Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 00:01 #17221
- törölt felhasználó -    
Na, megyek szunyálni. lazy.gif
Jó éjt mindenkinek! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, SelenaGirl
2011. július 26. 00:01 #17222
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.25. 23:40)
Ez jó. laugh.gif És meg is eszed majd reggelire, egy kis tejjel keverve? rohog.gif
Szerintem meg az angol hasznosabb, mert akárhová mész a világon, mindenütt vannak olyan emberek, akik megértenek. Nekem is mondták már, hogy jó a nyelvérzékem, hát nem tudom. Ha bírni fogom egyszerre a két nyelv tanulását, akkor majd elválik...
Amúgy megtudhatom, hogy arra az egy évre miért váltottál sulit?

Az egyik tanárom kiutált. Kivételezett velem - rossz értelemben - és ki is cseszett velem. Ezért az egyetlen lehetőségem a továbblépés - jelen estben a suliváltás volt. Az osztályomtól még ajándékot is kaptam :')
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl
2011. július 26. 09:49 #17223
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Jó reggelt kívánok mindenkinek. happy.gif Éjszaka elég rosszul aludtam és állandóan föl keltem 30 percenként és körül néztem utána viszont nagyon nehéz volt visszaaludnom szóval szenvedtem!Még mindig nagyon álmos vagyok és ráadásul még anyum fel is keltet,hogy mit hozzon a közértből.
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Riri,Avrilfan
2011. július 26. 13:09 #17224
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!Ez a reggel vagyis inkább nap,így írom,ugyanúgy fog telni,mint a többi.Bár egész délelőtt azon gondolkodtam,hogy mi is legyen a történetem második részébe,sikerült is kiötlenem a tervet szerencsére,bár nehéz volt.Huh...és ti,hogy vagytok? w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, SelenaGirl
2011. július 26. 13:12 #17225
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, szép jó reggelt! XD
Fél 10-re mentünk a fogorvoshoz. Rátett a fogamra valami gyűrűt, most alig tudok enni vagy beszélni, nagyon fáj, rá is szoktam harapni, vagy valami ilyesmi. dry.gif
Hogy vagytok, mi van veletek? heart.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan, SelenaGirl
2011. július 26. 13:42 #17226
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, betoppantam én is. biggrin.gif
Úgy terveztem, hogy max. tízkor felkelek, hogy ne csesszem el a napom felét, de ez megint nem jött össze. rohog.gif Nem baj, csak másfél órával keltem később, mint ahogy terveztem.
Most unatkozom, ezért kínomban zenét hallgatok. Azon gondolkodtam, hogy le kéne szedni egy jó játékot, és elütni vele az időt...
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, SelenaGirl, Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. július 26. 15:40 #17227
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif Nos végre valahára megebédeltem.Itthon voltam egésznap,de semmi időm nem volt arra,hogy egyek.Egésznap szinte takarítottam és olyan patyola tisztaság van otthon,hogy még enni is lehet a földön.Na szóval most hívtak a haverok (nem azok akkkel szoktam lenni,hanem az itt lakók),hogy menjek velük sétálgatni vagyis gondolom azért,mert nem vettem föl!Na mindegy anyum 6:00-kor jön haza addig egyedül vagyok és apumnak focija van ahova elszeretnék meni,hogy találkozzak a barátaimmal,de nem enged csak azért,mert azt mondtam,hogy nem megyek Tökölre vele.Mondjuk estére megpuhul és akkor elenged.Éppen zenét hallgatok és közben viszont töltögetek le videóket,hogy készítsek új avatarokat magamnak vagy lehet,hogy berekom az Avatarok topikba,de még nem biztos.Ráadásul egésznap meg a hasam és így rohangálok a wc-re muszály lesz egy gyógyszert bevennem,de nincsen kedvem és nem is találom a gyógyszert.Bocsánat,hogy így elmesélek mindent részletesen,de most olyan hangulatom van. laugh.gif Éppen a Nickelodeon nézem valamiért reggel odakapcsoltam és azóta is ott van és nézem és csak nézem,nem akartam nézni,de után egy 10 perc múlva elbambultam és csak néztem tovább.Ti,hogy vagytok?

Idézet
Sziasztok, betoppantam én is.  biggrin.gif 
Úgy terveztem, hogy max. tízkor felkelek, hogy ne csesszem el a napom felét, de ez megint nem jött össze.  rohog.gif  Nem baj, csak másfél órával keltem később, mint ahogy terveztem. 
Most unatkozom, ezért kínomban zenét hallgatok. Azon gondolkodtam, hogy le kéne szedni egy jó játékot, és elütni vele az időt... 


Szia.De jó neked,hogy te tudtál aludni.Anyum azzal keltett föl 8:00-kor mit kérek a boltból és mit eszek reggelire mikor még nagyban aludtam ráaádsul most anyu is dolgozik ezért korán kell és engem is felkelt.Mondjuk lassan vissza kell szoknom a 6:15 perces kelésre hát nehéz lesz,de ez van!Én is éppen zenét hallgatok csak úgy összevissza ami eszembe jut.Nod én is gondolkoztam,hogy kéne felteleítenem abból a 15 pc játékból 2-öt és a sims 2-re jutottam csak az sok idő mivel szinte az összes kiegészítő meg van és azokat is kell telepíteni és azzal elmegy egy egésznap.
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird, DisneyFans
2011. július 26. 16:31 #17228
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok! :emelemakalapomsmile: rohog.gif

Hogy vagytok? Látom tegnap nem is volt kihalás csak akkor amikor én még ott voltam! acute.gif
Bocsánat ha valakire "rákiabálok" csak egész nap sírtam az ikertestvérem miatt cray.gif
4 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DreamerGirl, thunderbird, DisneyFans
2011. július 26. 16:33 #17229
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:31)
Sziasztok! :emelemakalapomsmile: rohog.gif
Hogy vagytok? Látom tegnap nem is volt kihalás csak akkor amikor én még ott voltam! acute.gif
Bocsánat ha valakire "rákiabálok" csak egész nap sírtam az ikertestvérem miatt cray.gif


Szia. hi.gif Nos köszönöm meg vagyok egésznap lustultam,takarítottam.Miért mi történt vagy mit csinált az ikertestvéred? unsure.gif Amúgy megint itt vagyok csak egy kicsinyt eltüntem,de láttom nem sok mindenről maradtam le.
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DreamerGirl, thunderbird, DisneyFans
2011. július 26. 16:40 #17230
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:31)
Sziasztok! :emelemakalapomsmile: rohog.gif
Hogy vagytok? Látom tegnap nem is volt kihalás csak akkor amikor én még ott voltam! acute.gif
Bocsánat ha valakire "rákiabálok" csak egész nap sírtam az ikertestvérem miatt cray.gif

Szia! Nekd van ikertesód? ohmy.gif Én is akarok egyet! rohog.gif
Én ma voltam fogorvosnál, nem volt egy kellems élmény, de van ma rosszabb is, mondtam is neked. wink.gif
Hogy vagy? biggrin.gif
2011. július 26. 16:41 #17231
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.26. 16:33)
Szia. hi.gif Nos köszönöm meg vagyok egésznap lustultam,takarítottam.Miért mi történt vagy mit csinált az ikertestvéred? unsure.gif Amúgy megint itt vagyok csak egy kicsinyt eltüntem,de láttom nem sok mindenről maradtam le.



Hát (aki még nem tudná) nekem van egy ikertestvérem aki 3 hónaposan elkapott egy agyvérzést és így megvakult! :|
10 évig semmi baja nem volt. Viszont 3 éve berohamozott ami azt jelenti, hogy el kezd habzani a szája és remeg...
Ma is ezt történt reggel bár én szerencsére akkor már táborba voltam! :|
És ebben az a legrosszabb, hogy ezt mind megálmodtam! :|
Jelenleg bent fekszik az intenzíven!
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, thunderbird, SelenaGirl
2011. július 26. 16:45 #17232
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:41)
Hát (aki még nem tudná) nekem van egy ikertestvérem aki 3 hónaposan elkapott egy agyvérzést és így megvakult! :|
10 évig semmi baja nem volt. Viszont 3 éve berohamozott ami azt jelenti, hogy el kezd habzani a szája és remeg...
Ma is ezt történt reggel bár én szerencsére akkor már táborba voltam! :| 
És ebben az a legrosszabb, hogy ezt mind megálmodtam! :|
Jelenleg bent fekszik az intenzíven!


Szia!
Sajnálom az ikertesód. sad.gif Őt hogy hívják amúgy?
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DreamerGirl
2011. július 26. 16:47 #17233
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.07.26. 16:45)
Szia!
Sajnálom az ikertesód. sad.gif Őt hogy hívják amúgy?



Köszönöm. De nem kell sajnálni. Mármint félre ne érts, csak nem szeretem ha úgy jön le ha sajnáltatom magam!
Bence... 2 perc van köztünk! happy.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, DreamerGirl, SelenaGirl
2011. július 26. 16:48 #17234
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:47)
Köszönöm. De nem kell sajnálni. Mármint félre ne érts, csak nem szeretem ha úgy jön le ha sajnáltatom magam!
Bence... 2 perc van köztünk! happy.gif


Hellobelló. cool.gif
Látom rosszkor. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. július 26. 16:49 #17235
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.26. 16:48)
Hellobelló.  cool.gif 
Látom rosszkor.  blink.gif



Mért lenne rosszkor? mellow.gif
Egyébként neked is szia Barbi! cool.gif
Hogy vagy?
2011. július 26. 16:51 #17236
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:47)
Köszönöm. De nem kell sajnálni. Mármint félre ne érts, csak nem szeretem ha úgy jön le ha sajnáltatom magam!
Bence... 2 perc van köztünk! happy.gif


Aranyos név, én vagy öt Bencét ismerek kb. rohog.gif És ki az idősebb? smileeee.gif
(Bocs, hogy így faggatlak, de olyan fura, hogy van egy ikertesód. Én mindig szerettem volna. sad.gif )
2011. július 26. 16:55 #17237
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.26. 16:52)
Nem tudom.
Neked is üdv, drága. Köszönöm jól, egész nap aludtam, most pedig a profilom csinálom.
Aki nem tudná profil mániás vagyok, erről Barna tudna mesélni, tehát kb. hetente váltom a profil dizájnom. happy.gif


Ismerős. biggrin.gif Most én is át fogom váltani, mert már unom ezt a sötét tengerpartos hátteret. Valami egyszerűbbet fogok szerintem, amit nem unok meg ilyen könnyen. Mondjuk valami tapétamintát, vagy ilyesmit...
2011. július 26. 16:58 #17238
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Látom megy a társalság!
Barna sajnálom az ikertesvéredet! sad.gif
Én ma fogoorvoshoz mentem. Valami két gyűrűt ráhúztak a hátsó rágófogaimra, fáj beszélni, mert mindig ráharapok mellow.gif
Ezen kívül majdnem minden oké.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. július 26. 17:01 #17239
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.26. 16:47)
Köszönöm. De nem kell sajnálni. Mármint félre ne érts, csak nem szeretem ha úgy jön le ha sajnáltatom magam!
Bence... 2 perc van köztünk! happy.gif


Nos az aranyos amikor azt mondják az iker párok,hogy hány perc van köztük van egy barátnőm és annak a testévei ikrek és 5 perc van köztük. happy.gif Ez nem sajnáltatás csak elmesélted mi történt a családtagoddal.Amúgy rossz lehet ezt átélni amikor ez történik vele.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, olsenfan..
2011. július 26. 17:02 #17240
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.07.26. 16:55)
Ismerős. biggrin.gif Most én is át fogom váltani, mert már unom ezt a sötét tengerpartos hátteret. Valami egyszerűbbet fogok szerintem, amit nem unok meg ilyen könnyen. Mondjuk valami tapétamintát, vagy ilyesmit...


Valami ilyesmire gondoltál? Ha tetszik tartsd meg nyugodtan, nekem már ugyse kellenek blush.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, thunderbird
961 oldal 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!