Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 18. 13:56 #16621
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 13:46)
Figyeljetek előre szólok nektek, hogy ez nem Duma- és Dumcsi-topik. Nem pár szavas mondatokat kell ide írogatni. Próbáljatok értelmes, hosszú hozzászólásokat írni. Meg ne abból álljon a beszélgetés, hogy "Szia, hogy vagy", "Kösz jól vagy, te". Arra ott van sz MSN. Nem kell magánbeszélgetésekbe kezdenetek. Oké, tudom újak vagytok, de a szabályokra akkor is figyeljetek már. Én is voltam itt új, én is betartottam/tartom a szabályokat. Persze néha én is elengedem magam, az egyszer kétszer ha előfordul. Szóval kérlek titeket, ne sajátítsátok ki a topikot. Másokra nézve is tisztelettel kell lenni. Itt pedig nem díjazzuk ezt a stílust. Nem küldünk el senkit, de a szabály az szabály. Azt mindenkinek be kell tartani.


Végre egy olyan topik, ahol nem néznek le ill. küldenek el senkit, nincsenek veszekedések, és mindenki megfér a másik mellett meghajolo.gif Ezek a szabályok pedig, szerintem alapvető elvárások egy közösségben. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, joe_r, LittleVampire
2011. július 18. 13:59 #16622
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 13:54)

most pl velem van bajod?


Én úgy látom, hogy semmi baja.
Mindössze leírta értelmesen, és könnyen érthető formában, hogy egyetlen egy kritériumhoz nagyon ragaszkodunk, mégpedig ahhoz, hogy ez a topik ne hasonlítson se a Duma, se a Dumcsi, se az OFF-topikhoz.

Az meg egy másik dolog, hogy nem azért írjuk le úton-útfélen, hogy lehet ám MSN-en is beszélgetni, mi is rengetegszer így csináljuk, nem ide írjunk, hanem oda, és ott aztán nincs különösebb szabályozás.

Egy dolgot kellene megtanulnia mindenkinek, hogy az építő jellegű kritikát ne személyes sértésnek, támadásnak fogja fel. Ennyi a nagy talány.
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, bambii, LittleVampire, Boscorelli, Rap4ever8
2011. július 18. 14:00 #16623
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 13:46)
Figyeljetek előre szólok nektek, hogy ez nem Duma- és Dumcsi-topik. Nem pár szavas mondatokat kell ide írogatni. Próbáljatok értelmes, hosszú hozzászólásokat írni. Meg ne abból álljon a beszélgetés, hogy "Szia, hogy vagy", "Kösz jól vagy, te". Arra ott van sz MSN. Nem kell magánbeszélgetésekbe kezdenetek. Oké, tudom újak vagytok, de a szabályokra akkor is figyeljetek már. Én is voltam itt új, én is betartottam/tartom a szabályokat. Persze néha én is elengedem magam, az egyszer kétszer ha előfordul. Szóval kérlek titeket, ne sajátítsátok ki a topikot. Másokra nézve is tisztelettel kell lenni. Itt pedig nem díjazzuk ezt a stílust. Nem küldünk el senkit, de a szabály az szabály. Azt mindenkinek be kell tartani.

Örülök, hogy itt befogadják az újoncokat és válaszolnak a kérédésekre is. Nem nézik le az embert, mindenkit egyenlően kezelnek. Ezek a szabályok is egyértelműen megérthetők. Bár nem túl nagy kérések, betarthatók.
bambii egyetértek!
3 felhasználónak tetszik: joe_r, bambii, LittleVampire
2011. július 18. 14:02 #16624
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.18. 14:00)
Örülök, hogy itt befogadják az újoncokat és válaszolnak a kérédésekre is. Nem nézik le az embert, mindenkit egyenlően kezelnek. Ezek a szabályok is egyértelműen megérthetők. Bár nem túl nagy kérések, betarthatók. 
bambii egyetértek!


Igen,jó hogy itt fogadják az "újoncokat". smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, bambii
2011. július 18. 14:05 #16625
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 13:59)
Én úgy látom, hogy semmi baja.
Mindössze leírta értelmesen, és könnyen érthető formában, hogy egyetlen egy kritériumhoz nagyon ragaszkodunk, mégpedig ahhoz, hogy ez a topik ne hasonlítson se a Duma, se a Dumcsi, se az OFF-topikhoz.
Az meg egy másik dolog, hogy nem azért írjuk le úton-útfélen, hogy lehet ám MSN-en is beszélgetni, mi is rengetegszer így csináljuk, nem ide írjunk, hanem oda, és ott aztán nincs különösebb szabályozás.
Egy dolgot kellene megtanulnia mindenkinek, hogy az építő jellegű kritikát ne személyes sértésnek, támadásnak fogja fel. Ennyi a nagy talány.



Rendben. meghajolo.gif
2011. július 18. 14:09 #16626
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 14:05)
Rendben.  meghajolo.gif


Hogyan telik a nyarad? smileeee.gif
2011. július 18. 14:09 #16627
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy ez kicsit "sablon" de meg kell kérdeznem: Kit hogyan szólíthatok?
Ahogy visszaolvastam, láttam, hogy DreamerGirl Zsófi, ugyebár? w00t.gif És a többiek? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. július 18. 14:12 #16628
- törölt felhasználó -    
Idézet (bambii @ 2011.07.18. 14:09)
Tudom, hogy ez kicsit "sablon" de meg kell kérdeznem: Kit hogyan szólíthatok? 
Ahogy visszaolvastam, láttam, hogy DreamerGirl Zsófi, ugyebár?  w00t.gif És a többiek? smileeee.gif


Engem Adri,Adrienn,ahogy tetszik.biggrin.gif
És téged? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: bambii
2011. július 18. 14:17 #16629
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 14:09)
Hogyan telik a nyarad? smileeee.gif



Köszi, nekem is jól telik.
engem Nyussznak szólitsatok. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: bambii, DreamerGirl
2011. július 18. 14:21 #16630
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 14:17)
Köszi, nekem is jól telik.
engem Nyussznak szólitsatok.  smileeee.gif


Oké Nyussz.biggrin.gif
2011. július 18. 14:25 #16631
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 13:54)
most pl velem van bajod?

Nekem senkivel sincs problémám. Én úgy gondolom, hogyha valaki veszi a fáradságot és leírja a szabályokat, annak inkább örülni kellene. Én kifejezetten szeretem, ha valaki kijavít, ismerteti velem a szabályokat. Embertársainktól tanulunk a legtöbbet, nemde? wink.gif
Idézet
Végre egy olyan topik, ahol nem néznek le ill. küldenek el senkit, nincsenek veszekedések, és mindenki megfér a másik mellett  Ezek a szabályok pedig, szerintem alapvető elvárások egy közösségben.

Most süllyedjünk le a kiközösítés szintjére? Szerintem az nem oldana meg semmit. Inkább alkalmazkodjunk, ismerjük meg jobban a másikat. Akkor biztosan mindenki elfér egymás mellett. Az apróbb nézeteltéréseket majd valahogy kikerüljük. beer.gif
Idézet
Örülök, hogy itt befogadják az újoncokat és válaszolnak a kérédésekre is. Nem nézik le az embert, mindenkit egyenlően kezelnek. Ezek a szabályok is egyértelműen megérthetők. Bár nem túl nagy kérések, betarthatók. 
bambii egyetértek!

Azért örülök, hogy az emberek nagy része nem sértődött meg, mert amit írtam, azt nem bántásnak szántam. Többek között örülök, hogy szerettek itt lenni. Majd megismerjük jobban egymást, és akkor nem lesz semmi gond. smileeee.gif
Idézet
Tudom, hogy ez kicsit "sablon" de meg kell kérdeznem: Kit hogyan szólíthatok? 
Ahogy visszaolvastam, láttam, hogy DreamerGirl Zsófi, ugyebár?  És a többiek?

Nos, LittleVampire = Hajni. Nyugodtan nevezhetsz így, de a Hajnalkát ha lehetséges akkor mellőzzétek. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, joe_r, DreamerGirl
2011. július 18. 14:28 #16632
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 14:25)
Nekem senkivel sincs problémám. Én úgy gondolom, hogyha valaki veszi a fáradságot és leírja a szabályokat, annak inkább örülni kellene. Én kifejezetten szeretem, ha valaki kijavít, ismerteti velem a szabályokat. Embertársainktól tanulunk a legtöbbet, nemde?  wink.gif 
Most süllyedjünk le a kiközösítés szintjére? Szerintem az nem oldana meg semmit. Inkább alkalmazkodjunk, ismerjük meg jobban a másikat. Akkor biztosan mindenki elfér egymás mellett. Az apróbb nézeteltéréseket majd valahogy kikerüljük. beer.gif   
Azért örülök, hogy az emberek nagy része nem sértődött meg, mert amit írtam, azt nem bántásnak szántam. Többek között örülök, hogy szerettek itt lenni. Majd megismerjük jobban egymást, és akkor nem lesz semmi gond.  smileeee.gif 
Nos, LittleVampire = Hajni. Nyugodtan nevezhetsz így, de a Hajnalkát ha lehetséges akkor mellőzzétek.  rolleyes.gif


Hajni,hogy vagy? Nálatok is ilyen dögmeleg van?
2011. július 18. 14:29 #16633
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 14:12)
Engem Adri,Adrienn,ahogy tetszik.biggrin.gif
És téged? smileeee.gif

Idézet (Nyusssz01 @ 2011.07.18. 14:17)
Köszi, nekem is jól telik.
engem Nyussznak szólitsatok.  smileeee.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 14:25)
Nos, LittleVampire = Hajni. Nyugodtan nevezhetsz így, de a Hajnalkát ha lehetséges akkor mellőzzétek.  rolleyes.gif

Értettem! biggrin.gif
Hmm.. engem lényegében szólíthattok bárhogy, a legmegszokottabbak talán a bambi és/vagy a bami rolleyes.gif
De az Émit, vagy a Noémit sem vetem meg (annyira..rohog.gif)
2011. július 18. 14:30 #16634
- törölt felhasználó -    
Idézet (bambii @ 2011.07.18. 14:29)
Értettem! biggrin.gif
Hmm.. engem lényegében szólíthattok bárhogy, a legmegszokottabbak talán a bambi és/vagy a bami rolleyes.gif 
De az Émit, vagy a Noémit sem vetem meg (annyira..rohog.gif)


Na akkor most már nagyjából tudjuk,hogy kell szólítani a másikat.(ha nem visszanézzük.. _nevet.gif )
2011. július 18. 14:36 #16635
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Idézet (bambii @ 2011.07.18. 14:09)
Tudom, hogy ez kicsit "sablon" de meg kell kérdeznem: Kit hogyan szólíthatok? 
Ahogy visszaolvastam, láttam, hogy DreamerGirl Zsófi, ugyebár?  w00t.gif És a többiek? smileeee.gif


Szia.Gondoltam jobb ha én is elmondom,hogy engem hogyan is lehet szólítani: Amy_Antic-ot mellözük ha lehet mivel gondoltam,hogy ez egy "baráti" kör.Nos nemgem Lilinek lehet becézni vagy akár Lilipudnak is.
1 felhasználónak tetszik: bambii
2011. július 18. 14:37 #16636
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.18. 14:36)
Sziasztok! hi.gif
Szia.Gondoltam jobb ha én is elmondom,hogy engem hogyan is lehet szólítani: Amy_Antic-ot mellözük ha lehet mivel gondoltam,hogy ez egy "baráti" kör.Nos nemgem Lilinek lehet becézni vagy akár Lilipudnak is.


Szia Lili rolleyes.gif
Mizu? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Amy_Antic
2011. július 18. 14:52 #16637
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 14:28)
Hajni,hogy vagy? Nálatok is ilyen dögmeleg van?

Nem vészes. Most néztem meg, a mi hőmérőnk 30°C-t, a kiskunfélegyházi digitális hőmérő pedig 29°C-t mutat. Nem is nagy baj, mert építkezés van nálunk. A garázst bővítjük ki, így jó, hogy nem 40°C körüli az idő. Viszont most jó lenne kimenni a strandra kimenni, de a lelkiismeretem azt mondja, hogy ne tegyem. A munkások itt dolgoznak nálunk, kicsit pofátlanságnak tartanám, ha közben én meg elmennék pancsolni. Így marad az itthoni semmittevés. Lehet hamarosan egy kicsit elmegyek kötelező olvasmányt olvasni. Azzal is egyszer csak végzek. smileeee.gif Jaj, de jó lenne már.
2011. július 18. 14:59 #16638
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 14:52)
Nem vészes. Most néztem meg, a mi hőmérőnk 30°C-t, a kiskunfélegyházi digitális hőmérő pedig 29°C-t mutat. Nem is nagy baj, mert építkezés van nálunk. A garázst bővítjük ki, így jó, hogy nem 40°C körüli az idő. Viszont most jó lenne kimenni a strandra kimenni, de a lelkiismeretem azt mondja, hogy ne tegyem. A munkások itt dolgoznak nálunk, kicsit pofátlanságnak tartanám, ha közben én meg elmennék pancsolni. Így marad az itthoni semmittevés. Lehet hamarosan egy kicsit elmegyek kötelező olvasmányt olvasni. Azzal is egyszer csak végzek.  smileeee.gif Jaj, de jó lenne már.


A mi hőmérőnk 33°C-t mutat biggrin.gif
És ki nem állhatom..Igen,ilyen melegben a pancsolás ad erőt.. biggrin.gif Mit kell kiolvasnod?
2011. július 18. 15:08 #16639
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok hi.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 13:46)
Figyeljetek előre szólok nektek, hogy...


Csak ennyit reagálnék rá: meghajolo.gif meghajolo.gif
Szerintem nem volt bántó, nagyon korrekten és jól leírtad a szabályokat Hajni wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.17. 23:55)
A szomszédunknak van rota kapája. Párszor már felébresztett vele. Hajnal 4:45-kor kezdte el a munkát.


Erről mindig egy Showder Klubbos fellépés jut eszembe.Ez-az. Maga a hasonlóság 1:55-nél kezdődik, de ezt egyben is érdemes végignézni, nagyon jó fellépése volt Kis Ádámnak. A kedvencem még mindig az első feltűnése, a Fábry Showban, és a Földrajz érettségi. Az a kettő mindent visz, zseniális. meghajolo.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.07.18. 00:17)
Szerk.: hogy tetszik az új avatarom? wub3.gif


Nagyon jó wink.gif
Christo készítette? Ő nagyon ügyes szerintem, az én avatarom is az Ő munkája wink.gif

Idézet (thunderbird @ 2011.07.18. 00:30)
Jaj, én is imádom a szemeket, főleg a barnát, és ha fiúé. Attól olvadozom. wub3.gif rohog.gif


Akkor ezt buktam rohog.gif Kék szemem van blush.gif

Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.18. 00:49)
Nagyon szimpik és rendesek vagytok! biggrin.gif


Ha esetleg rám is érted ezt, akkor köszi wink.gif

Amúgy most nézem, 11 napja regisztráltál, és ennyi hozzászólásod van, grt. beer.gif
Gondolom akkor tetszik a fórum wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 12:57)
Meggysör? Én még a citromos sörnél vagyok lemaradva.  rohog.gif


Ühüm. Van már sok fajta. Pl. Almás, körtés is, azt hiszem. think.gif A citromos kellemes ízű, limonádé hatását kelti nálam, alkohollal fűszerezve. Nagy melegben a strandon, talán még jobb is, mint a sima világos sör wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 12:57)
Vastag Csabával pedig már úgy vagyok, hogy tehetséges, már kicsit elszállt magától.


Én a magyar zenét feladtam. Sajnos. blush.gif
Már csak nosztalgiázom, amikor még, olyanok voltak, hogy KFT, Illés, Omega, Beatrice, Első emelet, Neoton Familia, Piramis, Karthagó, és még lehet sorolni wink.gif

Hát igen, magyar zenét tekintve, a múltban élek, amikor ilyenek voltak a zenéink például. Nekem ezek tetszettek wink.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.17. 23:36)
Hát köszönjük szépen. Én próbálok mostanság mindenkivel kedves lenni. Ugyanis régen (régebben, úgy pár hónappal ezelőtt) kibírhatatlan voltam.


Komolyan mondod? Én ezt nem hinném. friends.gif Vagy legalábbis úgy mondom, hogy én semmit nem vettem észre belőle. Velem mindig is nagyon aranyos voltál, nem tudom mire gondolsz ez a hozzászólásod alatt, én semmi ilyesmire nem emlékszem ebből a topikból think.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 13:13)
Nekem lenne kettő kérdésem.


joe, köszi szépen az avataros takarítást. Bocs, hogy így itt reagálok, de egy hozzászólás már nagyon szúrta a szemem (nem tudok rajta szépíteni: irritált ez a stílus), és muszáj voltam reagálni rá blush.gif
Épp most akartam kérni egyébiránt a takarítást, úgyhogy köszönjük szépen, a többiek nevében is meghajolo.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.07.18. 06:02)
Nekem a meggysör ízlett nagyon..


Örülök, hogy jól érezted magad Szandi! És jó pihenést, este pedig várunk vissza, én csak ide, mert msn-en nem vagy meg nekem, de, ha szabad, akkor szívesen felvennélek. Láttam, hogy meg van adva a címed wink.gif
4 felhasználónak tetszik: joe_r, LittleVampire, Rap4ever8, Christo
2011. július 18. 15:13 #16640
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Elnézést a floodért, a másik hozzászólásomba már nem fért bele még egy idézés blush.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 12:51)
Amikor lezártam, azt írtam, hogy határozatlan ideig nem lesz új Duma/Dumcsi topik. Erre rá egy héttel már jött is a privi, hogy nem akarom-e még visszaadni a topikokat, letették a nagyesküt, hogy megváltoztak, megjavultak, jók lesznek, betartanak mindent...


Én egyáltalán nem gondolnám, hogy ez a ti saratok is lenne, az, hogy egyesek teljességgel képtelenek, a kulturált viselkedésre, az-az Ő bajuk. Az én véleményem az, hogy ti mindent megtettetek, hogy nyitva maradjon a topikuk, de Ők a végsőkig feszítették a húrt, és ez lett a vége, szerintem helyesen.

Anno nemrég is volt egy próbálkozás "dumáljunk" néven. Körülbelül egy/két óráig élt a topik, és nem akarok hazudni, de közel járt a 100 oldalhoz. Emlékszem, még dave-vel írtunk is oda párat, hogy ez miért jó, meg úgyis zárva lesz, meg lett mondva, hogy nem lehet újat nyitni, és stb. Erre megkaptuk mindketten, hogy fejezzük be, és hagyjuk őket, "hadd élvezzék ki" ami még hátra van a topikból. Akkor sem értettem, hogy miért jó az, hogy, ha valaki csetel egy fórumon, mert, azért az már durván az volt.

Tulajdonképpen jó, hogy ez egy fórum is egyben, tehát képek mellett vannak beszélgetős (és akik szeretik: "hozzászólásgyűjtő témák" - bocs többiek, hogy így nevezem, nem negatívan gondoltam természetesen wink.gif) de azt nem értem, hogy a sok kisgyerek rajongó miért nem inkább a képeket köszöni meg, mert tulajdonképp, a fórum főprofilja még mindig a HQ képek, és, már több olyan topikban is jártam, ahol nagyon jó képek voltak feltöltve az adott színésznőről, volt vagy 700 rajongója, és 0 tetszik, 0 hozzászólás. Tehát visszakanyarodva, az-az amit nem értek, hogy, a kedvenceihez miért nem írja mondjuk oda, adott esetben, ugyanazt a rövid mondatot. Egy dumcsitopikba miért jobb ugyanezt az egy mondatot beírni? Nem értem. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: joe_r, Christo
961 oldal 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!