Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 04. 22:38 #17581
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.08.04. 21:19)
Az a baj,hogy már nem olyan mint régen...Idősebb,és többet akar.Ő 17 én 15.Persze ez pont jó,de akkor is.Már nem tetszik :S
Amúgy erre gondoltam én is unsure.gif  laugh.gif

Nem tudtam szerkeszteni,szóval előre is bocsánat ezért.Így oldom meg ha nem gond blush.gif
Köszönöm a jelölés nicol bellox. blush.gif
Én még nézek filmet,kb, 45 perc múlva már vége van.A címét nem tudom unsure.gif
Most megyek,jó éjt mindenkinek smileeee.gif wub.gif blush.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, nicol bellox, SelenaGirl
2011. augusztus 05. 14:42 #17582
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Ilyen még nem volt! ohmy.gif Én zártam és én nyitok? ohmy.gif blush.gif
Tegnap a filmen elaludtam...még ilyet ohmy.gif csak azt vettem észre hogy hajnali 5 óra van és a gép még mindig megy és a gép előtt ülök biggrin.gif Na ez remek biggrin.gif
Most mostam hajat smileeee.gif Olyan szép idő van smileeee.gif Szerintem felhívom barátnőmet,hogy menjünk bicózni biggrin.gif Bár nem hinném hogy kiengedik mert "csak" 13 és fél éves pardon.gif holott én 11 évesen -kitéve a veszélynek,hogy elüt egy kamion vagy autó,vagy valami-már bicóval jártam a boltba biggrin.gif kb 1 kilométer,de lehet hogy kevesebb...
És ti hogy vagytok? Mit csináltok vagy mit fogtok csinálni? Nálatok milyen az idő? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Amy_Antic, coke.
2011. augusztus 05. 16:20 #17583
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Sziasztok. hi.gif
Ma vásárlás volt,és azt mondta anya,hogy még suli előtt megkapom azt a cipőt,ami után úgy vágyódok. yahoo.gif
Most pedig,egyedül vagyok itthon,szóval enyém az egész ház,mehet a zene maxon. Most tisztára fel vagyok pörögve.
Erre mi újság? laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Trinda, coke., olsenfan..
2011. augusztus 05. 18:01 #17584
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Sziasztok. rolleyes.gif
Ideges vagyok. Egyik kutyám talált valami döglött kismadarat, ráraktam egy térkövet, amit találtam az udvaron, mondom, így jó lesz, nem tudja megenni. 10 perc múlva megyek ki, hát nem azt szimatolja a teraszon, nagy nyugalomban?! Visszamentem, oda, ahol eredetileg megtalálta és szimatolta a madarat, látom, hogy aláásott a kis ravasz, úgy már persze, hogy ki tudta szedni a madarat. A kis furfangos! Szegényt utána úgy leszidtam, hogy félre is vonult. Kicsit goromba voltam vele, de úgy utálom amikor mindenféle madarat, egeret meg fene tudja még mit esznek meg, mert ki tudja, milyen fertőzést kapnak el.
3 felhasználónak tetszik: Trinda, Dancsyy97, thunderbird
2011. augusztus 05. 22:05 #17585
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Szép estét mindenkinek! smileeee.gif
Véégre hétvége. Ma volt a fizunap, megkaptam a félhavit, szóval hétvégén dorbézolás lesz. thumbsup.gif rohog.gif
Láttam, sokan jöttek, azoknak üdv a topikban. Én csak néha beleolvasgatni tudok a dolgokba sajnálom, hogy a régiek már ritkábban vannak itt. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Rap4ever8, thunderbird, Boscorelli
2011. augusztus 05. 22:09 #17586
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.08.05. 22:05)
Szép estét mindenkinek! smileeee.gif 
Véégre hétvége. Ma volt a fizunap, megkaptam a félhavit, szóval hétvégén dorbézolás lesz. thumbsup.gif  rohog.gif 
Láttam, sokan jöttek, azoknak üdv a topikban. Én csak néha beleolvasgatni tudok a dolgokba sajnálom, hogy a régiek már ritkábban vannak itt. unsure.gif


Szia Christo! Én itt vagyok csak már én is ritkábban! Jelenleg képeket töltök fel! Ma 2 topicot nyitottam. Az egyik dave-nek kedvez, a másik pedig joe_r-nek. rohog.gif heart.gif
Velem minden rendben van. Itt vagyok apumnál. Ma lett vége az evezős tábornak! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. augusztus 05. 22:15 #17587
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.05. 22:09)
Szia Christo! Én itt vagyok csak már én is ritkábban! Jelenleg képeket töltök fel! Ma 2 topicot nyitottam. Az egyik  dave-nek kedvez, a másik pedig joe_r-nek. rohog.gif heart.gif
Velem minden rendben van. Itt vagyok apumnál. Ma lett vége az evezős tábornak!  meghajolo.gif


Ó, őket én is szeretem, szóval köszi a képeket. beer.gif biggrin.gif
Evezős tábor? Jól, hangzik, bár az ilyen sportokért nem rajongok. Inkább a labdajátékok jöhetnek, pölö kézi vagy röpi. laugh.gif Olyan táborba szívesen mennék. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 05. 22:15 #17588
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Igen én is ritkábban vagyok mostanában, de nem csak itt hanem alapvetően a fórumon is. Fontolgatom a végleges távozást. Az adatlapjaimat már elkezdtem osztogatni, mert azért jó kezekben szeretném őket tudni, ha végül úgy döntök tényleg távozok.

Christo jó dorbézolást hétvégére. biggrin.gif Én tegnap voltam Factory Feszten Miskolcon. Hihetetlenül jó volt. Talán a legjobb fesztiválélményem pedig azért az Utcazenét nem könnyű túlszárnyalni. Ma délelőtt 11-kor jutottam ágyba és 7-ig aludtam, de még mindig fáradt vagyok kicsit. Öregszem. xD Eddig gond nélkül bírtam az éjszakázást, de lehet, hogy csak az a gond, hogy már előző nap is csak 3 órát aludtam és kicsit kimerültem. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, thunderbird, Boscorelli
2011. augusztus 05. 22:31 #17589
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Én ugyanígy vagyok vele, manapság nem is tudok hozzászólni a topikhoz. Egyrészt azért, mert nem ismerek senkit, másrészt meg nincs semmi normális téma. Bele kell törődnünk, hogy a magunk fajta embereknek nincs helye ilyen topikokban... Írnék még ide, ha minden olyan lenne, mint régen...
Szandi: Ne hagyd el végleg az oldalt! Hiányoznál...
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Christo, olsenfan.., Boscorelli
2011. augusztus 05. 22:36 #17590
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.08.05. 22:15)
Sziasztok! Igen én is ritkábban vagyok mostanában, de nem csak itt hanem alapvetően a fórumon is. Fontolgatom a végleges távozást. Az adatlapjaimat már elkezdtem osztogatni, mert azért jó kezekben szeretném őket tudni, ha végül úgy döntök tényleg távozok.
Christo jó dorbézolást hétvégére. biggrin.gif Én tegnap voltam Factory Feszten Miskolcon. Hihetetlenül jó volt. Talán a legjobb fesztiválélményem pedig azért az Utcazenét nem könnyű túlszárnyalni. Ma délelőtt 11-kor jutottam ágyba és 7-ig aludtam, de még mindig fáradt vagyok kicsit. Öregszem. xD Eddig gond nélkül bírtam az éjszakázást, de lehet, hogy csak az a gond, hogy már előző nap is csak 3 órát aludtam és kicsit kimerültem. smileeee.gif


Pöpec lehetett. Én nem sokszor járok ilyesmikre, de én is úgy vagyok vele, hogy megmarad nagy élménynek. smileeee.gif

Basszus, az előbb farkasszemet néztem egy szöcskével. Mi a tökömnek jön fel ez a 9-re?? Kisebb harc után ártalmatlanná tettem, azt visszadobtam a természetbe. Utálom a bogarakat, a francnak kell mindig bejönniük a lakásba, mikor ott van nekik a bazinagy talajföld... dry.gif

Megint témaváltás. laugh.gif Anyuék most vettek maguknak egy új ágyat, mert a másikat a macska szétszedte és amúgy is régi volt. Szélesebb is és élesre van csinálva a sarka, amit képtelen vagyok megszokni (a másiknak puha volt). Folyton nekimegyek cifra káromkodással kísérve, kábé minden nap 5x és már kék lila, piros zöld színekben játszik a lában. Kajak, mintha vernének itthon. Valami ötlet? Én alapból nekimegyek mindennek, szóval nehéz eset vagyok. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, DiscoDiva, Boscorelli
2011. augusztus 05. 22:42 #17591
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.08.05. 22:36)

Basszus, az előbb farkasszemet néztem egy szöcskével. Mi a tökömnek jön fel ez a 9-re?? Kisebb harc után ártalmatlanná tettem, azt visszadobtam a természetbe. Utálom a bogarakat, a francnak kell mindig bejönniük a lakásba, mikor ott van nekik a bazinagy talajföld...  dry.gif


Bogarakat ne! Bármit csak azt ne. fear.gif Egyébként gratulálok, hogy a közelébe mertél menni és el tudnak távolítani. Engem már a jelenlétükkel legyőznek a bogarak és a lehető legtávolabbi helyiségbe üldöznek. xD

Idézet (Christo @ 2011.08.05. 22:36)
Megint témaváltás. laugh.gif  Anyuék most vettek maguknak egy új ágyat, mert a másikat a macska szétszedte és amúgy is régi volt. Szélesebb is és élesre van csinálva a sarka, amit képtelen vagyok megszokni (a másiknak puha volt). Folyton nekimegyek cifra káromkodással kísérve, kábé minden nap 5x és már kék lila, piros zöld színekben játszik a lában. Kajak, mintha vernének itthon. Valami ötlet? Én alapból nekimegyek mindennek, szóval nehéz eset vagyok. pardon.gif


Nincs ötletem. Győzd meg anyudékat, hogy vegyenek puha szélű ágyat. Vagy párnázd ki valahogy. xD
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Christo
2011. augusztus 05. 22:52 #17592
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Sziasztok!!! smileeee.gif Na mizujs Veletek ?smileeee.gif
2011. augusztus 05. 22:55 #17593
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hát valami olyasmi lesz, mert ez így nem állapot. biggrin.gif

Egyébként szerintem se hagyd itt a fórumot. Azért vannak itt rendes arcok - igaz, kevesen - pont ezért nem kéne csökkenteni a számot. smileeee.gif Persze érthető, hogy a normálisak el akarnak már pucolni innen, de nekem mondjuk nehéz lenne itt hagyni az oldalt. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: thunderbird, Shippo 00, Rap4ever8, joe_r, olsenfan..
2011. augusztus 05. 23:11 #17594
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Ez haláli nap volt nagyon...Folytatódott a tegnapi szenzációs napom pardon.gif
Jaa...amúgy észrevettem,hogy írtátok:Sok ember van,akit nem is ismertek.Téma nincs.
De ha valaki felhoz valamit,az már adja tovább smileeee.gif
És szerintem se hagyjátok itt a fórumot...hatalmas nagy baklövés lenne unsure.gif
2011. augusztus 05. 23:13 #17595
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.08.05. 22:55)
Hát valami olyasmi lesz, mert ez így nem állapot. biggrin.gif 
Egyébként szerintem se hagyd itt a fórumot. Azért vannak itt rendes arcok - igaz, kevesen - pont ezért nem kéne csökkenteni a számot. smileeee.gif  Persze érthető, hogy a normálisak el akarnak már pucolni innen, de nekem mondjuk nehéz lenne itt hagyni az oldalt. unsure.gif


Engem is csak ez a pár normális ember tart itt. Ha ti nem lennétek már rég távoztam volna, de most jutottam el oda, hogy a 10 éves átlag életkort és a Disney-őrületet végképp meguntam, a marakodás az adatlapokért pedig elvette a kedvemet a szerkesztéstől, pedig szerettem ezt csinálni. A többség már fent van MSN-en azok közül, akik itt fontosak. Akik még nem azoknak meg majd küldök privit, ha végül tényleg lelépek, de igazából én se nagyon tudom elképzelni milyen lesz távozni, mivel nálam kb. 2 oldal létezik: ez + facebook. Mást szinte csak filmnézéshez nyitok meg.
2011. augusztus 05. 23:21 #17596
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Rap4ever8: Szerintem se menj el,mert nagyon sokan szeretnek és habár tudom hogy mennyire elszaporodott a tizenéves korosztály,akadnak azért értelmes tagok akik még tudják mi a jó,hidd el.Nekem is fordult már meg a fejemben a dolog de én ilyenkor azt mondtam magamnak hogy: nem,nem fognak innen elüldözni.Ha elmegyek,az nem miattuk lesz.Nem adnám ezt az örömöt meg se nekik,se senkinek.Te egy roppant értékes és rendkívül kedves tagja vagy az oldalnak és nagyon hiányoznál ha mégis elmennél.Ez kissé regényre sikerült,de sebaj.
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, DiscoDiva
2011. augusztus 05. 23:25 #17597
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Azért az sem mindegy, hogy ki miért nem ér rá ebb a topikba írni. Vagy munka, vagy egyéb elfoglaltság miatt nagyon könnyű úgy távolmaradni, hogy a többiek azt hiszik, megunta az illető az oldalt.

A Kérdés topikba tegnap este írta egy rám jellemző monológot, de nekem az a meglátásom, hogy ha minél többen mennek el innen, akkor annak az lesz a vége, hogy már az a minimális értelmi szint is el fog tűnni az oldalról. Tulajdonképpen engem baromira nem érdekel, hogy ki a nap sztárja, vagy hogy mennyi Disney-s árasztja el a világot. De az viszont meglep, hogy ennyire nem vagytok képesek kiállni magatokért, és nem elmenekülni a tinihorda elől - tisztelet a kivételnek - és továbbra is azt csinélni itt, amit korábban szerettetek.
4 felhasználónak tetszik: Christo, thunderbird, DiscoDiva, Boscorelli
2011. augusztus 05. 23:39 #17598
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Roland valamilyen szinten igazad van, de egy idő után idegesítő. Alapvetően engem sem zavarnának, mert nem foglalkozok velük, de az adatlapszerkesztés örömét akkor is kiölték belőlem és ez igen jelentős részét teszi ki annak miért járok ide. Szerettem ezzel foglalkozni, de elegem van, hogy keselyű módon figyelik mikor csaphatnak le a lapokra, mindenhol hibát keresnek, hogy megszerezhessék pedig tisztességesen meg szoktam csinálni a lapjaimat. A tömegesen érkező kunyeráló levelektől pedig már falra mászok. Nagyon sokáig figyelmen kívül hagytam ezeket, de a kedvem mégis elment az egésztől ezt nem tudom irányítani.

Én egyébként ebből nem szerettem volna témát csinálni csak megemlítettem, hogy a távollétem oka részben az, hogy gondolkozok a távozáson elég erősen. Másrészről pedig egy hete dolgozok. Zárjuk is ezt le, mert nem sok értelme van oldalakon át arról beszélni, hogy miért maradjak. Ez végül úgyis bennem dől majd el. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 06. 11:36 #17599
- törölt felhasználó -    
Szervusztok hi.gif Huh..az a fránya egér nem lett meg,de remélem el is tűnik valahogy a házból.Mindent csináltunk,raktunk annyi csapdát és hát bele sem megy,ki idegel.De mivel lakásfelújítást csinálunk,kíváncsian várom,hogy hol van annak az állatnak a zuga,mivel eléggé okos. rohog.gif Mostanába amúgy nem is látogattam a társaságot,túl elfoglalt voltam az avatar lázzal(mi a mai napig tart) és előjöttek a tavalyi érzéseim is,újra The Veronicas gyógyíthatatlan mániájába szenvedek. w00t.gif
Újak kedvéért,a nevem Noémi.Felőlem szólíthattok Nojminak,Noénak,Noéminek.Csak Noninak ne,kérlek! fear.gif
4 felhasználónak tetszik: itsQuinn, thunderbird, coke., DisneyFans
2011. augusztus 06. 11:40 #17600
- törölt felhasználó -    
ÓÓ, megjöttem látom pont jókor mert itt van Nojmi is. meghajolo.gif Ma úgy volt ,hogy megyünk Balcsizni de hála az idegesítő nővéremnek sikerült ki hisztiznie ,hogy maradjunk itthon. dry.gif Elvileg holnap megyünk, de akkor nem visszük, hál' istennek. Ma viszont lehet elmegyünk bevásárolni, sulis cuccokat, táskát is kapok ha minden igaz w00t.gif
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, thunderbird, coke., DisneyFans
961 oldal 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!