Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 19. 18:05 #16721
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 17:46)
Sziasztok!  cool.gif 
Ebben a melegben annyira fáj a lábam , (mert ugye most volt eltörve) és nagyon nagyon rossz! :/
De emberek..Olyan képet láttam nevet2.gif

Úristen el van törve a lábad? ohmy.gif Jobbulást!
Amúgy én is zoknival,na jó nem. rohog.gif
2011. július 19. 18:09 #16722
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.19. 18:05)
Úristen el van törve a lábad? ohmy.gif Jobbulást!
Amúgy én is zoknival,na jó nem. rohog.gif



Én igen! happy.gif
Igen. Elvolt! smileeee.gif
Hát tudjátok rögbiztem! blush.gif

De különben ugye milyen jó a kép? biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DreamerGirl, DisneyFans
2011. július 19. 18:28 #16723
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 18:09)
Én igen! happy.gif
Igen. Elvolt! smileeee.gif
Hát tudjátok rögbiztem!  blush.gif 
De különben ugye milyen jó a kép? biggrin.gif

Az.Szórakoztató laugh.gif
2011. július 19. 19:20 #16724
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Halihó!

Ez is egy kellemes nap volt, mondhatom. Délben bemegyek dolgozni, erre úgy elkezd fájni a fogam, hogy hányingerem támad és sírhatnékom lesz. (Pedig amúgy nem vagyok puhány, azt tudjuk, hogy kicsoda az, ugye Bosco? rohog.gif rohog.gif )
Mondom, ekkora szerencsétlen is csak én lehetek. Hát oké elengednek, azt beszédelgek a fogorvoshoz. Azt tudtam, hogy még régebben letört egy kisebb darab az egyik leghátsó fogamból, de aztán elfelejtettem, meg nem csináltam belőle ügyet. (Fránya nem kipattogzott popcorn. rolleyes.gif rohog.gif ) Szóval letört, aztán lett rajta egy kis lyuk, amit a klímaberendezés szépen elintézett, velem együtt. Úgyhogy injekció és húzás. thumbsup.gif Most 2x akkorának érzem a képem, kiszáradtam, mint Spongyabob a napon, de legalább a fejem és a fogam sem fáj. rohog.gif (Kiderült amúgy, hogy tegnap se a fejem volt a ludas, hanem a fogam, csak ráhúzódott. pardon.gif )
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, LittleVampire, Riri,Avrilfan, Boscorelli, joe_r
2011. július 19. 19:23 #16725
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.07.19. 19:20)
Halihó!
Ez is egy kellemes nap volt, mondhatom. Délben bemegyek dolgozni, erre úgy elkezd fájni a fogam, hogy hányingerem támad és sírhatnékom lesz. (Pedig amúgy nem vagyok puhány, azt tudjuk, hogy kicsoda az, ugye Bosco?  rohog.gif  rohog.gif )
Mondom, ekkora szerencsétlen is csak én lehetek. Hát oké elengednek, azt beszédelgek a fogorvoshoz. Azt tudtam, hogy még régebben letört egy kisebb darab az egyik leghátsó fogamból, de aztán elfelejtettem, meg nem csináltam belőle ügyet. (Fránya nem kipattogzott popcorn. rolleyes.gif  rohog.gif ) Szóval letört, aztán lett rajta egy kis lyuk, amit a klímaberendezés szépen elintézett, velem együtt. Úgyhogy injekció és húzás.  thumbsup.gif  Most 2x akkorának érzem a képem, kiszáradtam, mint Spongyabob a napon, de legalább a fejem és a fogam sem fáj.  rohog.gif (Kiderült amúgy, hogy tegnap se a fejem volt a ludas, hanem a fogam, csak ráhúzódott. pardon.gif )

Szia! smileeee.gif
Tartalmas egy nap, az biztos. rohog.gif
Ő Jessz! Elkezdett esni az eső! w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. július 19. 19:50 #16726
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.07.19. 19:20)
Halihó!
Ez is egy kellemes nap volt, mondhatom. Délben bemegyek dolgozni, erre úgy elkezd fájni a fogam, hogy hányingerem támad és sírhatnékom lesz. (Pedig amúgy nem vagyok puhány, azt tudjuk, hogy kicsoda az, ugye Bosco?  rohog.gif  rohog.gif )
Mondom, ekkora szerencsétlen is csak én lehetek. Hát oké elengednek, azt beszédelgek a fogorvoshoz. Azt tudtam, hogy még régebben letört egy kisebb darab az egyik leghátsó fogamból, de aztán elfelejtettem, meg nem csináltam belőle ügyet. (Fránya nem kipattogzott popcorn. rolleyes.gif  rohog.gif ) Szóval letört, aztán lett rajta egy kis lyuk, amit a klímaberendezés szépen elintézett, velem együtt. Úgyhogy injekció és húzás.  thumbsup.gif  Most 2x akkorának érzem a képem, kiszáradtam, mint Spongyabob a napon, de legalább a fejem és a fogam sem fáj.  rohog.gif (Kiderült amúgy, hogy tegnap se a fejem volt a ludas, hanem a fogam, csak ráhúzódott. pardon.gif )

Nekem is nem rég kellett fogászatra mennem. Begyulladt a fogam, feldagadt az egész jobb arcfelem. De mint kiderült, nem csak a gyulladás miatt volt. Előző nap elmentünk motorcsónakozni, és szerencsés módon huzatot kapott a fejem. Ettől gigantikus méretű lett a fél arcom. Szóval tejesen megértem a helyzeted, tudom milyen. Amúgy beilleszkedtél már a munkahelyeden? wink.gif

Idézet
Én is elégedett lennék, ha lenne légkondi lenne, de mivel nincs, max. lehúzom a redőnyöket, beindítom a ventillárt, és hideg (ényleg nagyon hideg  ) vizet.  - MAi egyébként kezd felmelegedni. 


Nekünk szerencsére van légkondink. De én olyan telhetetlen vagyok, hogy ez sem elég. Kell még egy ventilátor is. Eleinte testvérem csinálta így. Mindkettőt egyszerre használta. Le is szóltam érte, hogy csak az áramot fogyasztja. Nos, egyszer kipróbáltam. laugh.gif A többit meg tudjátok.

Idézet
Én igen! 
Igen. Elvolt! 
Hát tudjátok rögbiztem!   

De különben ugye milyen jó a kép?

Én mindig is utáltam a rögbit. Annyira durva egy sport. Amikor az amerikai adókon adják, akkor én mindig elkapcsolom. Még a baseball-t is szívesebben megnézem, mint a rögbit. Pedig a baseball szabályzatával még vannak gondjaim, de most már értem a játékot (nagyjából). beer.gif
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, olsenfan.., thunderbird
2011. július 19. 20:17 #16727
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Na látom megint kihalás van. Pedig olyan szívesen beszélgetnék most egy picit wink.gif

Valaki még él? biggrin.gif
2011. július 19. 20:20 #16728
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 20:17)
Na látom megint kihalás van. Pedig olyan szívesen beszélgetnék most egy picit wink.gif
Valaki még él? biggrin.gif

Élek és virulok. cool.gif
2011. július 19. 21:01 #16729
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 20:17)
Na látom megint kihalás van. Pedig olyan szívesen beszélgetnék most egy picit wink.gif
Valaki még él? biggrin.gif


Jelentem, én még élek. biggrin.gif
Rég voltam már, de most úgy döntöttem, benézek. Ma fodrásznál voltam, és meg kell, hogy mondjam, imádom a hajam. happy.gif Eddig nem állt sehogy se, most már ráfért az igazítás. biggrin.gif
Ezen kívül kb. háromnegyed órája befejeztem az új kedvenc filmem feliratozását. Most, hogy programmal csináltam, sokkal egyszerűbb volt, és egyenesen megimádtam a feliratozást. happy.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., LittleVampire, DreamerGirl, Boscorelli
2011. július 19. 21:03 #16730
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.19. 21:01)
Jelentem, én még élek. biggrin.gif
Rég voltam már, de most úgy döntöttem, benézek. Ma fodrásznál voltam, és meg kell, hogy mondjam, imádom a hajam. happy.gif Eddig nem állt sehogy se, most már ráfért az igazítás. biggrin.gif 
Ezen kívül kb. háromnegyed órája befejeztem az új kedvenc filmem feliratozását. Most, hogy programmal csináltam, sokkal egyszerűbb volt, és egyenesen megimádtam a feliratozást. happy.gif



Szia Dancsy. Majd töltsed a topicba fel az új hajaddal készült képet! wink.gif

Egyébként avatarod! w00t.gif
Angyali Keresztszülők! Az én kedvenc sorozatom... beee.gif nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 19. 21:05 #16731
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 21:03)
Szia Dancsy. Majd töltsed a topicba fel az új hajaddal készült képet! wink.gif
Egyébként avatarod!  w00t.gif 
Angyali Keresztszülők! Az én kedvenc sorozatom... beee.gif nevet2.gif


Szia Barnus! laugh.gif
Az TÜNDÉRI keresztszülők! grrr.gif Nagyon mérges vagyok, ha a 2. szinkronváltozat címét használják. És rühellem Markovits Tamás hangját Cosmóként. Az eredeti a legjobb. wub3.gif
Mint láthatod, nálam nagyobb fan nincs. tongue.gif

Szerk.: Ha lesz kedvem, talán rakok képet. De csak talán. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 19. 21:05 #16732
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.19. 21:01)
Jelentem, én még élek. biggrin.gif
Rég voltam már, de most úgy döntöttem, benézek. Ma fodrásznál voltam, és meg kell, hogy mondjam, imádom a hajam. happy.gif Eddig nem állt sehogy se, most már ráfért az igazítás. biggrin.gif 
Ezen kívül kb. háromnegyed órája befejeztem az új kedvenc filmem feliratozását. Most, hogy programmal csináltam, sokkal egyszerűbb volt, és egyenesen megimádtam a feliratozást. happy.gif


csak nem a Grow Up Timmy Turnerhez csináltad a feliratot? biggrin.gif mert annak nagyon kéne a felirata.
Amúgy sziasztok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 19. 21:07 #16733
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.19. 21:05)
csak nem a Grow Up Timmy Turnerhez csináltad a feliratot? biggrin.gif mert annak nagyon kéne a felirata.
Amúgy sziasztok. smileeee.gif


Szia!
De igen. smileeee.gif A neten fellelhető legjobb minőségű avihoz csináltam, ahhoz is adok letöltő linket. wink.gif Csak még negyed óráig folyik a feltöltés a MegaUploadra.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., ownway
2011. július 19. 21:09 #16734
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.19. 21:05)
Szia Barnus! laugh.gif 
Az TÜNDÉRI keresztszülők! grrr.gif Nagyon mérges vagyok, ha a 2. szinkronváltozat címét használják. És rühellem Markovits Tamás hangját Cosmóként. Az eredeti a legjobb. wub3.gif
Mint láthatod, nálam nagyobb fan nincs. tongue.gif
Szerk.: Ha lesz kedvem, talán rakok képet. De csak talán. biggrin.gif



Tényleg! omg.gif
Hát igen, lehet hogy te nagyobb fan vagy de Csódörnek én vagyok a legnagyobb fanatikusa! nevet2.gif
Imádom! Tényleg nem tud valaki közülünk avatar-t csinálni? smileeee.gif

És Dancsy, mi újság? Olyan meleg van! unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 19. 21:12 #16735
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.19. 21:09)
Tényleg! omg.gif
Hát igen, lehet hogy te nagyobb fan vagy de Csódörnek én vagyok a legnagyobb fanatikusa! nevet2.gif
Imádom! Tényleg nem tud valaki közülünk avatar-t csinálni? smileeee.gif
És Dancsy, mi újság? Olyan meleg van!  unsure.gif


Kinek? _nevet.gif
Én tudok avatart csinálni, nem nehéz. De most nincs kedvem. Ha szeretnél csinálni, a Technika részlegben találsz leírást. wink.gif

Már meséltem, a fodrászon és a feliratozáson kívül semmi nem történt. pardon.gif Meg holnap jön barátnőm, ennyi. Tudom, tartalmas az életem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. július 19. 21:13 #16736
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.19. 21:01)
Jelentem, én még élek. biggrin.gif
Rég voltam már, de most úgy döntöttem, benézek. Ma fodrásznál voltam, és meg kell, hogy mondjam, imádom a hajam. happy.gif Eddig nem állt sehogy se, most már ráfért az igazítás. biggrin.gif 
Ezen kívül kb. háromnegyed órája befejeztem az új kedvenc filmem feliratozását. Most, hogy programmal csináltam, sokkal egyszerűbb volt, és egyenesen megimádtam a feliratozást. happy.gif


Dancsy yahoo.gif De örülök, hogy te is itt vagy. smileeee.gif Meg szabad tudni, hogy melyik filmhez csinálsz feliratot? És az új hajadról követelek képeket. biggrin.gif

Idézet
Élek és virulok. 


Szintén. Én is élek és virulok. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., thunderbird, DreamerGirl
2011. július 19. 21:16 #16737
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.18. 19:52)
Na sziasztok. Én is megjöttem wink.gif
Mi újság? Én épp táborba vagyok! wink.gif Nagyon tetszik! 
Egyébként Norbi, azt mondta az Edina, hogy nagyon hasonlítunk! smileeee.gif

Sziasztok! smileeee.gif
Fázok mellow.gif Itt nagyon lehűlt a levegő.
Edina? blink.gif Jaaa Rosta?Hát szerintem meg nem rohog.gif Ő is fent van starityn: csülök _nevet.gif
Amúgy én tudok avatart,attól függ kiről,mert vidót ilyen időben letölteni nem tudok dry.gif
2011. július 19. 21:17 #16738
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.19. 21:12)
Kinek? _nevet.gif 
Én tudok avatart csinálni, nem nehéz. De most nincs kedvem. Ha szeretnél csinálni, a Technika részlegben találsz leírást. wink.gif
Már meséltem, a fodrászon és a feliratozáson kívül semmi nem történt. pardon.gif Meg holnap jön barátnőm, ennyi. Tudom, tartalmas az életem. rohog.gif


Chawder szerintem rohog.gif
az én életem sem tartalmasabb, a héten 3 napon van programom, a jövőhéten meg semmi,szóval nem sok minden történik velem.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 19. 21:17 #16739
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.19. 21:13)
Dancsy yahoo.gif De örülök, hogy te is itt vagy. smileeee.gif Meg szabad tudni, hogy melyik filmhez csinálsz feliratot? És az új hajadról követelek képeket.  biggrin.gif


Már elhangzott. A Fairly Odd Movie - Grow Up, Timmy Turner! heart.gif laugh.gif És már nem csinálom, mert már vagy egy órája elkészült. Csak most a MegaUpload itt errorozott nekem, úgyhogy tölthetem fel újra. omg.gif Na sebaj, akkor is mindjárt letölthető lesz. -> Ez annak szólt, akit érdekel. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ownway, LittleVampire
2011. július 19. 21:17 #16740
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.19. 21:13)
Dancsy yahoo.gif De örülök, hogy te is itt vagy. smileeee.gif Meg szabad tudni, hogy melyik filmhez csinálsz feliratot? És az új hajadról követelek képeket.  biggrin.gif 
Szintén. Én is élek és virulok.  beer.gif



Hajnii! yahoo.gif
Te az a Renault-os reklám... nevet2.gif

Ez egyébként olyan igaz.. nevet2.gif

Szerk: Norbi yahoo.gif
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, thunderbird, LittleVampire, Christo, Boscorelli
961 oldal 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!