Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 18. 15:18 #16641
- törölt felhasználó -    
Üdvözletem! hi.gif
Itt csúnya felhős idő van,aminek csak örülök,mert még így is izzadok. mellow.gif Éppen ennek a megtanulásában mesterkedek. blush.gif A kutyák kidőltek,a kissebbik-Bibi hanyatt fekszik a házában és a feje kilóg. _nevet.gif A nagyobbik-Lola meg a kifeküdt a szabadba.A kismacskák meg se mozdulnak,ők is alszanak.A papgáj meg itt rikácsol nekem.
Veletek mi újság? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 18. 15:20 #16642
- törölt felhasználó -    
Idézet (Shippo 00 @ 2011.07.18. 15:18)
Üdvözletem! hi.gif
Itt csúnya felhős idő van,aminek csak örülök,mert még így is izzadok.  mellow.gif Éppen ennek a megtanulásában mesterkedek.  blush.gif A kutyák kidőltek,a kissebbik-Bibi hanyatt fekszik a házában és a feje kilóg.  _nevet.gif A nagyobbik-Lola meg a kifeküdt a szabadba.A kismacskák meg se mozdulnak,ők is alszanak.A papgáj meg itt rikácsol nekem.
Veletek mi újság?  laugh.gif


Épp zenét hallgatok.És melegem van,de nagyon..Téél *-*
2011. július 18. 15:23 #16643
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Christo készítette? Ő nagyon ügyes szerintem, az én avatarom is az Ő munkája wink.gif 


Lusta. Tessék sajátkezűleg megalkotni az imádott kedvenced képvel ellátott avatárodat... tongue.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Akkor ezt buktam rohog.gif Kék szemem van blush.gif 


Én is, mert az enyémis kék, illetve inkább zöldes-kék. Bár volt kolléganőimet állandóan kiakasztottam a szemeimmel, nekik valamiért nagyon tetszettek a szemeim... blush.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Ha esetleg rám is érted ezt, akkor köszi wink.gif 


Önimádó tongue.gif rohog.gif _nevet.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Ühüm. Van már sok fajta. Pl. Almás, körtés is, azt hiszem. think.gif A citromos kellemes ízű, limonádé hatását kelti nálam, alkohollal fűszerezve. Nagy melegben a strandon, talán még jobb is, mint a sima világos sör wink.gif 


Meg grapefruitos is. Bár nekem, mint antialkoholistának éppen mindegy, maximum elnézegetem a dobozát, vagy kiöntve, de inni soha.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Én a magyar zenét feladtam. Sajnos. blush.gif 
Már csak nosztalgiázom, amikor még, olyanok voltak, hogy KFT, Illés, Omega, Beatrice, Első emelet, Neoton Familia, Piramis, Karthagó, és még lehet sorolni wink.gif 


És ezek egytől egyig milyen jó kis együttesek voltak. Itt még tényleg számított az, ha valaki tudott énekelni, illetve az arany, platina, és gyémánt lemezek mögött ténylegesen volt eladott mennyiség is, nem úgy, mint manapság, hogy elég 5000-et eladni, és máris aranylemez lett, mert az nudli. Tessék eladni 100.000 darabot, hogy aranylemez legyen.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

Komolyan mondod? Én ezt nem hinném. friends.gif Vagy legalábbis úgy mondom, hogy én semmit nem vettem észre belőle. Velem mindig is nagyon aranyos voltál, nem tudom mire gondolsz ez a hozzászólásod alatt, én semmi ilyesmire nem emlékszem ebből a topikból think.gif


Ez is csak hozzáállás kérédse. Illetve hogy kinek milyen magas a tűrésküszöbe. Nekem is mondták már sokan, sokszor, hogy "csak meg ne bánd, hogy meg szeretnél ismerni, mert sokszor kibíhatatlan vagyok". Na ezek a személyek azóta is az ismerőseim, és szinte napi kapcsolatban vagyok velük.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:08)

joe, köszi szépen az avataros takarítást. Bocs, hogy így itt reagálok, de egy hozzászólás már nagyon szúrta a szemem (nem tudok rajta szépíteni: irritált ez a stílus), és muszáj voltam reagálni rá blush.gif 
Épp most akartam kérni egyébiránt a takarítást, úgyhogy köszönjük szépen, a többiek nevében is meghajolo.gif 


Oda se neki. Ha nehéz megérteni azt az egyszerű kérést, hogy tanuljanak már meg viselkedni, illetve emberszámba venni a másikat, akkor majd mi megértetjük velük. De abban nem biztos hogy lesz sok köszönet.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:13)

Én egyáltalán nem gondolnám, hogy ez a ti saratok is lenne, az, hogy egyesek teljességgel képtelenek, a kulturált viselkedésre, az-az Ő bajuk. Az én véleményem az, hogy ti mindent megtettetek,  hogy nyitva maradjon a topikuk, de Ők a végsőkig feszítették a húrt, és ez lett a vége, szerintem helyesen.


Én azt érzem picit hibának, hogy nem korábban léptünk. Nem arról van szó, az OFF topikban is voltak már botrányok, a főkolompost szemrebbenés nélkül ki is vágtam, de volt egy kitétel, hogy 30 nap után szabadon regisztrálhat, megtette, és azóta valahogy érdekes módon tud viselkedni.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:13)

Anno nemrég is volt egy próbálkozás "dumáljunk" néven. Körülbelül egy/két óráig élt a topik, és nem akarok hazudni, de közel járt a 100 oldalhoz. Emlékszem, még dave-vel írtunk is oda párat, hogy ez miért jó, meg úgyis zárva lesz, meg lett mondva, hogy nem lehet újat nyitni, és stb. Erre megkaptuk mindketten, hogy fejezzük be, és hagyjuk őket, "hadd élvezzék ki" ami még hátra van a topikból. Akkor sem értettem, hogy miért jó az, hogy, ha valaki csetel egy fórumon, mert, azért az már durván az volt.


Na mégis miért? Tisztelet a kivételnek, de döntő többségében a kitüntetésre mennek, hogy minél hamarabb elérjék a legmagasabb kitüntetést. Csak kár hogy semmi értelme, mert ettől nem lesznek többek.

Idézet (Boscorelli @ 2011.07.18. 15:13)

Tulajdonképpen jó, hogy ez egy fórum is egyben, tehát képek mellett vannak beszélgetős (és akik szeretik: "hozzászólásgyűjtő témák" - bocs többiek, hogy így nevezem, nem negatívan gondoltam természetesen wink.gif) de azt nem értem, hogy a sok kisgyerek rajongó miért nem inkább a képeket köszöni meg, mert tulajdonképp, a fórum főprofilja még mindig a HQ képek, és, már több olyan topikban is jártam, ahol nagyon jó képek voltak feltöltve az adott színésznőről, volt vagy 700 rajongója, és 0 tetszik, 0 hozzászólás. Tehát visszakanyarodva, az-az amit nem értek, hogy, a kedvenceihez miért nem írja mondjuk oda, adott esetben, ugyanazt a rövid mondatot. Egy dumcsitopikba miért jobb ugyanezt az egy mondatot beírni? Nem értem. unsure.gif


Engem vádoljon meg valaki, a sok Tündérkés topikot vagy mindet végig wubogtam, vagy legalább egy tetszik gombot megnyomtam... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Amy_Antic
2011. július 18. 15:27 #16644
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 14:37)
Szia Lili rolleyes.gif 
Mizu? biggrin.gif


Szia.Nos hát semmi kicsit helyre tettem a hugicámat és most nyugodt egy jó darabig,de most már tudom,hogy a légycsapó a gyengéje.Te,hogy vagy??

Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 15:20)
Épp zenét hallgatok.És melegem van,de nagyon..Téél *-*


Én is teljesen leizzadtam ráadásul még a légkondi is be van kapcsolva és még így is. unsure.gif Nos azért szoktam mondan,hogy a tavasz és a tél a legjobb évszak.legalábbis nekem. wub.gif
2011. július 18. 15:34 #16645
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.18. 15:27)
Szia.Nos hát semmi kicsit helyre tettem a hugicámat és most nyugodt egy jó darabig,de most már tudom,hogy a légycsapó a gyengéje.Te,hogy vagy??


Elég jól. smileeee.gif
Hugod? Ne is mondd biggrin.gif
Megverted? biggrin.gif Hány éves?
1 felhasználónak tetszik: Amy_Antic
2011. július 18. 15:34 #16646
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 14:59)
A mi hőmérőnk 33°C-t mutat biggrin.gif
És ki nem állhatom..Igen,ilyen melegben a pancsolás ad erőt.. biggrin.gif Mit kell kiolvasnod?

Hát, Szophoklész: Antigoné. Nem ajánlom senkinek. Azoktól kérdezem, akik már kiolvasták a könyvet; most én vagyok gyenge elméjű, vagy tényleg nehéz szöveg szerkezetű? Nagyon lassan haladok vele.

Idézet
Csak ennyit reagálnék rá: 
Szerintem nem volt bántó, nagyon korrekten és jól leírtad a szabályokat Hajni 

Hát, köszönöm. blush.gif Bár nem hiszem, hogy igazán megértették volna a szabályt. Nem igazán sok minden változott, de majd belejönnek. smileeee.gif
Idézet
Erről mindig egy Showder Klubbos fellépés jut eszembe.Ez-az. Maga a hasonlóság 1:55-nél kezdődik, de ezt egyben is érdemes végignézni, nagyon jó fellépése volt Kis Ádámnak. A kedvencem még mindig az első feltűnése, a Fábry Showban, és a Földrajz érettségi. Az a kettő mindent visz, zseniális. 


Köszönöm a videót. Még mindig ezen derülök. meghajolo.gif Bár nekem nem Kiss Ádám a kedvencem, hanem Aranyosi Péter. Mindig elneveti magát egy-egy poénnál. Akkor ott van Csenki Attila. Vele meg már találkoztam személyesen is, beszélgettem is vele. Köztudott, hogy ő is kiskunfélegyházi lakos. wink.gif

Idézet
Már csak nosztalgiázom, amikor még, olyanok voltak, hogy KFT, Illés, Omega, Beatrice, Első emelet, Neoton Familia, Piramis, Karthagó, és még lehet sorolni 


Én még ide sorolnám Kovács Katit, aki több, mint negyven éve a pályán van. Nem csinál botrányokat, nincs mindig címlapon, ahhoz képest mindig megtölti az arénákat. wink.gif

Idézet
Komolyan mondod? Én ezt nem hinném.  Vagy legalábbis úgy mondom, hogy én semmit nem vettem észre belőle. Velem mindig is nagyon aranyos voltál, nem tudom mire gondolsz ez a hozzászólásod alatt, én semmi ilyesmire nem emlékszem ebből a topikból 


Hát hajlamos voltam kiakadni semmiségeken, könnyen felhúztam magam a másikon. Aztán magamba néztem, utána rájöttem, hogy nekem is sok hibám van, amit mások tolerálnak. Innentől kezdve nekem is ezt kéne tennem. Talán ebbe változtam. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. július 18. 15:38 #16647
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.07.18. 15:34)
Elég jól. smileeee.gif
Hugod? Ne is mondd biggrin.gif
Megverted? biggrin.gif Hány éves?


Megvertem-e?Áh nekem annál jobb modszerem van! rohog.gif Nem szoktam megverni,mivel nagyon szeretem és a szeme fénye,de valaki kikészít.Nis igazándiból fél a légycsapótól mival azthiszi,hogy ha a légy meghal tőle akkor ő is megfog egy ütéssel így hát végig kergetem a házba.Amúgy 5 éves volt nem régiben és nagy a korkülömbség köztem és közte,mert a bátyám és köztem aki már szerencsére elköltözött 6 év korkülömbség van!
2011. július 18. 15:38 #16648
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,bocsánatot kérek,hogy szónélkül eltűntem. blush.gif Csak dörgött sokszor és gondolom kihúzok mindent,nehogy valami komoly baj legyen,bár nem is itt dörgött,de a biztonság nem árt. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Amy_Antic
2011. július 18. 15:38 #16649
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 15:34)
Hát, Szophoklész: Antigoné. Nem ajánlom senkinek. Azoktól kérdezem, akik már kiolvasták a könyvet; most én vagyok gyenge elméjű, vagy tényleg nehéz szöveg szerkezetű? Nagyon lassan haladok vele. 
Hát, köszönöm.  blush.gif  Bár nem hiszem, hogy igazán megértették volna a szabályt. Nem igazán sok minden változott, de majd belejönnek.  smileeee.gif 
Köszönöm a videót. Még mindig ezen derülök.  meghajolo.gif Bár nekem nem Kiss Ádám a kedvencem, hanem Aranyosi Péter. Mindig elneveti magát egy-egy poénnál. Akkor ott van Csenki Attila. Vele meg már találkoztam személyesen is, beszélgettem is vele. Köztudott, hogy ő is kiskunf
élegyházi lakos.  wink.gif 

Én még ide sorolnám Kovács Katit, aki több, mint negyven éve a pályán van. Nem csinál botrányokat, nincs mindig címlapon, ahhoz képest mindig megtölti az arénákat.  wink.gif 
Hát hajlamos voltam kiakadni semmiségeken, könnyen felhúztam magam a másikon. Aztán magamba néztem, utána rájöttem, hogy nekem is sok hibám van, amit mások tolerálnak. Innentől kezdve nekem is ezt kéne tennem. Talán ebbe változtam.  beer.gif


Értem,én is mindig gyűlöltem az ilyen könyveket.Imádok olvasni de inkább maradok Martha Tailornál és Sidney Sheldon-nál. rolleyes.gif
2011. július 18. 15:42 #16650
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 15:23)
Lusta. Tessék sajátkezűleg megalkotni az imádott kedvenced képvel ellátott avatárodat...  tongue.gif


Egy időben voltak kitéve sajátok is. Ennek az a története, hogy egyszer nem is oly régen, hajnalig fent voltam, reggel 6-kor feküdtem, és éjfél után nem sokkal észrevettem, hogy Christo Stanához töltött fel képeket, aztán láttam, hogy itt van, beszélgettünk, mert Ő sem volt fáradt, és valamikor hajnalban elkészítette nekem ezeket.

Én pedig megfogadtam neki, (mert ilyen aranyos volt, hogy hajnalban csinál nekem a kedvencemről) hogy mindegyiket fogom használni. Egyébként, nem csak azért, tényleg, tetszenek is. Sőt. Szerintem nagyon jók blush.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 15:23)
És ezek egytől egyig milyen jó kis együttesek voltak. Itt még tényleg számított az, ha valaki tudott énekelni, illetve az arany, platina, és gyémánt lemezek mögött ténylegesen volt eladott mennyiség is, nem úgy, mint manapság, hogy elég 5000-et eladni, és máris aranylemez lett, mert az nudli. Tessék eladni 100.000 darabot, hogy aranylemez legyen.


Így van, ezt pontosan ugyanígy látom én is. Apuval szoktuk ezt sokszor beszélni, Ő pont akkor volt fiatal, amikor ezek az együttesek a csúcson voltak. Mindig mondom neki, "a ti időtökben jó magyar zenék voltak". És ez tényleg így is van, nem tudom mi történt azóta.


Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 15:23)
Oda se neki. Ha nehéz megérteni azt az egyszerű kérést, hogy tanuljanak már meg viselkedni, illetve emberszámba venni a másikat, akkor majd mi megértetjük velük. De abban nem biztos hogy lesz sok köszönet.


Szegény lány, hazajön, és meglátja mi ment a topikban, hát...
Öhm, én itt most szigorúbb lettem volna, mint te. Amúgy magas a tűrésküszöböm, és van türelmem is, de ezzel a két hozzászólásával sikerült az illetőnek minden határt túllépnie nálam. Az ilyet egyébként én nem szeretem, ha valaki nem tud valamit, hibázik egy kicsit elnézést is kér, és még utána is bántják, semmibe veszik.

Szerk

Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 15:23)
Na mégis miért? Tisztelet a kivételnek, de döntő többségében a kitüntetésre mennek, hogy minél hamarabb elérjék a legmagasabb kitüntetést. Csak kár hogy semmi értelme, mert ettől nem lesznek többek.


Igen, gondolom. Konkrétan nem is tudom, miért jó az nekik, hogy van sok csillagjuk, engem az se zavarna, ha nem lenne egyáltalán ilyen rendszer. Persze, azt jónak találom, hogy a képfeltöltésért ad, mégis, sokak nagyon sokat fáradnak velük, ezzel egy kicsit ezt elismeri a rendszer, ez nem rossz tulajdonképpen beer.gif

Idézet (joe_r @ 2011.07.18. 15:23)
Engem vádoljon meg valaki, a sok Tündérkés topikot vagy mindet végig wubogtam, vagy legalább egy tetszik gombot megnyomtam...  blush.gif


Szoktam látni, és még hozzászólást is írsz, tisztelet érte. meghajolo.gif
Ha jól emlékszem, visszamenőlegesen én is tetszikeltem az összes Annás képet, bár, lehet kimaradt pár véletlen, most nézem át az összes topikot róla, mert rengeteg kép elveszett sajnos, ha esetleg lemaradt, pótolom beer.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 15:34)
Hát, Szophoklész: Antigoné. Nem ajánlom senkinek.


Nekem kifejezett felüdülés volt. Odüsszeiával össze sem tudom hasonlítani, annyival sokkal jobb blush.gif


Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 15:34)
Köszönöm a videót. Még mindig ezen derülök.  meghajolo.gif


Örülök neki. Szívesen wink.gif
Azon a darus poénon szerintem nagyon jó meghajolo.gif

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.18. 15:34)
Hát hajlamos voltam kiakadni semmiségeken, könnyen felhúztam magam a másikon. Aztán magamba néztem, utána rájöttem, hogy nekem is sok hibám van, amit mások tolerálnak. Innentől kezdve nekem is ezt kéne tennem. Talán ebbe változtam.  beer.gif


Ühüm, értem. Én másképp ismerlek akkor, lehet ezek még korábban voltak, mielőtt mi találkoztunk volna, de tényleg, most is aranyos vagy Hajni, és korábban is az voltál wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, joe_r, LittleVampire, DreamerGirl
2011. július 18. 15:43 #16651
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.18. 15:38)
Sziasztok,bocsánatot kérek,hogy szónélkül eltűntem. blush.gif Csak dörgött sokszor és gondolom kihúzok mindent,nehogy valami komoly baj legyen,bár nem is itt dörgött,de a biztonság nem árt. laugh.gif


Szia Nojmi! heart.gif annyira tetszik ez a beceneved blush.gif Ne is mond még 3 évvel ezelőtt a hugicám rágcsálta a hosszabítot ami ráadásul be volt dugva és megrázta az árom azóta mikor nagyon-nagy vihar van akkor mi is kihúzunk mindent.
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 18. 15:46 #16652
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.18. 15:43)
Szia Nojmi! heart.gif annyira tetszik ez a beceneved blush.gif Ne is mond még 3 évvel ezelőtt a hugicám rágcsálta a hosszabítot ami ráadásul be volt dugva és megrázta az árom azóta mikor nagyon-nagy vihar van akkor mi is kihúzunk mindent.

Örülök,hogy tetszik,Szöszke barátnőm fejéből pattant ki. laugh.gif
Szerencse,hogy a húgodnak nem történt komolyabb baja.Osztálytársamat is tavaly megrázta az áram,persze őt akkor mikor dugni akart be egy kábelt...Általába akkor ki is szokás húzni,mert aztán lehet kicserélni az összes elektornikus eszközöket,ha becsap az épületbe. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, DisneyFans
2011. július 18. 15:55 #16653
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.18. 15:46)
Örülök,hogy tetszik,Szöszke barátnőm fejéből pattant ki. laugh.gif 
Szerencse,hogy a húgodnak nem történt komolyabb baja.Osztálytársamat is tavaly megrázta az áram,persze őt akkor mikor dugni akart be egy kábelt...Általába akkor ki is szokás húzni,mert aztán lehet kicserélni az összes elektornikus eszközöket,ha becsap az épületbe. biggrin.gif


Mondjuk lett valami agyi problémája az én szemszögemből mivel állandóan gonoszkodik velem.Mondjuk tényleg szerencse,hogy nem lett baja csak egy nagy karcolás van a hátán,de az is kicsi.Valamiért rámjött a 2NE1 mánia. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 18. 16:53 #16654
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Én mentem olvasni. Nem adok rá garanciát, hogy nyolc előtt még leszek. Amint már mondtam, nagyon lassan haladok a könyvel. Mindenkinek további jó beszélgetés. smileeee.gif Addig is sziasztok. hi.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Amy_Antic, olsenfan..
2011. július 18. 18:05 #16655
Nyusssz01
Nyusssz01
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 3
Azonosító: 151842
Offline offline
Nahsziasztok. biggrin.gif
2011. július 18. 19:52 #16656
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na sziasztok. Én is megjöttem wink.gif

Mi újság? Én épp táborba vagyok! wink.gif Nagyon tetszik!
Egyébként Norbi, azt mondta az Edina, hogy nagyon hasonlítunk! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 18. 20:28 #16657
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.07.18. 15:27)
Szia.Nos hát semmi kicsit helyre tettem a hugicámat és most nyugodt egy jó darabig,de most már tudom,hogy a légycsapó a gyengéje.Te,hogy vagy??
Én is teljesen leizzadtam ráadásul még a légkondi is be van kapcsolva és még így is. unsure.gif Nos azért szoktam mondan,hogy a tavasz és a tél a legjobb évszak.legalábbis nekem.  wub.gif


Egyetértek beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Amy_Antic
2011. július 18. 20:30 #16658
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.18. 19:52)
Na sziasztok. Én is megjöttem wink.gif
Mi újság? Én épp táborba vagyok! wink.gif Nagyon tetszik! 
Egyébként Norbi, azt mondta az Edina, hogy nagyon hasonlítunk! smileeee.gif


Milyen tábor? smileeee.gif
2011. július 18. 20:37 #16659
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. http://image.hotdog.hu/_data/members3/939/181939/images/integet.gif

Nálun zuhog az eső és erősen fúj a szél.most hívott a szoknyavadász bátyám aki éppen Olaszországban van.Annyira örültem neki mivel már 1 hónapja nem beszéltem vele.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 18. 20:59 #16660
- törölt felhasználó -    
Itt ugyanolyan fülledt az idő sajnos mint volt, és már kezdek becsavarodni tőle. Anyumat pár órája sikerült kirángatni a kertbe tollasozni, kb fél óráig bírtuk, utána azt hittem megőrülök olyan melegem lett.. Ja és eső eddig nuku. laugh.gif
Amúgy sziasztok! rolleyes.gif
961 oldal 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!