Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 22. 22:38 #17001
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.22. 21:28)

Na mi az, átváltottunk hozzászólás-gyűjtögetős módba?


Csak időlegesen.

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:37)

Nagyon elengedtük magunkat. Semennyien nem tartottuk be a szabályokat, pedig azt mindenkinek be kell. Szóval, vegyünk vissza, mert hatalmas nagytakarítás lesz így is szerintem. 


A nagytakarítás már megvolt.

Idézet (LittleVampire @ 2011.07.22. 21:37)

Én sem tartottam be a szabályokat, de reménykedek benne, hogy majd joe_r megbocsájtja mind ezt nekem, és nektek egyaránt.


Én meg, viszont az egerem, és a billentyűzetem kevésbé megbocsátó... rohog.gif

Idézet (Spicer @ 2011.07.22. 21:49)

Egy szót tudok erre az egészre mondani, mégpedig: szánalom.  mellow.gif 


Én meg erre azt tudom mondani, hogy ha valami nem tetszik, akkor szó nélkül tovább lehet állni. mad.gif

Idézet (Spicer @ 2011.07.22. 21:49)

És azt sem értem, hogy valamelyik modi, miért nem takarít itt egy kicsit.  unsure.gif Egy szó, mint száz: egy kicsit tényleg vegyetek vissza. Köszi.  meghajolo.gif


Talán azért, mert a moderátorok nem 0-24-ben ülnek a gép előtt, és bámulják, hogy a topikokban mi torténik.
6 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Trinda, thunderbird, DreamerGirl, Boscorelli, Heetella
2011. július 22. 22:56 #17002
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.07.22. 22:38)
Én meg erre azt tudom mondani, hogy ha valami nem tetszik, akkor szó nélkül tovább lehet állni.  mad.gif

Sajnálom, hogy itt már a véleményemet sem fejthetem ki, ha az már negatívnak számít. smileeee.gif Nyugi, tovább is fogok állni. Elnézést, ha valakit megbántottam, de ez már kikívánkozott belőlem.

Idézet (joe_r @ 2011.07.22. 22:38)
Talán azért, mert a moderátorok nem 0-24-ben ülnek a gép előtt, és bámulják, hogy a topikokban mi torténik.

Én nem kértem egyikőtöktől sem, hogy nullahossznnégyben üljetek a gép előtt, és felügyeljék a topikokat - mivel az amúgy is lehetetlen. fear.gif Csak mivel tudom, hogy te aktívnak számítasz ebben a topikban, kicsit jó lenne, ha takarítanál is, mert ahogy elnéztem, majd' 200 oldalon át csak értelmetlen hozzászólások halmozódtak. És azt nem hiszem el, hogy nem vettétek észre. smileeee.gif

Tényleg nem akarom itt zavarni a levegőt, szóval távozok is. Sziasztok! hi.gif

Már látom, hogy szelektáltál is. Köszönet! beer.gif
2011. július 22. 23:11 #17003
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Úgy látom már nem nagyon vagytok :S
Nekem meg most muszáj mennem,mert reggelről megyünk a Tescoba laugh.gif Mindenkinek jó estét,szép álmokat!!! smileeee.gif blush.gif
Sziasztok! hi.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 22. 23:43 #17004
- törölt felhasználó -    
Megint itt vagyok, végeztem a filmmel. smileeee.gif Remélem, van még itt valaki, most szívesen beszélgetnék...

joe_r: köszönöm a takarítást, ráfért már a topikra! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Boscorelli
2011. július 23. 15:32 #17005
- törölt felhasználó -    
Most sincs senki? unsure.gif
2011. július 23. 15:34 #17006
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.23. 15:32)
Most sincs senki? unsure.gif

Igazából én itt vagyok csak vártam hogy valaki más is jöjjön smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 23. 15:35 #17007
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.23. 15:34)
Igazából én itt vagyok csak vártam hogy valaki más is jöjjön smileeee.gif


Szia! smileeee.gif
Mesélj valamit. biggrin.gif
2011. július 23. 15:36 #17008
- törölt felhasználó -    
Nos sziasztok.Kicsit tessék velem vigyázni,nagyon nyűgös vagyok,mert nem pihentem ki igazán magam. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. július 23. 15:41 #17009
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.23. 15:36)
Nos sziasztok.Kicsit tessék velem vigyázni,nagyon nyűgös vagyok,mert nem pihentem ki igazán magam. biggrin.gif


Szia! w00t.gif
Hogyhogy? Én mindig kipihenem magam. Most is fél kettőkör ébredtem fel, pedig nem így terveztem. rohog.gif De oké, majd vigyázunk. unsure.gif biggrin.gif

Másodjára hallgatom Kelly Clarksontól a Behind These Hazel Eyest, és nem tudom megunni. *-* Olyan jó pörgős, mégis szomorú... Imádom. heart.gif Ráadásul a kedvenc sorozatom jut róla eszembe, fogalmam sincs, miért. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. július 23. 15:45 #17010
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.23. 15:41)
Szia! w00t.gif 
Hogyhogy? Én mindig kipihenem magam. Most is fél kettőkör ébredtem fel, pedig nem így terveztem. rohog.gif De oké, majd vigyázunk. unsure.gif  biggrin.gif 
Másodjára hallgatom Kelly Clarksontól a Behind These Hazel Eyest, és nem tudom megunni. *-* Olyan jó pörgős, mégis szomorú... Imádom. heart.gif Ráadásul a kedvenc sorozatom jut róla eszembe, fogalmam sincs, miért. rohog.gif

Este kb.1-kor aludtam el és 7-kor keltem,de nem tudom mire think.gif
Én is szerettem főleg a klipjét,de mostanába egyáltalán nem hallgatok Kellyt.De ha még is akkor a Since U Bee Gonet. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. július 23. 15:49 #17011
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.07.23. 15:45)
Este kb.1-kor aludtam el és 7-kor keltem,de nem tudom mire think.gif
Én is szerettem főleg a klipjét,de mostanába egyáltalán nem hallgatok Kellyt.De ha még is akkor a Since U Bee Gonet. wink.gif


Én háromnegyed kettő körül mentem aludni, egy darabig telefonon hallgattam a zenét, aztán nem tudom, mikor aludtam el. Az a lényeg, hogy 10 órát biztos aludtam, már megint. mad.gif Elpocsékolom a fél napomat. rohog.gif
Szerk.: A Behind These Hazel Eyesnak a hangulatát szeretem, valamiért olyan kellemes... A klipje sem rossz, de az valamiért annyira nem fogott meg.
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. július 23. 15:56 #17012
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Sziasztok. Hogy vagytok? smileeee.gif
Nekem eddig borzalmas napom van. Pont le akartam menni ebédelni és egyszer csak minden fekete lett, elhagytak a lábaim és összeestem. Fogalmam sincs mitöl lehet hogy már pár napja ilyen furcsán érzem magam. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans, thunderbird, DreamerGirl
2011. július 23. 16:15 #17013
- törölt felhasználó -    
Na,mindig ez történik.Beírok,és utánam meg elfelejtem hogy írtam.Jellemző rám,bocsánat rohog.gif
Nekem nem igen van mesélnivalóm,július végéig már biztosan itthon fogok ülni,maximum augusztusban megyek megint valamerre. Osztálytársammal is akarok találkozni meg lehet hogy az egyik barátnőmnél,a Timinél alszok egyik nap.Nameg még ott van Siófok is,mivel ha úgy alakul,lehet hogy pár napra megint lemegyünk.
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Alexiss, thunderbird, DreamerGirl
2011. július 23. 16:23 #17014
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Itt starity-n amikor kiírja hogy mikor lett írva a hsz. nálatok is egy pár percel elöbb van a saját órátoknál vagy csak az én órám nem jó? think.gif
2011. július 23. 16:54 #17015
- törölt felhasználó -    
Elnézéseteket kérem,hogy szónélkül elmentem,csak belemélyedtem a sorozat nézésbe.Éppen a TV2-őn ment a Rúzs és New York gondolom nézem,úgyis régebb óta nézem.Bár még úgy állok a sorozathoz,hogy a Szex és New Yorkot nem bírja felül múlni. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Alexiss, DisneyFans
2011. július 23. 21:27 #17016
- törölt felhasználó -    
Szervusztok vagy akár sziasztok lányok fiúk. hi.gif
Ma isteni napom volt csak volt egy 1 óra ami igazából nem volt valami pompás.Apum mérgesen jött haza és így velem kiábált,hogy levezzese a feszültséget magáról. sleep.gif 16.00-kor jöttek hozzánk amit nagyon élveztem.Elmentünk a tescoba az egyik srácot megláttogatuk,mert ott dolgozik még csak 21 éves,de már is! happy.gif Elmentünk hozzá beszéltünk vele és utána visszajöttünk hozzájuk.Elvileg,de nagy elvileg,hogy a megyek át hozzájuk grillezni és jövőhéten 100%,hogy találkozom velük egész héten.. yahoo.gif Egészen mostanáig itt voltak,így csak most kerültem géhez.Ti,hogy vagytok??
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. július 23. 21:30 #17017
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy így este felé már én is beugrok. Velem köszönöm szépen minden rendben van. Majd jövőhéttől ismét megyek táborba majd utána is és utána meg jön a legjobb barátom hozzánk egy egész hétre..happy.gif
Már nagyon várom. Na és veletek mi újság?
Tegnap nagy kihalás volt! De meg kell hagyni ma sincs valami élet! mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DreamerGirl
2011. július 23. 21:36 #17018
- törölt felhasználó -    
Szép estét Mindenkinek! hi.gif
Ma egy egész mozgalmas napom volt. Fél 11-kor keltem ugyan, de azonnal nekiálltam takarítani a nappaliban anya kérésére.
Délután viszont kicsit nehezebb munka várt rám. Kertészkedtem a családdal a sajnos már néhai mamám házánál. Minden tiszta gaz volt, alig győztük őket kikapálni vagy akár kézzel kitépni a sok növényt - voltak közöttük nálam magasabbak is. A végére elfáradtam, tiszta kosz voltam, de azért még elkisértem apát a bácsikámhoz, majd a nagynénémhez. Aztán jött egy kellemes zuhany, és most itt vagyok. happy.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., SelenaGirl
2011. július 23. 21:38 #17019
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.23. 21:30)
Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy így este felé már én is beugrok. Velem köszönöm szépen minden rendben van. Majd jövőhéttől ismét megyek táborba majd utána is és utána meg jön a legjobb barátom hozzánk egy egész hétre..happy.gif
Már nagyon várom. Na és veletek mi újság? 
Tegnap nagy kihalás volt! De meg kell hagyni ma sincs valami élet! mellow.gif


Szervusz. happy.gif Nos én jövőhéten mennék táncos edzőtáborba,de nem megyek az edzőm és a csapattársaim miat sajnálatos mondon.Mondjuk nem volt valami gyönyörű és a koszt förtermes volt mivel 2 kg-ot lefogytam 6 nap alatt.Nos sajnálatos módon nekem nincsenek valam egyidős barátaim csak 15 fölött vannak már és én még csak 13 éves vagyok mondjuk elég érettnek tartanak és én is magamat!! rohog.gif Köszönöm én is meg vagyok én nem kérdezem még mivel már válaszoltál..Tegnap ha jól tudom nem voltam fönn vagyis a topikba nem voltam mivel csak beugrottam,mondjuk ma is csak most jöttem ide és ma nem is voltam fönn csak 3 percre,mert facebookoztam 4 órán keresztül a barátaimmal,mert megbeszéltük a mai napot és a jövőhetet,hogy mi lesz. smileeee.gif
2011. július 23. 21:39 #17020
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.23. 21:36)
Szép estét Mindenkinek! hi.gif
Ma egy egész mozgalams napom volt. Fél 11-kor keltem ugyan, de azonnal nekiállatm takarítani a nappaliban anya kérésére. 
Délután viszont kicsit nehezebb munka várt rám. Kerdészkedtem a családdal a sajnos már néhai mamám házánál. Minden tiszta gaz volt, alig győztük őket kikapálni vagy akár kézzel kitépni a sok növényt - voltak közöttük nálam magasabbak is. A végére elfáradtam, tiszta kosz voltam, de azért még elkisértem apát a bácsikámhoz, majd a nagynénémhez. aztán jött egy kellemes zuhany, és most itt vagygok. happy.gif



Vagygok? nevet2.gif

Én is 9:13-kor keltem majd elkezdtem a Bűbájos Boszorkák maraton-t. happy.gif
Aztán most itt van a nagynénikém aki Németországban lakik és együtt saslikot sütöttünk!
Egyébként szia Zsófi! Vagyis elnézést Bonnie! blush.gif
Jó sok dolgot csináltál ma...
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
961 oldal 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!