Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 10. 19:21 #17741
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.08.10. 19:14)
Szia!
Kínai barátnő? Honnan ismered? rolleyes.gif Nekem mindig is tetszettek a kínaiak/japánok. Sokan azt mondják, hogy nem szépek, de én szívesen lennék.smileeee.gif Majd kéretik a fotókat megosztani. wink.gif

Onnan,hogy szüleit valamiért kitiltották Kínából és ide költöztek Magyarországra azon belül Vácra.És ott lakik anyumnak az unokatesója.Tudták egy idősek vagyunk így lehozták hozzánk mikor 15 hónaposak voltunk.Már akkor bírtuk egymást és majd megmutatom a közösképeket rólunk happy.gif Amúgy a neve You You. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., SelenaGirl
2011. augusztus 10. 19:31 #17742
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.10. 19:21)
Onnan,hogy szüleit valamiért kitiltották Kínából és ide költöztek Magyarországra azon belül Vácra.És ott lakik anyumnak az unokatesója.Tudták egy idősek vagyunk így lehozták hozzánk mikor 15 hónaposak voltunk.Már akkor bírtuk egymást és majd megmutatom a közösképeket rólunk happy.gif Amúgy a neve You You. smileeee.gif


Akkor ez egy igazi régi barátság. rolleyes.gif
És tud kínaiul? Csak azért, mert ha 15 hónaposan már itt volt Magyarországon nem feltételezem, hogy emlékszik még valamire az anyanyelvéből. Bár mondjuk ha a szülei kínaiul is beszéltek vele, nem csak magyarul...
Szép neve van!(:
2 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan, SelenaGirl
2011. augusztus 10. 19:36 #17743
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.08.10. 19:31)
Akkor ez egy igazi régi barátság. rolleyes.gif 
És tud kínaiul? Csak azért, mert ha 15 hónaposan már itt volt Magyarországon nem feltételezem, hogy emlékszik még valamire az anyanyelvéből. Bár mondjuk ha a szülei kínaiul is beszéltek vele, nem csak magyarul... 
Szép neve van!(:

Igen ez az yes.gif Volt kicsi vitánk,mikor oviba elszakította a barbijaim ruhájit. rohog.gif De hát az régen volt.
De anyanyelvi szinten tud,mivel a szülei nagyon ragaszkodnak kínai életmódhoz,attól,hogy nem élnek ott.Mindig kínai ételt esznek és kínaiul beszélnek csak mikor van ott egy magyar vendég akkor beszélnek a mi nyelvünkön.De amúgy anyanyelvi szinten tud magyarul,angolul és kínaiul. smileeee.gif
Hát szép név,angolul TeTet jelentene,de mivel név,így simán You You maradna. laugh.gif bár úgy tudom YouYounak írja think.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, coke., SelenaGirl
2011. augusztus 11. 08:36 #17744
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif Végre-végre itt lehetek és én ennek nagyon örülök.Megjavították a Bovíto nevű boltban,ahol furcsálták a gép problémáját mivel a videókártyánk rossz volt és annak nem is kellene elromolni se semmi.Meg nézték a kártyát más gépben is,de ott működöt.Így most csak alap videókártyánk van,de most már legalább nem fagy le és nem is kapcsolodik ki mivel az alapot feltúrbozták.Anyumtól kérdezték,hogy én szoktam-e rajta pc-s játékkal játszani és monta anya,hogy igen.Erre a pasi meg mondja,hogy ez a gép nem erre való,de ha szeretnének akkor olcsón csinálnak egy olyat vagy adnak egy LapTop-ot 50.000 forinért anya mondja nekem amikor hazaért a géppel én meg erre mondtam miért nem kértél egy LapTop-ot.? rohog.gif Ő meg csak nevetet.Hétfőn lesz a születésnapja a nagybátyámnak és fogalmam sincsen,hogy mit vegyek neki.Gondoltam veszek egy konzoljátékot,de arra nem szeretnék sokat költeni...Szóval most nem tudom,hogy mit vegyek ráadásul hétfőn van a szülinapja és csak úgy repülnek el a napok tegnap és néztem úristen már nyolc óra van.Nos kb egy hét múlva magyünk a Balcsira megint amit várok már mert a barátaimmal lehetek!Nos ti,hogy vagytok?Mi jót csináltatok amíg nem voltam 4 napon át? :)Meséljetek nyugodtan,mert szeretek olvasgatni és tetszikelni.Ja a könyveknél tartunk kaptam vasárnap egy mangát és még tegnapelőtt 3 könyvet valami angyalok és démonok az egyik,de a többinek a neve kicsit nagyon kimondhatatlan. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: coke., Dancsyy97, DreamerGirl, DisneyFans
2011. augusztus 11. 10:19 #17745
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif
Jöhetnék ebbe a topikba? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. augusztus 11. 10:24 #17746
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.08.09. 23:36)
Üdv srácok hi.gif
Szerintem is az a legjobb blush.gif  beer.gif 
Hm, fura. Most, ha elvonatkoztatok Miss Gomez tehetségétől, és arra fókuszálok, amiben nyert, nem mondom, hogy nem megérdemelt. Jó, persze, Ashley Greene volt magasan a legszebb nő, az egész este folyamán (itt egy közös képük, van egy hatalmas különbség, ez tény), de, ízlések, és pofonok, szokták volt mondani. 
Selena Gomez (a közhiedelemmel ellentétben) egyáltalán nem undorító, vagy csúnya nő. Most, ha megnézitek, nagyjából olyan idős, mint Christo, egyértelmű, hogy a mi aranyos moderátorunk a szebb, de Selena sem ronda. Nem tudom miről beszéltek az ilyen kommentárokkal. Néha, azt veszem észre, hogy már abból is sport van űzve itt, az a trendi, hogy utáljuk közösen a disney sztárokat. Engem is zavar, hogy minden róluk szól, félre értés ne essék, de pont ezért nem szólok hozzá, mert nagyon nem érdekel, hogy most Miley Cyrus (pl.) pizzát reggelizett-e, vagy francia krémest. Számomra totálisan mindegy.
Nem rég láttam ezt az új "le a Disney sztárokkal" topikot. Elvből nem nyomtam rá tetsziket, mert címeres ostobaságnak tartom. Miért? Mert ezzel mások kedvenceit szóljuk le. Lehetne olyan topikokat is indítani, hogy pl. "le a rockzenével" vagy "le az alkonyat sztárokkal". Révén, hogy szeretem a rock zenét, és az Alkonyatban játszik a két legnagyobb kedvencem (bár a filmet nem szeressem) nem igazán díjaznám az ötletet. Én mindent értek, hogy sok Disney fanatikus óvodás stb, de ez így akkor sem megoldás, ezzel csak a fórumot minősítjük, mégpedig lefelé, én szerintem.
Komolyan? Mármint te is ritkábban? Megleptél. Hogy-hogy Barna?
Pech, lemaradtam a képekről, de most beugrott, hogy láttam már ezeket. Sajnos már voltak korábban, de jó képek, nem csodálom, hogy fel akartad tölteni beer.gif 
Hát sajnálom Szandi. Remélem maradsz.  wink.gif 
Amikor elolvastam a prividet, sejtettem, hogy hasonlóról lehet szó, de, ha így ennyi késéssel is számít, én is szeretném, ha maradnál. friends.gif
Adatlapos részt megértem, szoktam látni mik mennek az adatlapokért. Nevetséges. 
Pedig ez-az adatlap remek ötlet. Más sztár fórumokon, hasonló sincsen. Ezt lehetne még olyan jól fejleszteni, hogy a filmes topikokat is külön blokként, hozzácsapjuk a sztárokhoz. Mármint, hogy "Studiófótók-Rendezvények-Paparazzi... stb. és Filmek/sorozatok". Volt is erről szó az ötletek topikban, nem valósult meg sajnos. Nekem tetszett volna.
Disney őrületet is megértem. Valahol engem is zavar, de nem foglalkozok velük, úgy vagyok vele, hogy úgysem tudom megváltoztatni. Pl. sporthírek nem jelenhetnek már meg, csak, ha van bulvár tölteléke. Pl. Cseh Laci megnősült hír biztos kikerülne. Pedig Miah is írt volna, Gajcsi is, én is. De hát arról nem trendi hírt megjelentetni, hogy pl. egyik F1-es pilóta beszólt a másiknak, mert, "nincs hírértéke", de arról igen, hogy Justin Bieber szandálban és zokniban közlekedett. Például. Hát ez van, magazinról nagyon rossz véleményem van, de inkább megtartom magamnak. Révén, hogy ez-az oldal (mára már talán) legfontosabb része, így nem lenne okos húzás kritikával illetnem.
Itt is egyetértek. Bár nekem nem ment el a kedvem az oldaltól, csak nyaralni voltam. Szerencsére remek volt az idő, végig napoztam+strandoltam, és nem csináltam semmit. Jó volt beer.gif


Jaj Boss! Mindig is tiszteltelek! Most már még jobban. Nem, hogy az avatarokba is segítettél de te is úgy gondolod, hogy messze Ashley volt a legszebb. Szerintem is! wub3.gif És az a ruha. wub2.gif Olyan szép alakja van. És még, hogy Selena lett a legsexisebb !? Kislány! nevet2.gif

A topicos témához visszatérve pedig igen azok Repost.gif -ok voltak de most nagyon belehúztam a topicoc illetően! Már van 119 témám! ok.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans, Dancsyy97
2011. augusztus 11. 10:27 #17747
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Tegnap végre-valahára találkoztam a barátaimmal. Úgy volt elmegyünk sétálni, végül horror-filmnézés lett belőle. Meg néztük a Fűrész 3-at. Mit ne mondjak, kissé félelmetes, undorító. De azért jó volt. biggrin.gif
Megnéztük a filmet, aztán meg nagyon jól szórakoztunk, nevettünk meg átbaromkodtuk az egész estét. biggrin.gif rohog.gif
Már semmi rendkívülit nem tervezek, azon kívül, hogy alig várom a hétvégét, úgy tervezzük, hogy a családdal az én és nagynéném születésnapját ünnepeljük meg. Szerintem nem lesz nagy felhajtás, de a szándék jól esik.
A Hír hete számomra az, hogy nem kell elmenni magántanárhoz, bár nagyon jófej és aranyos tanár. yahoo.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Stellena, DisneyFans
2011. augusztus 11. 10:45 #17748
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.11. 10:27)
Sziasztok! hi.gif 
Tegnap végre-valahára találkoztam a barátaimmal. Úgy volt elmegyünk sétálni, végül horror-filmnézés lett belőle. Meg néztük a Fűrész 3-at. Mit ne mondjak, kissé félelmetes, undorító. De azért jó volt.  biggrin.gif 
Megnéztük a filmet, aztán meg nagyon jól szórakoztunk, nevettünk meg átbaromkodtuk az egész estét.  biggrin.gif  rohog.gif 
Már semmi rendkívülit nem tervezek, azon kívül, hogy alig várom a hétvégét, úgy tervezzük, hogy a családdal az én és nagynéném születésnapját ünnepeljük meg. Szerintem nem lesz nagy felhajtás, de a szándék jól esik. 
A Hír hete számomra az, hogy nem kell elmenni magántanárhoz, bár nagyon jófej és aranyos tanár. yahoo.gif


Szia. hi.gif Én a Fűrész 1-nél már nem néztem tovább vagyis nem akartam tovább nézni,de ha jól tudom van kb. olyan 7 része! rohog.gif Én is tegnap voltam a baránőmnél és néztünk egy ijesztő videót amin egy csaj meg egy pasi romantikázik és megjelenik valami ijesztő lény. blink.gif Utána meg mondja az anyukája,hogy az egy kávé reklám Amerikában vagy hol.Kicsit kiakadtam,hogy ha egy kicsi gyerek nézi akkor síkítva rohana ki a lakásból,mert én is azt tettem. _nevet.gif Mi is most azon agyalunk,hogy mi legyen a nagybátyámmal,mert hétfőn van a szülinapja szeretnék valami családi körös party-t,de szerintem nem lesz belőle semmi.Nekem matek különtanárom vagyis magántanárom van aki mégcsak 26 éves és anyum egyik barátnője. cool.gif Hogy vagy?
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 11. 10:52 #17749
- törölt felhasználó -    
Idézet (SelenaGirl @ 2011.08.11. 10:45)
Szia. hi.gif Én a Fűrész 1-nél már nem néztem tovább vagyis nem akartam tovább nézni,de ha jól tudom van kb. olyan 7 része! rohog.gif Én is tegnap voltam a baránőmnél és néztünk egy ijesztő videót amin egy csaj meg egy pasi romantikázik és megjelenik valami ijesztő lény. blink.gif Utána meg mondja az anyukája,hogy az egy kávé reklám Amerikában vagy hol.Kicsit kiakadtam,hogy ha egy kicsi gyerek nézi akkor síkítva rohana ki a lakásból,mert én is azt tettem. _nevet.gif Mi is most azon agyalunk,hogy mi legyen a nagybátyámmal,mert hétfőn van a szülinapja szeretnék valami családi körös party-t,de szerintem nem lesz belőle semmi.Nekem matek különtanárom vagyis magántanárom van aki mégcsak 26 éves és anyum egyik barátnője. cool.gif Hogy vagy?

Én csak az első 3. láttam, az id bőven elég volt az egy időre. xD
Ebben a filmben nem igazán volt romantika, de ahogy meg észrevettem mindig a romantika közepén van ilyen XD És akkor meg szoktam ilyedni. rohog.gif
Ma van a nagynéném szülinapja és teljesen tanácstalan vagyok; mit lehet venni egy 28 éves nőnek? Még jó hogy eggyütt ünnepeljük a szülinapunkat. blink.gif
Az én magántanárom angholt tanít és nagyon jól csinálja, anya a két nagynéném és én hozzá járunk. _nevet.gif De ez tényleg komoly.
Köszönöm jól, csak nem tud valaki olyan oldalt, ami csipkés és ehhez hasonló világos háttereket lehet kapni? unsure.gif
És te?
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 11. 10:57 #17750
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif
Hogy vagytok??
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. augusztus 11. 11:08 #17751
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, remélem nem zavarok ha így 5 nap kihagyás után bemerészkedek a topikba. blush.gif
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, SelenaGirl, DisneyFans, coke., Dancsyy97
2011. augusztus 11. 11:10 #17752
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stellena @ 2011.08.11. 10:57)
Sziasztok smileeee.gif 
Hogy vagytok??

Én jól és te?

Idézet
Sziasztok, remélem nem zavarok ha így 5 nap kihagyás után bemerészkedek a topikba.

Mostanába én se írok sokat, pedig úgy volt nem lehetek gépközelbe. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. augusztus 11. 11:14 #17753
- törölt felhasználó -    
[quote=DreamerGirl,2011.08.11. 11:10~2362320]Én jól és te?
én is jól vagyook bár egy kiicsit álmos mert éjfélkor feküdtem le és elég hamar keltem,szóval nem aludtam sokat smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. augusztus 11. 11:38 #17754
- törölt felhasználó -    
Idézet (DreamerGirl @ 2011.08.11. 10:52)
Én csak az első 3. láttam, az id bőven elég volt az egy időre. xD 
Ebben a filmben nem igazán volt romantika, de ahogy meg észrevettem mindig a romantika közepén van ilyen XD És akkor meg szoktam ilyedni.  rohog.gif 
Ma van a nagynéném szülinapja és teljesen tanácstalan vagyok; mit lehet venni egy 28 éves nőnek? Még jó hogy eggyütt ünnepeljük a szülinapunkat.  blink.gif 
Az én magántanárom angholt tanít és nagyon jól csinálja, anya a két nagynéném és én hozzá járunk.  _nevet.gif De ez tényleg komoly. 
Köszönöm jól, csak nem tud valaki olyan oldalt, ami csipkés és ehhez hasonló világos háttereket lehet kapni?  unsure.gif 
És te?


Én is meg vagyok köszönöm szépen.örülök,hogy végre megjavították a gépemet és így most itt lehetek.Amúgy mostanság én sem nagyon írok ide inkább cikket olvasok és probálok csinálni.Az én nagybátyám 24 éves amit én szerettem volna neki adni azt anyumék adnak,de én is teszek róla,hogy ugyanaz legyen mivel mi sem tudjuk mit veszünk neki.

Szia Barbi.Hogy vagy?Én 1 hétig nem voltam itt és én is egész nehez írtam ide,de végülis sikerült. laugh.gif

Bocika---> 110.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
2011. augusztus 11. 12:10 #17755
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Elnézést az egy-két hetes kihagyásért, de volt egy kis gondom (még most is van), de úgy gondoltam, hogy felpofátlankodok ide is, annak ellenére, hogy jelen pillanatban alig ismerek itt valakit. Mindegy, majd lesz valahogy. Mondjuk már hiányzik a régi csapat.

Idézet
Engem is csak ez a pár normális ember tart itt. Ha ti nem lennétek már rég távoztam volna, de most jutottam el oda, hogy a 10 éves átlag életkort és a Disney-őrületet végképp meguntam, a marakodás az adatlapokért pedig elvette a kedvemet a szerkesztéstől, pedig szerettem ezt csinálni. A többség már fent van MSN-en azok közül, akik itt fontosak. Akik még nem azoknak meg majd küldök privit, ha végül tényleg lelépek, de igazából én se nagyon tudom elképzelni milyen lesz távozni, mivel nálam kb. 2 oldal létezik: ez + facebook. Mást szinte csak filmnézéshez nyitok meg.


Én Facebookon kisregényt írtam neked, szóval tudod mi a véleményem erről. Én továbbra is azt mondom, hogy maradj, gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy sokan osztják a véleményemet. Én próbálok alkalmazkodni a többiekhez, kisebb nagyobb sikerrel. Tudom, hogy te is ezt teszed, és valljunk be, nem egy könnyű feladat. Szóval, ha elmennél egy értelmes emberrel lenne kevesebb, amit nagyon nem akarok. Mondjuk biztos vagyok benne, hogy MSN-en, telefonon tartanánk a kapcsolatot, de az már nem lenne a régi. A lapjaidat pedig sajnálom, mert jó szerkesztője voltál nekik.

Idézet
F1-es pilóta beszólt a másiknak, mert, "nincs hírértéke", de arról igen, hogy Justin Bieber szandálban és zokniban közlekedett. Például. Hát ez van, magazinról nagyon rossz véleményem van, de inkább megtartom magamnak. Révén, hogy ez-az oldal (mára már talán) legfontosabb része, így nem lenne okos húzás kritikával illetnem.

Engem az is zavar, hogy például egy Lewis Hamiltonról szóló cikket csak akkor publikálnak, ha egy éppen felkapott sztár is szerepel benne. Lewisról kb. csak akkor jelenik meg cikk, ha a barátnője, Nicole Scherzinger adatlapját is csatolják. Nicole nagy kedvencem, évek óta, de ez akkor sem fair. Ez olyan mintha nem ismernék el Lewis tehetségét, és senki sem törődne a munkásságával.
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, SelenaGirl, DreamerGirl, DiscoDiva
2011. augusztus 11. 15:05 #17756
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Ha minden jól megy kapok egy új számítógépet! w00t.gif Plusz egy telefont w00t.gif
De mindjárt suli cry.gif
Veletek miújság?
4 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Stellena, DisneyFans, coke.
2011. augusztus 11. 16:02 #17757
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.11. 15:05)
Sziasztok! hi.gif
Ha minden jól megy kapok egy új számítógépet! w00t.gif Plusz egy telefont w00t.gif 
De mindjárt suli cry.gif
Veletek miújság?

sya
dejó neked hogy kapsz új számítógépet,nekem MÉG nincs sajátom de majd kikönyörgöm a szüleimtől smileeee.gif
Képzeld ma tiszta ideg vagyok mivel az unokatesóim egész nap piszkálnak..szóval kivagyok!!!
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 11. 16:04 #17758
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stellena @ 2011.08.11. 16:02)
sya
dejó neked hogy kapsz új számítógépet,nekem MÉG nincs sajátom de majd kikönyörgöm a szüleimtől smileeee.gif 
Képzeld ma tiszta ideg vagyok mivel az unokatesóim egész nap piszkálnak..szóval kivagyok!!!

Nekem rosszabb!
Az uncsim egy utcába lakik velem,és egy osztályba is járunk dry.gif
Nem nagyon szeretem az uncsimat nagyon hazudós,féltékeny,irigy meg még sorolhatnám
Amúgy nekem saját szoba is van nem csak saját számítógép!Saját kocsi is kéne spiteful.gif
2011. augusztus 11. 16:07 #17759
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.11. 16:04)
Nekem rosszabb!
Az uncsim egy utcába lakik velem,és egy osztályba is járunk dry.gif 
Nem nagyon szeretem az uncsimat nagyon hazudós,féltékeny,irigy meg még sorolhatnám

az tényleg rossz,nekem meg még kicsiik és elég idegesítőek. blink.gif De neked tényleg rossz mert egy osztályba jártok,szerencsére én nem de nem is iskolások szóval mindegy smileeee.gif rohog.gif
2011. augusztus 11. 16:09 #17760
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stellena @ 2011.08.11. 16:07)
az tényleg rossz,nekem meg még kicsiik és elég idegesítőek. blink.gif De neked tényleg rossz mert egy osztályba jártok,szerencsére én nem de nem is iskolások szóval mindegy smileeee.gif  rohog.gif

Szerencsés vagy meghajolo.gif
Huh a tesóm macskája utál engem blink.gif
Ha rá nézek már fújtat blink.gif
961 oldal 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!