincs harag.
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Boscorelli, Rap4ever8, Christo
2011. július 18. 12:51 #16605
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
kezdem komolyan venni a gitározást biggrin.gif
2011. július 18. 12:57 #16606
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes délt mindenkinek. Aki épp most ebédel, annak pedig jó étvágyat! wink.gif
Idézet
Sziasztok! 

Jó rég írtam már.  Mostanában alig volt időm ideülni. Végre beindult a nyári szünetem.  Tegnap voltam strandon, de hiába az erős, drága naptej, úgy leégtem, hogy az nem igaz.  Jelenleg 97%-os Aloe Vera krémmel kenegetem magam. Remélem hamar lehámlok.   

Egyébként látom rengeteget írtatok, de valahogy nincs kedvem visszaolvasgatni.

Mi elmentünk motorcsónakozni a Tiszára. 60 faktoros naptejjel bekentem magam. Ahhoz képest ott sültem a napon, mint a hús a grillen. Ennyit a naptejekről. Utána valami hülye krémmel kenegettem magamat.

Idézet
Sziasztok. 
A hugicám kikészít engem.Reggel szokásomhoz híven 10 óra előtt nem szokásom felkelni,de a hugicám mégis megteszi.Hajnali 6-kor felkelt,hogy ő mellém fekszik oké oda engedtem miért ne utána 8-kor hallom,hogy jön valaki és mire fölnéztem leöntött egy tál vizzel.Szerencsém volt mivel anyumék elutaztak 1 hétre és így el tudom kalapálni.Hát kapott is tőlem.


Testvéri szeretet. Mi is ilyenek voltunk tesómmal, de az idő múlásával kinőttük ezt. Azóta már nem szívatjuk egymást. tongue.gif

Idézet
Nekem a meggysör ízlett nagyon. Most ittam először, de szerintem nagyon finom.  Jó volt, de azért nagyon elmaradt az utcazene színvonalától. Igaz én nehezen tudom hallgatni azokat az előadókat, akikről tudom milyen tehetségesek, de eladták magukat. Jelen esetben Vastag Csabára gondolok. Tudom biztos unjátok már annyiszor leírtam, hogy én hihetetlenül szerettem és tiszteltem a Rapszínházas korszakában. Varázslatos alakítást nyújtott és hangilag is nagyon rendben volt. Persze a hangja még mindig remek, sőt javult az évek során, de az egyéniségét elveszítette, ami szerintem a legfontosabb egy előadónál. Komolyan fájdalmas volt a koncert így, hogy ennyire megcsinált sztár lett. Ha nem tudnám milyen volt korábban hihetetlenül élveztem volna, mert tényleg nagyon jó, de csak leépítették az X-Faktor alatt és azóta. Ő sokkal többre volt képes és most is sokkal inkább tisztelném, ha megmaradt volna az egyénisége. Szerencsére még itthon ültünk, amikor SP lépett fel. Azt idegileg nem bírtam volna... xD

Meggysör? Én még a citromos sörnél vagyok lemaradva. rohog.gif
Vastag Csabával pedig már úgy vagyok, hogy tehetséges, már kicsit elszállt magától. Legalábbis az interjúkból ez jön le.

Idézet
Tökéletesen megfelelt. Köszönjük szépen!  (Már Szandi vagyok, zombee most indult el haza.) Egyébként és sokkal többet vártam ettől a filmtől az alapján mennyire dicsérte mindenki. Veszprémben elhatároztuk, hogy amint hazaérünk és lesz időnk megnézzük. Nekem csalódás volt. Néhány jelenetnél olyan érzésem volt, mintha az egész csak paródia lenne. xD 

Na megyek aludni. Több, mint 2 napja semmit nem aludtam. Fogalmam sincs mikor kelek. Elég valószínű, hogy csak este felé. xD Szükségem van pihenésre egyébként se sokat aludtam az elmúlt egy hétben. Holnaptól újra itt vagyok veletek.

Örülök, hogy használható linket tudtam elküldeni nektek. beer.gif Akkor további jó alvást! És majd várunk vissza.
2011. július 18. 13:01 #16607
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Sziasztok. smileeee.gif
csatlakozhatok hozzátok? blush.gif
2011. július 18. 13:03 #16608
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Van valaki?
2011. július 18. 13:13 #16609
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Nekem lenne kettő kérdésem.

1; Miért kell állandó jelleggel megkérdezni, hogy csatlakozhat-e ide valaki?

A topik indító hozzászólása úgy kezdődik, hogy bárki jöhet, nem lesz elzavarva.

2; Azt miért kell megkérdezni, hogy van-e itt valaki?

Még ha éppen nem is aktív senki, írd le, amit szeretnél, hogy mi történt veled, vagy találtál egy olyan témát, amiről beszélgetni érdemes, és amint a többiek ideérnek, valamit úgyis írnak rá. Eleve, ez a topik nem generál olyan forgalmat, hogy nagyon bonyolult legyen visszaolvasni pár oldalt.
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Nyusssz01, Boscorelli, Rap4ever8
2011. július 18. 13:14 #16610
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 12:51)
Először is, tudomásom szerint nincs saját topikom. Másrészt nem tartom magam önzőnek, de cáfoljatok meg, ha így van. Továbbá kifejtettem neki, hogy érdekes módon ebben a topikban veszekedést nem igen látott. Az értelmetlen hozzászólásokat többé-kevésbé töröljük. Innen soha senki nem lett még elzavarva, sem kiközösítve. Az egyetlen komolyabb kritérium, hogy értelems beszélgetés történjen, szinte mindig teljesül.

Szerintem nem vagy önző. Én úgy gondolom, hogy itt, MSN-en elég sokat beszéltem veled ahhoz, hogy észrevegyem milyen ember vagy. Nos, ha jellemezni kellene, akkor az önző szó nem szerepelne ott. A másik, hogy gondolom egyáltalán nem ismer az illető, aki a levelet írta. Így semmi joga ahhoz, hogy rólad mondjon, alkosson véleményt. Inkább magába kellene néznie. Viszont úgy látszik, hogy ez nehéz neki(k). Annyira gyerekes(ek). Egyszer azt mondják, hogy nem, akkor nem. Az meg egyenesen röhejes, hogy valaki csak azért törli magát, mert megszűnt a Dumcsi- és Duma-topik. Arra kellene/kellett volna használni az oldalt amire való. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2011. július 18. 13:15 #16611
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 13:01)
Sziasztok.  smileeee.gif 
csatlakozhatok hozzátok?  blush.gif

Magyarán: Igen gyere! biggrin.gif
2011. július 18. 13:18 #16612
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Próbálok minél többet tölteni a napon,mert eléggé fehér vagyok.Remélem sikerül,hogy kicsit megfogjon a nap. smileeee.gif
2011. július 18. 13:18 #16613
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.18. 13:15)
Magyarán: Igen gyere! biggrin.gif



Hátjólvan smileeee.gif
Kinek hogy telik a nyár? laugh.gif
2011. július 18. 13:20 #16614
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 13:18)
Hátjólvan smileeee.gif
Kinek hogy telik a nyár?  laugh.gif

Köszi nekem jól! Barátokkal vagyok, mozi után találkozok velük! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Nyusssz01
2011. július 18. 13:29 #16615
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Nem lenne gond, ha én is "idepofátlankodnék"? smileeee.gif
2011. július 18. 13:31 #16616
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.18. 13:20)
Köszi nekem jól! Barátokkal vagyok, mozi után találkozok velük! heart.gif


csak nem a HP-t mész megnézni? w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. július 18. 13:43 #16617
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.18. 13:20)
Köszi nekem jól! Barátokkal vagyok, mozi után találkozok velük! heart.gif


Köszi,nagyon jól.smileeee.gif
Jó ez a nyár,de jobban várom már a telet blush.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. július 18. 13:46 #16618
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 13:31)
csak nem a HP-t mész megnézni?  w00t.gif

Dede biggrin.gif Nagyon várom. Igaz egyszer már láttam, de nem baj, bármikor mgnézem újra! biggrin.gif Izgalmas és lebilincselő és érzelemteli is egyben! Ajánlom mindekinek!
2011. július 18. 13:46 #16619
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Figyeljetek előre szólok nektek, hogy ez nem Duma- és Dumcsi-topik. Nem pár szavas mondatokat kell ide írogatni. Próbáljatok értelmes, hosszú hozzászólásokat írni. Meg ne abból álljon a beszélgetés, hogy "Szia, hogy vagy", "Kösz jól vagy, te". Arra ott van sz MSN. Nem kell magánbeszélgetésekbe kezdenetek. Oké, tudom újak vagytok, de a szabályokra akkor is figyeljetek már. Én is voltam itt új, én is betartottam/tartom a szabályokat. Persze néha én is elengedem magam, az egyszer kétszer ha előfordul. Szóval kérlek titeket, ne sajátítsátok ki a topikot. Másokra nézve is tisztelettel kell lenni. Itt pedig nem díjazzuk ezt a stílust. Nem küldünk el senkit, de a szabály az szabály. Azt mindenkinek be kell tartani.
6 felhasználónak tetszik: bambii, DreamerGirl, Boscorelli, joe_r, Riri,Avrilfan, Rap4ever8
2011. július 18. 13:54 #16620
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 13:46)
Figyeljetek előre szólok nektek, hogy ez nem Duma- és Dumcsi-topik. Nem pár szavas mondatokat kell ide írogatni. Próbáljatok értelmes, hosszú hozzászólásokat írni. Meg ne abból álljon a beszélgetés, hogy "Szia, hogy vagy", "Kösz jól vagy, te". Arra ott van sz MSN. Nem kell magánbeszélgetésekbe kezdenetek. Oké, tudom újak vagytok, de a szabályokra akkor is figyeljetek már. Én is voltam itt új, én is betartottam/tartom a szabályokat. Persze néha én is elengedem magam, az egyszer kétszer ha előfordul. Szóval kérlek titeket, ne sajátítsátok ki a topikot. Másokra nézve is tisztelettel kell lenni. Itt pedig nem díjazzuk ezt a stílust. Nem küldünk el senkit, de a szabály az szabály. Azt mindenkinek be kell tartani.


most pl velem van bajod?
961 oldal 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!