Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 03. 18:57 #17541
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.03. 18:51)
Hát mostanába ránk jár a szerencse rohog.gif Mamámék udvara tele van,békákkal,szóval nagyon figyelmesnek kell lenniük.Hát azt kívánnám a legszívesebben,hogy mindig szerencsés lennék,bár annak sem örülnék ha minden az ölembe hullana. laugh.gif Bár most így nem nagyon szeretek itthon lakni sőt félek is,mivel egér,bevagyokfsva tőlük,a csótánytól meg undorodom. bad.gif


Az még oké, hogy undorodsz tőlük, de akármilyen fertőzést is behozhatnak az egerek a lakásba. Abba belegondolni, hogy akár az ágyadba is felmászkálhatnak, utána meg abba fekszel bele tisztán, uhh. mellow.gif
De kitartást. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird
2011. augusztus 03. 18:59 #17542
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (coke. @ 2011.08.03. 18:57)
Az még oké, hogy undorodsz tőlük, de akármilyen fertőzést is behozhatnak az egerek a lakásba. Abba belegondolni, hogy akár az ágyadba is felmászkálhatnak, utána meg abba fekszel bele tisztán, uhh. mellow.gif 
De kitartást. wink.gif

Na most meg még jobban rá ijesztesz szegényre laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, coke.
2011. augusztus 03. 18:59 #17543
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.03. 18:59)
Na most meg még jobban rá ijesztesz szegényre laugh.gif

Kicsit kihívóan öltöztél és a Jolánkás poszterektől egyenesen hányhatnékom van,de aranyos. És látom a ruhásszekrényedbe sok ruha van. biggrin.gif Grat és csak így tovább!
coke.: Most kicsit megijjesztettél cry.gif de köszi happy.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Alexiss, coke.
2011. augusztus 03. 19:02 #17544
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Alexiss @ 2011.08.03. 18:59)
Na most meg még jobban rá ijesztesz szegényre laugh.gif


Csak tényeket közlök, mondjuk hogy így mondod, nem is olyan rossz ijesztegetni másokat.biggrin.gif Amúgy nem, nem szándékosan ijesztgetem, azért annyira nem vagyok gonosz. Vagy mégis? rolleyes.gif

Mindenkinek további jó beszélgetést, én azt hiszem távozok. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Riri,Avrilfan, Alexiss
2011. augusztus 03. 19:04 #17545
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.03. 18:59)
Kicsit kihívóan öltöztél és a Jolánkás poszterektől egyenesen hányhatnékom van,de aranyos. És látom a ruhásszekrényedbe sok ruha van. biggrin.gif Grat és csak így tovább!
coke.: Most kicsit megijjesztettél cry.gif de köszi happy.gif

Mondom nem bagyok ilyen hogy is mondjam..mint egy utcalány csak bikini volt rajtam és arra húztam egy ilyen kis felsöt. rolleyes.gif a Jolánkás posztereket meg már le kéne szednem csak nincs szivem mert olyan sokat gyüjtöttem. Ruhám meg annyi van hogy bele sem fér már a szekrénybe és bedobáltam öket középre rohog.gif
szerk: Na hát én most megyek egy kicsit "autókázom" city rachinfg-en biggrin.gif
További szép estét és beszélgetést
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans
2011. augusztus 03. 19:13 #17546
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Amúgy olvastátok,hogy Selena Gomez felhagy az énekléssel? yahoo.gif

Idézet (Alexiss @ 2011.08.03. 19:04)
Mondom nem bagyok ilyen hogy is mondjam..mint egy utcalány csak bikini volt rajtam és arra húztam egy ilyen kis felsöt. rolleyes.gif  a Jolánkás posztereket meg már le kéne szednem csak nincs szivem mert olyan sokat gyüjtöttem. Ruhám meg annyi van hogy bele sem fér már a szekrénybe és bedobáltam öket középre rohog.gif
szerk: Na hát én most megyek egy kicsit "autókázom" city rachinfg-en biggrin.gif
További szép estét és beszélgetést

Jó autókázást! smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, SelenaGirl, Alexiss, olsenfan.., adry1415, coke.
2011. augusztus 03. 19:15 #17547
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.03. 19:13)
Amúgy olvastátok,hogy Selena Gomez felhagy az énekléssel? yahoo.gif

Igen,tényleg észhez tért nem kéne erőltetni neki ami nem megy,de a színészettel is felhagyhatna. rohog.gif Bár egyenlőre ennyi lesz,majd rájön a színészet nem megy neki,visszamegy énekesnek és össze-vissza ugrálgat majd. rohog.gif De röviden VAN ISTEN! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, adry1415
2011. augusztus 03. 19:46 #17548
- törölt felhasználó -    
Szép jó estét emberek. Hogy hol voltam ma? Hosszú, de mivel meg van tiltva a rövid üzenet elküldése ezért leírom.
Reggel 11-kor kellett volna kelnem, én már 8-kor felkeltem ahogy apu elment, aztán ittam egy kis vizet és visszafeküdtem. Amikor felkeltem idillien ránéztem az órára és két szép szám állt rajta: 11:52. Kicsit sem voltam ideges, minek után fél órás fejmosást tartott a személyi edző, majd a matek tanár. (meghajolo.gif)Miután hazahozott anyu, neki is állhattam a 2 oldalas matek feladatsornak majd kb. fél óra múlva sikerült végeznem (hál' istennek). Aztán apuval meg kellett néznem a híradót (reklamalo.gif) mert valami olyasmit hallott ,hogy szombaton nagyon meleg lesz, tehát megyünk a Balcsira. Meg beszéltük ,hogy jön az egyik barátnőm illetve a nővérem egyik barátnője is szóval 5-en megyünk amiből azt lehet következtetni ,hogy végig nyomorgom a 2,5 órás utat. Mindegy, legalább fürödhetek a Balcsiba, mert már ha jól számolom 2 hónapja nem voltunk lent. Most pedig ha minden jól megy itt maradhatok 1 órát aztán mennem kell futni. Utána negyed órát teniszezni.

Nojm: nagyon jó lett a mostani avid ^^

Látom senki sincs. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, olsenfan.., DisneyFans, adry1415, coke.
2011. augusztus 03. 20:35 #17549
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Jó estét! hi.gif
Köszönöm, én nagyon jól vagyok. Itt minden rendben van, jó a tábor, úgy ahogy! rolleyes.gif
Na és ti? Hogy vagytok?! rohog.gif
Barbi: Azt mondtad látogatsz ma! acute.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DisneyFans, DiscoDiva
2011. augusztus 03. 21:15 #17550
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Sziasztok.
Csak én vagyok vele úgy, vagy másnak is kiváncsiak a szülei, hogy mit csinál a neten? Falra tudok mászni ettől a "mögéd lopakodok, közben meg észrevétlenül meglesem, hogy mit csinálsz a gépen". Ezért is utálok itt fent gépezni, nem pedig a sajátomon. Anyum feljött, és mivel pont a géépel szemben van a felülőpad, amin ilyen felüléseket lehet csinálni, hát persze, hogy pont akkor kezdett el "edzeni". Jó sokáig tartott, maximum 2 percig, ami pont jó volt arra, hogy megbámulja a képernyőt. Vagy fél éve nem láttam, hogy használná azt a felülőpadot. Amúgy tényleg ritkán tudja megnézni, mit csinálok mivel mindig benyomom gyorsan a Google-t, mikor jön valaki.smileeee.gif Utálom, ha valaki nézi, hogy mit ügyködök.
Miért kiváncsiak ennyire rá a szülők, hogy mit csinál a gyerekük a gép előtt?
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird, Dancsyy97
2011. augusztus 03. 21:19 #17551
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (coke. @ 2011.08.03. 21:15)
Sziasztok.
Csak én vagyok vele úgy, vagy másnak is kiváncsiak a szülei, hogy mit csinál a neten? Falra tudok mászni ettől a "mögéd lopakodok, közben meg észrevétlenül meglesem, hogy mit csinálsz a gépen". Ezért is utálok itt fent gépezni, nem pedig a sajátomon. Anyum feljött, és mivel pont a géppel szemben van a felülőpad, amin ilyen felüléseket lehet csinálni, hát persze, hogy pont akkor kezdett el "edzeni". Jó sokáig tartott, maximum 2 percig, ami pont jó volt arra, hogy megbámulja a képernyőt. Vagy fél éve nem láttam, hogy használná azt a felülőpadot. Amúgy tényleg ritkán tudja megnézni, mit csinálok mivel mindig benyomom gyorsan a Google-t, mikor jön valaki.smileeee.gif Utálom, ha valaki nézi, hogy mit ügyködök.
Miért kiváncsiak ennyire rá a szülők, hogy mit csinál a gyerekük a gép előtt?

Sziasztok újra! hi.gif
Azt én is úgy utálom,mikor anya megkérdezi mit csinálsz,meg néha idejön akkor én rámegyek a Facebookra,de engem is nagyon idegesít!

Idézet (itsQuinn @ 2011.08.03. 19:46)
Szép jó estét emberek. Hogy hol voltam ma? Hosszú, de mivel meg van tiltva a rövid üzenet elküldése ezért leírom. 
Reggel 11-kor kellett volna kelnem, én már 8-kor felkeltem ahogy apu elment, aztán ittam egy kis vizet és visszafeküdtem. Amikor felkeltem idillien ránéztem az órára és két szép szám állt rajta: 11:52. Kicsit sem voltam ideges, minek után fél órás fejmosást tartott a személyi edző, majd a matek tanár. (meghajolo.gif)Miután hazahozott anyu, neki is állhattam a 2 oldalas matek feladatsornak majd kb. fél óra múlva sikerült végeznem (hál' istennek). Aztán apuval meg kellett néznem a híradót (reklamalo.gif) mert valami olyasmit hallott ,hogy szombaton nagyon meleg lesz, tehát megyünk a Balcsira. Meg beszéltük ,hogy jön az egyik barátnőm illetve a nővérem egyik barátnője is szóval 5-en megyünk amiből azt lehet következtetni ,hogy végig nyomorgom a 2,5 órás utat. Mindegy, legalább fürödhetek a Balcsiba, mert már ha jól számolom 2 hónapja nem voltunk lent. Most pedig ha minden jól megy itt maradhatok 1 órát aztán mennem kell futni. Utána negyed órát teniszezni. 
Nojm: nagyon jó lett a mostani avid ^^
Látom senki sincs.  unsure.gif

Jó futást,és teniszezést kívánok neked! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., itsQuinn
2011. augusztus 03. 21:22 #17552
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.08.03. 21:15)
Sziasztok.
Csak én vagyok vele úgy, vagy másnak is kiváncsiak a szülei, hogy mit csinál a neten? Falra tudok mászni ettől a "mögéd lopakodok, közben meg észrevétlenül meglesem, hogy mit csinálsz a gépen". Ezért is utálok itt fent gépezni, nem pedig a sajátomon. Anyum feljött, és mivel pont a géépel szemben van a felülőpad, amin ilyen felüléseket lehet csinálni, hát persze, hogy pont akkor kezdett el "edzeni". Jó sokáig tartott, maximum 2 percig, ami pont jó volt arra, hogy megbámulja a képernyőt. Vagy fél éve nem láttam, hogy használná azt a felülőpadot. Amúgy tényleg ritkán tudja megnézni, mit csinálok mivel mindig benyomom gyorsan a Google-t, mikor jön valaki.smileeee.gif Utálom, ha valaki nézi, hogy mit ügyködök.
Miért kiváncsiak ennyire rá a szülők, hogy mit csinál a gyerekük a gép előtt?


Szia!
Az enyémek nem kíváncsiak rá szerencsére. Tudják, hogy a függője vagyok ennek az oldalnak, és ez kielégítette a kíváncsiságukat. biggrin.gif A privát ügyeimet tiszteletben tartják, még a naplómat sem kutatták fel, legalábbis ahogy én tudom. rohog.gif Bár tesóm gyakran idegesít azzal, mikor a nappaliban laptopozok, hogy behajol a képernyő elé. rohog.gif Rohadtul fel tud idegesíteni, olyankor mindig elhúzom, de tudom, hogy úgyse látott semmit ennyi idő alatt, max. annyit, hogy milyen színű az adott oldal. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, coke.
2011. augusztus 04. 06:53 #17553
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.hi.gif
Képzeljétek,most nézem a Vámpírnaplók 2X12.részét.És imádom,bár már vagy 6 szor láttam..biggrin.gif Ebben a részben hal meg Rose.. rolleyes.gif Hogy lehet az,hogy a Vámpírnaplókat majdnem mindenki szereti? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, coke., olsenfan..
2011. augusztus 04. 09:28 #17554
- törölt felhasználó -    
Sziasztok jó reggelt kívánok mindenkinek. hi.gif Most keltem fől körübelül olyan 10 perce.Elég nehezen másztam ki az ágyamból mivel fáj a hasam és elvileg a női dolgok miatt.Már csak 2 hét és megyek Balatonra és elvileg lassan elvisszük a gépet is orvoshoz. w00t.gif Ti,hogy vagytok?

Idézet (adry1415 @ 2011.08.04. 06:53)
Sziasztok.hi.gif
Képzeljétek,most nézem a Vámpírnaplók 2X12.részét.És imádom,bár már vagy 6 szor láttam..biggrin.gif Ebben a részben hal meg Rose.. rolleyes.gif Hogy lehet az,hogy a Vámpírnaplókat majdnem mindenki szereti? smileeee.gif


Szia Adrikám. heart.gif Te aztán korán keltél mondhatom én még csak most másztam ki nagy nehez az ágyamból,de hát az most mindegy.Én nem nézem előre a Vámpírnaplókat mivel én szép sorjában szeretem nézni jó mondjuk az első évadot nem láttam egyáltalán,de azt néztem folyamatosan az interneten és mit mondhatnék már az első perctől nagyon tetszett.Hát nem értem nagyon én sem talán azért,mert leköti az embereket. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 04. 11:01 #17555
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet
Szia! 
Az enyémek nem kíváncsiak rá szerencsére. Tudják, hogy a függője vagyok ennek az oldalnak, és ez kielégítette a kíváncsiságukat.  A privát ügyeimet tiszteletben tartják, még a naplómat sem kutatták fel, legalábbis ahogy én tudom.  Bár tesóm gyakran idegesít azzal, mikor a nappaliban laptopozok, hogy behajol a képernyő elé.  Rohadtul fel tud idegesíteni, olyankor mindig elhúzom, de tudom, hogy úgyse látott semmit ennyi idő alatt, max. annyit, hogy milyen színű az adott oldal. 


Jó lenne, ha az enyémek is "kinőnének" végre ebből a leskelődésből, bár szerintem ennek csak akkor lesz vége, amikor elköltözök.
Anno én is írtam naplót, bár jó hamar el is ment tőle a kedvem, mivel elraktam valami helyre, egyik nap meg arra megyek be a szobámba, hogy a tesóm ott ül, és röhögve olvassa a naplómat. Mondani sem kell, hogy milyen ideges voltam, mert tudtam, hogy milyen dolgokat írtam bele. Tényleg, mindent, amit gondoltam. ohmy.gif Utána persze vagy 2 hónapig ezt kellett hallgatnom, hogy "jajj, ez volt a naplódban...". Mert igen, nagyon ciki dolgok voltak benne, amit úgy sosem mondtam volna el neki. Nameg egyszer bejelentkezve maradtam a Facebook-on, persze hogy végigolvasta az összes üzenetemet. blink.gif Szerintem ez a más cuccai közt turkálás meg más üzeneteinek elolvasása igen piszok dolog, hiszen az csak rá tartozik, senki másra-szerintem.
2011. augusztus 04. 11:33 #17556
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, bocsi ,hogy tegnap leléptem csak senki nem volt itt. Nos, a mai napom egyenlő a nullával, felkeltem gondoltam edzek egy kicsit az udvaron. Kinézek az ablakon: szakad az eső. Szóval ismételten nem tudok semmit csinálni szóval marad a "B" terv: starity, mingyárt neki is állok a nézelődésnek mert holnap után ha rossz idő lesz akkor nem a Balcsira hanem az Árénába megyünk füzeteket, tollakat és ilyen sulis cuccokat venni. Már tökre várom az első házit, meg az első verset és az első... fizikát. Azt se tudom milyen, de már most utálom. (aki nem tudná 7.-es leszek) unsure.gif

Amúgy nekem csak apu szokott beleolvasni, de ha elmegyek a géptől automatikusan megjelenítek egy új ablakot _nevet.gif
Idézet
Barbi: Azt mondtad látogatsz ma! acute.gif heart.gif

Nem írtál levelet. Gonosz. cry.gif
4 felhasználónak tetszik: coke., adry1415, MileyCyrus40, olsenfan..
2011. augusztus 04. 12:20 #17557
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.04. 09:28)
Sziasztok jó reggelt kívánok mindenkinek. hi.gif Most keltem fől körübelül olyan 10 perce.Elég nehezen másztam ki az ágyamból mivel fáj a hasam és elvileg a női dolgok miatt.Már csak 2 hét és megyek Balatonra és elvileg lassan elvisszük a gépet is orvoshoz.  w00t.gif Ti,hogy vagytok?
Szia Adrikám. heart.gif Te aztán korán keltél mondhatom én még csak most másztam ki nagy nehez az ágyamból,de hát az most mindegy.Én nem nézem előre a Vámpírnaplókat mivel én szép sorjában szeretem nézni jó mondjuk az első évadot nem láttam egyáltalán,de azt néztem folyamatosan az interneten és mit mondhatnék már az első perctől nagyon tetszett.Hát nem értem nagyon én sem talán azért,mert leköti az embereket. cool.gif


Szia Szori heart.gif
Igen,korán keltem,mert tegnap megnéztem a 'Cukorfalat' című thrillert-aminek meg is volt az álmomban a böjtje rohog.gif Nem vagyok félős,de ez a film kicsit gyötrelmes volt...Amúgy én már akkor néztem a Vámpírnaplók 2. évadját,amikor a Tv-ben még nem adták,ugyanis az első évadtól nagyon érdekelt és nem tudtam kivárni.. blush.gif Azért néztem meg ma,azt a részt.mert az avatarom is abból a részből van.smileeee.gif
És te,hogy vagy?
3 felhasználónak tetszik: itsQuinn, MileyCyrus40, SelenaGirl
2011. augusztus 04. 12:44 #17558
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (itsQuinn @ 2011.08.04. 11:33)
Sziasztok, bocsi ,hogy tegnap leléptem csak senki nem volt itt. Nos, a mai napom egyenlő a nullával, felkeltem gondoltam edzek egy kicsit az udvaron. Kinézek az ablakon: szakad az eső. Szóval ismételten nem tudok semmit csinálni szóval marad a "B" terv: starity, mingyárt neki is állok a nézelődésnek mert holnap után ha rossz idő lesz akkor nem a Balcsira hanem az Árénába megyünk füzeteket, tollakat és ilyen sulis cuccokat venni. Már tökre várom az első házit, meg az első verset és az első... fizikát. Azt se tudom milyen, de már most utálom. (aki nem tudná 7.-es leszek)  unsure.gif 
Amúgy nekem csak apu szokott beleolvasni, de ha elmegyek a géptől automatikusan megjelenítek egy új ablakot  _nevet.gif 
Nem írtál levelet. Gonosz. cry.gif



Úristen, hogy én hogy imádok sulicuccokat venni... Válogatni a sok színes, fekete- fehér, virágos, pöttyös, csíkos füzetek között. Tollak, szövegkiemelők. rolleyes.gif Oké, oké, hogy ha erre kerül a sor, akkor az azt jelenti, hogy mindjárt vége a nyárnak, de én akkor is órákat el tudnék nézelődni a polcok között.
3 felhasználónak tetszik: itsQuinn, MileyCyrus40, SelenaGirl
2011. augusztus 04. 13:12 #17559
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Most csak beköszönöm,mert megyek eljegyzésre,szóval elég későn fogok tudni jönni,de addig is jó beszélgetést kívánok nektek! acute.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, coke., SelenaGirl, Dancsyy97
2011. augusztus 04. 13:49 #17560
- törölt felhasználó -    
Látom senki sincs, de azért gondoltam megmutatom ezt a videót n végig röhögtem. 3:43-tól szakadtam a röhögéstől, a gyerek nem normális. _nevet.gif
Katt ide. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: adry1415, Dancsyy97, DisneyFans
961 oldal 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!