Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 11:34 #17701
- törölt felhasználó -    
Idézet
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.09. 11:28)
Az 5. az tényleg nehéz,de majd túl leszek rajta!Az angolt én is szeretem heart.gif

Pozitív hozzállás így tovább. taps.gif Csak azzal van a baj, hogy először gyors a tempó, mire megszokod.

Idézet
Hát mondjuk ez igaz,nyár van pihenni kell,de ez a nagy meleg úgy ellustított,hogy még mindig lusta vagyok xD

Egyetértek. Nem tudom hogy fogom magam átrágni a kötelezőn. Vagy csak angolt ismételni. rohog.gif
Nálunk is hideg volt tegnap este, nagy vihar volt. Féltem, hogy elmegy az áram, de aztán nem történt semmi. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. augusztus 09. 11:36 #17702
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.09. 11:34)
Pozitív hozzállás így tovább. taps.gif Csak azzal van a baj, hogy először gyors a tempó, mire megszokod. 
Egyetértek. Nem tudom hogy fogom magam átrágni a kötelezőn. Vagy csak angolt ismételni.  rohog.gif 
Nálunk is hideg volt tegnap este, nagy vihar volt. Féltem, hogy elmegy az áram, de aztán nem történt semmi.  rohog.gif

Nálunk elment egy pillanatra úgy megilyedtem mert nagyon félek a sötétbe. laugh.gif Amúgy ha az angolról van szó,egyenesen imádom kedvenc tantárgyam heart.gif Oviba kezdtem tanulni,akkor semleges volt róla a véleményem.Alsóba nem annyira szerettem,volt olyan mikor utáltam és unalmasnak találtam.De mára a régi véleményem ellentetje van.Nem is tudom mi lenne velem angol nyelv nélkül,életemnek az egyik köteléke lett.Akcentusba az amerikai/angolért jobban oda vagyok,igaz nem szebb a brit/angoltól de nekem valahogy mégis az amerikai angol nyerte el a tetszésem. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
2011. augusztus 09. 11:38 #17703
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Bocsi hogy már régen voltam de annyira el voltam foglalva.
Szombaton buliba voltam és totál leittam magam szóval gép elé nem nagyon kerülem biggrin.gif Aztán pont most lettem készen a hejfestéssel. Rózsaszín van ismételten a hajamban biggrin.gif Kicsit többet kentem a kelleténél és nayum igencsak le is szidott. biggrin.gif
Na most biztos rossz benyomást keltettem hogy iszok meg minden de hát ez van blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DreamerGirl, MileyCyrus40, DisneyFans
2011. augusztus 09. 11:40 #17704
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 11:38)
Sziasztok hi.gif 
Bocsi hogy már régen voltam de annyira el voltam foglalva.
Szombaton buliba voltam és totál leittam magam szóval gép elé nem nagyon kerülem biggrin.gif Aztán pont most lettem készen a hejfestéssel. Rózsaszín van ismételten a hajamban biggrin.gif Kicsit többet kentem a kelleténél és nayum igencsak le is szidott. biggrin.gif
Na most biztos rossz benyomást keltettem hogy iszok meg minden de hát ez van blush.gif

Kicsit ezen is lefagytam. ohmy.gif Jó buliba persze akárki berug,de te ugye nem rendszeresen iszol?Nem akarlak megvádolni,megbántani evvel csak az utolsó mondtat nagyon is bekavarta az egészet.Amúgy nem mondod rózsaszín tincsek vannak a hajadba? w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 09. 11:42 #17705
- törölt felhasználó -    
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 11:36)
Nálunk elment egy pillanatra úgy megilyedtem mert nagyon félek a sötétbe. laugh.gif Amúgy ha az angolról van szó,egyenesen imádom kedvenc tantárgyam heart.gif Oviba kezdtem tanulni,akkor semleges volt róla a véleményem.Alsóba nem annyira szerettem,volt olyan mikor utáltam és unalmasnak találtam.De mára a régi véleményem ellentetje van.Nem is tudom mi lenne velem angol nyelv nélkül,életemnek az egyik köteléke lett.Akcentusba az amerikai/angolért jobban oda vagyok,igaz nem szebb a brit/angoltól de nekem valahogy mégis az amerikai angol nyerte el a tetszésem. blush.gif

Egyetértek! Bár nekem angol-angolt kell tanulnom! unsure.gif
Imádom ezt a nyelvet, de utálom, hogy mindent túl kell hangsúlyozni! dry.gif
Én 3.-ba kezdtem, azóta is tanulom biggrin.gif heart.gif

Alexiss: Jót bulizthattál! XD beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, Alexiss
2011. augusztus 09. 11:42 #17706
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 11:40)
Kicsit ezen is lefagytam. ohmy.gif Jó buliba persze akárki berug,de te ugye nem rendszeresen iszol?Nem akarlak megvádolni,megbántani evvel csak az utolsó mondtat nagyon is bekavarta az egészet.Amúgy nem mondod rózsaszín tincsek vannak a hajadba? w00t.gif

Nyugi nem vagyok alkoholista laugh.gif Csakhát 1 Buli..ezt nem kell magyaráznom 2 Épp szerelmi bánatom van és azért is biggrin.gif
Amúgymeg életemben 2. voltam részeg de köszönöm ennyi elég is volt.
Igen rózsaszín. Mutassak képet? blush.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 09. 11:43 #17707
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 11:38)
Sziasztok hi.gif 
Bocsi hogy már régen voltam de annyira el voltam foglalva.
Szombaton buliba voltam és totál leittam magam szóval gép elé nem nagyon kerülem biggrin.gif Aztán pont most lettem készen a hejfestéssel. Rózsaszín van ismételten a hajamban biggrin.gif Kicsit többet kentem a kelleténél és nayum igencsak le is szidott. biggrin.gif
Na most biztos rossz benyomást keltettem hogy iszok meg minden de hát ez van blush.gif

Akkor gondolom nem unatkoztál,mert én halálra unom a fejem dry.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alexiss
2011. augusztus 09. 12:30 #17708
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 11:42)
Nyugi nem vagyok alkoholista  laugh.gif Csakhát 1 Buli..ezt nem kell magyaráznom 2 Épp szerelmi bánatom van és azért is  biggrin.gif 
Amúgymeg életemben 2. voltam részeg de köszönöm ennyi elég is volt.
Igen rózsaszín. Mutassak képet? blush.gif

Mutass hát. w00t.gif Amúgy nekem is volt szerelmi bánatom,egy fiú után nagyon-de nagyon sokáig,de szerencsére sikerült átlépnem rajta valahogy. laugh.gif Amúgy a citromos sör(alkohol mentes) oda vagyok érte drool.gif
Ám jó buliba más,ott én is fogok,dőleg szerelmi bánat után. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, MileyCyrus40, DreamerGirl
2011. augusztus 09. 12:38 #17709
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Ma mentünk volna el,de mégse mentünk,így lehetek a gépnél.Most vettem észre,hogy nincs most olyan jó idő.Én még most is szerelmi bánatba vagyok.És ti hogy vagytok?
3 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40, DreamerGirl
2011. augusztus 09. 12:44 #17710
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.09. 12:38)
Sziasztok! hi.gif
Ma mentünk volna el,de mégse mentünk,így lehetek a gépnél.Most vettem észre,hogy nincs most olyan jó idő.Én még most is szerelmi bánatba vagyok.És ti hogy vagytok?

Na mesélj miért.Annyira érdekel más szerelmi bánata,nem tudom nem rosszból,csak érdekel,hogy milyen szemét egyes fiú rolleyes.gif Akármennyire is helyes,cukipofa,olyan bunkó és beképzelt lehet.Velem is ez volt egy olyan beképzelt majomba voltma belezúgva,hogy csak na omg.gif Először nem volt velem bunkó meg minden...de aztán ááá..
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, MileyCyrus40, DreamerGirl
2011. augusztus 09. 12:52 #17711
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 12:44)
Na mesélj miért.Annyira érdekel más szerelmi bánata,nem tudom nem rosszból,csak érdekel,hogy milyen szemét egyes fiú rolleyes.gif Akármennyire is helyes,cukipofa,olyan bunkó és beképzelt lehet.Velem is ez volt egy olyan beképzelt majomba voltma belezúgva,hogy csak na omg.gif Először nem volt velem bunkó meg minden...de aztán ááá..

Na szóval a történet a következő:Anya éneket tanít,és vannak olyan tanítványai akik nyáron is járnak magánórára,na most az volt,hogy egy új fiú is jött,először még azt gondoltam,hogy ronda,meg ilyenek.Nemrég bejelölt Facebookon,és valahogy "felbátorodtam",és nagyon megtetszett.Utána felnéztem msn-re,és az egyik lány vele kapcsolatos szöveget írt,na akkor megharagudtam,és kitöröltem az ismerőseim közül,amit megbántam!És tegnap beszélgettünk,és anya azt mondta,hogy állítólag van barátnője,de ez nem biztos! Facebookon ki van írva,hogy kapcsolatban van,de az egyik barátnőm is kiírta,hogy féltékennyé tegyen egy fiú.De az is a baj,hogy 3 évvel idősebb nálam,de eszembe jutott,hogy az egyik osztály társammal is járt tavaly,és akkor még az osztály társam,nagyon "kicsi" volt.Amúgy az is eszembe jutott még,hogy az egyik családtagunknak a felesége 13 éves volt amikor megismerte a családtagunk.És akkor a családtagunk,meg már sokkal idősebb volt.Szóval még van egy kicsi reményem,hogy tetszek neki.
4 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, MileyCyrus40, DreamerGirl, DiscoDiva
2011. augusztus 09. 13:01 #17712
- törölt felhasználó -    
Idézet (DisneyFans @ 2011.08.09. 12:52)
Na szóval a történet a következő:Anya éneket tanít,és vannak olyan tanítványai akik nyáron is járnak magánórára,na most az volt,hogy egy új fiú is jött,először még azt gondoltam,hogy ronda,meg ilyenek.Nemrég bejelölt Facebookon,és valahogy "felbátorodtam",és nagyon megtetszett.Utána felnéztem msn-re,és az egyik lány vele kapcsolatos szöveget írt,na akkor megharagudtam,és kitöröltem az ismerőseim közül,amit megbántam!És tegnap beszélgettünk,és anya azt mondta,hogy állítólag van barátnője,de ez nem biztos! Facebookon ki van írva,hogy kapcsolatban van,de az egyik barátnőm is kiírta,hogy féltékennyé tegyen egy fiú.De az is a baj,hogy 3 évvel idősebb nálam,de eszembe jutott,hogy az egyik osztály társammal is járt tavaly,és akkor még az osztály társam,nagyon "kicsi" volt.Amúgy az is eszembe jutott még,hogy az egyik családtagunknak a felesége 13 éves volt amikor megismerte a családtagunk.És akkor a családtagunk,meg már sokkal idősebb volt.Szóval még van egy kicsi reményem,hogy tetszek neki.

Nekem is a fiú aki tetszett,3 évvel volt idősebb tőlem.Mindig bámult és figyelt a közelembe volt,aztán gondolom bejelölöm facen és ráírok.El tudtam vele írni egy párszor majd megnéztem mennyi csajnak lájkolja a képét,mennyi csaj zsong körülötte,meg nem is olyan kuka és hülyülős,mint én.Azután észrevettem valamit,vagyis csak gondoltam.Hogy minden csajt úgy meghülyít,mint engem,aztán várja,hogy idősebb legyen és csinosabb és rászáll a lányokra.Ez lehet az én hülyeségem de én teljes mértékben így gondolom. ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, DiscoDiva
2011. augusztus 09. 13:13 #17713
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 12:30)
Mutass hát. w00t.gif Amúgy nekem is volt szerelmi bánatom,egy fiú után nagyon-de nagyon sokáig,de szerencsére sikerült átlépnem rajta valahogy. laugh.gif Amúgy a citromos sör(alkohol mentes) oda vagyok érte drool.gif
Ám jó buliba más,ott én is fogok,dőleg szerelmi bánat után. rohog.gif

citromos sört mi is ittunk én is imádom drool.gif
a másikon má be vok állva _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, DreamerGirl, MileyCyrus40, DisneyFans, DiscoDiva
2011. augusztus 09. 13:17 #17714
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:13)
citromos sört mi is ittunk én is imádom drool.gif
a másikon má be vok állva  _nevet.gif

Tök jól áll neked w00t.gif
na a másik képen a fejedet látom biggrin.gif
Tiszta Avril stílus cool.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 09. 13:18 #17715
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:13)
citromos sört mi is ittunk én is imádom drool.gif
a másikon má be vok állva  _nevet.gif

Nagyon jó kép lett! w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Alexiss, MileyCyrus40, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 09. 13:18 #17716
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.09. 13:17)
Tök jól áll neked w00t.gif 
Tiszta Avril stílus cool.gif  biggrin.gif

Ja hát kicsikét Avriles bár azt mondják alapból is hasonlítok rá blush.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Riri,Avrilfan
2011. augusztus 09. 13:20 #17717
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:13)
citromos sört mi is ittunk én is imádom drool.gif
a másikon má be vok állva  _nevet.gif


Szerintem nagyon jó lett! smileeee.gif

Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.09. 13:01)
Nekem is a fiú aki tetszett,3 évvel volt idősebb tőlem.Mindig bámult és figyelt a közelembe volt,aztán gondolom bejelölöm facen és ráírok.El tudtam vele írni egy párszor majd megnéztem mennyi csajnak lájkolja a képét,mennyi csaj zsong körülötte,meg nem is olyan kuka és hülyülős,mint én.Azután észrevettem valamit,vagyis csak gondoltam.Hogy minden csajt úgy meghülyít,mint engem,aztán várja,hogy idősebb legyen és csinosabb és rászáll a lányokra.Ez lehet az én hülyeségem de én teljes mértékben így gondolom. ohmy.gif

Ez a fiú is csajozós meg minden,de attól még nagyon tetszik,és reménykedek,hogy én is neki tetszek neki.

Szerk.:Amúgy azon gondolkozok,hogy bejelölöm Facebookon,mivel kitöröltem,amit megbántam!
3 felhasználónak tetszik: Alexiss, Riri,Avrilfan, MileyCyrus40
2011. augusztus 09. 13:20 #17718
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:18)
Ja hát kicsikét Avriles bár azt mondják alapból is hasonlítok rá blush.gif

Igazuk is van smileeee.gif
Főleg,hogy most ilyen hajad smileeee.gif
Tényleg neked adtam már nevet?
2011. augusztus 09. 13:21 #17719
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.09. 13:20)
Igazuk is van smileeee.gif 
Főleg,hogy most ilyen hajad smileeee.gif 
Tényleg neked adtam már nevet?

hát mióta már nem vagyunk komák nem blush.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 09. 13:22 #17720
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexiss @ 2011.08.09. 13:21)
hát mióta már nem vagyunk komák nem blush.gif

Akkor készülj mert olyan furi neved adok neked égnek fog állni a hajad cool.gif
961 oldal 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!