Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 02. 19:36 #17481
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.02. 19:34)
Igen. Nagyon sok új van ami engem nem is zavar csak amikor az ember 10-szerre írja le, hogy:
Ne 2 szavas válaszokat adj és van Szerkesztem gomb is, már egy picit elege lesz! 
De most itt vagy! yess.gif heart.gif


Felesleges ilyen sokszor elmondani, úgysem tartják be. Vagy ha mégis... hát, megmondom az őszintét. Sokan nem írnak helyesen és tartalmasan, és akármilyen hosszú a hozzászólás, nem túl nagy élvezet elolvasni...
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 02. 19:40 #17482
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Sziasztok!Sajnos sad.gif Holnap reggel 6-kor kell kelnem mert megyünk horgászni meg strandra..uhh ilyen korán Istenem!!
Amúgy Hogy vagytok??
2 felhasználónak tetszik: CuteLoveGirl, itsQuinn
2011. augusztus 02. 19:43 #17483
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.02. 19:36)
Felesleges ilyen sokszor elmondani, úgysem tartják be. Vagy ha mégis... hát, megmondom az őszintét. Sokan nem írnak helyesen és tartalmasan, és akármilyen hosszú a hozzászólás, nem túl nagy élvezet elolvasni...



Na de most már beszélgessünk valamiről jobb témáról. Regényed, hogy áll? wink.gif
Lehetek én az első aki az egész regényt elolvassa!? Mert ha nem... acute.gif
2011. augusztus 02. 19:44 #17484
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.02. 19:33)
Emlékszem rád, mert gyakran olvasgatom, hogy miket irkáltok. 
De igen, nagyon is új vagy hozzám képest, mert én szinte a topik indulása óta itt vagyok, pár oldallal később csatlakoztam. De ezt nem azért mondom, mert baj, hogy itt vagy. Csak tisztáztam, hogy új vagy. biggrin.gif

hát végülis hozzád képest igen de amúgy másoknál akik moostanában jöttek nem smileeee.gif
szerk: áhh hát nem láttátok hogy kezdtem az idejövetelt. blush.gif Életemben elöször olyannyira szerelmes vagyo mint még soha biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 02. 19:44 #17485
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Idézet
Végre itt van pár imádottam.  Mostanában nem is nagyon szeretek ide írni, mert nem alig ismerek itt valakit, úgy ellepték az újak. A régiek meg ugyanezért nem írnak. 

Dancsy meghajolo.gif Remélem még én is az imádottaid közé tartozom. blush.gif Én mostanság azért nem írok, mert nincsenek nagyon itt a régi tagok. Egyszer írtam, amikor az újak itt voltak. Akkor is szabályt szegtem, szóval újakat inkább kerülöm. Amúgy Dancsy lehet, egy kérdésem a holnapi nappal kapcsolatban. Természetesen privátban. Amúgy Vampire Knight egyre csak jobb is jobb. meghajolo.gif rolleyes.gif

Idézet
Szervusztok  Ez a nap is olyan unalmas,mint a többi.Úgy lenne csütörtökön vagy pénteken mennénk nyaralni,de azt sem tudjuk hova,bár engem az sem izgatni ha sehová nem mennénk nyaralni,de a nyári beszámolónál eléggé gát lenne,mivel egyes osztálytársaim külföldön élvezték a nyarat  Na de a mai unalmasságom,avatar szerkeztésbe töltöttem el,majd jöt barátnőm Betti msn-re szóval unalomnak lőttek.


Szerbusz Nojmi. air_kiss.gif Az én napon nagyon rosszul telt, mert elhagytam a pénztárcámat. Tele volt pénzzel, de a személyim is benne volt. Szóval türelmesen keresem, remélem megtalálom.

Idézet
Természetesen erre is kíváncsi vagyok.  A regényed hogy áll? Meguntad vagy született újabb fejezet csak nekem nem küldted el?  Ja egyébként nagyon jó az új profilod.  Köszi, hogy ott lehetek az "akiket legjobban szeretek" listádon. 

Szerk.: Látom sok új érkezet a távollétemben. Visszanéztem 5 oldalt és nem igazán voltak ismerős nevek. xD Mi történt?  Vagy csak mindenki nyaral?


Szia Szandi! rolleyes.gif Én nyaralni voltam a barátnőimmel. 1 hétig. Hétvégén meg annyi új volt, hogy nem volt kedvem írni.

Idézet
Igen. Láttam Dancsy az új profilodat! Valami fantasztikus! 
Én is ma csinálok újat!

Barna! yahoo.gif Én is újat csináltam, de én csak egyszerűet csináltam. Írtam pár sort magamról ennyivel lezártam az egészet.
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., thunderbird, Alexiss, Rap4ever8
2011. augusztus 02. 19:49 #17486
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.02. 19:44)
Sziasztok! smileeee.gif
Dancsy  meghajolo.gif  Remélem még én is az imádottaid közé tartozom.  blush.gif Én mostanság azért nem írok, mert nincsenek nagyon itt a régi tagok. Egyszer írtam, amikor az újak itt voltak. Akkor is szabályt szegtem, szóval újakat inkább kerülöm. Amúgy Dancsy lehet, egy kérdésem a holnapi nappal kapcsolatban. Természetesen privátban. Amúgy Vampire Knight egyre csak jobb is jobb.  meghajolo.gif

Szia! w00t.gif Persze, hogy közéjük tartozol, ne kérdezz ilyen hülyeségeket. heart.gif Attól, hogy te nem napoznál úgy, mint Selena Gomez, egyszóval eltérő a véleményünk, még szeretlek. smileeee.gif

Ha arról van szó, hogy csináljam meg a TNLOCK feliratot, nem kell privátban. Megcsinálom, holnap szabad vagyok (legalábbis nem terveztem semmit).

Hol jársz a Vamp Knightban? biggrin.gif Nekem most jön az évadzáró, de tartok egy kis szünetet. Megváratom magam, hogy még izgibb legyen. rohog.gif


Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.02. 19:43)
Na de most már beszélgessünk valamiről jobb témáról. Regényed, hogy áll? wink.gif
Lehetek én az első aki az egész regényt elolvassa!? Mert ha nem... acute.gif

Sajnálom, nem te leszel az első, mert már páran olvassák. rohog.gif Ha érdekel, hol tartok, olvass vissza. wink.gif Ott van az előző oldal végén.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 02. 19:52 #17487
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.02. 19:44)
Sziasztok! smileeee.gif
Dancsy  meghajolo.gif  Remélem még én is az imádottaid közé tartozom.  blush.gif Én mostanság azért nem írok, mert nincsenek nagyon itt a régi tagok. Egyszer írtam, amikor az újak itt voltak. Akkor is szabályt szegtem, szóval újakat inkább kerülöm. Amúgy Dancsy lehet, egy kérdésem a holnapi nappal kapcsolatban. Természetesen privátban. Amúgy Vampire Knight egyre csak jobb is jobb.  meghajolo.gif  rolleyes.gif 
Szerbusz Nojmi. air_kiss.gif Az én napon nagyon rosszul telt, mert elhagytam a pénztárcámat. Tele volt pénzzel, de a személyim is benne volt. Szóval türelmesen keresem, remélem megtalálom. 
 

Szia Szandi!  rolleyes.gif Én nyaralni voltam a barátnőimmel. 1 hétig. Hétvégén meg annyi új volt, hogy nem volt kedvem írni. 
Barna! yahoo.gif Én is újat csináltam, de én csak egyszerűet csináltam. Írtam pár sort magamról ennyivel lezártam az egészet.


Hajni! :arcpuszissmile: rohog.gif
Különben képzeljétek el, tudok mozgó avatart csinálni! happy.gif
Már csak az időt nem tudom sose beállítani! De próbálkozok! cool.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, LittleVampire
2011. augusztus 02. 20:03 #17488
- törölt felhasználó -    
Na, sziasztok! air_kiss.gif Izgalmas napom volt, és egyben undorító. Rám írt az osztálytársam aki idén vallotta be hogy szerelmes belém. Mindegy, rám írt ,hogy találkozni akar. Nem tudom ,hogy mit válaszoljak neki. ohmy.gif Mindegy, ti ,hogy vagytok? Ma nem volt túl pörgős a topik, benéztem kétszer is.

Később: Nem tudom mennyire számít egy kép reklámnak, de ez Vandával (WhiteAngel) közös sorozatunk. Ez az első rész, ezt én csináltam a kövit Vanda fogja. laugh.gif Tehát a sori.
4 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, DisneyFans, olsenfan..
2011. augusztus 02. 20:04 #17489
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.02. 19:49)
Szia! w00t.gif Persze, hogy közéjük tartozol, ne kérdezz ilyen hülyeségeket. heart.gif Attól, hogy te nem napoznál úgy, mint Selena Gomez, egyszóval eltérő a véleményünk, még szeretlek. smileeee.gif
Ha arról van szó, hogy csináljam meg a TNLOCK feliratot, nem kell privátban. Megcsinálom, holnap szabad vagyok (legalábbis nem terveztem semmit).
Hol jársz a Vamp Knightban? biggrin.gif Nekem most jön az évadzáró, de tartok egy kis szünetet. Megváratom magam, hogy még izgibb legyen. rohog.gif

Akkor örülök Dancsy wub3.gif Te gondolat olvasó vagy. Valóban a feliratkészítésre gondoltam. Holnap aligha érnék rá megcsinálni, Adrianna sem ér rá, mert beszéltem vele. Remélem nem baj, hogy így átpasszolom neked, de holnap sok dolgom lesz. A Vampire Knight-al kapcsolatban még csak a 7. részt néztem meg most, mert ugye most nézek egy másik sorozatot is (inkább darálok), The Legend Of The Seeker. Izgalmas sorozat, igaz csak két évadot élt meg. Mindegy VK-ra visszatérve, 8. résznél tartok most. És egyre több titokra derül fény, Zero meg majdnem megsiratott. Én úgy gondolom, hogy amit Yuki érez iránta az inkább testvéri szeretet, de Zero nem így érez. ő határozottan szerelmes Yukiba. Eddig még így látom. Yuki&Kaname páros meg egyre szimpatikusabb. Vagyis tudom nincsenek együtt, de gondolom majd lesz egy kis ez-az. spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 02. 20:04 #17490
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.08.02. 20:03)
Na, sziasztok! air_kiss.gif Izgalmas napom volt, és egyben undorító. Rám írt az osztálytársam aki idén vallotta be hogy szerelmes belém. Mindegy, rám írt ,hogy találkozni akar. Nem tudom ,hogy mit válaszoljak neki. ohmy.gif Mindegy, ti ,hogy vagytok? Ma nem volt túl pörgős a topik, benéztem kétszer is.


Szia! smileeee.gif
Hát, nem tudom, erre mit mondjak... laugh.gif Ha nem jön be a srác, akkor mondd meg neki, hogy semmi kedved a társaságához. rohog.gif Na jó, ennyire durva ne legyél. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: itsQuinn
2011. augusztus 02. 20:09 #17491
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.02. 20:04)
Akkor örülök Dancsy wub3.gif Te gondolat olvasó vagy. Valóban a feliratkészítésre gondoltam. Holnap aligha érnék rá megcsinálni, Adrianna sem ér rá, mert beszéltem vele. Remélem nem baj, hogy így átpasszolom neked, de holnap sok dolgom lesz. A Vampire Knight-al kapcsolatban még csak a 7. részt néztem meg most, mert ugye most nézek egy másik sorozatot is (inkább darálok), The Legend Of The Seeker. Izgalmas sorozat, igaz csak két évadot élt meg. Mindegy VK-ra visszatérve, 8. résznél tartok most. És egyre több titokra derül fény, Zero meg majdnem megsiratott. Én úgy gondolom, hogy amit Yuki érez iránta az inkább testvéri szeretet, de Zero nem így érez. ő határozottan szerelmes Yukiba. Eddig még így látom. Yuki&Kaname páros meg egyre szimpatikusabb. Vagyis tudom nincsenek együtt, de gondolom majd lesz egy kis ez-az. spiteful.gif


Tudom, hogy te szereted a spoilereket, úgyhogy elárulom, hogy a következő évadban Kaname megharapja Yukit. Azt nem értettem pontosan, hogy miért, merthogy volt valami konkrét oka is azon kívül, hogy vonzódnak egymáshoz. De gondold el, milyen szörnyű lehet már. Kaname teljesen bele van zúgva, és a vérét is akarja, de nem haraphatja meg a lányt az ő érdekében, mert akkor ő is átváltozik. rohog.gif

Szerk.: Amúgy a mellékszereplők közül Ichijo a kedvencem. heart.gif Olyan kis cuki, aranyos meg kedves. Úgy érzem, hogy ő áll a legközelebb az emberekhez, nem is olyan, mint egy vámpír.
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 02. 20:09 #17492
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif
Ma barátnőmmel bementem a városba, egy olyan magassarkú (telitalpú) cipőbe amibe előtte még nem voltam, mondanom sem kell, hogy úgy kitörte a lábam, hogy menni nembírtam aztán levettem meg ő is, hogy ne csak én nézzek ki hülyén, úgy sétáltunk a városba.. pár embertől halottam is az úristen szót, de most mit csináltam volna? na mind1, amúgy nagyon jó napom volt.
szerk: Na látom, megint elijeszettetm mindenkit rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, itsQuinn, DisneyFans, CuteLoveGirl
2011. augusztus 02. 20:27 #17493
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy ezért joe_r meg fog ölni, de: hova lett mindenki? unsure.gif Úgy eltűntetek...
3 felhasználónak tetszik: itsQuinn, ownway, adry1415
2011. augusztus 02. 20:33 #17494
- törölt felhasználó -    
Idézet (ownway @ 2011.08.02. 20:09)
Sziasztok smileeee.gif
Ma barátnőmmel bementem a városba, egy olyan magassarkú (telitalpú) cipőbe amibe előtte még nem voltam, mondanom sem kell, hogy úgy kitörte a lábam, hogy menni nembírtam aztán levettem meg ő is, hogy ne csak én nézzek ki hülyén, úgy sétáltunk a városba.. pár embertől halottam is az úristen szót, de most mit csináltam volna? na mind1, amúgy nagyon jó napom volt.
szerk: Na látom, megint elijeszettetm mindenkit rohog.gif
Engem aztán nem ijesztettél el. wink.gif

Idézet

Szia! 
Hát, nem tudom, erre mit mondjak...  Ha nem jön be a srác, akkor mondd meg neki, hogy semmi kedved a társaságához. f Na jó, ennyire durva ne legyél.
Majd megpróbálom szépen beadagolni neki. laugh.gif

Én már a holnaptól előre félek: reggel 7-kor kelek, lemegyek 10 háztömböt futni, majd egész nap csak tésztát és salátát eszek, majd elmegyek matekra ott két órát matekozok, majd jön értem apu. A matekot csak holnap kell kibírnom, azt hál' istennek megúszom, de a futást egészen szeptember 1.-ig kell csinálnom, hogy szép karcsú legyek. _nevet.gif Egyébként megyek pénteken vagy szombaton Balatonra. Ha jó idő van még fürdünk is, de egyébként vacsizni ugrunk le.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, ownway, DisneyFans
2011. augusztus 02. 20:44 #17495
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsQuinn @ 2011.08.02. 20:33)
Engem aztán nem ijesztettél el.  wink.gif

Engem sem különösebben. biggrin.gif Való igaz, hogy a magassarkú (pl. személyes kedvencem, a platform) nem igazán mászkálásra lett tervezve. rohog.gif Legalábbis hosszabb időre. De nem baj, akkor is imádom. heart.gif

Idézet (itsQuinn @ 2011.08.02. 20:33)
Én már a holnaptól előre félek: reggel 7-kor kelek,  lemegyek 10 háztömböt futni, majd egész nap csak tésztát és salátát eszek, majd elmegyek matekra ott két órát matekozok, majd jön értem apu. A matekot csak holnap kell kibírnom, azt hál' istennek megúszom, de a futást egészen szeptember 1.-ig kell csinálnom, hogy szép karcsú legyek.  _nevet.gif Egyébként megyek pénteken vagy szombaton Balatonra. Ha jó idő van még fürdünk is, de egyébként vacsizni ugrunk le.

Fuu, matekozás, nekem is kéne. fear.gif De sz*rok rá, úgy őszintén. rohog.gif Majd mikor elkezdődik a suli, és veszünk új anyagot, akkor azt pusztulásig gyakorlom, hogy menjen. De engem nem fognak tanárhoz elrángatni, nincs az a pénz. biggrin.gif

Jó szórakozást előre is a Balatonhoz. wink.gif

Amúgy észrevettétek, hogy amióta normálisan beszélgetünk, egy zöldfülű se írt? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: itsQuinn, ownway, Rap4ever8
2011. augusztus 02. 21:29 #17496
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. Tudom ma nem voltam, de 2 óra volt amikor felkeltem, aztán Uncsimhoz mentem, és most Photoshopoztam kicsit. Itt lehet megtekinteni a munkámat, akinek kell ilyen, szívesen csinálok, kicsit unatkozom. Tudom nem a legjobb, de soha nem PS-eztem, most kezdem, a CS5-öt tegnap töltöttem le, és egész jó. Eddig CS3-am volt, de véletlen töröltem. laugh.gif Veletek mi újság?
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., MileyCyrus40, thunderbird, DisneyFans
2011. augusztus 02. 21:32 #17497
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Én is itt vagyok csak TVD-t nézek! Éppen most végeztem ki az 1. évadot! Jöjjön a 2.-ik. cool.gif
Ezen a számon mindig sírok! cry2:
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, DiscoDiva, DisneyFans
2011. augusztus 02. 21:35 #17498
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.02. 21:32)
Én is itt vagyok csak TVD-t nézek! Éppen most végeztem ki az 1. évadot! Jöjjön a 2.-ik. cool.gif
Ezen a számon mindig sírok! cry2:

Szia Barnus happy.gif Na meg szia mindenki!
Az nagyon király. smileeee.gif
Én ezen a számon nem szoktam sírni, de elég megható. Régebben nagy kedvencem volt, na meg talán most is.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., MileyCyrus40
2011. augusztus 02. 21:37 #17499
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (DiscoDiva @ 2011.08.02. 21:35)
Szia Barnus happy.gif Na meg szia mindenki!
Az nagyon király.  smileeee.gif 
Én ezen a számon nem szoktam sírni, de elég megható. Régebben nagy kedvencem volt, na meg talán most is.


Nekem se ez a kedvenc számom jelenleg, hanem az amit Dancsy nem bír végig hallgatni! dry.gif cray.gif
Rihanna: California King Bed heart.gif
1 felhasználónak tetszik: DiscoDiva
2011. augusztus 02. 21:38 #17500
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.02. 21:32)
Én is itt vagyok csak TVD-t nézek! Éppen most végeztem ki az 1. évadot! Jöjjön a 2.-ik. cool.gif
Ezen a számon mindig sírok! cry2:

Mi az, hogy csak így elmész köszönés nélkül? reklamalo.gif Mondjuk velem is előfordult már. biggrin.gif

Nekem nem nagy kedvencem ez a szám. Megható, meg minden, de túl szomorú, hogy hallgassam. Tudod, optimista típus vagyok, ez meg lehangol. pardon.gif
De a klipje csodás lett.
2 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, olsenfan..
961 oldal 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!