Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 28. 16:36 #17281
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! A Mai napom nem túl fényes..
1:Bnőm nem jött el.Hiába hívtam h jöjjön ki...nem jött!A másik bnőm meg alapból sem jött volna mert "nincs pénze" dry.gif
2:A mekibe nem rózsaszín hanem zöld pohár volt...bár ez túlélhető biggrin.gif
3:sárga busz volt,ami kényelmetlen mert eléggé "bevásároltam" magamnak biggrin.gif
4:Hazajöttem és ki akartam mosni a törölközőket..az új mosógépbe...(kb 1 éve van nálunk és most mostam vele először)és mindig "táncolt" a centrizésnél...eltolta a csap alatti kisszekrényt is ohmy.gif _nevet.gif most meg nem centrizett hanem leállt az egész!!!Szóval most áll benne a víz..remek biggrin.gif apum örülni fog sad.gif szóval bevittem mamámékhoz a csurom vizes törcsiket kicentrizni _nevet.gif majd apu rendbe hozza, ha nem sikerül-->szerelő
a jó dolgok:
a: van új cipőm,converse táskám(első converse cuccom biggrin.gif ),szemcerkám,korömlakkom(citromsárga thumbsup.gif ) blush.gif meg mekis poharam biggrin.gif és jó sok kalóriával lettem gazdagabb,jó sok pénzel szegényebb _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans, Twilight6, fanni1998, SelenaGirl
2011. július 28. 17:18 #17282
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok!

Egy régi tag, akit ismerek is itt? blink.gif unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Riri,Avrilfan, Shippo 00, Trinda
2011. július 28. 17:21 #17283
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.28. 17:18)
Sziasztok!
Egy régi tag, akit ismerek is itt?  blink.gif  unsure.gif

Csodás. biggrin.gif Kb. a 650. oldalnál hagytam itt a Dumcsit, és az csak majd' 2 hete volt. mellow.gif fear.gif (Jó, lehet pár nappal több. rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, itsQuinn, Shippo 00, Boscorelli
2011. július 28. 17:49 #17284
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.07.28. 17:18)
Sziasztok!
Egy régi tag, akit ismerek is itt?  blink.gif  unsure.gif


Szia dave!

Jó újra látni beer.gif

Én is itt vagyok, bár azért ez erős túlzás, mert manapság csak olvasgatok a topikban, nem tudom te hogy vagy vele, de nagyon megváltozott. Pl ma 2 óra alatt született majdnem 10 oldal blink.gif

Nekem, bevallom, ez nem jön be.

Amúgy jó ötlet ez a kép, de még lehet bővíteni a listát, pl olyan nevekkel, hogy Heetella, dave, joe, ágii7, Rap4ever8, de igaz mi régiek vagyunk, és nem ismer itt senki se minket. Ez kicsit fura azért.

No mindegy is, nem akarok én senkit sem elüldözni, távol álljon tőlem, de nekem manapság nincs kedvem ide írni, mert alig vannak tartalmas, terjedelmes hozzászólások, de ez még nem is lenne baj, de sok a flood, a nagyon rövid hozzászólások és a lista még bővebb. Én pont ezért szerettem ezt a topikot, mert nem nagyon voltak ilyenek (pl. ha valaki kihagyott egy hetet, mint pl. én, nem is olyan rég, nem 230 oldalt kellett visszaolvasnia), annak pedig, ami most megy (én személy szerint) nem sok tetejét látom, ne haragudjatok.

Barna, neked respect, láttam próbálod egyben tartani a dolgokat. Nem akarok jósolni, de szerintem lesz takarítás a jövőben, nagy valószínűséggel. Előre is köszi joe meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: Alexiss, Riri,Avrilfan, Heetella, olsenfan.., joe_r
2011. július 28. 18:23 #17285
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.07.28. 17:49)
Szia dave!
Jó újra látni beer.gif 
Én is itt vagyok, bár azért ez erős túlzás, mert manapság csak olvasgatok a topikban, nem tudom te hogy vagy vele, de nagyon megváltozott. Pl ma 2 óra alatt született majdnem 10 oldal blink.gif 
Nekem, bevallom, ez nem jön be. 
Amúgy jó ötlet ez a kép, de még lehet bővíteni a listát, pl olyan nevekkel, hogy Heetella, dave, joe, ágii7, Rap4ever8, de igaz mi régiek vagyunk, és nem ismer itt senki se minket. Ez kicsit fura azért.
No mindegy is, nem akarok én senkit sem elüldözni, távol álljon tőlem, de nekem manapság nincs kedvem ide írni, mert alig vannak tartalmas, terjedelmes hozzászólások, de ez még nem is lenne baj, de sok a flood, a nagyon rövid hozzászólások és a lista még bővebb. Én pont ezért szerettem ezt a topikot, mert nem nagyon voltak ilyenek (pl. ha valaki kihagyott egy hetet, mint pl. én, nem is olyan rég, nem 230 oldalt kellett visszaolvasnia), annak pedig, ami most megy (én személy szerint) nem sok tetejét látom, ne haragudjatok.
Barna, neked respect, láttam próbálod egyben tartani a dolgokat. Nem akarok jósolni, de szerintem lesz takarítás a jövőben, nagy valószínűséggel. Előre is köszi joe meghajolo.gif

Neked is szia, és köszi! meghajolo.gif

Hát igen, nem volt sok kedvem mostanában a fórumhoz, de nagy valószínűséggel nem kell az okokat elmagyaráznom, mivel biztos tudod. rolleyes.gif Ez a topik sem olyan már, mint régen. Szóval teljes mértékben megértelek. Azért sajnálom, mert olyan jókat tudtunk itt beszélgetni. Most meg mi van? pár szavas értelmetlen hozzászólások, egy kis 'sziával', és 'most megyekkel' fűszerezve. Szánalmas. dry.gif Mondjuk lehetett rá számítani, hogy ez lesz. Már nem egyszer hangoztattuk, és igazunk lett. pardon.gif

Egy kicsit visszaolvasgattam a topikban, és Barnán, valamint Dancsyn kívül egy régi arcot sem láttam. fear.gif Ez azért elkeserítő. Neked meg Barna tényleg megy a riszpekt, mert megpróbáltad kicsit fékezni a káoszt. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Heetella, olsenfan.., joe_r
2011. július 28. 18:37 #17286
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.07.28. 18:23)
Neked is szia, és köszi!  meghajolo.gif 
Hát igen, nem volt sok kedvem mostanában a fórumhoz, de nagy valószínűséggel nem kell az okokat elmagyaráznom, mivel biztos tudod.  rolleyes.gif Ez a topik sem olyan már, mint régen. Szóval teljes mértékben megértelek. Azért sajnálom, mert olyan jókat tudtunk itt beszélgetni. Most meg mi van? pár szavas értelmetlen hozzászólások, egy kis 'sziával', és 'most megyekkel' fűszerezve. Szánalmas. dry.gif Mondjuk lehetett rá számítani, hogy ez lesz. Már nem egyszer hangoztattuk, és igazunk lett. pardon.gif
Egy kicsit visszaolvasgattam a topikban, és Barnán, valamint Dancsyn kívül egy régi arcot sem láttam. fear.gif Ez azért elkeserítő. Neked meg Barna tényleg megy a riszpekt, mert megpróbáltad kicsit fékezni a káoszt.  beer.gif


DAVE! pompom.gif De jó látni téged. Én is ezt mondtam pár oldallal ezelőtt, hogy mi van itt. (Én még mindig azt mondom, lehet, hogy csak átmeneti korszak, talán helyreáll a rendszer) beer.gif Sajnálom, hogy gyakran elkerüllek titeket, pedig eléggé beszélhetnékemben vagyok. Egy-két, hogyis mondtuk? ÖREGRÓKA még fel-fel bukkan, úgyhogy kitartás. beer.gif
Bosco: Téged is jó látni, örülök, hogy van akinek még számítanak a régiek, jó volt visszaolvasni amit írtál. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: dave095, Boscorelli, olsenfan.., joe_r
2011. július 28. 18:38 #17287
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Sziasztok!

Dave095 és Boscorelli én is egyet értek veletek, igaz nem vagyok itt egy nagyon régi tag, sőt nemrég csatlakoztam. Próbáltam betartani a szabályokat, értelmes, hosszú mondatokat írni, nem floodolni. Ha kicsit visszaolvastok én is mondtam ma a többieknek, hogy ez így nem lesz jó és takarítás lesz. Elhiszem milyen rossz lehet nektek, régi tagoknak, hogy rengeteg új van a topikba, akiket nem is ismertek.
11 felhasználónak tetszik: dave095, DiscoDiva, DreamerGirl, Heetella, Erika120, Riri,Avrilfan, DisneyFans, Boscorelli, thunderbird, olsenfan.., fanni1998
2011. július 28. 18:38 #17288
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. Baj ha "beköszönök"? Gondoltam itt talán lehet egy jót beszélgetni, mert akik írnak, azok 70%-át ismerem. laugh.gif De ha kell, be is mutatkozhatok, de nem szeretnék zavarni senkit. Beszélni, írni azt szeretek.

Idézet
Twilight6: Sziasztok! 

Dave095 és Boscorelli én is egyet értek veletek, igaz nem vagyok itt egy nagyon régi tag, sőt nemrég csatlakoztam. Próbáltam betartani a szabályokat, értelmes, hosszú mondatokat írni, nem floodolni. Ha kicsit visszaolvastok én is mondtam ma a többieknek, hogy ez így nem lesz jó és takarítás lesz. Elhiszem milyen rossz lehet nektek, régi tagoknak, hogy rengeteg új van a topikba, akiket nem is ismertek.


Én is így vagyok! Most még maradok, de ha nem találnak a régebbi tagok szimpatikusnak, elmegyek. Anno, te is, én is emlékszel mi volt a Dumába. Én szeretek sokat írni, tehát e téren nincs probléma.

Dave095, te egyszer benéztél mert összevesztél Selly_Milzzel, ugye?
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Milesss, Erika120
2011. július 28. 18:41 #17289
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2011.07.28. 18:38)
Sziasztok!
Dave095 és Boscorelli én is egyet értek veletek, igaz nem vagyok itt egy nagyon régi tag, sőt nemrég csatlakoztam. Próbáltam betartani a szabályokat, értelmes, hosszú mondatokat írni, nem floodolni. Ha kicsit visszaolvastok én is mondtam ma a többieknek, hogy ez így nem lesz jó és takarítás lesz. Elhiszem milyen rossz lehet nektek, régi tagoknak, hogy rengeteg új van a topikba, akiket nem is ismertek.

Igazad van.
És azt bírom a legjobban, ahogyan Barbi is elmondta, hogy egyesek jól elbeszélgetnek a többiek meg nemhogy nem tudnak hozzászólni, nekem ez kicsit idegesítő, de amúgy semmi bajom velük, ettől még senkit nem fogok elítélni.

Nojmi nem hiszem, hogy bármitől is megijednék a Fűrész után XD. Nagyon bírja a gyomor, de komolyan. rohog.gif Általában a baráti társaságban én vagyok az aki a legnyugodtabb, így bírom ezt is biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Trinda, Riri,Avrilfan, Erika120, DisneyFans
2011. július 28. 18:48 #17290
- törölt felhasználó -    
Idézet (Milesss @ 2011.07.28. 18:45)
elnézést. nem tudtam, hogy probléma, ha beszélget 1-2 ember egymással, de még új vagyok. persze ahány topik, annyiféle elvárás. szóval tényleg bocsi!


Nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak. Itt nem a beszélgetés a probléma, hanem a beszélgetés üressége és közönségessége, mert a beszélgetések nagy része abból áll, hogy szia, mizu, semmi,veled?,velemse... rolleyes.gif Meg talán az, hogy nem gyorsasági verseny: Ki tud több hozzászólást írni 2 perc alatt? Ezt most nem konkrétan neked szántam, akire tartozik az vegye magára..
10 felhasználónak tetszik: dave095, Riri,Avrilfan, DiscoDiva, Milesss, DisneyFans, Twilight6, DreamerGirl, Boscorelli, fanni1998, Erika120
2011. július 28. 18:50 #17291
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.07.28. 18:37)
DAVE! pompom.gif De jó látni téged. Én is ezt mondtam pár oldallal ezelőtt, hogy mi van itt. (Én még mindig azt mondom, lehet, hogy csak átmeneti korszak, talán helyreáll a rendszer)  beer.gif Sajnálom, hogy gyakran elkerüllek titeket, pedig eléggé beszélhetnékemben vagyok. Egy-két, hogyis mondtuk? ÖREGRÓKA még fel-fel bukkan, úgyhogy kitartás.  beer.gif
Bosco: Téged is jó látni, örülök, hogy van akinek még számítanak a régiek, jó volt visszaolvasni amit írtál.  beer.gif



Jaj, na végre! Remélem senkit nem bántok meg de azt kell mondanom, hogy
Végre, régi tagok! Boss, Dave, és hát "TyúkLady" rohog.gif
Én teljesen egyet értek azzal amit írtatok! Igen. Jól láttok mindent. Szinte mindennap megírom, hogy ne 2 szavas válaszokat adjanak az új tagok és, hogy egymás után nincs 2 hozzászólás de nem figyelnek rám! rolleyes.gif
Erre amikor írtam ma is mikeyla megkérdezi tőlem;
"Hogy mi vagyok én kisfőnök"? omg.gif

Na és ti hogy vagytok?
7 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans, DiscoDiva, dave095, DreamerGirl, Twilight6, Erika120
2011. július 28. 18:54 #17292
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 18:50)
Jaj, na végre! Remélem senkit nem bántok meg de azt kell mondanom, hogy
Végre, régi tagok! Boss, Dave, és hát "TyúkLady" rohog.gif
Én teljesen egyet értek azzal amit írtatok! Igen. Jól láttok mindent. Szinte mindennap megírom, hogy ne 2 szavas válaszokat adjanak az új tagok és, hogy egymás után nincs 2 hozzászólás de nem figyelnek rám!  rolleyes.gif 
Erre amikor írtam ma is mikeyla megkérdezi tőlem;
"Hogy mi vagyok én kisfőnök"? omg.gif
Na és ti hogy vagytok?

Köszönöm megvagyok!Kicsit féltem,mivel hangokat hallottam kintről.Azt hittem valami idegen van,erre most jön anya fel a boltból és közli velem.: Költöznek!Vagy pakolnak..Én meg teljesen megijjedtem,hogy egy vadidegen mászkál itt és még kopogott is hozzánk,hát így elmondtam a történteket nagyon gyáva vagyok. rohog.gif
A kisfőnökösön meg nagyot röhögtem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 28. 19:04 #17293
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.28. 19:00)
890 oldal?Ide meg mikor jutottunk el? ohmy.gif 
Mellesleg visszaolvastam,és csak megjegyzem hogy majdnem minden kis összeírt listából és megemlítésből kimaradtam. unsure.gif 
De már mindegy...nem is zavarok tovább,ránézek inkább a honlapomra.
Egyébként nincs kisfőnök szerintem,pusztán szabályok.Szerintem itt mindenki jóindulatúan írja le őket ha úgy látja hogy szükséges. wink.gif



Ugye? ohmy.gif
És akkor máris le voltam tolva, mert mertem szólni. És azt se az én érdekembe tettem, hanem a topic miatt, ugyanis nem szeretném, hogy ez is átmenjen ilyen hozzászólás gyűjtögetős topicba. mellow.gif
És akkor ezt kapom!
MSN? És engem nem is hívtok dave? acute.gif
3 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, DreamerGirl, Boscorelli
2011. július 28. 19:15 #17294
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.07.28. 19:13)
Karina,néha szokott ide is írni. smileeee.gif

Tényleg? w00t.gif pompom.gif Erről nem tudtam, azt hittem simán csak Offos.
Kinek milyen napja volt amúgy? laugh.gif Nekem eléggé fárasztó. A Nero programom elromlott, és az rátenné a feliratot a filmekre, amiket megakarok nézni. Valaki tud ilyen másik programot, ami a filmre ráteszi a feliratot? unsure.gif
2011. július 28. 19:26 #17295
- törölt felhasználó -    
Ha már idetolakodtam, írok magamról.
A nevem Viki, szólítsatok Vikk-nek, vagy DD-nek. Kedvenc sorozatom a Gossip Girl, és Chair fan vagyok (Chuck & Blair). Ezenkívül: PLL (Team Hanna, Aria & Ezra), TNLOCK. (Team Alek & Chloe) Csak 13 vagyok, nem rég lettem annyi. Nem szeretem Justin Biebert, Spt, MMet, Fluort.
Örülök a nyárnak, és minden apró ajándéknak.
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Erika120
2011. július 28. 19:28 #17296
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.07.28. 18:37)
DAVE! pompom.gif De jó látni téged.


Hé, nekem nem is örülsz? rohog.gif Csak viccelek Betti wink.gif
Optimista vagy, ez jó dolog, de én nem tudom, hogyan változhatna ez meg. Mi, amikor eleresztettük magunkat, akkor írtunk napi 10 oldalt, most, ugyanez sikerült 2 óra alatt. think.gif

Biztos csak rossz az idő odakint, ez lehet az oka rohog.gif

Idézet (dave095 @ 2011.07.28. 18:23)
Neked is szia, és köszi!  meghajolo.gif 
Hát igen, nem volt sok kedvem mostanában a fórumhoz, de nagy valószínűséggel nem kell az okokat elmagyaráznom, mivel biztos tudod.  rolleyes.gif Ez a topik sem olyan már, mint régen. Szóval teljes mértékben megértelek. Azért sajnálom, mert olyan jókat tudtunk itt beszélgetni.


Ja igen, abszolút megértem. Manapság pedig még inkább, egyre jobban.
Igazad van, ez a topik tényleg más lett, de nem írtunk minden percben hozzászólást, egyszerre reagáltunk több dologra, más volt. Határozottan. Abszolút igaz.

Idézet (Twilight6 @ 2011.07.28. 18:38)
Sziasztok!
Dave095 és Boscorelli én is egyet értek veletek, igaz nem vagyok itt egy nagyon régi tag, sőt nemrég csatlakoztam. Próbáltam betartani a szabályokat, értelmes, hosszú mondatokat írni, nem floodolni. Ha kicsit visszaolvastok én is mondtam ma a többieknek, hogy ez így nem lesz jó és takarítás lesz. Elhiszem milyen rossz lehet nektek, régi tagoknak, hogy rengeteg új van a topikba, akiket nem is ismertek.


Igen tudom Julcsi, és ne haragudj, hogy a nevedet kifelejtettem. Emlékszem az avatar topikba is te írtál szerintem nyitott kapukat döngetnék egy hosszabb irománnyal, biztos vagyok benne, hogy tudod mire gondolok az ottani állapotokkal kapcsolatban wink.gif

Hogy a másik részére is reagáljak, nekem nem is igazából gond, hogy nem ismerem őket, amikor én csatlakoztam, Christo-n kívül senkit nem ismertem. Sokkal nagyobb gond az, amit Betti tökéletesen megfogalmazott, úgyhogy azzal egyetértek én is.

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 19:04)
Ugye? ohmy.gif
És akkor máris le voltam tolva, mert mertem szólni. És azt se az én érdekembe tettem, hanem a topic miatt, ugyanis nem szeretném, hogy ez is átmenjen ilyen hozzászólás gyűjtögetős topicba. mellow.gif
És akkor ezt kapom! 
MSN? És engem nem is hívtok dave? acute.gif


Az attól függ kitől Barna. Mi például teljesen mást reagáltunk rá wink.gif
6 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Twilight6, Riri,Avrilfan, DreamerGirl, dave095, Heetella
2011. július 28. 20:04 #17297
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Sziasztok. Remélem nem baj hogy írok, gondoltam itt az ideje egy kis ismerkedésnek/beszélgetésnek. A nevem Petra, 16 éves vagyok {szeptemberben leszek 17}. Szeretek olvasni és gitározni. Imádom a TVD-t és a Harry Pottert valamint FC Barcelona fanatikus vagyok. Dióhéjban azt hiszem ennyi, próbáltam lényegretörő lenni. biggrin.gif
12 felhasználónak tetszik: Boscorelli, SelenaGirl, adry1415, Twilight6, fanni1998, olsenfan.., Erika120, DisneyFans, DiscoDiva, DreamerGirl, joe_r, Lakreen.
2011. július 28. 20:27 #17298
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok! Na jó. Kimérgelődtem magamat és újra itt vagyok! cool.gif

shi1nEE : Végre egy rendes tag, aki tud rendes összefoglalót írni magáról és nem 2 szavas válaszokat ad! beer.gif
10 felhasználónak tetszik: Boscorelli, DisneyFans, sh1nEE., fanni1998, itsQuinn, DreamerGirl, Riri,Avrilfan, SelenaGirl, Dancsyy97, joe_r
2011. július 28. 20:29 #17299
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 20:27)
Sziasztok! Na jó. Kimérgelődtem magamat és újra itt vagyok!  cool.gif 
shi1nEE : Végre egy rendes tag, aki tud rendes összefoglalót írni magáról és nem 2 szavas válaszokat ad!  beer.gif

Ki hitte volna hogy egyszer milyen hasznát veszem majd a nagy számnak. biggrin.gif A tanárok az iskolában nem különösebben örülnek neki hogy sokat fecsegek, de ha egyszer ilyen a természetem, nincs mit tenni.
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 28. 20:51 #17300
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Nekünk az osztályfőnökünk a legnagyobb gyönygszem a tanári karban. Ő a töritanárünk is. {Megjegyzem, Kossuth nevét hosszú ú-val írja.} Na ő az aki utál engem, mert egyszerűen ha elkezdi mondani a hülyeségeit, nem tudom megállni hogy ne mondjam el a véleményemet, amit ő nem néz valami jó szemmel. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
961 oldal 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!