Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 22. 20:58 #16981
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (Alexiss @ 2011.07.22. 20:54)
Rettenetesen unalmasan. Sehova nem egyek a nyáron nyaralni max ki az udvarra sátorozni. Meg haverokkal gengelni a játszón.

Én is körülbelül így vagyok...csak én inkább haverok nélkül wink.gif
nincs sok haverom...akik pedig annak mondhatóak...nem szívesen látják nálunk pardon.gif mert ugye ők a falu legrosszabb kölkei rohog.gif
2011. július 22. 21:02 #16982
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.07.22. 20:58)
Én is körülbelül így vagyok...csak én inkább haverok nélkül  wink.gif
nincs sok haverom...akik pedig annak mondhatóak...nem szívesen látják nálunk pardon.gif mert ugye ők a falu legrosszabb kölkei  rohog.gif

Az én barátnöimet(van kivétel) sem bírják a szüleim bizonyos okok miatt. De engem nem zavar.
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. július 22. 21:04 #16983
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Alexiss @ 2011.07.22. 21:02)
Az én barátnöimet(van kivétel) sem bírják a szüleim bizonyos okok miatt. De engem nem zavar.

Nálunk ilyen nincsen. Vagyis, csak olyanokkal barátkozok, akiket a szüleim bírnak. én botrányos gyerekeket inkább kerülöm. MSN-en beszélek velük, de személyesen kerülöm a társaságukat. A végén nehogy bajt hozzanak a fejemre!
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, ownway, Alexiss, thunderbird
2011. július 22. 21:07 #16984
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:04)
Nálunk ilyen nincsen. Vagyis, csak olyanokkal barátkozok, akiket a szüleim bírnak. én botrányos gyerekeket inkább kerülöm. MSN-en beszélek velük, de személyesen kerülöm a társaságukat. A végén nehogy bajt hozzanak a fejemre!

Valahogy én is így vagyok vele, meg nem is nagyon szeretem a feltűnősködést, kerülöm is. Van, ühüm, pár elég "furcsa" ismerősöm, mert nem nevezném őket annak.
2 felhasználónak tetszik: ownway, LittleVampire
2011. július 22. 21:07 #16985
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Úgy éreztem, ehhez a témához muszáj hozzászólnom. Lehet, hogy a filmek és sorozatok sokkal jobbak eredetiben, de bőven nézhető magyar szinkronnal. Sőt, a magyar szinkron a legminőségibb a világon.
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 22. 21:08 #16986
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:04)
Nálunk ilyen nincsen. Vagyis, csak olyanokkal barátkozok, akiket a szüleim bírnak. én botrányos gyerekeket inkább kerülöm. MSN-en beszélek velük, de személyesen kerülöm a társaságukat. A végén nehogy bajt hozzanak a fejemre!

Sziasztok
Gondoltam benézek kicsit,csak frissítettem az oldalam. Hogy a témához hozzászóljak,én sem vagyok az a bajkeverő típus és nem is keresem az ilyenek társaságát. Lehet hogy van aki szerint ez ciki de szerintem teljesen normális dolog és nem fogom másokért elvinni a balhét,ennyi laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, ownway, thunderbird, LittleVampire
2011. július 22. 21:14 #16987
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:09)
Ebbe ugye szántál iróniát? Mert én nem éreztem benne, de kellett volna, ugye?  unsure.gif 
Amúgy szia Dancsy air_kiss.gif


Milyen irónia? blink.gif Figyelj, néztél már Spongyabobot, vagy akármilyen rajzfilmet angolul? Hát valami borzalmas, fúj, még a gondolatától is rám jön a hányinger. Olyan amatőr módjára szinkronizálnak, hogy az már nevetséges.
Köztudott tény, hogy a magyar szinkron a legjobb a világon. Persze nem az eredeti hanghoz, hanem a többi ország szinkronjaihoz viszonyítva.
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. július 22. 21:17 #16988
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.22. 21:15)
Lehet, de én erre se gondoltam! XD 
Aúgy mi a neved, ha megkérdezhetem?  blush.gif


Flóra a nevem. smileeee.gif
úgy hogy mindenki így szólítson, ne ownway-nek, ha kérhetem.
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. július 22. 21:17 #16989
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.22. 21:17)
Flóra a nevem. smileeee.gif 
úgy hogy mindenki így szólítson, ne ownway-nek, ha kérhetem.

Én Zsófi vagyok, és részben mostmár Bonnie is XD
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, ownway
2011. július 22. 21:19 #16990
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (ownway @ 2011.07.22. 21:17)
Flóra a nevem. smileeee.gif 
úgy hogy mindenki így szólítson, ne ownway-nek, ha kérhetem.


Én Kata vagyok. smileeee.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.22. 21:18)
Na és az ki!? rohog.gif
Akkor én ő leszek! nevet2.gif nevet2.gif


Barna,de szép vagy! _nevet.gif
2011. július 22. 21:28 #16991
- törölt felhasználó -    
Na mi az, átváltottunk hozzászólás-gyűjtögetős módba? Én megyek is szerintem, nem zavarlak titeket.
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, ownway, Boscorelli
2011. július 22. 21:37 #16992
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.22. 21:28)
Na mi az, átváltottunk hozzászólás-gyűjtögetős módba? Én megyek is szerintem, nem zavarlak titeket.

Gyerekek 100%-ban igaza van Dancsynak. Nagyon elengedtük magunkat. Semennyien nem tartottuk be a szabályokat, pedig azt mindenkinek be kell. Szóval, vegyünk vissza, mert hatalmas nagytakarítás lesz így is szerintem. Nem mondom, hogy fejezzük be a beszélgetést, de fogjuk vissza magunkat. És a VD-ről pedig nem itt kellene beszélni, hanem erre van egy külön topik is KATT IDE. Én sem tartottam be a szabályokat, de reménykedek benne, hogy majd joe_r megbocsájtja mind ezt nekem, és nektek egyaránt. Szóval váltsunk témát, és ne egy-két szavas hozzászólásokat küldjünk el. Vagyis pontosabban én már itt sem vagyok. Ugyanis megyek kötelező olvasmányt olvasni. Viszlát mindenkinek, szabályokat pedig betartani.
8 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Spicer, Trinda, ownway, olsenfan.., thunderbird, Boscorelli
2011. július 22. 21:40 #16993
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
LittleVampire-nak teljesen igaza van,nem tartottuk be a szabályokat!

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:37)
Gyerekek 100%-ban igaza van Dancsynak. Nagyon elengedtük magunkat. Semennyien nem tartottuk be a szabályokat, pedig azt mindenkinek be kell. Szóval, vegyünk vissza, mert hatalmas nagytakarítás lesz így is szerintem. Nem mondom, hogy fejezzük be a beszélgetést, de fogjuk vissza magunkat. És a VD-ről pedig nem itt kellene beszélni, hanem erre van egy külön topik is KATT IDE. Én sem tartottam be a szabályokat, de reménykedek benne, hogy majd joe_r megbocsájtja mind ezt nekem, és nektek egyaránt. Szóval váltsunk témát, és ne egy-két szavas hozzászólásokat küldjünk el. Vagyis pontosabban én már itt sem vagyok. Ugyanis megyek kötelező olvasmányt olvasni. Viszlát mindenkinek, szabályokat pedig betartani.

Jó olvasást! smileeee.gif

Szerk.:Amúgy holnap leszek 1 éve tag!smileeee.gif laugh.gif

Idézet (Trinda @ 2011.07.22. 21:41)
Én azért nem is szóltam hozzá,mert egyszerűen nem tudok mit...ugyan is sajnos nem nézem...De igaza van mindenben!
Én általában mindig kisregényt írok ami egy idő után nagyon idegesítő..No de mind 1 smileeee.gif
Én most megyek egy ideig,majd még jövök később smileeee.gif Addig is Sziasztok! smileeee.gif
szerk:(én én én...befigyel egy oszlopba  _nevet.gif )

Szia! hi.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, ownway
2011. július 22. 21:41 #16994
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:37)
Gyerekek 100%-ban igaza van Dancsynak. Nagyon elengedtük magunkat. Semennyien nem tartottuk be a szabályokat, pedig azt mindenkinek be kell. Szóval, vegyünk vissza, mert hatalmas nagytakarítás lesz így is szerintem. Nem mondom, hogy fejezzük be a beszélgetést, de fogjuk vissza magunkat. És a VD-ről pedig nem itt kellene beszélni, hanem erre van egy külön topik is KATT IDE. Én sem tartottam be a szabályokat, de reménykedek benne, hogy majd joe_r megbocsájtja mind ezt nekem, és nektek egyaránt. Szóval váltsunk témát, és ne egy-két szavas hozzászólásokat küldjünk el. Vagyis pontosabban én már itt sem vagyok. Ugyanis megyek kötelező olvasmányt olvasni. Viszlát mindenkinek, szabályokat pedig betartani.

Én azért nem is szóltam hozzá,mert egyszerűen nem tudok mit...ugyan is sajnos nem nézem...De igaza van mindenben!
Én általában mindig kisregényt írok ami egy idő után nagyon idegesítő..No de mind 1 smileeee.gif
Én most megyek egy ideig,majd még jövök később smileeee.gif Addig is Sziasztok! smileeee.gif
szerk:(én én én...befigyel egy oszlopba _nevet.gif )
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, ownway
2011. július 22. 21:42 #16995
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.22. 21:38)
először Snookie-t olvastam, már megijedtem, hogy szereted a Jersey Shore-t. Néha belenézek ha nagyon unatkozok, de aztán el is vesztek pár agysejtet.

Én személy szerint, utálom a Jerzy Shore-t, és elnézést, hogyha megsértettem valakit ezzel a kijelentéssel. Szerintem hülyeség, és nem is nagyon értem, hogy mi abban a vicces meg érdekelnivaló, hogyha pár fiatal bulizik, meg részegre issza magát, majdnem minden éjszaka. Nem értem, ebből hogy tudnák már az angolok is műsort csinálni.
2011. július 22. 21:45 #16996
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.22. 21:42)
Én személy szerint, utálom a Jerzy Shore-t, és elnézést, hogyha megsértettem valakit ezzel a kijelentéssel. Szerintem hülyeség, és nem is nagyon értem, hogy mi abban a vicces meg érdekelnivaló, hogyha pár fiatal bulizik, meg részegre issza magát, majdnem minden éjszaka. Nem értem, ebből hogy tudnák már az angolok is műsort csinálni.


Angliában amúgy nem jött be. Ott élek és nézek TV-t, hogy tanuljam az angolt, mert úgy nagyon jól lehet tanulni, és direkt ilyeneket néztem amit könnyen megértek (Teen Mom, Jerzey Shore, Kardashians..) és mindig reklámozták, hogy majd lesz majd lesz és talán egy részt adtak le belőle. De ott is van azért nem egy nagyon színvonalas műsor..
2011. július 22. 21:47 #16997
- törölt felhasználó -    
A Jersey Shore épp olyan népbutító műsor mint minden más külföldi valóságshow vagy épp mint nálunk a Valóvilág és társai.Semmi valóságtartalmuk nincs szinte,értelmük meg aztán pláne.A legtöbb abból áll hogy ez veszekszik ezzel meg azzal azzal.Roppant érdekes,mit ne mondjak.És persze ott vannak a szerelmi viszonyok.Amik érdekes módon mindenhol vannak.Pont ott,pont azon időpontban amikor elő van írva.Milyen érdekes...szerintem nem érdemes ilyenekben belenézni se.
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
2011. július 22. 21:49 #16998
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.07.22. 21:45)
Angliában amúgy nem jött be. Ott élek és nézek TV-t, hogy tanuljam az angolt, mert úgy nagyon jól lehet tanulni, és direkt ilyeneket néztem amit könnyen megértek (Teen Mom, Jerzey Shore, Kardashians..) és mindig reklámozták, hogy majd lesz majd lesz és talán egy részt adtak le belőle. De ott is van azért nem egy nagyon színvonalas műsor..

Egyetértek a britekkel, nekem se tetszett.
A Tinimamikat megértem, az felhívja a figyelmet a tiniterhesség veszélyeire.
A Kardashians-nak meg kb. annyi értelme van, mint a Reflektor TV-ben a Lohanék és egyéb állatfajtáknak vagy valami ilyesmi a címe.
Nem értem, minek ez a sok népmutító műsor itt is, pedig azt hittem Angliában jó műsorokat adnak, de ezek szerint nem.
2011. július 22. 22:15 #16999
- törölt felhasználó -    
Idézet (Spicer @ 2011.07.22. 21:49)
Egy szót tudok erre az egészre mondani, mégpedig: szánalom.  mellow.gif 
Komolyan, mi lett ezzel a topikkal? Nagyon nem ennek indult az egész. Teljesen szét van már offolva. Mintha a Duma/Dumcsi topikot olvasnám. Azért gondolkozzatok már el rajta egy kicsit. Pont az idősebb korosztálynak hozta ezt létre szavy. Erre kikkel van tele a topik? 12-14 évesekkel. Tudom, hogy sokan érettebbnek gondolják magukat a koruknál, de a hozzászólásaik alapján, nagyon nem ezt lehet leszűrni. Mint az óvoda. omg.gif Semmi értelmesről nem folyik a csevej, mindenütt pár szavas kommentek.  blink.gif Ti ezt mégis, hogy gondoljátok? Egy kicsit most már tényleg visszafoghatnátok magatokat, mert ez így nem mehet sokáig. Néha tényleg jól esik egy kis komolytalanság, de nem több száz oldalon keresztül.  mellow.gif És azt sem értem, hogy valamelyik modi, miért nem takarít itt egy kicsit.  unsure.gif Egy szó, mint száz: egy kicsit tényleg vegyetek vissza. Köszi.  meghajolo.gif

14 leszek, de nem gondolom magam érettebbnek, és szerintem nem is kell annak gondolom magam.
Visszafoghattam volna magam és remélem sem én, sem Ti nem fogtok/fogok komolyabb büntetést kapni, maximum törlik a hosszászólások nagyobb részét.
Utólag végiggondolva, nagy hülyeség volt tőlem. Álltalában ne vagyok ilyen, próbálom a válaszaimat bővíteni értelmesen, de ezúttal nem ment, nagyon elengedtem magam, és nem is fogom ráfogni senkire, semmire.
De én már búcsúzom, fáradt is vagyok, meg a TVD is kezdődik. yahoo.gif
Sziasztok, és ha van még valaki, azoknak jó beszélgetést! heart.gif
2011. július 22. 22:23 #17000
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.22. 22:15)
14 leszek, de nem gondolom magam érettebbnek, és szerintem nem is kell annak gondolom magam. 
Visszafoghattam volna magam és remélem sem én, sem Ti nem fogtok/fogok komolyabb büntetést kapni, maximum törlik a hosszászólások nagyobb részét. 
Utólag végiggondolva, nagy hülyeség volt tőlem. Álltalában ne vagyok ilyen, próbálom a válaszaimat bővíteni értelmesen, de ezúttal nem ment, nagyon elengedtem magam, és nem is fogom ráfogni senkire, semmire. 
De én már búcsúzom, fáradt is vagyok, meg a TVD is kezdődik. yahoo.gif 
Sziasztok, és ha van még valaki, azoknak jó beszélgetést! heart.gif

Szia-szia! Jó TVD nézést wink.gif
Amúgy én 15 és fél éves vagyok,de egyáltalán nem gondolom magam olyan hejj de értettnek...sokan vannak szerintem az én koromban,akik még most sem érettek a korukhoz képest...persze ez nem baj wink.gif mondjuk én akkor vagyok ilyen,amikor nagyon rám jön az 5 perc(sokszor ez átmegy órákba _nevet.gif ),de alapjában véve sem vagyok egy érett személy smileeee.gif persze amikor nagyon muszáj pl amikor a tanárokkal kell beszélnem,vagy amikor apum megkér valamire,hogy intézzem el és ez ugye ilyen felnőttes és fontos téma,akkor persze hogy érettebben viselkedem smileeee.gif hamarosan leszednek _nevet.gif (remélem értitek xD) smileeee.gif
961 oldal 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!