Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 28. 21:34 #17301
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 20:27)
Sziasztok! Na jó. Kimérgelődtem magamat és újra itt vagyok!  cool.gif


Áh, hát sose éri meg, általában, persze ezt jó, hogy én mondom _nevet.gif A Repostok tényleg nagyon bosszantóak tudnak lenni, de már párat elkövettem én is, úgyhogy mindig békésen és nyugodtan állok ezekhez hozzá, mert velem is ilyenek voltak. szavynak külön megköszöntem még az üzenőfalán, hogy kikereste helyettem a topikot rendesen.

Hogy is gondolhattam én, hogy Jessica Albához, ráadásul photoshoot képeket, még meg olyanokat töltök fel, amik eddig nem voltak?!
Na persze rohog.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 20:27)
shi1nEE : Végre egy rendes tag, aki tud rendes összefoglalót írni magáról és nem 2 szavas válaszokat ad!  beer.gif


Dettó, ugyanígy gondolom én is.

Idézet (sh1nEE. @ 2011.07.28. 20:04)
Sziasztok. Remélem nem baj hogy írok, gondoltam itt az ideje egy kis ismerkedésnek/beszélgetésnek. A nevem Petra, 16 éves vagyok {szeptemberben leszek 17}. Szeretek olvasni és gitározni. Imádom a TVD-t és a Harry Pottert valamint FC Barcelona fanatikus vagyok. Dióhéjban azt hiszem ennyi, próbáltam lényegretörő lenni.  biggrin.gif


Szia Petra! Természetesen nem baj, és külön piros pont (ahogy Barna is írta, csak kicsit másképp) a bemutatkozásodért. wink.gif

Öhm, TVD-t nem ismerem, mármint úgy értem, hogy nem nézem, de mindig is nagy mániám volt, hogy hozzátok, TVD-sekhez töltsek fel képeket. Mármint a sztárokhoz. Ez amolyan kíváncsiság volt részemről, mert általában a TVD képek olyanok, mint a Supnatosok, kitörő lelkesedés fogadja őket. Végül is tegnap sikerült teljesítenem ezt a célomat, és hát, nem tévedtem, tényleg örültek neki, ahogy a reakciókból észrevettem smileeee.gif

Harry Potter-t én is kedvelem, szóval ide csak egy meghajolást ejtenék wink.gif meghajolo.gif

Áh, és a Barcelona. Örülök neki, hogy ilyen sok BarcaFan (direkt írtam így, szerintem értitek miért) van. Ami engem illet, én is szeretem őket, magát egész Katalóniát is, és a Real Madridot pedig nagyon nem, ezért, amikor (mostanában szerencsére egyre többször) a gránátvörös-kékek pocsékká verik a "nagy" Madridot, mindig örömöt szereznek nekem is.

Ami a profilodat illeti, páran megdicsérték, tényleg szép, lányos, de jól néz ki, sok mindent elmesélsz magadról, ez jó szerintem.
Nekem is meg kéne már csinálnom, már belevágtam, csak még jó westernes betűtípust nem találtam. blush.gif
A háttér is megvan már, úgyhogy, lassan, de biztosan készül rohog.gif

Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 20:31)
Látom, Boss is like-ol! acute.gif


Bizony, itt vagyok még wink.gif
2 felhasználónak tetszik: sh1nEE., olsenfan..
2011. július 28. 21:34 #17302
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.28. 21:31)
_nevet.gif 
Igazad van. Inkább élveznünk kéne ezt a kis időt még addig,de hiába,ha mi nem,a szülők hozzák szóba,és ez is irritáló ám. 
Még a kötelezőt nem is olvastam ki.  110.gif

Én sem mindet. :S Ráadásul nyelvvizsgára kell készülnöm mert áprilisba szeretnék angolból felsőfokút tenni, évvégén pedig előrehozott érettségit. Nem lesz könnyű tanév, az egyszer biztos. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl, Dancsyy97
2011. július 28. 21:45 #17303
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.28. 21:42)
Keményem fogok tanulni,és ez alatt tényleg azt értem,hogy keményen. Mivel 7.-be megyek,nagyon fontos az első félév is,így nem lesz lazsálás. Bejön az angol biológia,de ismerem azt a tanárt és remekül tanít,szóval nem rettegek tőle.Inkább csak a fizikától és a kémiától. Szóval,a gépezés és a tévézés is kevesebb lesz.. pardon.gif

A tanulásra nekem is rá kell hangolódnom, hiszen 11. év vége már számít az egyetemi felvételinél. Ha a Corvinusra akarok menni mint a nővérem, sokat kell küzdenem ebben, és az ezt követő tanévben. Szóval hétköznap csak akkor gépezek majd ha valóban minden órára felkészültem.
4 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Dancsyy97, DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 28. 21:50 #17304
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.28. 21:48)
Én is így vagyok vele. Nagyon kemény év lesz. Meg a felvételi is már csak egy pár hónap! Kevesebbet fogok netezni és tvz-ni, az biztos, nagyon jó helyre akarok bekerülni és be is fogok, megpróbálok pozitívan hozzáálni. Csak elég nagy a teher, főleg most, hogy másik suliba megyek át.


Én 1 éve mentem át új suliba,és elég nehéz volt,mert heti 5 órában tanulom a németet.
Szerk.:Nekem sokat kellett pótolnom,mert eddig heti 3 órában tanultam a németet,ráadásul a volt tanárom egész órán a sminkjét,meg a haját igazította.
2011. július 28. 22:00 #17305
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.07.28. 21:55)
Én matek szakos vagyok! Így a matekot tanulom heti 8 órában! fear.gif
Boss!  w00t.gif

Heti 8 óra? ohmy.gif Az tényleg nem semmi. A matek az egyetlen tantárgy amiből valaha 4-es voltam. Idén év végén, de csak azért mert a tanárunk emeltes anyagot tanított velünk, szóval jövőre ha minden igaz az a 4-es 5-ösre lesz javítva. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 28. 22:55 #17306
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.07.28. 22:49)
Én 3x, kétszer Zadar és egyszer Split. Bár Zadar sokkal jobb mert ha jól tudom az a főváros (ha nem akkor nézzétek el rohog.gif) és sokkal több a látnivaló meg az éttermek, meg hangulatos persze.  rolleyes.gif

Ha, beleszólhatok a témába, akkor mondanám: Zadarba Én is voltam, vagy ötször.Barátnőm megszívta, mert az Ő vezeték neve Horváth, így a szülei úgy döntöttek, minden nyáron Horváthba mennek. rohog.gif Mi Olaszba voltunk.
Szia Barna!
Zsófi, Te holnap mész nyaralni? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 28. 23:17 #17307
sh1nEE.
sh1nEE.
» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ
 
Státusz~ Pᴇʀғᴇᴄᴛɪᴏɴ ɪs ᴀ ᴅɪsᴇᴀsᴇ ᴏғ ᴀ ɴᴀᴛɪᴏɴ ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 454
Azonosító: 131165
Offline offline
I'm back! cool.gif De már nem sokáig. Azt hiszem megyek Harry Pottert olvasni. Valamiért, mióta tudatosult bennem hogy a HP-nek "vége", késztetést éreztem hogy kiolvassam {igen, 100-adjára is} mind a 7 könyvet. w00t.gif Nem is beszélve a fanfiction írásról. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, itsQuinn, DiussGirl, DiscoDiva
2011. július 29. 17:42 #17308
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes késő délutánt mindenkinek!
Most értem haza a sátorozásból, és mi volt az első dolgom; Starity. Hulla fáradt vagyok. Látom sok új csatlakozott hozzánk. Aki nem tudná, annak elmondom; Hajninak hívjatok. Illetve nagyon rossz társaság vagyok most, rossz a kedvem. Az idő is rossz volt, 3 éjszaka vihart kaptunk ki. Beázott a sátor, megfáztam.
15 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl, thunderbird, itsQuinn, fanni1998, Twilight6, Riri,Avrilfan, Dancsyy97, DiussGirl, olsenfan.., ownway, DiscoDiva, adry1415, Lakreen., DreamerGirl
2011. július 29. 18:17 #17309
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsyy97 @ 2011.07.29. 18:15)
Szerintem nekem meghülyült a gépem.  mellow.gif 
Az előbb még az utolsó oldal 886 volt,most 884?
Csak nálam csinája ezt? unsure.gif


Nekem meg percről percre tűnnek el a hsz.-eim. Törlik vagy mi a frász?? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, MileyCyrus40
2011. július 29. 18:45 #17310
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Ha még egyszer 39 oldalt kell visszatörölnöm, ami két nap alatt keletkezik, és nem szól semmiről, nagyon morcos leszek.

Tényleg ennyire nehéz betartani azt az egyszerű kérést, hogy a beszélgetés szóljon is valamiről, ne csak szisztok, hogy vagytok, milyen az idő, fagyás van, csatlakozhatok, nem zavarok, stb., stb. hozzászólásokból több tíz oldalon keresztül?

Barna, téged meg hamarosan biztos, hogy felnégyellek, az állandó fagyásozásért... reklamalo.gif unsure.gif laugh.gif

sh1nEE., a Te megjelenésednek viszont nagyon örülök. Egyrészt valakinek sikerült is betartani a kéréseket, másrészt ezt nem csak a beköszönő hozzászólásban, hanem a többiben is sikerült alkalmazni.
6 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DiscoDiva, Riri,Avrilfan, Erika120, adry1415, thunderbird
2011. július 29. 18:48 #17311
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif
Ma elmentem fodrászhoz, jól megcsonkította a hajam, meg a fufrumból is sokat vágott, ami az én hibám, de mind1 majd megnő. Amikor meg végeztünk elkezdett szakadni az eső és így ottragadtunk, végül gyorsan hazafutottunk. Izgalmas napom volt, mint mindig rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: DisneyFans, MileyCyrus40, itsQuinn, DiscoDiva, SelenaGirl
2011. július 29. 19:03 #17312
- törölt felhasználó -    
Ismét itt vagyok, de csak beszeretném jelenteni, hogy van Tumblr oldalam, és sokat segített benne Dancsyy97. Mivel reklámozni tilos, ezért aki kíváncsi az oldal címére, az írjon nekem privát üzenetet. Egyébként nem soká veszek egy jó forró kiadós fürdőt, aztán pedig valamikor még felbukkanok itt. És most örülök, mert tesóm barátnője leszedte a Harry Potter 7/2-öt, és ha kiírja, megtudom itthon is nézni, nem kell mennem sehová.
Majd jövök, addig is sziasztok.
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DisneyFans, SelenaGirl, Dancsyy97
2011. július 29. 19:41 #17313
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Anyum és Apum végre hazajött.Elmentem anyummal a köztértbe és vettünk Balaton szeletett.Holnap megyünk ruhatárat váltani nekem mivel nagyon sokat nőttem.Most vacsoráztam meg és gondoltam meglátógatom a bandát. cool.gif

Idézet (sh1nEE. @ 2011.07.28. 22:00)
Heti 8 óra?  ohmy.gif  Az tényleg nem semmi. A matek az egyetlen tantárgy amiből valaha 4-es voltam. Idén év végén, de csak azért mert a tanárunk emeltes anyagot tanított velünk, szóval jövőre ha minden igaz az a 4-es 5-ösre lesz javítva.  laugh.gif


Nos én az 5 órát alig bírtam ki.Mondjuk lehet,hogy azért,mert 1 nap alatt 3 matematika órám volt egymásután.Én soha nem voltam jó matematikából és nem is leszek.Kérdeztük a tanárom,hogy most mi lesz,mert nem lesz szép a felvételénél.Annyit mondot nincsen ezzel baj,mert összes tanítványa szinte 3-as volt és még is a Kéttan nyelvű Kossuthba is bekerült.Nos azért akkor sem lenne jó,hogy egy hármas ott van a bizonyítványba.Nálunk nincse ilyen matek,énee vagy tesi szak.Régen volt az a., voltak az angolosok és a b., a németesek,de azóta megváltozott.Én viszont reménykedem,hogy évvégére nem 3 leszek hanem 4 és akkor minden ökéletes lenne és nem kell majd félnem csak egy iciny picinyt. laugh.gif

Idézet (itsQuinn @ 2011.07.29. 18:17)
Nekem meg percről percre tűnnek el a hsz.-eim. Törlik vagy mi a frász??  blink.gif


Nekem is és tudom is miért.Meg volt a 2000. hsz.-om,de most már nincsen azért mert Joe_r és rendett rakot a topikban.
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 29. 20:16 #17314
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.29. 19:41)
Sziasztok.Anyum és Apum végre hazajött.Elmentem anyummal a köztértbe és vettünk Balaton szeletett.Holnap megyünk ruhatárat váltani nekem mivel nagyon sokat nőttem.Most vacsoráztam meg és gondoltam meglátógatom a bandát. cool.gif
Nos én az 5 órát alig bírtam ki.Mondjuk lehet,hogy azért,mert 1 nap alatt 3 matematika órám volt egymásután.Én soha nem voltam jó matematikából és nem is leszek.Kérdeztük a tanárom,hogy most mi lesz,mert nem lesz szép a felvételénél.Annyit mondot nincsen ezzel baj,mert összes tanítványa szinte 3-as volt és még is a Kéttan nyelvű Kossuthba is bekerült.Nos azért akkor sem lenne jó,hogy egy hármas ott van a bizonyítványba.Nálunk nincse ilyen matek,énee vagy tesi szak.Régen volt az a., voltak az angolosok és a b., a németesek,de azóta megváltozott.Én viszont reménykedem,hogy évvégére nem 3 leszek hanem 4 és akkor minden ökéletes lenne és nem kell majd félnem csak egy iciny picinyt. laugh.gif
Nekem is és tudom is miért.Meg volt a 2000. hsz.-om,de most már nincsen azért mert Joe_r és rendett rakot a topikban.

Én is nőttem egy kicsit, de anyuék majd jövőhónapba érnek rá, hogy elmenjünk nagy bevásárlásra, úgy is kell pár sulicucc is.
Nekem a mostani év végi bizonyítványom nem lett annyira rossz. Bár lehetett volna jobb is.
Nem is baj hogy kitakarított, mert legalább nem lesz még DMT+15 - 2, és az is jó hogy jobban mutat a topik, ha összeszedett mondtatok vannak benne. happy.gif

Szerkesztés: Amúgy sziasztok, nem tudom van-e itt valaki.
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 29. 20:38 #17315
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.29. 20:16)
Én is nőttem egy kicsit, de anyuék majd jövőhónapba érnek rá, hogy elmenjünk nagy bevásárlásra, úgy is kell pár sulicucc is.
Nekem a mostani év végi bizonyítványom nem lett annyira rossz. Bár lehetett volna jobb is.
Nem is baj hogy kitakarított, mert legalább nem lesz még DMT+15 - 2, és az is jó hogy jobban mutat a topik, ha összeszedett mondtatok vannak benne. happy.gif
Szerkesztés: Amúgy sziasztok, nem tudom van-e itt valaki.


Leginkább nekem is agusztusban vásárolnak több-több elszerelést,ruhát és egyéb dolgot anyuék.hát én most a nyáron 5 cm nőttem.Mondjuk kicsit én is furcsáltam,hogy 3 nap alat annyi mindent beszéltünk és teljesen értelmetlen volt.Gondolom ügyelnek arra és,hogy ne kelljen hamarabb lezárni a topikot hanem később és ha lezárják akkor is jó állapotba maradjon.Én itt vagyok még egy jó darabig és figyelem a topikot is,hogy hát ha megint beindul az élet!
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 29. 20:49 #17316
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.29. 20:38)
Leginkább nekem is agusztusban vásárolnak több-több elszerelést,ruhát és egyéb dolgot anyuék.hát én most a nyáron 5 cm nőttem.Mondjuk kicsit én is furcsáltam,hogy 3 nap alat annyi mindent beszéltünk és teljesen értelmetlen volt.Gondolom ügyelnek arra és,hogy ne kelljen hamarabb lezárni a topikot hanem később és ha lezárják akkor is jó állapotba maradjon.Én itt vagyok még egy jó darabig és figyelem a topikot is,hogy hát ha megint beindul az élet!

Most alig-alig bukkan föl valaki, de nem is muszáj minden percben írni, mindenkinek. Én nem tudom mennyit nőttem a nyáron, nem sokat, pár centit (2-3). Olyan 150 valamennyi centi vagyok, de még mindig jobb mintha kisebb lennék. Na majd néha vissza-vissza lesek ide.
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 29. 20:53 #17317
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.07.29. 20:51)
Jó estét hi.gif


Szia Adri. w00t.gif Nos amiket csináltál avatarok mesések voltak.Hogy vagy?

Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.29. 20:49)
Most alig-alig bukkan föl valaki, de nem is muszáj minden percben írni, mindenkinek. Én nem tudom mennyit nőttem a nyáron, nem sokat, pár centit (2-3). Olyan 150 valamennyi centi vagyok, de még mindig jobb mintha kisebb lennék. Na majd néha vissza-vissza lesek ide.


Igen tényleg amióta joe_r rendet rakott a topikban azóta minden kicsit csöndesebbé vállt és aligha valaki írni ide.Mondjuk tényleg nem jobb az,hogy ha minden perben írnánkn 1 szavas mondatokat,mint ahogyan régen volt a duma-dumcsi topikba.Mi mértük igazából,hogy hány centi vagyok,mert anyumnak fletünt,hogy már utolértem és egy magas vagyok vele,körübelül most 164 cm vagyok és anyum 162 cm.Igen én is örülök azért,mert régen én voltam az osztály törpéje,de most már szinte én vagyok a legmagasabb az osztályomba,mert mindenkit lehagytam.
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. július 29. 21:02 #17318
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.29. 20:53)
Szia Adri. w00t.gif Nos amiket csináltál avatarok mesések voltak.Hogy vagy?
Igen tényleg amióta joe_r rendet rakott a topikban azóta minden kicsit csöndesebbé vállt és aligha valaki írni ide.Mondjuk tényleg nem jobb az,hogy ha minden perben írnánkn 1 szavas mondatokat,mint ahogyan régen volt a duma-dumcsi topikba.Mi mértük igazából,hogy hány centi vagyok,mert anyumnak fletünt,hogy már utolértem és egy magas vagyok vele,körübelül most 164 cm vagyok és anyum 162 cm.Igen én is örülök azért,mert régen én voltam az osztály törpéje,de most már szinte én vagyok a legmagasabb az osztályomba,mert mindenkit lehagytam.


Akkor gyorsan nősz, jó neked. Én annyira nagyon nem mérem magam. Amúgy igen, azóta nem írnak, de lehet az is, hogy nincsenek otthon, vagy Tvznek, ilyesmi.
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. július 29. 21:07 #17319
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiscoDiva @ 2011.07.29. 21:02)
Akkor gyorsan nősz, jó neked. Én annyira nagyon nem mérem magam. Amúgy igen, azóta nem írnak, de lehet az is, hogy nincsenek otthon, vagy Tvznek, ilyesmi.


Hát örülök is neki,hogy gyorsan nővök.Volt olyan amikor 1 évik nem nőttem 1 cm-t sem és kicsit kivoltam bukva és akkor voltam 10 éves és 146 cm.Egész alacsony volta,de már az is lehet,hogy a ballagásomon elérem a 170 cm-t is. rolleyes.gif Igen lehetséges én is kiszoktam menni néha akár 1 percre is teraszra vagys enni 2 falaltot vagy megnézni mi megy éppen a tv-ben.Most jutott eszembe,hogy ma van Soul Eater utolsó része amit meg kell,hogy nézzek,mert beleszerettem Deat the Kid-be kicsit furcsán hangzik,hogy egy animés srácba vagyok belezúgva,de nagyon helyesre készítették el. rohog.gif Adri,Adri,Adri.Beköszönsz és nem is szól semmit ez nem jó. cray.gifLassan viszont eltünök és lehet,hogy szó nélkül ezért szeretnék így eltűnésem előtt Jó éjszakátot kívánni mindenkinek még annak is aki nincs is itt.
2011. július 29. 21:27 #17320
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.07.29. 20:53)
Szia Adri. w00t.gif Nos amiket csináltál avatarok mesések voltak.Hogy vagy?
Igen tényleg amióta joe_r rendet rakott a topikban azóta minden kicsit csöndesebbé vállt és aligha valaki írni ide.Mondjuk tényleg nem jobb az,hogy ha minden perben írnánkn 1 szavas mondatokat,mint ahogyan régen volt a duma-dumcsi topikba.Mi mértük igazából,hogy hány centi vagyok,mert anyumnak fletünt,hogy már utolértem és egy magas vagyok vele,körübelül most 164 cm vagyok és anyum 162 cm.Igen én is örülök azért,mert régen én voltam az osztály törpéje,de most már szinte én vagyok a legmagasabb az osztályomba,mert mindenkit lehagytam.


Szia w00t.gif
Hát köszönöm.Ha van hozzájuk kedvem akkor egész ügyi tudok lenni.Jól vagyok,végre géphez tudtam ülni,mert eddig elfoglalták..Minek egy házba gét gép,főleg ha az illetőnek vannak tesói is..Nagy mindegy a lényeg,hogy elvagyok.Nem sokára megyünk az állatkertbe és a tropikáriumba és már írtóra várom.Olyan rég nem voltam már..És te hogy vagy? Láttam ám a profilod.Nagyon szuper lett thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
961 oldal 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!